Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2006., 18:09   #1
Cipele za vjenčanje

Evo trazim, pa mozda netko ima prijedlog...
tina981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 23:35   #2
pa reci u koje godišnje doba je vjenčanje? Ak je u zimi onda otpadaju japanke,ne
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 00:18   #3
trazim ljetne svecane bijele sandale
tina981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 00:47   #4
Ovak nešto?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	luxurylarge.jpg‎
Views:	667
Size:	5.6 KB
ID:	471   Click image for larger version

Name:	regal.jpg‎
Views:	644
Size:	5.6 KB
ID:	472  
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 00:57   #5
Ovak?


Ma ja se uopće ne kužim u cipele, cijelu vojsku frendica vodim sa sobom kad kupujem cipele jel ja uopće nemam osjećaj koje su lijepe....
Možda će ti više pomoći netko drugi
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	006870.jpg‎
Views:	763
Size:	5.5 KB
ID:	473   Click image for larger version

Name:	007125.jpg‎
Views:	5257
Size:	6.4 KB
ID:	474  
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 01:06   #6
Gdje bi mogla naci ove (ili slicne) sandale u zagrebu?
https://www.forum.hr/attachment.php?a...4&d=1142031365
tina981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 14:52   #7
e da, te su i meni prekrasne, a isti problem imam... samo sto mi trebaju neke ravne za ceremoniju i na petu za festu.. go figure that out
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 15:54   #8
Hey,Flakey, vidim imaš isti problem ko i ja! Ja se udajem krajem svibnja i u potrazi sam za cipelama. Moraju biti ravne da ravnije ne mogu biti ,al da su lijepe.I ajd ti sad nađi takve... Najdraži mi je,naime, i kad sam bosa manji od mene pa ne želim da na slikama izgledamo smiješno. Ak nađeš nešto - objavi!
Paula K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 16:11   #9
Quote:
Paula K. kaže:
Hey,Flakey, vidim imaš isti problem ko i ja! Ja se udajem krajem svibnja i u potrazi sam za cipelama. Moraju biti ravne da ravnije ne mogu biti ,al da su lijepe.I ajd ti sad nađi takve... Najdraži mi je,naime, i kad sam bosa manji od mene pa ne želim da na slikama izgledamo smiješno. Ak nađeš nešto - objavi!


na to si trebala misliti kad si birala zenika

ma salim se malo

moja seka ce imati isti problem
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 16:18   #10
Ja imam suprotni problem. Treba mi visoka peta jer je on ima 2 metra a ja jedva 170. Ali kako cu nosit visoku petu od podne do 5 ujutro...

Pogledajte: http://www.myglassslipper.com/produc...ART%20WEITZMAN
Peta je 10cm!
tina981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 16:31   #11
Quote:
tina981 kaže:
Ja imam suprotni problem. Treba mi visoka peta jer je on ima 2 metra a ja jedva 170. Ali kako cu nosit visoku petu od podne do 5 ujutro...

Pogledajte: http://www.myglassslipper.com/produc...ART%20WEITZMAN
Peta je 10cm!

i moj je visok 195cm a ja 170cm,inace nosim visoke pete i to 10cm.ne igra ti toliku ulogu visina pete vec udobnost cipele.kupila sam u krollu cipele s petom od 10cm pa su mi preudobne i mogu cijelu noc u njima.ne znam koliko "svadbene" cipele moraju biti al prosle godine su u krollu imali jako lijepe i svecane sandale,pa sad ne znam koliko ce to promijeniti ove godine
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 18:40   #12
ZAsto ne probate online. Ja sam imala Stuart W.sandale slicne onim gore(druga slika) probajte na ebayu ili na Zappos.com
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 12:06   #13
..imate jedan ducancic u Staroj Vlaskoj..vec blize katedrale..ne sjecam se vise imena ducana, ali nije tesko za naci...tamo ih i izraduju po narudzbi, bas sam neki dan prolazila i bijelilo se unutra dosta cipelica...onda ima u Vlaskoj, otprilike preko puta Importanne Galerije, zove se Kamela, Kamila ..tamo su otprilike modeli sa fotki koje ste stavile..drzim fige da si nadete one prave
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 16:13   #14
Quote:
Rita kaže:
ZAsto ne probate online. Ja sam imala Stuart W.sandale slicne onim gore(druga slika) probajte na ebayu ili na Zappos.com
http://www.zappos.com/faq.zhtml#11
Q: Do you ship to addresses outside the United States?
A: We ship to all US States and Territories. Sorry, we do not ship internationally at this time.

