Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2015., 19:38   #2001
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ja sam u Deichmannu nedavno kupila za jednu prigodu ove salonke (ili barem jako slične ovima )

Ovo mi izgleda baš ok, deichmann zna imati dobrih stvari. Meni na žalost njihovi brojevi ne odgovaraju, kod broja 38 mi udaraju prsti a 39 mi je veliko


A da vidite tek kako moja mama pokušava unucima sugerirati kakvu curu bi trebali odabrati ili kad joj ja onako usput spomenem da je nekoliko prijateljica spavalo kod sina, tri dana ne može doći k sebi od zgražanja Kužila bi ona da je jedna ali nekoliko njih ne može prožvakati
sobarica is offline  
Old 14.09.2015., 19:39   #2002
Scarfs, ja sam mozda jedina kojoj se stiklice ne svidjaju. Ne volim "sportske" potplate, tj tu rebrastu gumu. Ali djeluju jako udobno, pa ako se tebi svidjaju, go for it. Ja sam misljenja da nema jeftine, a udobne stikle, barem prema mom dosadasnjem iskustvu.
coralicious is offline  
Old 14.09.2015., 19:42   #2003
scarfs, ja sam bila uvjerena da si ti u 20-tima.

ja ću za mjesec dana biti 35 i + kategorija.


jesen je službeno stigla. mačak se sve više umiljava i pokušava spavati na meni. a maloprije mi se pokušao popeti u dekolte. ne zna ni sam kamo bi. sva sreća pa nije više jako toplo, jer mi je lijevo rame (koje voli masirati) i dekolte sav izgreban
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Old 14.09.2015., 19:43   #2004
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post

Koliko kuna si cca platila cipele u Deichmannu-u?
149kn
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Old 14.09.2015., 19:44   #2005
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Pa nije njeno da sjedi za glavnim stolom.

Mrzim te lude babetine kravetine koje imaju neke svoje fiks ideje. Odje... ženo, ti si svoje svatove imala, pusti djecu nek imaju kako hoće.

Mi imamo skroz ludog svećenika, i ja ne znam kako ću ja izaći na kraj s njim.
ma to je bila samo jedna od fiks ideja te lude zene
i dan danas vodi glavnu ric u njihovom braku, prezalosno

ni meni se ne svidjaju scarfine cipke, al ako su ti udobne kupi ih!
nellie may is offline  
Old 14.09.2015., 19:50   #2006
hellie, ja mislila ti imas 20 i koju
forzaMILAN is offline  
Old 14.09.2015., 19:52   #2007
Imam jedne iz pitarella i dvoje stikli iz dajhmana, misljenja sam da udobnost ovisi o nagibu noge u obuci i samoj vrsti obuce, a ne o toliko o novcima.
Kod mene su salonke od 7-12 cm visine i sve su udobne.

Baba je otkantana nakon tog ispada, i jos njih par koji su uslijedili, i par koji su prethodili, sve sam joj kumulativno pribrojala i sad se pravim luda da ne postoji
Akvarela is offline  
Old 14.09.2015., 19:57   #2008
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
hellie, ja mislila ti imas 20 i koju
prije 10 god. ali hvala



moja stara je jedne godine kupila salonke na pijaci za 120 kn. obožava ih jer su stvarno udobne, a i lijepo izgledaju
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Old 14.09.2015., 20:03   #2009
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
scarfs, ja sam bila uvjerena da si ti u 20-tima.
davno su bile moje dvadesete

Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Scarfs, ja sam mozda jedina kojoj se stiklice ne svidjaju. Ne volim "sportske" potplate, tj tu rebrastu gumu. Ali djeluju jako udobno, pa ako se tebi svidjaju, go for it. Ja sam misljenja da nema jeftine, a udobne stikle, barem prema mom dosadasnjem iskustvu.
Cijenim iskrenost Ovi sportski potplati to sam ja Znam da za dobru cipelu treba platit ali sam bila uvjerena da ću nešto ubost kao za jednokratnu upotrebu

Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
149kn
Hvala, u subotu ću izvidjeti Deichmann i Mass
scarfs is offline  
Old 14.09.2015., 20:15   #2010
Samo se uključujem da kažem hvala curama koje su mi dale neke savjete za onog napuštenog psa! Nisam stigla na forum prije. Ugl. na kraju nismo ništa obavili jer se vratili idiotski vlasnici i kao zgražali se nad time kak je bilo psu, a i siroti su izjavili da će onda ako već ne mogu ić s psom u inozemstvo ostat tu! Naravno to su rekli na način da su jadni žrtve toga što sad ne mogu otić itd.
Ah.. Svakakvih debila ima! Uglavnom, još jednom hvala!
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Old 14.09.2015., 20:17   #2011
Cim cujem rijec 'njemacka', odma crijevnu virozu dobijem. nadam se da ce pesonji ipak biti malo bolje, ipak ide zima i kise i sve.
Akvarela is offline  
Old 14.09.2015., 20:46   #2012
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
e ja baš uživam jer znam da baba umire od sramote svaki put kad kaže nekom da se JOŠ nisam udala


Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Moja je pozenila ostale unuke i preda mnom zakljucila da sad u miru moze umrijet jer je ona svoje obavila. Ne moze gore

Zanijekala mi postojanje!
Ovo je još gore

Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Ja još neko kratko vrijeme spadam u 35+ ali ja sebi nisam gospođa, ni ne vidim se kao gospođa
Gospođica mi je pak još ružnije
Ja sam bila u uvjerenju da si ti studentica i oko 20 godina.

Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Ovo mi izgleda baš ok, deichmann zna imati dobrih stvari. Meni na žalost njihovi brojevi ne odgovaraju, kod broja 38 mi udaraju prsti a 39 mi je veliko
Ok, nisam jedina s tim problemom. Kao da im je 2 broja razlike između 38 i 39, baš glupo.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Old 14.09.2015., 21:49   #2013
Scarfs zavisi kakve trazis, ja nisam nasla nista u massa ni pitarossa, bilo je lipih u jednom velikom ducanu al
da me ubijes ne mogu se sitit imena
Ja imam jedne stikle iz deichmanna crvene i dobre su mi, a bile su oko 150 kn.

Edit: humanic!
fairy wings is offline  
Old 15.09.2015., 06:17   #2014
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Mene već danima muče ove S.Oliver štikle

Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
ovaj detalj na peti i cijena od 600 kn jer mi trebaju samo za svadbu meni treba deblja peta jer sam nestabilna na tanjoj i ne nosim pete inače ove su 9 cm što je meni vrh čak i pristojno hodam u njima
odlične, klasične, stabilne, a detalj je definitivno plus
kupuj

deichmann - kvaliteta nula bodova.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 15.09.2015., 07:30   #2015
Quote:
nellie may kaže: Pogledaj post
ugl., vjencanje je bilo prepuno napetosti i prepucavanja, tako mi je bilo zaj kume
meni je žao mladenaca jer neće to dugo s takvon šlapom u blizini

Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Gospođica mi je pak još ružnije
nije mi dobro jutros...pročitala sam da ti je gospođica još ružnija

Quote:
nellie may kaže: Pogledaj post
ma to je bila samo jedna od fiks ideja te lude zene
i dan danas vodi glavnu ric u njihovom braku, prezalosno
ni meni se ne svidjaju scarfine cipke, al ako su ti udobne kupi ih!
eto

što se cipela tiče scarfs...meni osobno nije lipa ta peta...nekako mi je više cipela za dnevni đir, ono casual a ne za vjenčanje pogotovo s tim dodatkom na peti
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Old 15.09.2015., 08:01   #2016
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
samo stare frajle ne : B
.. Frajla jesam, stara nisam... Kaj me briga, meni dobro..

Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post

Ja i dalje živim u grijehu... :ka va: Ilitiga u divljem braku...

Još mi je muž ( ha, čuj mene... muž... :Rolling es:...), ok... "muž" često na terenu, pa mi se nekad čini da me okolina uopće ne doživljava kao nekog tko je u vezi... :mis li:
Divljakuša..

Primjetih da kad u kvotu razdvajam smajliće, moj mobitel stvara potpuno nove riječi.. cute


Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
e ja baš uživam jer znam da baba umire od sramote svaki put kad kaže nekom da se JOŠ nisam udala:rofl fl::rofl ofl:
Kako si samo zla... Nečuveno.


Cipele su divne za neku kožnu jaknu i trapke, meni isto nisu za svadbu... Iako... Mislim da se da iskombinirati i neka svadbena furka..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Old 15.09.2015., 08:19   #2017
jutro, babuške!
forzaMILAN is offline  
Old 15.09.2015., 08:27   #2018
Jutro!

Uopće ne pomažete scarfsovoj.... meni su dobre, meni nisu, ja bi ali ne za svadbu, ja nebi uopće..... i kako da ona sad odluči
Doreen is offline  
Old 15.09.2015., 08:31   #2019
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
Jutro!

Uopće ne pomažete scarfsovoj.... meni su dobre, meni nisu, ja bi ali ne za svadbu, ja nebi uopće..... i kako da ona sad odluči
ma znam, ali računam da je bolje biti iskren nego falšona pa reći
ooodlične su kupuj, a u biti ti se ne sviđaju


nego, kako si m ti

__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Old 15.09.2015., 08:45   #2020
Quote:
dalcosters kaže: Pogledaj post
ma znam, ali računam da je bolje biti iskren nego falšona pa reći
ooodlične su kupuj, a u biti ti se ne sviđaju
Ja se u to uopće ne volim miješati pošto sam totalni ženski izrod kad su cipele u pitanju. Ja nemam ništa na petu i uopće si ne mogu zamisliti da bi me ikakva prigoda na to natjerala.

Quote:
dalcosters kaže: Pogledaj post
nego, kako si m ti

Veri gud, fala na pitanju.
Razrađujem plan za sutra nebi li maksimalno iskoristila vrijeme i imala što manje praznog hoda
Doreen is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.