Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 29.12.2011., 11:49   #1
Nije strastven u seksu

Ciao ljudi! S dečkom sam par mjeseci, vodi već prema ozbiljnoj vezi.

Na početku veze seks je bio odličan. Pošto sam ja dosta otvorena, često smo pričali o seksu i rekla sam mu jednom prilikom da ne volim baš lizanje, da mi nije nešto. On je valjda to predoslovno shvatio, tako da me više ne liže dolje, samo me jednom lizao u 5 mjeseci. Istina je da mi nije nešto spešl ko nekim curama, ali nisam mislila sad da me uopće ne liže, mogao bi tu i tamo dolje zalutati.

Druga stvar, on se u seksu ne ljubi. Inače se ljubi sa mnom i sve (nije da mu se gadim), ali u seksu se valjda koncentrira na sam čin penetracije nemam pojma. A ja u seksu volim ljubljenje, kad se sjetim bivšeg partnera kako je dobro ljubio i sve radio strastveno u seksu, ovaj je kao robot. Da nebi bilo da je ful loš, nije, al eto te sitnice koje vam nabrajam mi smetaju.

Treća stvar - nikad me nije prstenjačio. A ja obožavam prstenjačenje

I četvrto, penetracija je ono, spora, ja volim brže. Zna biti dobro i brzo i do kraja, al onda kad vidi da se uživim smanji to. Pokušala sam mu par puta u seksu kao vikat BRŽE BRŽE, al onda on uspori. Vjerojatno nema samopouzdanja jer me u misionarskoj uvijek ševi tako da skroz legne na mene, zašteka totalno kad imam pogled na njegovo lice.

Pošto je meni s njim seks najbitniji jer ga ne volim kao dečka, kako mu dat do znanja da mi smeta to? Inače i u drugim segmentima on nema baš samopouzdanja, dok sam ja suprotno od njega. Na početku mi ništa nije smetalo jer prije njega dugo nisam imala seksualnog partnera, pa mi je čudo bilo i ako je samo u meni. Al sad me već to nervira, sinoć sam čak namjerno odustala od seksa kad je on skoro bio pri kraju, i pocrvenio je. Namjerno sam to učinila jer dok sam vikala brže on uspori, ne znam koji mu je, živcira me i živci su mi radili sto na sat i namjerno se nisam derala u krevetu ko inače jer ne volim glumit i namjerno nek vidi da ne uživam. Ne želim ga zbog toga ostavit jer je dobrica i jako je dobar prema meni, cijeni me i sve kako nebi neki drugi dečko. Dođe mi da si nađem nekog fb-a koji je isto u vezi sa strane, al nisam taj tip osobe i nebih to mogla.

Kako da mu ukažem na njegove greške bez da ga povrijedim? Inače sam direktna osoba, ali u granicama jer pazim da nekog ne povrijedim.

E da, i smeta mi jer mi ne daje komplimente u seksu tipa ooo kako si obrijala macu, kako je lijepa itd...
Oprostite na romanu, hvala na savjetima :*
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger