Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2005., 22:42   #1
Ustaše u hrvatskoj policiji

Svi se još dobro sjećamo tih nesretnih 90-tih, kad je na vlast došla neoustaška vlada predvođena Franjom Tuđmanom. Tad je ukinuta naša dobra stara milicija, a uspostavljena zločinačka policija.
Mnogi pošteni milicajci iz svih krajeva naše lijepe domovine Jugoslavije, tada su silom izbačeni s posla, a na njihova mjesta su došli nepismeni Hercegovci, Imoćani, Sinjani... uglavnom kockastoglavi iz ustaških pripizdina, koje je drug Tito, počivao u Miru Božjem, držao čvrsto na lancu.

Milicioneri srpske nacionalnosti izbačeni su s posla. Ostali su bez hljeba za svoje familije, a jedino što im je preostalo je hrabra borba za svoja vekovna ognjišta na strani hrabre Vojske Srpske Krajine.

Danas smo u toj situaciji da je se tek nekoliko njih vratili na svoja stara radna mjesta, dok su mnogi još uvijek nezaposleni, čak nepoželjni u svojoj domovini SR Hrvatskoj. A svi znamo koja antisrpska klima vlada u tzv. RH. Imamo preko 50 slučajeva nasilja nad srpskim pukom, a najstravičniji slučaj je kada je ustaški ćuko silovao srpskog starca povratnika. Bilo je na Latinici opširno o tome, pa su ustaše Latinicu ukinile.

No, koliko ima ustaša u hrvatskoj miliciji? Koliko je onih koji su sudjelovali u zločinačkoj akciji tzv. Oluji i u prekomjernom granitiranju srpskih gradova?
Je, danas su svi oni bili samo kuhari.

Do kad će ustaše biti zapošljene u hrvatskoj policiji? Do kad će se tripiti ta nedopustiva situacija da je u hrvatski MUP vraćeno tek 50-tak čet... ovaj pripadnika srpskih oružanih snaga, kad se zna da je u SR Hrvatskoj u MUP-u bilo točno toliko Srba kao što ih ima u stanovništvu? 71%.
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 22:56   #2
a sto cemo sa sudijama?

jel znas ti da ima nekih sudaca sto oslabadaju ustase....

toga prije nije bilo...

dapace siguran da su i sami ti suci ustase...
 
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 23:18   #3
@vuco ajde ne seri nisi dostojan svog avatara

neoustaška vlada predvođena Franjom Tuđmanom???
joj sto ga seres
IQ500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 23:19   #4
Quote:
IQ500 kaže:
@vuco ajde ne seri nisi dostojan svog avatara

neoustaška vlada predvođena Franjom Tuđmanom???
joj sto ga seres


Kume.. Ma ništa
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 23:20   #5
Quote:
Vuco kaže:
Svi se još dobro sjećamo tih nesretnih 90-tih, kad je na vlast došla neoustaška vlada predvođena Franjom Tuđmanom. Tad je ukinuta naša dobra stara milicija, a uspostavljena zločinačka policija.
Mnogi pošteni milicajci iz svih krajeva naše lijepe domovine Jugoslavije, tada su silom izbačeni s posla, a na njihova mjesta su došli nepismeni Hercegovci, Imoćani, Sinjani... uglavnom kockastoglavi iz ustaških pripizdina, koje je drug Tito, počivao u Miru Božjem, držao čvrsto na lancu.

Milicioneri srpske nacionalnosti izbačeni su s posla. Ostali su bez hljeba za svoje familije, a jedino što im je preostalo je hrabra borba za svoja vekovna ognjišta na strani hrabre Vojske Srpske Krajine.

Danas smo u toj situaciji da je se tek nekoliko njih vratili na svoja stara radna mjesta, dok su mnogi još uvijek nezaposleni, čak nepoželjni u svojoj domovini SR Hrvatskoj. A svi znamo koja antisrpska klima vlada u tzv. RH. Imamo preko 50 slučajeva nasilja nad srpskim pukom, a najstravičniji slučaj je kada je ustaški ćuko silovao srpskog starca povratnika. Bilo je na Latinici opširno o tome, pa su ustaše Latinicu ukinile.

No, koliko ima ustaša u hrvatskoj miliciji? Koliko je onih koji su sudjelovali u zločinačkoj akciji tzv. Oluji i u prekomjernom granitiranju srpskih gradova?
Je, danas su svi oni bili samo kuhari.

Do kad će ustaše biti zapošljene u hrvatskoj policiji? Do kad će se tripiti ta nedopustiva situacija da je u hrvatski MUP vraćeno tek 50-tak čet... ovaj pripadnika srpskih oružanih snaga, kad se zna da je u SR Hrvatskoj u MUP-u bilo točno toliko Srba kao što ih ima u stanovništvu? 71%.
nije lose , nije lose..

Franja je bio legenda. Volio je da snima sve sto kaze...

__________________
U ustavu pise da se Hrvatska temelji na partizanskoj borbi.Kad su otisli da odaju pocast na grob vrhovnom komandantu te borbe? Pise u ustavu..Pise i na tarabi sladoled pa je niko ne lize..
Watrous is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 23:45   #6
Quote:
Vuco kaže:
Svi se još dobro sjećamo tih nesretnih 90-tih, kad je na vlast došla neoustaška vlada predvođena Franjom Tuđmanom. Tad je ukinuta naša dobra stara milicija, a uspostavljena zločinačka policija.
Mnogi pošteni milicajci iz svih krajeva naše lijepe domovine Jugoslavije, tada su silom izbačeni s posla, a na njihova mjesta su došli nepismeni Hercegovci, Imoćani, Sinjani... uglavnom kockastoglavi iz ustaških pripizdina, koje je drug Tito, počivao u Miru Božjem, držao čvrsto na lancu.

Milicioneri srpske nacionalnosti izbačeni su s posla. Ostali su bez hljeba za svoje familije, a jedino što im je preostalo je hrabra borba za svoja vekovna ognjišta na strani hrabre Vojske Srpske Krajine.

Danas smo u toj situaciji da je se tek nekoliko njih vratili na svoja stara radna mjesta, dok su mnogi još uvijek nezaposleni, čak nepoželjni u svojoj domovini SR Hrvatskoj. A svi znamo koja antisrpska klima vlada u tzv. RH. Imamo preko 50 slučajeva nasilja nad srpskim pukom, a najstravičniji slučaj je kada je ustaški ćuko silovao srpskog starca povratnika. Bilo je na Latinici opširno o tome, pa su ustaše Latinicu ukinile.

No, koliko ima ustaša u hrvatskoj miliciji? Koliko je onih koji su sudjelovali u zločinačkoj akciji tzv. Oluji i u prekomjernom granitiranju srpskih gradova?
Je, danas su svi oni bili samo kuhari.

Do kad će ustaše biti zapošljene u hrvatskoj policiji? Do kad će se tripiti ta nedopustiva situacija da je u hrvatski MUP vraćeno tek 50-tak čet... ovaj pripadnika srpskih oružanih snaga, kad se zna da je u SR Hrvatskoj u MUP-u bilo točno toliko Srba kao što ih ima u stanovništvu? 71%.
Vuco Brute, ovaj mislim
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 23:48   #7
Quote:
Vuco kaže:

Do kad će ustaše biti zapošljene u hrvatskoj policiji? Do kad će se tripiti ta nedopustiva situacija da je u hrvatski MUP vraćeno tek 50-tak čet... ovaj pripadnika srpskih oružanih snaga, kad se zna da je u SR Hrvatskoj u MUP-u bilo točno toliko Srba kao što ih ima u stanovništvu? 71%.
Sada bi ih da je pravde, trebalo biti još i više jer oni nisu genocidni narod, ustaški, nego pošteni lijepi i pravedni milicajci...a ne ko ovi ustaše
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 23:57   #8
Quote:
walther-P38 kaže:
Sada bi ih da je pravde,.........
Je, "Bože pravde"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 00:04   #9
Quote:
Saharun kaže:
Je, "Bože pravde"
Viš nisam ni primjetil koliko mi je post dubokouman
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 00:10   #10
Vuco, jesi ti malo nama previše popio za ove blagdane?
Daj pogledaj topice koje postavljaš, te četnici, te ustaše, te zašto se ne sramim ustaške prošlosti, te četnička klima kod Srba u RH, te fašizam kod muslimana. Opusti se malo, brate, izađi malo van, zaganjaj neku debelu Švabicu
Ako si toliko opterećen politikom, pa postavi malo za promjenu topic o koaliciji HDZa i SDPa, pardon, CDU/CSUa i SPDa, to te se više tiče
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 00:15   #11
Quote:
IQ500 kaže:
@vuco ajde ne seri nisi dostojan svog avatara

neoustaška vlada predvođena Franjom Tuđmanom???
joj sto ga seres
Slazem se.

Banajmo Vucu
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 00:21   #12
slažem se s Vucom. Treba istjerati tu hrvatsku žgadiju iz policije. ali i iz vojske, pravosuđa, diplomatije, službi.... i vratiti ko što je bilo. ovako nikada nećemo u evropu.
Ahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 00:40   #13
Treba nam novi Maršal...
.keskin. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 00:48   #14
I partizani oslobodioci da nas opet oslobode svih materijlnih tereta i sličnih kapitalističkih sranja. Da na bijelim konjima ujašu u oslobođeni Zagreb a narod da im kliče- Živili oslobodioci Eeeee to su bila vremena... ha Revka? ha Go2?
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 00:57   #15
Meni dosadio moj stan, mislim da je došlo vrime da mi ga se nacionalizira i da se nekakav milicioner po brzom postupku useli u njega.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 01:11   #16
Quote:
Ken kaže:
Meni dosadio moj stan, mislim da je došlo vrime da mi ga se nacionalizira i da se nekakav milicioner po brzom postupku useli u njega.
I treba ti ga nacionalizirati jer ga pošten proleter nikako ne može zaraditi. Dakle? Dakle? Ti si iskorištavao radničku klasu i red je da sad vratiš narodu narodno... a osim toga, sigurno si i ratni zločinac jer si jednom izjavio da si Hrvat i da se tim ponosiš, a to govore samo ustaše i krvoloci koje treba po kratkom postupku
Dosta je bilo Jasenovca, sad je narodna vlast
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 02:22   #17
Quote:
banderas kaže:
Vuco, jesi ti malo nama previše popio za ove blagdane?
Daj pogledaj topice koje postavljaš, te četnici, te ustaše, te zašto se ne sramim ustaške prošlosti, te četnička klima kod Srba u RH, te fašizam kod muslimana. Opusti se malo, brate, izađi malo van, zaganjaj neku debelu Švabicu
Ako si toliko opterećen politikom, pa postavi malo za promjenu topic o koaliciji HDZa i SDPa, pardon, CDU/CSUa i SPDa, to te se više tiče
Bandero, bandero... daj pogledaj topice koje budno pratiš i na koje postaš, te četnici, te ustaše, te zašto se ne sramim ustaške prošlosti, te četnička klima kod Srba u RH, te fašizam kod muslimana.
Opusti se malo, brate, prestani me pratiti po forumu (ja sam straight ), izađi malo van, nađi bolan neku lijepu muslemanku, onakvu kakvu voliš, sa veelikim sisama i ćardaš guzicom ko u Vesne, ali nemoj, brate, da je brkata ko naša nordea.
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 02:23   #18
Quote:
Ahab kaže:
slažem se s Vucom. Treba istjerati tu hrvatsku žgadiju iz policije. ali i iz vojske, pravosuđa, diplomatije, službi.... i vratiti ko što je bilo. ovako nikada nećemo u evropu.
E to je to... vratiti ko što je bilo.
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 02:26   #19
Quote:
LostCase kaže:
a sto cemo sa sudijama?

jel znas ti da ima nekih sudaca sto oslabadaju ustase....

toga prije nije bilo...

dapace siguran da su i sami ti suci ustase...
Istina, prijatelju.

I reci ti meni di je tu sad pravda? Ustaša odnio kredenac, a isti taj ustaša danas u policiji. A sudac, normalno da će ga osloboditi, kad je on sam isto ustaša.
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 10:01   #20
Quote:
Vuco kaže:
Istina, prijatelju.

I reci ti meni di je tu sad pravda? Ustaša odnio kredenac, a isti taj ustaša danas u policiji. A sudac, normalno da će ga osloboditi, kad je on sam isto ustaša.
a šta je bilo sa kredencom ?
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.