Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2011., 12:49   #1
Nije strastven u seksu

Ciao ljudi! S dečkom sam par mjeseci, vodi već prema ozbiljnoj vezi.

Na početku veze seks je bio odličan. Pošto sam ja dosta otvorena, često smo pričali o seksu i rekla sam mu jednom prilikom da ne volim baš lizanje, da mi nije nešto. On je valjda to predoslovno shvatio, tako da me više ne liže dolje, samo me jednom lizao u 5 mjeseci. Istina je da mi nije nešto spešl ko nekim curama, ali nisam mislila sad da me uopće ne liže, mogao bi tu i tamo dolje zalutati.

Druga stvar, on se u seksu ne ljubi. Inače se ljubi sa mnom i sve (nije da mu se gadim), ali u seksu se valjda koncentrira na sam čin penetracije nemam pojma. A ja u seksu volim ljubljenje, kad se sjetim bivšeg partnera kako je dobro ljubio i sve radio strastveno u seksu, ovaj je kao robot. Da nebi bilo da je ful loš, nije, al eto te sitnice koje vam nabrajam mi smetaju.

Treća stvar - nikad me nije prstenjačio. A ja obožavam prstenjačenje

I četvrto, penetracija je ono, spora, ja volim brže. Zna biti dobro i brzo i do kraja, al onda kad vidi da se uživim smanji to. Pokušala sam mu par puta u seksu kao vikat BRŽE BRŽE, al onda on uspori. Vjerojatno nema samopouzdanja jer me u misionarskoj uvijek ševi tako da skroz legne na mene, zašteka totalno kad imam pogled na njegovo lice.

Pošto je meni s njim seks najbitniji jer ga ne volim kao dečka, kako mu dat do znanja da mi smeta to? Inače i u drugim segmentima on nema baš samopouzdanja, dok sam ja suprotno od njega. Na početku mi ništa nije smetalo jer prije njega dugo nisam imala seksualnog partnera, pa mi je čudo bilo i ako je samo u meni. Al sad me već to nervira, sinoć sam čak namjerno odustala od seksa kad je on skoro bio pri kraju, i pocrvenio je. Namjerno sam to učinila jer dok sam vikala brže on uspori, ne znam koji mu je, živcira me i živci su mi radili sto na sat i namjerno se nisam derala u krevetu ko inače jer ne volim glumit i namjerno nek vidi da ne uživam. Ne želim ga zbog toga ostavit jer je dobrica i jako je dobar prema meni, cijeni me i sve kako nebi neki drugi dečko. Dođe mi da si nađem nekog fb-a koji je isto u vezi sa strane, al nisam taj tip osobe i nebih to mogla.

Kako da mu ukažem na njegove greške bez da ga povrijedim? Inače sam direktna osoba, ali u granicama jer pazim da nekog ne povrijedim.

E da, i smeta mi jer mi ne daje komplimente u seksu tipa ooo kako si obrijala macu, kako je lijepa itd...
Oprostite na romanu, hvala na savjetima :*
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:55   #2
Ne voliš ga kao dečka? Nego kako, kao prijatelja? Zašto si uopće s njim?
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:59   #3
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Ne voliš ga kao dečka? Nego kako, kao prijatelja? Zašto si uopće s njim?
To nije ova tema. Može biti sto razloga i pretpostavki sad krenuti, al molim da se držite teme. Hvala
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 12:59   #4
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Ciao ljudi! S dečkom sam par mjeseci, vodi već prema ozbiljnoj vezi.
aha...

Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Pošto je meni s njim seks najbitniji jer ga ne volim kao dečka, kako mu dat do znanja da mi smeta to? Inače i u drugim segmentima on nema baš samopouzdanja, dok sam ja suprotno od njega. Na početku mi ništa nije smetalo jer prije njega dugo nisam imala seksualnog partnera, pa mi je čudo bilo i ako je samo u meni. Al sad me već to nervira, sinoć sam čak namjerno odustala od seksa kad je on skoro bio pri kraju, i pocrvenio je. Namjerno sam to učinila jer dok sam vikala brže on uspori, ne znam koji mu je, živcira me i živci su mi radili sto na sat i namjerno se nisam derala u krevetu ko inače jer ne volim glumit i namjerno nek vidi da ne uživam. Ne želim ga zbog toga ostavit jer je dobrica i jako je dobar prema meni, cijeni me i sve kako nebi neki drugi dečko. Dođe mi da si nađem nekog fb-a koji je isto u vezi sa strane, al nisam taj tip osobe i nebih to mogla.

Kako da mu ukažem na njegove greške bez da ga povrijedim? Inače sam direktna osoba, ali u granicama jer pazim da nekog ne povrijedim.

E da, i smeta mi jer mi ne daje komplimente u seksu tipa ooo kako si obrijala macu, kako je lijepa itd...
Oprostite na romanu, hvala na savjetima :*
Sudeći prema prethodno kvotanim i ovime iznad, ti si hodajući i tipkajući oksimoron...
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:00   #5
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
aha...



Sudeći prema prethodno kvotanim i ovime iznad, ti si hodajući i tipkajući oksimoron...
Ne brinite se o tome dal ga volim i zašto sam s njim, molim vas da onda ne komentirate. Zanima me samo kako mu dat do znanja koje mi stvari smetaju, ako je tko imao sličan slučaj neka kaže. I da li ta nestrastvenost i netalenat u seksu može ikad rezultirati pozitivno? Ja mislim da teško ako se nema prirodni talenat.
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:01   #6
Thumbs up

DEčko ti ima problema sa samopouzdanjem kao večina muškaraca.Kad počne kroz život ići sa srcem tada će te znati karati kako treba,bez uvrede
50 cent nigga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:02   #7
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
To nije ova tema. Može biti sto razloga i pretpostavki sad krenuti, al molim da se držite teme. Hvala

Ok, whatever.

Općenito, ljudima se daje nešto do znanja razgovorom.
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:05   #8
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Ok, whatever.

Općenito, ljudima se daje nešto do znanja razgovorom.
Tebe nebi pogodilo da te cura pita : Zašto me ne prstenjačiš, ne ližeš tu i tamo, nemaš samopozdanja pa glavu i izraze lica skrivaš i kad velim BRŽEEE ti usporiš i nisi dovoljno brz u penetraciji i zašto mi ne govoriš proste riječi ponekad il macu pohvališ? Jea right, ko da je to samo tako reći.
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:09   #9
Quote:
50 cent nigga kaže: Pogledaj post
DEčko ti ima problema sa samopouzdanjem kao večina muškaraca.Kad počne kroz život ići sa srcem tada će te znati karati kako treba,bez uvrede
Da, to definitivno, voljela bih mu pomoći da malo dobije samopouzdanja, znam mu reći uf imaš dobru guzu i tako nešto i vičem u seksu TO TO! (a to bi trebalo kao muški ego podići jer znači da gađa u pravu točku), al ovaj čovječe odmah popusti. Stvarno ću ga ostaviti. Prije to nisam zamjećivala jer sam patila od nejebice pa mi je i malo bilo dovoljno, sad kad sam se opet vratila u sex life ne želim nešto površno. A inače sam seksualna osoba i nikada nisam glumila u seksu
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:09   #10
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Ne brinite se o tome dal ga volim i zašto sam s njim, molim vas da onda ne komentirate. Zanima me samo kako mu dat do znanja koje mi stvari smetaju, ako je tko imao sličan slučaj neka kaže. I da li ta nestrastvenost i netalenat u seksu može ikad rezultirati pozitivno? Ja mislim da teško ako se nema prirodni talenat.
pa probaj s njim razgovarati o tome....reci mu šta te jako pali i šta želiš da ti radi i neka on tebi kaže šta njega pali i šta želi on da ti njemu radiš....možete i tokom seksa o tome...zašto ne probati a i vidim da je dosta sramežljiv...koliko imate godina? probaj ga malo nacugat ali samo malo i onda se seksaj s njim pa ćeš vidjet kako se pomalo opušta.bit će ko divljak ...po meni on nije opušten i čini se jako napet i prati sve što radi jako dobro...možda je imao ružnih iskustava prije....
ako želiš da ide brže uhvati ga za guzu i natjeraj ga na brži ritam rukama kako tebi odgovara,vjeruj mi pali
sarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:11   #11
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Tebe nebi pogodilo da te cura pita : Zašto me ne prstenjačiš, ne ližeš tu i tamo, nemaš samopozdanja pa glavu i izraze lica skrivaš i kad velim BRŽEEE ti usporiš i nisi dovoljno brz u penetraciji i zašto mi ne govoriš proste riječi ponekad il macu pohvališ? Jea right, ko da je to samo tako reći.
Pa postoji ljepši i nježniji način kako nekome reći neke stvari.....Nisam ni ja bila savršena svojim dečkima niti oni meni, pa smo većinu toga riješili razgovorom....Da, je samo tako, ako među ljudima postoji povjerenje, povezanost, otvorenost....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:14   #12
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
. I da li ta nestrastvenost i netalenat u seksu može ikad rezultirati pozitivno? Ja mislim da teško ako se nema prirodni talenat.
Možda te ne voli kao ni ti njega i možda mu se sve svodi na 'običan seks' i to kako će sebi ugoditi, a ne tebi. Očito nije ni tebe slušao dok si mu pričala što voliš jer mu je jedno bitno: ON.

