Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2007., 14:12   #41
Quote:
paint_it_black kaže: Pogledaj post
Meni je radio inace stolar sa foruma kuhinju. Jako smo zadovoljni, ako nekoga zanima poslikam i posaljem. Sada smo ga uzeli za ormar u hodniku te stolic u dnevnom boravku (za koji tjedan ce biti biti gotovo). Cijena, kvaliteta - cisto ok, stovise kuhinja je jako dobro ispala. Posto ne reklamiram otvoreno, ako zanima vise PP pa odgovorim.

Dizajn nema frke..poslikas ako negdje postoji tako i kazes sto zeli i dobijes skoro isto... kao i svugdje neke stvari se daju rijesiti i jeftinije a da budu skoro iste, on da sugestije..sve u svemu, cisto ok. Preporucili smo ga dalje, evo prijateljima radi kuhinju i ugradbeni ormar.
Molim info na pm takodjer. Hvala.
xax233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 14:27   #42
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Preporučujem www.dkdizajn.com ako vam nije jako hitno (lik je u gužvi). Meni je radio skoro sve: kuhinju, ormare, garnituru za dnevnu sobu, stolić, garnituru za kupaonu.
Osim što kvalitetno radi, ima i dobre i moderne ideje(prati trendove u izradi namještaja).
P.S. nemojte slati mail već ga kontaktirajte telefonski.
Reci mi molim te kolika je cijena stolića u Db / i koji je materijal?

Trenutno gledam te stolice pa me zanima kakve su cijene kod stolara.

Thanks!
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 21:26   #43
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
osim što ko što kažeš ne kontaktiraju mailom, ni telefon im beš nije funkcionalan. Upravo sam ih nazvala ... javila se neka cura ko da je taj čas ustala iz kreveta, telefon svako malo prekida, njoj do posla ko do *** ... neeeeeeeeeee, mi to ne radimo ... samo ponekad ..... ako se prvi dojam računa, moj dojam je da su bola neposlovni!
btw pitala sam da li bi uz ormare napravili mi i krevet
A ježi ga, ja sam riskirala prevaliti povremeni kontakt s njegovom nadrndanom ženom da dobijem kvalitetan namještaj za normalnu cijenu u roku. Doduše, nakon upoznavanja nije više bila tako nadrndana...žena ostavlja užasan dojam, ali meni to u konačnici uopće nije bilo bitno.
Imala sam dosta lošeg iskustva sa slatkorječivima koji mi ni ponudu nisu mogli poslati u roku već sa 3 tjedna zakašnjenja (mislim da si i sama nalijetala na takve)...spram toga ovi su premija, meni je važno da je namještaj kvalitetno napravljen, da ga radi picajlzla ko što sam sama i da je sve u okviru dogovorenih rokova i dogovorenih cijena, koje su povoljne.
A to da ne rade krevete, ne rade. Bar nisu kad je meni trebao
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 21:30   #44
Quote:
kurjoza kaže: Pogledaj post
Reci mi molim te kolika je cijena stolića u Db / i koji je materijal?
Materijal je iveral Orah Calabria, a stolić je bio negdje oko 1300 kn (80x80 dimenzije, sa skrivenom velikom ladicom i policom, po ideji iz Bo Concept-a).
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 09:00   #45
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Materijal je iveral Orah Calabria, a stolić je bio negdje oko 1300 kn (80x80 dimenzije, sa skrivenom velikom ladicom i policom, po ideji iz Bo Concept-a).
Imas mozda slicicu, ful me zanima sad - ili link na taj stolic iz bo concepta.

Btw. super je cijena!

Ja planiram stolic 50*80, da bude ploca na dnu, ploca naravno na vrhu, u obliku slova c, i pregrada po sredini za stabilnost (al sam ga objasnila ).
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 20:48   #46





