Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2011., 19:40   #1
Neobična, tupa bol

Nekakva neobicna,tupa bol cca 5 cm iznad analnog otvora(sa unutarnje strane) me muci vec duze vremena.

Pocelo je prije cca. 3 godine,ali se desavala jako rijetko,recimo 10-ak puta godisnje i to samo ujutro,prije ustajanja.vrlo vjerojatno je ta bol kriva sto se u to vrijeme i probudim.Da ne duzim,danas je bol dosegla vrhunac,vrlo jaka i neugodna,tupa bol,danas po prvi put popracena povracanjem,vrtoglavicom,hladnim znojem i bolovima oko pupka.

Molio bih vas za savjet,bilo kakav,sto bi to moglo biti itd??
jovica1900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 22:08   #2
za upalu slijepog crijeva je karakteristična bol oko pupka.
a i ostali simptomi upućuju na to.

hitno liječniku!
AmorOmniaVincit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 22:32   #3
dali moze upala samo tako doci i proci jer mi je samo ujutro bilo jako lose,trenutno sam cisto ok ??
jovica1900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 00:37   #4
Quote:
jovica1900 kaže: Pogledaj post
dali moze upala samo tako doci i proci jer mi je samo ujutro bilo jako lose,trenutno sam cisto ok ??
evo nešto više o upali slijepog crijeva...

Bolesnici koji imaju akutnu upalu “slijepog crijeva” - crvuljka žale se na bolove u desnom donjem dijelu trbuha, desno uz pupak uz osjećaj mučnine, nagona na povraćanje, učestalog mokrenja ponekad i proljeva ili opstipacije. Naravno kod svih bolesnika mogu biti prisutni samo neki od navedenih tegoba, a lokalizacija bolova može biti i na drugim mjestima u trbuhu. Poneki bolesnici, iako rjeđe imaju bolove lijevo od pupka u donjem dijelu leđa ili iznad stidne kosti. Bol je obično trajno prisutna i ne prolazi promjenom položaja tijela, povraćanjem ili proljevom.

mislim da bi se svakako trebao javiti svom liječniku. možda nije slijepo crijevo, ali dobar savjet i/ili neke pretrage nisu na odmet.
AmorOmniaVincit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.