Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Nakon dvije godine mandata: Zaslužuje li Kolinda još jedan mandat?
Da. 72 21.49%
Ne. 263 78.51%
Glasovatelji: 335. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2017., 01:17   #141
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Ne razumiješ baš.

Da Kolinda ima ikakve rezultate vrijedne spomena u zadnje dvije godine onda bi lajala o tome, jer je bolesno poremećeni narcis. Al kako nema onda mora dizat srpske teme sa rezervne klupe. A njeno vjerno HDZ biračko stado i zločinci koji imaju interesa od HDZ-a to ili puše ili zarađuju (poene, lovu, zlato...) na tome što drugi puše.
A znači predsjednik države ne bi trebao komentirati to što svako malo provociraju, što ni na Božić, koji im naši pristojno odu čestitati, ne mogu biti normalni, nego kure, što Vučko kupi avione, pa pritom kaže da se više nikad neće ponoviti Bljesak i Oluja, pa si ti misli jel on to želi reći da će opet okupirati naš teritorij, što se u tajnosti održavaju srpsko ruske vojne vježbe nama pred nosom i tako dalje i tako dalje?

Ako itko diže srpske teme s rezervne klupe, to su upravo oni sami i nitko više, a predsjednika koji ne bi komentirao stvari od državne sigurnosti fućkaš.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 13.01.2017., 01:35   #142
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Dveri su ultrakonzervativna klerikalna stranka... sa potpuno anahronim pogledom na svet... nastali su iz SPC, i tu su negde u tom krugu... po defaultu su protiv gay populacije...

Seselj je dokazana bitanga i zlocinac... od nakazne ideologije velike srbije u nekim nebuloznim granicama, preko zlocina njegovih na frontu... zreo za mentalno posmatranje, iako je stravicno inteligentan...

Kad gledate vi sa strane Hrvatske, najlakse je pricati o cetnickim vojvodama Nikolicu i Vucicu, ali dosta je to kompleksnija prica, koju necu sad ovde da otvaram...

Ove svadje i prejebavanje svaki drugi dan... to je toliko jadno... i nema nevinih, obe strane cvetaju u tome... Kolinda pola emisije drobi o Srbiji... kome to uopste treba, kakav rat, kakve pizdarije... nabacuju se jedni drugima kao ping pong jbt...
Naravno da je Šeksovo vrijeme prošlo, on je najobičnija bitanga (kako je i sam rekao Jovici Stanišiću u Haagu )baš zato i zbog toga što Dveri polako rastu jer su uz DJB jedini koji iritiraju Vučića me više strah njih nego SRS-a, ovi na idućim izborima upitno je hoće li preći cenzus a i Šešelj teško da će baš dugo živjeti a jednom kad on umre ta se stranka raspada.

Inače, koliko god ja ne volio KGK i sam ću reći da je ova emisija bila čista pizdarija realno to sa stanjem kod vas je stvarno zabrinjavajuće. Pa ne prodje jebeni tjedan dana a da se ne javi ili Toma četnik iz Vukovara, ili histerični Vučić koji se prijeti kako neće biti novih Oluja, ili Dačić o tome kako smo ustaše (baš čitam ajme komentara po N1 i mnogim drugima da je ljudima istog pun kurac jer uvijek pred izbore samo na iste teme dobiva glasove) pa sad najnovije ovaj Božović usred ZG-a frajer se nadje pričat kako će Srbija Srbe u HR štitit svim raspoloživim sredstvima! Sad čitam u posljednje vrijeme da je onaj klempo Vulin navodno umješan u neke zločine nad Albancima...

Mislim i meni je pun kurac priča o ratu i svemu i najradije bih da ovi naši uopće ne reagiraju na izjave vaših političara ali ono aposlutno ni na jednu punih godinu dana pa valjd bi im jednom došlo iz guzice u glavu da ne vrijedi, ovo je evidentno da je KGK iskoristila da se malo dodvori svom biračkom tijelu ali bogami nije da joj vaši ne davaju materijala na pretek.
MaurS is offline  
Old 13.01.2017., 01:50   #143
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
A znači predsjednik države ne bi trebao komentirati to što svako malo provociraju, što ni na Božić, koji im naši pristojno odu čestitati, ne mogu biti normalni, nego kure, što Vučko kupi avione, pa pritom kaže da se više nikad neće ponoviti Bljesak i Oluja, pa si ti misli jel on to želi reći da će opet okupirati naš teritorij, što se u tajnosti održavaju srpsko ruske vojne vježbe nama pred nosom i tako dalje i tako dalje?