Leona i studentica, hvala. Pogledat cu u te ducane.
tina981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 09:39   #15
Quote:
Leona81 kaže:
..onda ima u Vlaskoj, otprilike preko puta Importanne Galerije, zove se Kamela, Kamila ..

Mislis vjerojatno na Karlu - u dvoristu je?? Ja sam tamo kupila prije vec cipele. Cijene su, hm..., onak, pomalo ...pa.. malo vise ali se isplati.

A sto kazete na Anita cipele?? U Preckom, nekliko mi je ljudi reklo za njih. Ja cu morati dati raditi jer imam 42/43 broj, i hocu niske cipele, vjerojatno nesto tipa balerinke jer kao prvo ja ne bum zdurala u petama jer nisam na njih navikla, a drugo dragi je malo nizi od mene pa bas da ne izgledamo ko Lolek i Bolek.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 11:58   #16
Quote:
misiz S kaže:
Mislis vjerojatno na Karlu - u dvoristu je?? Ja sam tamo kupila prije vec cipele. Cijene su, hm..., onak, pomalo ...pa.. malo vise ali se isplati.

A sto kazete na Anita cipele?? U Preckom, nekliko mi je ljudi reklo za njih. Ja cu morati dati raditi jer imam 42/43 broj, i hocu niske cipele, vjerojatno nesto tipa balerinke jer kao prvo ja ne bum zdurala u petama jer nisam na njih navikla, a drugo dragi je malo nizi od mene pa bas da ne izgledamo ko Lolek i Bolek.





..nisam mislila na Karlu, jest da ih ima jako lijepih
..ovo je u Staroj Vlaskoj, vec blizu katedrale..ima prije tog ducana salon s vjencanicama, mislim nekakav ducan zdrave prehrane i onda cipelice..
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:15   #17
Quote:
Leona81 kaže:
..nisam mislila na Karlu, jest da ih ima jako lijepih
..ovo je u Staroj Vlaskoj, vec blizu katedrale..ima prije tog ducana salon s vjencanicama, mislim nekakav ducan zdrave prehrane i onda cipelice..
Mislila sam na Karlu jer si rekla preko puta Importane galerije za jedan ducan pa...
A ono drugo je mozda Glorija - ako je s juzne strane i vec lagano u usponu. To su zagrebacki obrtnici. Imaju jako lijepe cipele i cesto rade i za mlade.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 13:54   #18
Quote:
studentica21 kaže:
i moj je visok 195cm a ja 170cm,inace nosim visoke pete i to 10cm.ne igra ti toliku ulogu visina pete vec udobnost cipele.kupila sam u krollu cipele s petom od 10cm pa su mi preudobne i mogu cijelu noc u njima.ne znam koliko "svadbene" cipele moraju biti al prosle godine su u krollu imali jako lijepe i svecane sandale,pa sad ne znam koliko ce to promijeniti ove godine
u krollu ima predobrih cipelica, inace ne nosim pete, ali kupila jedne od 10cm i oduševila se koliko su udobne... mislis da ce biti kakvih svecanih sandalica ovo ljeto? ja se nadam...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 13:55   #19
Quote:
Paula K. kaže:
Hey,Flakey, vidim imaš isti problem ko i ja! Ja se udajem krajem svibnja i u potrazi sam za cipelama. Moraju biti ravne da ravnije ne mogu biti ,al da su lijepe.I ajd ti sad nađi takve... Najdraži mi je,naime, i kad sam bosa manji od mene pa ne želim da na slikama izgledamo smiješno. Ak nađeš nešto - objavi!
nasla sam jedne preslatke ravne, ali natikace, bijele sa kristalicima, nazalost nemam sliku, ali ih obavezno idem kupiti. kakva ti je vjencanica?
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 14:23   #20
Quote:
misiz S kaže:
Mislila sam na Karlu jer si rekla preko puta Importane galerije za jedan ducan pa...
A ono drugo je mozda Glorija - ako je s juzne strane i vec lagano u usponu. To su zagrebacki obrtnici. Imaju jako lijepe cipele i cesto rade i za mlade.





..a tooo..da, al mislila sam na jedan na ulici...Kamela il tak nekak

..e da..Gloria..to je to..ime mi je bilo na vrh jezika
..tamo nisi nista nasla?
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.