Ovako izgleda originalni Bo concept stol, moj je manja i mojim specifičnim zahtjevima prilagođena verzija
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 20:50   #47
A ako sam dobro skužila ti bi nešto ovakvo:

laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 01:51   #48
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
A ježi ga, ja sam riskirala prevaliti povremeni kontakt s njegovom nadrndanom ženom da dobijem kvalitetan namještaj za normalnu cijenu u roku. Doduše, nakon upoznavanja nije više bila tako nadrndana...žena ostavlja užasan dojam, ali meni to u konačnici uopće nije bilo bitno.
Imala sam dosta lošeg iskustva sa slatkorječivima koji mi ni ponudu nisu mogli poslati u roku već sa 3 tjedna zakašnjenja (mislim da si i sama nalijetala na takve)...spram toga ovi su premija, meni je važno da je namještaj kvalitetno napravljen, da ga radi picajlzla ko što sam sama i da je sve u okviru dogovorenih rokova i dogovorenih cijena, koje su povoljne.
A to da ne rade krevete, ne rade. Bar nisu kad je meni trebao
Po webu se cini da ima dosta zanimljivih stvari, i dosta dobrog dizajna, ali slike su male, a neke su i kompjutorski generirane. Imas mozda fotke namjestaja koji ti je radio pa da vidimo kako to izgleda? (moze i na PM)
xax233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 08:16   #49
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
A ježi ga, ja sam riskirala prevaliti povremeni kontakt s njegovom nadrndanom ženom da dobijem kvalitetan namještaj za normalnu cijenu u roku. Doduše, nakon upoznavanja nije više bila tako nadrndana...žena ostavlja užasan dojam, ali meni to u konačnici uopće nije bilo bitno.
Imala sam dosta lošeg iskustva sa slatkorječivima koji mi ni ponudu nisu mogli poslati u roku već sa 3 tjedna zakašnjenja (mislim da si i sama nalijetala na takve)...spram toga ovi su premija, meni je važno da je namještaj kvalitetno napravljen, da ga radi picajlzla ko što sam sama i da je sve u okviru dogovorenih rokova i dogovorenih cijena, koje su povoljne.
A to da ne rade krevete, ne rade. Bar nisu kad je meni trebao
istina ... što sve čovjek čuje i na kakve sve ponude naleti u traženju .... ne treba ni trošiti riječi. Malo me demotiviralo kad me onak fino otepla sa neeeeeeeeee mi to uopće ne radimo!
a na slikama kreveti

ma, imam još cajta .... naći se nešto.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 10:23   #50
pa kad sam već dala preporuku, onda je u redu i da argumentiram
kuhinja
kupaona1
kupaona2
ormar1
ormar2
db_dio1
tu_se_vidi_stolic
tu_se_vidi_viseci_ormaric
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 12:59   #51
Jako lijepo, svida mi se stolic, sad sam u nedoumici. U tvojoj varijanti stolic izgleda puno urednije, cak i ako je ladica natrpana stvarima
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 17:14   #52
Quote:
kurjoza kaže: Pogledaj post
Jako lijepo, svida mi se stolic, sad sam u nedoumici. U tvojoj varijanti stolic izgleda puno urednije, cak i ako je ladica natrpana stvarima
Zato sam ga i odabrala
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 19:01   #53
bračni krevet

Hitno trebam stolara za izradu kreveta dimenzija 220(ili 230) x 160 cm!!
Mora biti čvrst, jer smo oboje "teškaši"...
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 19:04   #54
A sto ne bi bio i siri? 160 za dvoje odraslih pa ako vam se koji junior uvali tu i tamo? Sory nemam stolara.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 19:12   #55
Ograničeni smo prostorom, krevet će biti dopola u niši, hvala bogu za POS-ove projektante!
Svejedno hvala!!
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 19:50   #56
ROTFLMAO

E ovo je presedan! Tražiti stolara na Prirodnim znanostima.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 19:51   #57
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ROTFLMAO

E ovo je presedan! Tražiti stolara na Prirodnim znanostima.

pa treba izračunati statička naprezanja konstrukcije kreveta,jelte
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 18:58   #58
Savjet za stolara

Pozdrav svima,

dosta sam vremena proveo čitajući ove forume ali na žalost nisam uspio naći nikakve dovoljno korisne informacije za sebe.

Uredjujem svoj stan i htio bih si naći nekog dobrog stolara koji bi mi po mojim nacrtima i idejama napravio kuhinju, dio dnevnog boravka, ormar i neke kupaonske elemente. Ne bih želio to raditi kod nekog velikog, masovnog proizvođača nego bi bilo idealno kada bih našao stolara sa kojem bi se sam dogovarao i koji bi mi mogao biti na raspolaganju. Ako imate nekog takvog da je ok, povoljan i spretan, molim vas javite mi ili ovdje ili na pvt.

Hvala i pozdrav!
marac_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 09:59   #59
i ja, i ja, i ja isto tražim
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 18:11   #60
Od 2008. pa na dalje nitko ne treba krevete i ostale stvari koje izrađuje stolar?
jedan dečko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.