Ako itko diže srpske teme s rezervne klupe, to su upravo oni sami i nitko više, a predsjednika koji ne bi komentirao stvari od državne sigurnosti fućkaš.
Ma šta lupaš ti?
Jedna NATO zemlja, članica EU da se zamara nekom tamo srpskom internom predizbornom šovinističkom retorikom?!?
Osim ako jedni drugima ne namještaju štele kao nekad Janezi i Sanader. Malo jedni graknu a ovi drugi odmah oko sebe mobiliziraju narod. Pa onda drugi graknu a ovi prvi oko sebe mobiliziraju narod.
Naravno da nisi shvatila...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 13.01.2017., 02:25   #144
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Ma šta lupaš ti?
Jedna NATO zemlja, članica EU da se zamara nekom tamo srpskom internom predizbornom šovinističkom retorikom?!?
Osim ako jedni drugima ne namještaju štele kao nekad Janezi i Sanader. Malo jedni graknu a ovi drugi odmah oko sebe mobiliziraju narod. Pa onda drugi graknu a ovi prvi oko sebe mobiliziraju narod.
Naravno da nisi shvatila...
A da, treba žmiriti na sve, svačija prozivanja šutke trpjeti, a i Bosna ti se ne uklapa u računicu. Onaj tamo prije koji dan napravio cijelu ceremoniju na neustavni dan RS.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 13.01.2017., 06:33   #145
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Ne razumiješ baš.

Da Kolinda ima ikakve rezultate vrijedne spomena u zadnje dvije godine onda bi lajala o tome, jer je bolesno poremećeni narcis. Al kako nema onda mora dizat srpske teme sa rezervne klupe. A njeno vjerno HDZ biračko stado i zločinci koji imaju interesa od HDZ-a to ili puše ili zarađuju (poene, lovu, zlato...) na tome što drugi puše.
Tebi je 306 000 ljudi koji briju kako su Srbi u HRugrozeni i kako ih treba braniti svim sredstvima, te mijenjati granicu -nesto zanemarivo o čemu se priča samo zato da se skrene s pravih tema? Imamo i mi nešto radikalnije ekipe, ali ima li netko tko bi "isao braniti ugrožene Hrvate u Vojvodini svim sredstvima npr."
A taj lik koji je došao na domjenak u HR ni nije iz te radikalne stranke...Pretpostavljam.
Kao da kršćanstvo tamo nije ni doprijelo, pod hitno bi trebalo poslati kršćanske misionare u Srbiju.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Old 13.01.2017., 07:02   #146
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post
. Pa ne prodje jebeni tjedan dana a da se ne javi ili Toma četnik iz Vukovara, ili histerični Vučić koji se prijeti kako neće biti novih Oluja, ili Dačić o tome kako smo ustaše (baš čitam ajme komentara po N1 i mnogim drugima da je ljudima istog pun kurac jer uvijek pred izbore samo na iste teme dobiva glasove) pa sad najnovije ovaj Božović usred ZG-a frajer se nadje pričat kako će Srbija Srbe u HR štitit svim raspoloživim sredstvima! Sad čitam u posljednje vrijeme da je onaj klempo Vulin navodno umješan u neke zločine nad Albancima...

Mislim i meni je pun kurac priča o ratu i svemu i najradije bih da ovi naši uopće ne reagiraju na izjave vaših političara ali ono aposlutno ni na jednu punih godinu dana pa valjd bi im jednom došlo iz guzice u glavu da ne vrijedi, ovo je evidentno da je KGK iskoristila da se malo dodvori svom biračkom tijelu ali bogami nije da joj vaši ne davaju materijala na pretek.
oni kontroliraju negativnu energiju u nižim slojevima kolektivne svijesti, koja je palanačka, koja je u svojoj osnovi rušilačka, zato koriste ratobornu seljačku retoriku, kako bi u ključnim momentima, kada će se doista donositi neka odluke imali zalet i mogućnost reagirati racionalno i ''skrenuti lijevo'', isto radi i Kolinda ovdje. moraju kontrolirati psihopatiju u narodu i pretvarati je u progres, da bi kontrolirao psihopatiju i sam moraš biti psihopat zato su balkanski političari takvi kakvi jesu. oni su uvijek samo lutke koje mogu mijenjati uloge s obzirom kakve zamisli imaju laboratoriji moći koji ih postavljaju.
Bolji od tebe is offline  
Old 13.01.2017., 07:54   #147
Ma tješi se da netko nekog kontrolira. Po nekom defoultu čovjek je egocentrični biće kojeg ne zanima ništa izvan osobnog interesa. Ovo je prije potpirivanje prema nečemu što izvorno nije osobni interes, dapače može štetiti.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Old 13.01.2017., 08:25   #148
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
odaslao pitanje u Zagreb treba li, s obzirom da to čine neke države, i na zgradi RH u Beogradu spustiti zastavu na pola koplja!?

Kolega,to nije prenos stave,nego upit sta da radi...
Mislim da smo ovo apsolvirali...da ne duzimo...
pa normalno da je upit šta da radi......
kao i svaki zaposlenik bilo čega, bilo gdje.... kad si u čudnoj nesvakidašnjoj situaciji, s kojom se prvi put susrećeš- obavijesti šefove.

i ostali veleposlanici su konzultirali svoje, samo u hrvatskoj vrijedi pravilo ubij glasnika
dk1 is offline  
Old 13.01.2017., 08:49   #149
http://www.index.hr/vijesti/clanak/k...na/943787.aspx

Quote:
AUSTRALSKA ministrica zdravstva Sussan Ley dala je u petak ostavku zbog skandala s trošenjem proračunskog novca u privatne svrhe, iz čega bi određenu pouku mogla izvući i hrvatska predsjednica Kolinda Grabar Kitarović.

Zadnje uređivanje ball : 13.01.2017. at 09:09.
Mahun is offline  
Old 13.01.2017., 09:42   #150
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
A da, treba žmiriti na sve, svačija prozivanja šutke trpjeti, a i Bosna ti se ne uklapa u računicu. Onaj tamo prije koji dan napravio cijelu ceremoniju na neustavni dan RS.
Da i? Kaj bi to točno svi mi trebali? Poslati vojsku? Kako je ona potrebna onom idiotu vučiću tako je i on potreban njoj. Skretanje pažnje...ništ drugo. Dok se ljudi bave ko je kaj rekao na ustaško-četničkoj relaciji ne pitaju ih se druge stvari. Pa cijeli interviewu je tome služio jer nemre nikak pokrit svoj izlet u jameriku.
Brigu o bosanskom četniku kao i o cijeloj bosni ionako ima međunarodna zajednica. Kad im dokurci smjenit će ga a sve prema zakonu.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 13.01.2017., 09:49   #151
http://www.nytimes.com/1995/11/14/wo...lity-tale.html


Quote:
But on Friday, an ashamed and contrite Mrs. Sahlin withdrew from consideration and quit her Cabinet post.

At a news conference, she admitted that she had used a Government credit card to buy diapers, chocolate bars and other personal items. She further confessed to having failed to pay 19 parking tickets and several bills for her children's day care on time.

Mrs. Sahlin paid off her credit card bills herself, though a few months late, and has not been accused of stealing as much as a single krona. In another country her transgressions might have been dismissed as laughably trivial, yet they sealed her fate because they violated Swedish society's tacit but strict standards of conduct.
Corruption unit to investigate Mona Sahlin

MOBBING! MOBBING!

Wont somebody think of children ?!?!?
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 13.01.2017., 09:56   #152
Nema šanse da su Kolindini sastanci u SAD-u bili službeni

Za desnu pastvu a koja nema dovoljno sivih stanica da sama poveže ili nije dovoljno nelicemjerna da prizna: nije (toliki) problem u njenom putu, ali sigurno jest u njenom besramnom raspolaganju nečim što nije njeno, na što nema pravo, a najviše u njenom izrugivanju i laganju naroda.
Ovo su već stvari za postupak opoziva. Žena ima sve najgore kvalitete koje jedna osoba može imati.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!

Zadnje uređivanje Halo Effect : 13.01.2017. at 10:19.
Halo Effect is offline  
Old 13.01.2017., 09:57   #153
Mediji je sprečavaju u poslu, mobbing, ne poštuju se institucije.
Ova je gora od najgoreg stranačkog pajde.
KatarinaRi is online now  
Old 13.01.2017., 10:01   #154
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Seselj je dobio 8.1% glasova, tj 306.000 glasova... 22 mandata u skupstini od 250... nisu Dveri ekstremnije od SRS, Seselj je ipak najekstremniji...



Najludje mi je ono negiranje da nema ustastva... kao da je neko sa marsa pao... kao sto ovde ima nazovi cetnika... to mora da se cisti, a ne da se zatvaraju oci...
Ustaštva ima u tragovima, a kod vas četnici u parlamentu. To je osnovna

razlika.

Zadnje uređivanje babarogac : 13.01.2017. at 10:04. Reason: greska
babarogac is offline  
Old 13.01.2017., 10:10   #155
Quote:
babarogac kaže: Pogledaj post
Ustaštva ima u tragovima, a kod vas četnici u parlamentu. To je osnovna

razlika.
Misliš kao glasnović... , skandiranja na stadionima koja nitko ne čuje, postavljanje ploča, thomsonovi koncerti....ma zaista tragovi. To ja volim kod naših ustaša, ustaše su dok ih netko malo ne stisne...a onda odjednom nisu mislili to kaj su mislili, ne bi oni nikad...ko hasanbegović. Dobro je rekao dežulović..da je antuka p. s takvima radio '41 državu ne bi trajala do četvrtka a kamoli par godina....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 13.01.2017., 10:13   #156
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
... kao streberka iz prve klupe sto odgovara za peticu...
Jedan od najtočnijih opisa njene pojave.
Svaki put mi iznova baš to padne na pamet.


S tim da je ova puno ambicioznija od takvih prosječnih štreberki i nemjerljivo nerealnija. Štreberke kojih se sjećam iz škole ipak su gotovo sve bile svjesne da od njih ima i boljih učenika. Jedna za koju mislim da toga nije bila baš nasvjesnija danas se i sama bavi politikom (zasad još ne na najvišoj razini).
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Old 13.01.2017., 10:16   #157
U godisnjem biltenu SNV (Srpsko narodno vijece) svake godine u detalje nabrajaju delikte prema Srbima u Hr (tu ubrajaju u grafite s natpisom pljuvanja po Srbima) i brojkom i slovom su nabrojali 17 (sedamanest) za cijelu godinu za 2016 jos nisu! U to ubrajaju grafite, dobacivanja na ulici itd.
Toliko o ugrozenosti.
I o "ustasama". Hr i de iure i de facto ostvaruje najvisi stupanj prava nac manjina (gledala sam i ostale zemlje svijeta).. i onda se drvi o ustasama.
Slobodno neka netko nadje drzavu koja bar de iure daje veca prava nac manjinama, ja sam trazila i nisam nasla.
A prva recenica Ustava Srbije je: "Polazeci od drzavne tradicije srpskog naroda i ravnopravnosti svih gradjana i etnickih zajednica u Srbiji, polazeci i od toga da je Pokrajina Kosovo i Metohija sastavni deo teritorije Srbije, d ima polozaj sustinske autonomije drzavnih organa da zastupaju i stite drzavne interese Srbije na Kosovu i Metohiji u svim unutrasnjim i spoljnim politickim odnosima, gradjani Srbije donose Ustav Rep Srbije..."
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Old 13.01.2017., 10:24   #158
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Jedan od najtočnijih opisa njene pojave.
Svaki put mi iznova baš to padne na pamet.


S tim da je ova puno ambicioznija od takvih prosječnih štreberki i nemjerljivo nerealnija. Štreberke kojih se sjećam iz škole ipak su gotovo sve bile svjesne da od njih ima i boljih učenika. Jedna za koju mislim da toga nije bila baš nasvjesnija danas se i sama bavi politikom (zasad još ne na najvišoj razini).
Kakva je da je, bila je ministar vanjskih poslova u vladi RH, veleposlanica RH u USA, osoba zaduzena za Sj. Ameriku u ministartsvu vanjskih poslova, tajnica u NATO uredu - ne znam kojeg nivoa. Od studija, uguzila se uspjesno i imala lagan i raskosan zivot, odlicna placa, svi troskovi placeni, vedra i sigurna buducnost, djeca u privatnim skolama, sluzbeni auti i vozaci. Nema ona veze sa obicnim zivotom gradjana RH i ne treba ju osudjivat. Sve sto ona radi, radi zato jer se tako radi svakodnevno i nije bio problem nikada.
A najgore od svega je da sada svi vide daje ona jedna ispod prosjecna i vrlo ogranicena osoba.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 13.01.2017., 10:26   #159
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
U godisnjem biltenu SNV (Srpsko narodno vijece) svake godine u detalje nabrajaju delikte prema Srbima u Hr (tu ubrajaju u grafite s natpisom pljuvanja po Srbima) i brojkom i slovom su nabrojali 17 (sedamanest) za cijelu godinu za 2016 jos nisu! U to ubrajaju grafite, dobacivanja na ulici itd.
Toliko o ugrozenosti.
I o "ustasama". Hr i de iure i de facto ostvaruje najvisi stupanj prava nac manjina (gledala sam i ostale zemlje svijeta).. i onda se drvi o ustasama.
Slobodno neka netko nadje drzavu koja bar de iure daje veca prava nac manjinama, ja sam trazila i nisam nasla.
A prva recenica Ustava Srbije je: "Polazeci od drzavne tradicije srpskog naroda i ravnopravnosti svih gradjana i etnickih zajednica u Srbiji, polazeci i od toga da je Pokrajina Kosovo i Metohija sastavni deo teritorije Srbije, d ima polozaj sustinske autonomije drzavnih organa da zastupaju i stite drzavne interese Srbije na Kosovu i Metohiji u svim unutrasnjim i spoljnim politickim odnosima, gradjani Srbije donose Ustav Rep Srbije..."
nebo, vezano za bold, koja prava uspoređuješ?
Blinko Black is offline  
Old 13.01.2017., 10:35   #160
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Mediji je sprečavaju u poslu, mobbing, ne poštuju se institucije.
Ova je gora od najgoreg stranačkog pajde.
I kao šlag na kraju malo još ubaci u priču - prigovore Pupovcu.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.