Ne, nemam pravo komentirati, ali ipak.. to je tebi put ka ozbiljnoj vezi?
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:15   #13
Ti si otvorena i sve kažeš, ali mu ovo ne možeš reći ? Zašto? Pa reci mu. Ne moraš ga napadati rečenicom "ti to i to ne radiš dobro" nego ga vodi rečenicom "ja to volim ovako ili onako".

Osim toga, ako nisi htjela da se komentira činjenica da ga ne voliš nisi je trebala ni spominjati.

Dakle, ako ga ne voliš, seks je loš i čini ti se da nema nade da se išta od toga promjeni....traži drugoga.
__________________
Tek sad znan da ti brod ca me vuce nosi tvoje ime...

Zadnje uređivanje rusha : 29.12.2011. at 13:39.
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:17   #14
Quote:
sarea kaže: Pogledaj post
pa probaj s njim razgovarati o tome....reci mu šta te jako pali i šta želiš da ti radi i neka on tebi kaže šta njega pali i šta želi on da ti njemu radiš....možete i tokom seksa o tome...zašto ne probati a i vidim da je dosta sramežljiv...koliko imate godina? probaj ga malo nacugat ali samo malo i onda se seksaj s njim pa ćeš vidjet kako se pomalo opušta.bit će ko divljak ...po meni on nije opušten i čini se jako napet i prati sve što radi jako dobro...možda je imao ružnih iskustava prije....
ako želiš da ide brže uhvati ga za guzu i natjeraj ga na brži ritam rukama kako tebi odgovara,vjeruj mi pali
Čini mi se da je imao manji broj partnerica nego ja partnera, tj. općenito mali broj za muškarca od 28 godina. Inače je i jako sramežljiv i jako pazi kako se ponaša, kako priča i sve preda mnom. Inače često cugamo jer smo mladi pa i izađemo, al nije to to, opet me ne ljubi i nije strastven.
Znam ja što znači pravi muškarac. Ovaj se ni ne usudi npr. klitića dirati točno vidim, kad ga i dirne onako nije siguran dal je dobro pa si valjda misli bolje onda da joj ga samo stavim. Makar paše to meni, dapače, al voljela bih da prijeđemo na višu razinu.
Ima istine u tome kad te jedan pojebe onako kako spada, istinski, teško je zaboraviti ga. Tako je ne mogu tog tipa s kojim sam prije njega bila (i na početku veze ga i s njim prevarila). Taj tip je SAVRŠENSTVO. A imala sam i prije njega pravog muškarca u seksu. Ovaj da me bar ljubi kod seksa ak niš drugo. I tu i tamo macu dirne.

Zadnje uređivanje chimpa29 : 29.12.2011. at 13:26.
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:19   #15
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Možda te ne voli kao ni ti njega i možda mu se sve svodi na 'običan seks' i to kako će sebi ugoditi, a ne tebi. Očito nije ni tebe slušao dok si mu pričala što voliš jer mu je jedno bitno: ON.

Ne, nemam pravo komentirati, ali ipak.. to je tebi put ka ozbiljnoj vezi?
Ma voli me, pokušala sam ga ostaviti već ali on plače i šalje milijun poruka i vidi se da me voli, svi vide. Slaže mi doručak, vozi gdje hoću i pamti sve što kažem, kojeg glumca volim, koji film volim, datume, sve što kažem. To nije upitno. Pa je put prema tome za njega. Za mene ne. Al imam ga dok ne dođe nešto bolje. Sam si je kriv jer se ne trudi. Svaki pravi muškarac može ženu seksom zadržati. Ovaj je očito nesposoban (Bože oprosti mi jer sam zla al tako je)
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:19   #16
Ne moraš ga posjesti za stol i između dva srktaja čaja ga ozbiljno pitati, uperivši mu lampu u facu, zašto ne ovo i zašto da ono.

Ono što možeš, doduše, jest za vrijeme seksa, uzeti mu ruku i pokazati mu. Reći nešto kao "stavi mi ga" ili "uđi u mene", kad je očito da ne misliš na penis.
Ne vidim kako jednostavna rečenica "poliži me", promrmljana u žaru akcije, može imati tako poguban efekt na negov krhki ego
Također, postoje druge poze, osim misionarske, primjerice ona gdje si ti gore i tako kontroliraš ritam, brzinu i dubinu penetracije.

Al štajaznam, sad vidim da pišeš "stvarno ću ga ostaviti", pa onda valjda nema ni smisla išta pisati.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:20   #17
Brijem da i on priča da ti njega voliš.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:20   #18
lik nema samopouzdanja, i sigurno ga nece steci u vezi s curom koja ga ne voli. mozes ti njemu pokazivat i govorit koliko oces, ako se on ne osjeca emocionalno sigurno (a ocito ne osjeca) nikakve koristi od toga.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:21   #19
Quote:
chimpa29 kaže: Pogledaj post
Čini mi se da je imao manji broj partnerica nego ja partnera, tj. općenito mali broj za muškarca od 28 godina. Inače je i jako sramežljiv i jako pazi kako se ponaša, kako priča i sve preda mnom. Inače često cugamo jer smo mladi pa i izađemo, al nije to to, opet me ne ljubi i nije strastven.
Znam ja što znači pravi muškarac. Ovaj se ni ne usudi npr. klitića dirati točno vidim, kad ga i dirne onako nije siguran dal je dobro pa si valjda misli bolje onda da joj ga samo stavim. Makar paše to meni, dapače, al voljela bih da prijeđemo na tu razinu.
Ima istine u tome kad te jedan pojebe onako kako spada, istinski, teško je zaboraviti ga. Tako je ne mogu tog tipa s kojim sam prije njega bila (i na početku veze ga i s njim prevarila). Taj tip je SAVRŠENSTVO. A imala sam i prije njega pravog muškarca u seksu. Ovaj da me bar ljubi kod seksa ak niš drugo. I tu i tamo macu dirne.
pa reci mu tokom seksa POLJUBI ME ...šta je to tako teško?uzmi njegovu ruku i stavi je dole na tvoju macu...pokaži mu reci mu....samo tako će se opustiti jer on ne zna šta treba jadan uraditi...pomogni mu
sarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 13:22   #20
Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
Ti si otvorena i sve kažeš, ali mu ovo ne možeš reći ? Zašto? Pa reci mu. Ne moraš ga napadati rečenicom "ti to i to ne radiš dobro" nego ga vodi rečenismo "ja to volim ovako ili onako".

Osim toga, ako nisi htjela da se komentira činjenica da ga ne voliš nisi je trebala ni spominjati.

Dakle, ako ga ne voliš, seks je loš i čini ti se da nema nade da se išta od toga promjeni....traži drugoga.
To sam spomenula zato da dočaram koliko mi je seks bitan, a ne da nakupim na leđa moraliste.
Pa bila sam je već s dečkima u koje nisam zaljubljena, fuck buddyiji i iskreno seks je bio WOW. Tako da ti ta ne stoji.

Pa znala sam mu indirektno ukazati na to što mi smeta, npr. ja njemu pušim a on samo leži, pa normalan pravi muškarac bi me dragao po kosi ili za nju i nešto govorio, to mala kako mi paše. Bar nešto od toga. I onda sam mu namjerno uzela ruku i stavila na nju, i drugi puta je to on sam, al dalje opet isto. I da odmah napomenem nemam ružnu pipicu, nehigijeničnu i tome slično.
chimpa29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger