Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2007., 01:36   #81
očito ti imaš problema sa svojim kurcem, tj ljubomoran si kaj sve vise zena misli da su obrezani bolji (bar one koje su probale).
Cura je otvorila ovu temu na forumu i ja iskreno govorim svoje mišljenje...
Vidim puno više pozitivnih stvari kada netko ima obrezanog i točka...Nema to veze sa pravim ili ne pravim jebačem, radi se o nečem kaj ti nemaš i valjda te sad to pegla....
Ja navijam za obrezane


Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
Da bog nije htio ne bi nam narasla kožica na kurcu. Smješno je to zbog higijene. Primitivni stavnovi su ti sa rezanjem kurca, jer nekada su ljudi sebe masakrirali kada nisu bili dovoljno pametni. No sa dolaskom struje, tople vode vise nema potrebe za tim.

Ako je tebi bitno da li je obrezan.........imas problema sa psihom , dakle tvoje mišljenje beznačajno.

A od luđaka koji se masakriraju jos uvijek nas štiti kao sto sam rekao pacifička flota Naravno dok se neka obrezana samoubojica ne ubije prvi puta i atomskom bombom. Do tad možete prodavati kokice,pistacije, sladojed i "koljače". (dobro napisano)
__________________
U can all kiss my ass, cos i am an "smath" ass...
Destination unknown is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 01:38   #82
ma naravno da nećeš davat oglas..haha, ja ti samo kazem da ako naletis na takvog slucajno da ce ti bit i više nego drago....

Quote:
zembeli kaže: Pogledaj post
kako to izvesti..da preko oglasa tražim obrezane mačore..ono "uvjet da ima obrezanog pišu",hi,hi..ma ne ako mi se dogodi super a ako ne ..život je takav,u svakom slučaju zanimljivo mi je sve to..
__________________
U can all kiss my ass, cos i am an "smath" ass...
Destination unknown is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 02:37   #83
Quote:
Destination unknown kaže: Pogledaj post
očito ti imaš problema sa svojim kurcem, tj ljubomoran si kaj sve vise zena misli da su obrezani bolji (bar one koje su probale).
Cura je otvorila ovu temu na forumu i ja iskreno govorim svoje mišljenje...
Vidim puno više pozitivnih stvari kada netko ima obrezanog i točka...Nema to veze sa pravim ili ne pravim jebačem, radi se o nečem kaj ti nemaš i valjda te sad to pegla....
Ja navijam za obrezane


A jesi ga pročitala! Pola foruma je popljuvao sa svojim 'rezanjem kurca'...

Većina cura to voli!
Euroskeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 02:43   #84
Quote:
dJ_rush1 kaže: Pogledaj post
Higijenu je lakse odrzavat,ljepsi je,i prakticniji curama.
:klap:
Eto, sve rečeno!
Euroskeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 03:33   #85
"praktičniji curama" u kojem smislu?

ne, osobno nemam preferencije, cijenim svaki kurac, a posebno njihove vlasnike koji se istime ne opterećuju
parabola is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 10:26   #86
Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
Da bog nije htio ne bi nam narasla kožica na kurcu. Smješno je to zbog higijene. Primitivni stavnovi su ti sa rezanjem kurca, jer nekada su ljudi sebe masakrirali kada nisu bili dovoljno pametni. No sa dolaskom struje, tople vode vise nema potrebe za tim.

Ako je tebi bitno da li je obrezan.........imas problema sa psihom , dakle tvoje mišljenje beznačajno.

A od luđaka koji se masakriraju jos uvijek nas štiti kao sto sam rekao pacifička flota Naravno dok se neka obrezana samoubojica ne ubije prvi puta i atomskom bombom. Do tad možete prodavati kokice,pistacije, sladojed i "koljače". (dobro napisano)
neki si jako ljut momak.nitko ovdje nije govorio o masakriranju niti vudu obredima.osobno poznam mladića koji je imao problema sa kožicom oko piše(prepucijum se kaže medicinski)jer mu se inficiralo iz xy razloga.kada je to riješio operacionim putem,dakle sa anestezijom i uz pratnju liječnika,sada je jadničak, ozdravio,više nije onako siv u licu i zgrčenog tijela..ja to nisam fizički vidjela,mislim, kako pišo izgleda bez kožice i nikada nisam mislila da se to može odraziti i na sam seksualni čin,pa je ova tema zato probudila znatiželju.stvarno nisam stekla utisak da se govori o masakriranju piša u svrhu sviđanja ženama..već jednostavno neko govori o drugim iskustvima..
zembeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 11:01   #87
Prodajem svoju kožicu

Povoljno!!!

Dostatno za izradu para srednje velikih ženskih rukavica
__________________
Želim napraviti kuću - ali do sada sam napravio samo ukućane.
voyager is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 11:33   #88
Quote:
voyager kaže: Pogledaj post
Prodajem svoju kožicu

Povoljno!!!

Dostatno za izradu para srednje velikih ženskih rukavica
neozbiljno,ali hajmo reći humoristično...
zembeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 12:16   #89
Obrezani ili ne obrezani:

Pa ovako,sudeci po onome sto sam citao,vecinom u zapadnoj stampi i literaturi,mislim da su ubrezani u daleko vecoj prednosti nad NE obrezanim.

Vidim da ovdje clanovi foruma koji su se dotakli ove teme kao prednost ovih sa "sesirom" nad ovima sa "subarom" uglavnom navode higijenu kao prednost.

Tacno je da je i higijena jedna od prednosti ali rijetko se spominju tri naj osnovnije stvari koje obrezanu kitu stavljaju na prvo mjesto.

1.
Naucno je dokazano da zene koje zive u sredinama gdje se praktikuje obrezivanje muskaraca daleko rjedje obolijevaju od raka grlica maternice negoli zene koje imaju supruznike ili sexpartnere koji nisu obrezani. Mislim da ova cinjenica nije bas za zanemarit ?!

2.
Za tacku dva cu iskoristiti cinjenicu vezanu za naj opasniju bolest danasnjice-AIDS i BBC-ov clanak o tome!!

Uvjerite se sami:
Male circumcision 'cuts' HIV risk
Circumcision can cut the rate of HIV infection in heterosexual men by 50%, results from two African trials show.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/6176209.stm

3.
SEX!!! I ovdje je gospodin sa "sesirom" potukao "subarasa" do nogu.
Naj vece cvoriste nerava i erogenih zona kod muskog spolnog organa su u glavicu penisa.Kod ne obrezane kite kozica prekriva glavic koji je uvijek vlazan.kada dodje do erakcije,kozica se povlaci i glavic ostaje go.Posto je vecinom pokriven pod kozicom i posto je zbog kozice konstantno vlazan,glavic ne obrezanog penisa je preosjetljiv tako da pri seksualnom aktu ne obrezani muskarci "strcnu" puno ranije nego obrezani muskarci.

Prema zapadnoj literaturi, prerana ejakulacija je najceesci seksualni problem sa kojime se muskarci na zapadu susrecu !!!
ters is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 13:06   #90
Quote:
ters kaže: Pogledaj post
Obrezani ili ne obrezani:

Pa ovako,sudeci po onome sto sam citao,vecinom u zapadnoj stampi i literaturi,mislim da su ubrezani u daleko vecoj prednosti nad NE obrezanim.

Vidim da ovdje clanovi foruma koji su se dotakli ove teme kao prednost ovih sa "sesirom" nad ovima sa "subarom" uglavnom navode higijenu kao prednost.

Tacno je da je i higijena jedna od prednosti ali rijetko se spominju tri naj osnovnije stvari koje obrezanu kitu stavljaju na prvo mjesto.

1.
Naucno je dokazano da zene koje zive u sredinama gdje se praktikuje obrezivanje muskaraca daleko rjedje obolijevaju od raka grlica maternice negoli zene koje imaju supruznike ili sexpartnere koji nisu obrezani. Mislim da ova cinjenica nije bas za zanemarit ?!

2.
Za tacku dva cu iskoristiti cinjenicu vezanu za naj opasniju bolest danasnjice-AIDS i BBC-ov clanak o tome!!

Uvjerite se sami:
Male circumcision 'cuts' HIV risk
Circumcision can cut the rate of HIV infection in heterosexual men by 50%, results from two African trials show.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/6176209.stm

3.
SEX!!! I ovdje je gospodin sa "sesirom" potukao "subarasa" do nogu.
Naj vece cvoriste nerava i erogenih zona kod muskog spolnog organa su u glavicu penisa.Kod ne obrezane kite kozica prekriva glavic koji je uvijek vlazan.kada dodje do erakcije,kozica se povlaci i glavic ostaje go.Posto je vecinom pokriven pod kozicom i posto je zbog kozice konstantno vlazan,glavic ne obrezanog penisa je preosjetljiv tako da pri seksualnom aktu ne obrezani muskarci "strcnu" puno ranije nego obrezani muskarci.

Prema zapadnoj literaturi, prerana ejakulacija je najceesci seksualni problem sa kojime se muskarci na zapadu susrecu !!!
eto ja se samo zahvaljujem na tvom super objasnjenju!!!
killler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 13:27   #91
Nakon ove hrpetine argumenata polupismenih djevojaka i obrezanih lavova, odlučio sam se obrezati.

Najviše su me se dojmili arugmenti:
Quote:
Ako drži do higijene onda je dečko s obrezanim zdraviji
Quote:
Gade mi se neobrezane gljive hihihi
Quote:
Mogu dulje jebat
Quote:
Smanjuje šansu da ću dobiti HIV za 50%
Quote:
Praktičniji curama
Quote:
Bolji im je seks s obrezanim
Quote:
Ljepši im je u erekciji
Gdje to mogu učiniti?
S liječničkom uputnicom ili u nekoj privatnoj klinici?
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 13:47   #92
kako je svima jasno da je obrezivanje zena sakacenje, a obrezivanje muskaraca u biti pozitivna stvar

test: imas pistolj i neko ti ide s nozem drkat po kurcu, kaj ces napraviti
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 13:49   #93
BALKAN!!
killler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 13:53   #94
Quote:
Destination unknown kaže: Pogledaj post
očito ti imaš problema sa svojim kurcem, tj ljubomoran si kaj sve vise zena misli da su obrezani bolji (bar one koje su probale).
Cura je otvorila ovu temu na forumu i ja iskreno govorim svoje mišljenje...
Vidim puno više pozitivnih stvari kada netko ima obrezanog i točka...Nema to veze sa pravim ili ne pravim jebačem, radi se o nečem kaj ti nemaš i valjda te sad to pegla....
Ja navijam za obrezane

Mene zanima kaj misle normalne cure.. a ne one kojima je bitno dal je netko obrazan ili nije. Mišljenje rastrojenih osoba kao tvoje se ne racuna.
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 14:02   #95
Quote:
ters kaže: Pogledaj post
Obrezani ili ne obrezani:

Pa ovako,sudeci po onome sto sam citao,vecinom u zapadnoj stampi i literaturi,mislim da su ubrezani u daleko vecoj prednosti nad NE obrezanim.

Vidim da ovdje clanovi foruma koji su se dotakli ove teme kao prednost ovih sa "sesirom" nad ovima sa "subarom" uglavnom navode higijenu kao prednost.

Tacno je da je i higijena jedna od prednosti ali rijetko se spominju tri naj osnovnije stvari koje obrezanu kitu stavljaju na prvo mjesto.

1.
Naucno je dokazano da zene koje zive u sredinama gdje se praktikuje obrezivanje muskaraca daleko rjedje obolijevaju od raka grlica maternice negoli zene koje imaju supruznike ili sexpartnere koji nisu obrezani. Mislim da ova cinjenica nije bas za zanemarit ?!

2.
Za tacku dva cu iskoristiti cinjenicu vezanu za naj opasniju bolest danasnjice-AIDS i BBC-ov clanak o tome!!

Uvjerite se sami:
Male circumcision 'cuts' HIV risk
Circumcision can cut the rate of HIV infection in heterosexual men by 50%, results from two African trials show.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/6176209.stm

3.
SEX!!! I ovdje je gospodin sa "sesirom" potukao "subarasa" do nogu.
Naj vece cvoriste nerava i erogenih zona kod muskog spolnog organa su u glavicu penisa.Kod ne obrezane kite kozica prekriva glavic koji je uvijek vlazan.kada dodje do erakcije,kozica se povlaci i glavic ostaje go.Posto je vecinom pokriven pod kozicom i posto je zbog kozice konstantno vlazan,glavic ne obrezanog penisa je preosjetljiv tako da pri seksualnom aktu ne obrezani muskarci "strcnu" puno ranije nego obrezani muskarci.

Prema zapadnoj literaturi, prerana ejakulacija je najceesci seksualni problem sa kojime se muskarci na zapadu susrecu !!!

1. zaistita nema veze. uzrok je nesto drugo.

2. zaštita bez obzira na obrezanog ili ne dok se ide sa nepoznatom osobom.

3.tko si mora rezat kurac jer mu seksualni život ne valja. nek si ga reže. to je onda ok. a to tko vise uživa u seksu? pa malo razmislite prije nego netko grune "odgovor" na ovo pitanje.
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 14:04   #96
Quote:
killler kaže: Pogledaj post
BALKAN!!
Pa to imas pravo. Kurac si režu na balkanu. Bosna, srbija, crna gora, makedonija. Mi smo izborili pobjedu i maknuli smo se iz tog konteksta jako davno.
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 14:15   #97
Quote:
killler kaže: Pogledaj post
BALKAN!!

Pametno, napredno, ravnopravno, zapadnjacki, humano, demokratski!!!
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 15:14   #98
Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
Pa to imas pravo. Kurac si režu na balkanu. Bosna, srbija, crna gora, makedonija. Mi smo izborili pobjedu i maknuli smo se iz tog konteksta jako davno.

po svojim odgovorima si ti balkanac a sad me ne zanima od kud si!
killler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 15:26   #99
Imam frenda s Kosova koji je to baš sad morao napraviti,prije nego se oženi jer je takva tradicija. Kaže da sam postupak i nije previše ugodan,a za poslije moraš imati nekakav sprej za spuštanje (vrištali smo od smijeha kad je to izvalio) jer je erekcija navodno ubitačno bolna prvih par tjedana. Evo baš se sad oporavio,kaže da mu je seks nekako isti,nema velike razlike. A što se tiče higijene,tu nema razlike. Svaki donekle normalan muškarac će se jednom dnevno oprati pa mu nije bed i počistiti malog usput. To je obrezanima samo još jedan prazan argument. Ja sam neobrezan i nemam nikakvih problema s malim,a o sunećenju ni ne razmišljam
DarkEmperor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 17:15   #100
Quote:
killler kaže: Pogledaj post
po svojim odgovorima si ti balkanac a sad me ne zanima od kud si!
a inace te zanima?

malo si prolupala(o). tko bi ga znao. Odi samo ti tamo natrag na balkan i reži kurac svojoj djeci.

kako sto sam napisao. Balkan ti je tamo dolje, srbija, crna gora. makendonija.

davno smo se pobjedom maknuli iz balkana. a ti zatucani sa tim napamet naucenim izjavama mozes lijepo i ostati na balkanu.
pozdrav
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger