Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2007., 11:08   #61
Space Bag:

http://www.tv-prodaja.hr/index.asp?t...=707&pid=11321
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 16:10   #62
Za to znam, ali mislila sam mozda ima u nekoj trgovini di odes i kupis koliko ti treba komada i dimenzije koje ti odgovaraju, a meni trebaju samo one male
Liddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 22:22   #63
imaš te od tv prodaje u mercatoru i merkuru
a u metrou ima u 3 veličine od nekog drugog proizvođača
ne mogu se sad sjetit kak se zove, radi takve neke stvari za kućanstva
afingere, navlake za pegle, .... i slična čudesa
zove se nekak na r
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 13:07   #64
Vakumske vrećice

bok,

zanima me gdje se mogu nabaviti vakumske vrecice za spremanje zimske odjece,pokrivaca....?

hvala
imata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 13:25   #65
http://www.topshop.com.hr/space_bag-67635-p.html
ako misliš na ove iz top shop-a (znači u top shop-u), imaš ih i u mercatoru, oni prodaju dio asortimana iz top shop ponude. ja sam ih baš kupila prije 2 dana u mercatoru, al nisam još stigla upotrijebit. i jeftinije su u mercatoru (100kn) a u top shopu su 139kn
mare2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 14:37   #66
Znam jednu osobu koja ih je kupila u top-shopu i tri puta mjenjala,nakon par dana u njih je ušao zrak,uredno vratila ,a oni lovu.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 22:40   #67
ja ih imam, iz metroa, 70 kn veća, manja oko 45 kn, iste takve u kauflandu duplo skuplje
fani f is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 13:33   #68
Ja sam kupila space bag u merkuru i uopće nisam zadovoljna.Nakon par dana se ispušu ,roba koja je prije toga oprana i spremljena pokupi neki smrad od tih vrećica.
strila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 17:14   #69
ja sam svoje vreće naručila preko tv-prodaje, probušile su se u razmaku nekoliko dana, a jedna je stigla s rupom. Super su dok se ne probuše, ali zaista su preosjetljive. Treba s njima rukovati vrlo oprezno da se ne probuše, nisam probala te zamjenske koje se mogu kupiti u robnim lancima, možda i probam jer mi se ne da plaćati skupo (230 kuna prije godinu dana, možda i više).
cicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 12:55   #70
49 ili 59kn 2 komada jednake velicine u konzumu (bar ima na vukovarskoj), imam ih vec dvije godine, vecinom stavljam posteljinu u njih i jastuke i za sada niti pustaju niti ista...imam 6komada...suepr su mi. Jedino kada izvadim posteljinu iz njih onda ima neki "cudni" miris, ali nije strasno, svejedno to sve operem prije koristenja.
Liddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 08:09   #71
Probala sam vreće sa top shopa, kod njih u dućanu sam kupila pojedinačno da ne naručujem cijeli komplet, u Metrou sam kupila Rayen vreće, jedna je oko 45 kn, i te su me razočarale jer se ne zatvaraju dobro, ali Metro sada ima neke Varesa vakum vreće koje su mi odlične, i puno su izdržljivije i čvršće od ovih iz top shopa. Set od 5 komada košta oko 120 kn, a svaka dva - tri mjeseca budu na sniženju po 70 kn za set.
*D* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 13:11   #72
Please, ako netko nađe u Konzumu ponovno te vreće nek javi
Uzela sam davno, nažalost samo 2 komada cca 40-tak kn, odlične su.
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 15:11   #73
Mi smo uzeli u Palmanovi u Outlet Vilageu - 2 komada 5 eura. Ja sam super zadovoljna, ništa ne propušta, što vidim da je problem kod nekih
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 23:57   #74
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Please, ako netko nađe u Konzumu ponovno te vreće nek javi
Uzela sam davno, nažalost samo 2 komada cca 40-tak kn, odlične su.
A da probaš kupiti u offetissimi,vidjela sam tamo za male novce,mislim da imaju razne dimenzije,i ja imam iz konzuma , dobre su.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 20:36   #75
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Please, ako netko nađe u Konzumu ponovno te vreće nek javi
Uzela sam davno, nažalost samo 2 komada cca 40-tak kn, odlične su.
Jucer bila u konzumu u vukovarskoj (iza mercatora) i jos ih imaju!
Liddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 06:55   #76
Quote:
Liddy kaže: Pogledaj post
Jucer bila u konzumu u vukovarskoj (iza mercatora) i jos ih imaju!
Super Hvala, Libby
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 21:30   #77
Ima ih u metrou za 110 kn 5 komada. Samo u katalogu ne piše od kojeg su proizvođača.
Ja sam svoje kupila u ikei ali jedna pušta zrak.
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 22:29   #78
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
A da probaš kupiti u offetissimi,vidjela sam tamo za male novce,mislim da imaju razne dimenzije,i ja imam iz konzuma , dobre su.
Frendica ima iz Ofertissime, veli da ne valjaju, ispuste pola zraka za 5 min
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 01:31   #79
Pa kako vam se da kupovati te vreće za koje polovica korisnika kaže kako su se ispuhale ili probušile nakon kratkog vremena? To dođe nešto kao lutrija...?

Ja to zbilja ne razumijem: dobrovoljno pristati da se plati i kupi nešto što se (vrlo realno, jer je previše loših iskustava...) već sutra pretvori u najobičniju plastičnu vreću za smeće?

Biste li kupili cipele za koje vam kažu: možda se već sutra raspadnu, a možda i ne...?
Ili mixer - koji će možda funkcionirati, a možda i neće...?
(Pretpostavljam da ne biste nikada, čak ni neki za 100 kn, koji je jeftiniji od tih vreća... Ne bih ni ja: pa zašto bih, pobogu, pri zdravoj pameti pristala kupiti/platiti nešto za što unaprijed znam da postoji 50:50 % šansi da ne funkcionira?)

U čemu je onda tajna da se, kad su te vreće u pitanju, ponašate tako iracionalno - "ajmo kupit, pa ako bude sreće..."?
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar

Zadnje uređivanje Špranja : 10.05.2009. at 01:46.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 14:47   #80
Gle Špranja,neki ljudi imaju manjak prostora,pa si žele pomoći i ovdje razmjenjuju iskustva o kvaliteti ili nekvaliteti određenog proizvoda i uopće mi nije jasno zašto dolaziš na neku temu,ova nije jedina,i snebivaš se što ljudi žele imati takav proizvod.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.