Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2016., 19:14   #1
Interbeds - internet-trgovina

Namjeravam preurediti djecju sobu, i pronasao sam djecji krevet na kat koji bi zeljeli moji klinci, na internetskoj stranici Interbeds. Sjediste firme je u Poljskoj a uplate se vrse na ZABA racun.
Zanima me da li je itko od vas vec trgovao s doticnom firmom i kakva su iskustva. Zanima me i vrijeme koje je potrebno za isporuku kupljenog namjestaja. Takodjer me zanima i cijena dostave ....
Unaprijed Hvala
MengRen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 17:08   #2
Vidim da ih netko oglašava preko Njuškala pa da postavite upit ili nazovete .Ima i broj telefona ... http://www.njuskalo.hr/trgovina/interbeds?page=2
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 14:27   #3
Dostava je besplatna, rok isporuke max 14 dana ali je pretežno kraći, po riječima prodavača. Cijena je za cijeli krevet što uključuje madrace i podnice.

Ja bih molio nekoga tko je kupio krevet za informaciju o kvaliteti madraca jer mi izgleda nekako tanak i stabilnosti konstrukcije kreveta.
GoGoGo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 10:56   #4
vidjela sam jučer da imaju izložene primjerke u West gateu, u sklopu trenutnog late night shoppinga, pa možda nije loše tamo otići uživo pogledati ako vam nije daleko.
Ruddy is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 07:35   #5
Reklama u Jutarnjem:
www.interbeds.hr
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 11:08   #6
Vidjela sam ih uzivo i meni izgledaju ok, cvrsto, a jeftino.

U cijeni na webu ukljucen je krevet podnica madrac ( debljina je 7 cm ali stvarno je dovoljan jer je cvrst) i dostava, stize u roku 8 dana najcesce i jednostavan je za sloziti.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 22:19   #7
Postoji li šansa da se naruči deblji madrac?
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 08:21   #8
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Postoji li šansa da se naruči deblji madrac?
E to nisam pitala jer mi se učinilo da stvarno nije potreban.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 19:25   #9
nista ima da pratim temu jer i mene zanimaju iskustva onih koji su kupili
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 10:23   #10
Bok,
planiram nabavit krevet na kat "Rico" ili "Erik" u interbeds-u. Jel netko od vas ima iskustva s njihovom robom?
monique18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 16:28   #11
Evo radovi pri kraju, i sad bih morao odluciti sto kupiti.
Jos nitko se nije javio tko je kupio i kakvi su dojmovi.
Izgledom su atraktivni, a cijenom povoljni. I jos s madacima ....
hm .....
MengRen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 14:59   #12
Ja sam ih samo vidjela na sajmu u West Gateu. Čine mi se ok. Dobra je cijena i sve što uključuje. Mislim da ću kupiti u jesen malome krevet njihov.
blues_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 08:20   #13
Interbeds i Babyoprema - dječji kreveti

Pozdrav,

Da li ima netko da je kupio njihove krevete?
Kakva su iskustva?
Također i meni je sumnjiv taj "jeftini" madrac od 7 cm...
Nažalost nisam iz ZG, tako da ne mogu niti u WG pogledati uživo kako izgledaju.

Na njuškalu osim ovog proizvođača vidio sam i ove http://www.njuskalo.hr/djecji-krevet...oglas-17428786 koji imaju dosta veliku ponudu kreveta (vjerojatno je podrijeklo također Poljska), ali su nešto skuplji.

Ako netko ima iskustva molim da nam svima pomogne.

Hvala.
__________________
Sadnice crnog oraha
miroslaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 08:51   #14
Max 2

Evo da podjelim moje iskustvo.

Kupio sam Max 2 krevet na kat koji je došao nakon 17 dana ali zbog toga što se prvi oštetio prilikom slanja pa ga je kurirska služba odmah vratila njima. Cijelo vrijeme me ekipa iz Interbedsa telefonski obavještavala o promjenama i ispričavala se tako da je taj dio komunikacije za 5.

Sam krevet je kvalitetno napravljen i treba cca sat vremena da se složi (aku odvijač i ključ 10 neophodni da ne bi trajalo 5 sati )
Jako mi se sviđa što je donji krevet jako nizak pa imaš osjećaj da je madrac na podu iako ispod njega ima prostor za odlaganje stvari. Također je super što su šarke za podizanje donje podnice izvan tog prostora pa se neće dogoditi da uprljaju stvari u istom (sve te šarke imaju tendenciju da se komadi metala počnu runiti i prave crnu prašinu)
Razmak između donjeg i gornjeg kreveta je dovoljan da osoba od 185 cm bez problema sjedne i da pri tome ne udari glavom u gornji krevet.

Ono što nisam trebao napraviti i što nije baš dobro izvedeno je lesonit podnica ispod tog boxa. Naime kako krevet nema nikakve nogice ta lesonit podnica stoji na podu pa nema smisla, i pod može biti dno. Uz to par ekserčića kojima se pričvršćuje lesonit je malo starije od samih rubova na kojima krevet stoji pa sam uspio prilikom micanja kreveta izgrebati parket. Znači nemojte stavljati taj lesonit na dno. Nažalost da bi ga maknuo moram rastaviti pola kreveta i okrenuti donji dio što je dosta naporan posao.

Obje podnice su veliki komad medijapana sa prorezima lakirane u bijelo naravno (kod bijelog kreveta kao što je moj).
Sami madraci su OK, komad spužve sa presvlakom koja se može skidati i prati u perilici. Dosta su tvrdi tako da to uzmete u obzir. Ja ionako imam Dormeo nadmadrac od memorijske pjene pa mi je svejedno.

Mana samog kreveta je škripanje prilikom penjanja na gornji krevet i okretanja na istom u snu. Ništa prestrašno ali zamjetno. Bilo bi super da na spojevima mdf ploča ima neka tanka gumena brtva (ili da sam stavio bijeli akrilni silikon u tankom sloju) koja bi to eliminirala.

Kasnije ću staviti nekoliko slika
dr.BaZgA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 15:07   #15
Odlično, hvala na odgovoru, ovo je dovoljno da steknemo dojam da je proizvođač ok, poštuje rokove isporuke, i na temelju količine može ponuditi solidnu kvalitetu po prihvatljivim cijenama.
Meni dovoljno...
__________________
Sadnice crnog oraha
miroslaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 13:20   #16
Jucer nam je stigao krevet. Dan prije najavljenog datuma dolaska. Djecji krevet, ne na kat. Trebalo nam je (dvije osobe) cca sat i pol za sve sastaviti. Porilozeni alat nije dovoljan za sastavljanje. Finalna obrada drva bi mogle biti i bolja. Na nekoliko mjesta nije dobro izbruseno, pa je hrapavo. Pamucne tkanine zapinju za ta mjesta. Konstrukcijski djeluje dovoljno cvrst i omjer ulozenog i dobivenog je vrlo dobar (7/10). Na prilozeni madrac nemojte racunati. Moze posluziti neko vrijeme, ali ipak treba kupiti madrac.
Classe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 12:00   #17
Bok,

podijelit ću sa vama svoje iskustvo sa trgovinom INTERBEDS. Znamo da se krevet ne kupuje svaki dan, tako da svi želimo da znamo što i od koga kupujemo. Vidjela sam na forumu da je netko vidio njihove krevete u WG. Nisam mogla doći tamo, tako da nisam uživo vidjela njihove krevete. Jednom sam vidjela i neki članak u jutarnjem, te sam kasnije kod frendice vidjela njihov manji krevetić
...

U ponedjeljak 20.06 oko 7.45 naručila sam krevet RICO na kat 185 x 80cm. Krevet je koštao 2559kn a za nekih 30min me je nazvao jedan gospodin iz INTERBEDSa i rekao da od 20.06.2016 kreću sa akcijom rasprodaje kreveta i ponudio mi je da storniram staru i napravim novu narudžbu po cijeni 2459kn! Moram reći da su tada dobili veliki plus od mene!

