Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2010., 14:12   #161
idemo kolega faca u C today
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 17:44   #162
Kako je dobro biti danas u cashu

Uzeo sam malo C sada kad se mota oko 4.40$ za svaki slučaj, makar se nadam da će pasti blizu 4$, možda i dublje.

Pokrio par shorteva, uzeo još koju dionicu, ali ostajem i dalje većinom u cashu, makar mislim da je prilično vjerojatno da će se danas vratiti iznad SP 1200
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 18:34   #163
Jel to u tijeku kapitalizacija dobiti u jamerici?
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 18:35   #164
kako peru goldmanovce na cnbc
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 18:37   #165
Ne znam što je ali je lijepo za vidjeti

Sutra ćemo biti pametniji... Ako i sutra nastave pad onda mislim da razine ispod SP 1150 nisu nemoguće.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 18:44   #166
hm ili je ovo (njemci stišću grke):

http://www.seebiz.eu/hr/burze/svjets...ika,75803.html
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 18:45   #167
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Kako je dobro biti danas u cashu

Uzeo sam malo C sada kad se mota oko 4.40$ za svaki slučaj, makar se nadam da će pasti blizu 4$, možda i dublje.

Pokrio par shorteva, uzeo još koju dionicu, ali ostajem i dalje većinom u cashu, makar mislim da je prilično vjerojatno da će se danas vratiti iznad SP 1200
Nadaš da da ide ispod SMA200, baš nakon što je SMA50 prekrižio SMA200 odozdo.

http://finviz.com/quote.ashx?t=C
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 19:22   #168
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Ne znam što je ali je lijepo za vidjeti

Sutra ćemo biti pametniji... Ako i sutra nastave pad onda mislim da razine ispod SP 1150 nisu nemoguće.
Samo pratimo naftaše, aplina, guglina i čekajmo da krenemo up. Bear pozicije nafte sam napustio, nažalost malo prerano jer nisam se nadao baš ovakvom masakru(bnp paribas -7% ludo), sada čekam da još malo zveknu pa idem nazad in ali ovaj puta imam u planu ući u bull pozicije, možda nafte, možda neki solarac, vidjeti ćemo.
Uglavnom zasad je sve još uvijek stabilno i ako ne dođe do potpunog raspada naftaša kasnije danas ili sutra i ovih gore spomenutih idemo up nazad bar do petka. Naravno pričekajmo večer da vidimo, nadam se da će se stumbat još večeras no bitno je samo da ne pretjeraju..
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 19:24   #169
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
Nadaš da da ide ispod SMA200, baš nakon što je SMA50 prekrižio SMA200 odozdo.

http://finviz.com/quote.ashx?t=C
Donekle to, zatim je oko 4$ u zadnjih godinu dana bilo dosta otpora i potpore, a na kraju, nakon zadnjeg izvješća, mislim da fundamentalno nema razloga da opet padne prema 3$, osim ukoliko ne bude neka loša vijest ili generalna tarapana sa indeksima ali tada će i sve drugo pasti pa je svejedno.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 19:54   #170
Zanimljivo

__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 19:56   #171
Molim primjetiti da je BAX na listi top 15 dionica koje ima Goldman Sachs

http://seekingalpha.com/article/2010...s?source=yahoo
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 22:20   #172
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Ne znam što je ali je lijepo za vidjeti

Sutra ćemo biti pametniji... Ako i sutra nastave pad onda mislim da razine ispod SP 1150 nisu nemoguće.
Da ovo je bilo očekivano, spust pred kraj, sutra se stignemo ukrcat, naravno ako ključni igrači budu previše padali, onda je moguće da idemo i na 1150 kako kažeš i treba napustit igru, no po ovome danas izgleda da neće biti problema, naravno sutra je novi dan, pričekajmo pa vidimo.
Bio je danas gadan dan, skoro 100 dionica je palo preko 10%, valjda će idućih dana bar 100 otić up preko 10%, nadajmo se.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 12:50   #173
druže faca...
može danas C ići još ispod 4.20, onda bi valjalo kupiti ponešto
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 14:21   #174
Quote:
dobregore kaže: Pogledaj post
druže faca...
može danas C ići još ispod 4.20, onda bi valjalo kupiti ponešto
Da, valjda je ušao. C bio 4,23$ oko 11,12 h, sad je 4,4$.. Hm jedino ak se vrati ponovo, biti će to zanimljivo.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 14:24   #175
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
Da, valjda je ušao. C bio 4,23$ oko 11,12 h, sad je 4,4$.. Hm jedino ak se vrati ponovo, biti će to zanimljivo.
sumnjam da bi se mogao vratiti, a i nemam ga u fokusu danas...
naftaši dobro izgledaju i to bi moglo dati dobar smjer
kemikalci počeli s izvješćima i to dobrim...

a jebeš grčku, to ionako treba propasti...

Zadnje uređivanje dobregore : 28.04.2010. at 14:25. Reason: ispravak tipfelera
dobregore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 14:54   #176
Naftaši, da, moglo bi biti zanimljivo

Inače neka moja prognoza bazirana na više faktora koje neću sada obrazlagati da ne ispadnem blesav je igranje oko SP 1200 još nekih 2-3 tjedna, a zatim bi trebao uslijediti pad barem ispod SP 1150, lako moguće i do 1100.

Što se tiče C, ovaj rani premarket je nebitan za cijelu priču, ionako tek nakon 14h počinje pravi premarket sa više sudionika.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 15:01   #177
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Naftaši, da, moglo bi biti zanimljivo

Inače neka moja prognoza bazirana na više faktora koje neću sada obrazlagati da ne ispadnem blesav je igranje oko SP 1200 još nekih 2-3 tjedna, a zatim bi trebao uslijediti pad barem ispod SP 1150, lako moguće i do 1100.

Što se tiče C, ovaj rani premarket je nebitan za cijelu priču, ionako tek nakon 14h počinje pravi premarket sa više sudionika.
Naravno da je rani premarket nebitan za cijelu priču, on služi samo da se kupi nešto 2,3,4% jeftinije nego što je bilo jučer na zatvaranju amera.
Neki europljani su skuplji već 5% neg što su bili prije koji sat. (paribas, xstrata)
rbs je skuplji 7% nego prije koji sat, postoji i usa verzija rbs-a i mogao se kupit 7% jeftinije u ranom premarketu, bolja cijena nego sad u pravom premarketu.
Zbilja su ovo strašno odvezli, ako nastave ovim tempom to će biti nevjerojatno deprimirajuće za one koji su prodavali u eu prije koji sat.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 17:57   #178
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Naftaši, da, moglo bi biti zanimljivo

Inače neka moja prognoza bazirana na više faktora koje neću sada obrazlagati da ne ispadnem blesav je igranje oko SP 1200 još nekih 2-3 tjedna, a zatim bi trebao uslijediti pad barem ispod SP 1150, lako moguće i do 1100.

Što se tiče C, ovaj rani premarket je nebitan za cijelu priču, ionako tek nakon 14h počinje pravi premarket sa više sudionika.
Hm, sve lijepo i onda krenu opet komplicirat stvari.

Wall Street is wobbling after Standard & Poor's downgraded Spain's debt in another widening of Europe's government debt crisis. The move Wednesday follows its reductions of Portugal and Greece, which sent shock waves through world markets.

Sad je pitanje hoće li veliki to zanemariti ovih dana ili će opet napravit harakiri kao neki dan zbog goldmana.
Logika kaže pa neće dvaput zaredom ali ne znam, valjda neće. Ak pokušaju opet radit probleme idem odspavat a oni nek naprave što su naumili.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 18:00   #179
Da, samo što su prognoze da treba jedno 400 milijardi € za spas Španjolske... Španjolska će čini mi se biti nova Grčka. Naravno nakon što odradimo Portugal i Irsku

Evo malo laganog štiva

The Worst CEOs In American History
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 18:16   #180
@faco,
jel hoćeš reći da je baxter dropnuo zato što ga GS ima u portfelju,ili pak zbog ovog?

http://www.businessweek.com/globalbi...mpaign_id=yhoo
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.