Čekala sam malo sa uplatom jer sam čekala vijesti od prijateljice koja je naručila krevet CARS. Nakon sto je ona dobila krevet, osobno sam se uvjerila da je ok kvaliteta i uplatila sam krevet u subotu popodne. U ponedjeljak ujutro su nazvali iz INTERBEDSa i ljubazno su pitali da li sam uplatila, i ukoliko nisam još, zamolili su me da uplatim u Zagrebačkoj banci radi toga što od 1.7 imaju godišnji i neće ih biti 2 tjedna. Lijepo i pristojno su upozoravali da uplate primaju na račun do 29.06. Sve narudžbe poslije tog termina budu izvršene nakon 18.7. mogu biti poteškoće u komunikaciji itd...

Malo sam se uplašila da neću dobiti krevet jer sam uplatila novac preko vikenda a znamo da internet bankarstvom treba dan ili dva a ponekad i više da sjedne novac. Oko podne dobila sam neku poruku "izrealizirano"! Nazvala sam ih odmah, pitala što to znači i hoću li dobiti krevet prije godišnjeg ili budem morala čekati. Dobila sam informaciju da je krevet predan dostavnoj službi te poslan na navedenu adresu. Odmah su naglasili da im je rok dostave 14 radnih dana ali ponekad roba dolazi i brže.

U petak popodne zvala me dostavna sluzba GLS da će oko 16.00 doći kurir. Malo sam se iznenadila, ma nije to moguće da je tako brzo došao krevet. Mislila sam na drugu pošiljku koja je trebala doći. Kako sam se iznenadila kada je kurir došao sa kutijama i kaže da je to krevet! Čak je dostavio kutije na 8 kat!!
Nisam vjerovala da će tako brzo doći! Cim se muž vratio s posla počeli smo sa sklapanjem uz pratnju starijeg sina! Mali bebač mirno je gledao posao sa starog kreveta!
Uz pomoć električne bušilice, šarafcigera i čekica, složili smo krevet na kat u roku od sat vremena. Tako da ne znam kako ste se vi momci mučili sa krevetom za jednu osobu sat i pol ��

Što se tiče samog kreveta. Krevet RICO je vrlo čvrst. Konstrukcija je jako jako stabilna. Montiranje je dosta lagano. Upute bi mogle biti malo bolje ali su ipak dovoljne.
Elastične podnice su ok, izgledaju čvrsto, samo tu ima najviše posla oko montiranja u plastilčne elemente koje se šarafi u daske koje je drže. Tu je potreban šarafciger jer je teško prići sa bušilicom. Za montažu šperploče koja ide na dno kreveta potreban je čekic.

Krevet je dobro napravljen, rupe su bile dobro izbušene tako da nije bilo nekih problema, malo nas je zbunio višak dijelova i višak čepova ali to su vjerojatno rezervni dijelovi.

Što se tiče madraca koji idu uz krevet. Nisu to, Bog zna, koji madraci... Ukratko to je komad dosta čvrste spužve. Za manju djecu koju imam – od 3. i 6. godina su sasvim dovoljno dobri. Naravno, znamo da će se spužva sa vremenom deformirati i trebat će se kupiti novi, ali pretpostavljam da će poslužiti 2-3 godine. Nisam ni očekivala u toj cijeni neke vrhunske madrace, budimo iskreni ��

To što se meni najviše svidjelo je ukupna usluga i dobra komunikacija! Dečki iz INTERBEDSa su cijelo vrijeme pratili što se dogadja sa narudžbom! Odgovarali na sve moje upite i pozive.
Na kraju brzo sam dobila robu koja ispunjava moja očekivanja. Boje kreveta odgovaraju bojama sa web trgovine. Bijeli okvir je stabilan, lijepo i precizno ofarban.

Ja sam potpuno zadovoljna i preporučujem ih dalje.
monique18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 17:05   #18
pozdrav svima

mene zanima da li je netko kupio interbeds max3 krevet na kat?
jasnalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 12:27   #19
Evo mi ga isto planiramo kupiti, firma se cini ok a i krevet, napisati cu review kad stigne...
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 23:29   #20
Quote:
He-Man kaže: Pogledaj post
Evo mi ga isto planiramo kupiti, firma se cini ok a i krevet, napisati cu review kad stigne...
mi smo ga planirali kupit krajem mjeseca
jasnalo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.