Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2016., 23:42   #141
Hm, ja imam Philipsovu već skoro 7g i dalje je super. Tad baš i nije bio neki izbor parnih postaja, ova je bila na akciji nešto preko 1000kn (1200 čini mi se), meni je trebala pegla i to je to. Kad krepa, kupit ću neku malo jaču, vjerojatno Tefalovu. Btw, od kamenca je očistim jednom ili dvaput godišnje (lijena sam držat se uputa i radit to svaki mjesec) i nikad nikakvih problema.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 23:44   #142
Quote:
zelazny kaže: Pogledaj post
investirala u ovo prije pola godine i zadovoljna sam iako mrzim sve oblike kućanskih poslova, uključujući i peglanje....
http://www.elipso.hr/mali-kucanski/p...CH-TDS373118P/
Kako je dobra Još da ima ljubičasta...
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 15:38   #143
Nedavno sam na ovom topicu čitala o parnim postajama i odlučila i sebi priuštiti jednu :klap: Mislim da sam ju danas i našla na akciji u Tehnomarketu do 15.2. - Tefalova 1.399kn snižena 600kn

Već su mi prije nahvalili Tefal, ali slobodno mi napište i Vi svoje mišljenje!

Može se vidjeti i u letku ovdje: http://www.technomarket.hr/userfiles..._letak_FIN.pdf
ancibella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 16:29   #144
Quote:
ancibella kaže: Pogledaj post
Nedavno sam na ovom topicu čitala o parnim postajama i odlučila i sebi priuštiti jednu :klap: Mislim da sam ju danas i našla na akciji u Tehnomarketu do 15.2. - Tefalova 1.399kn snižena 600kn

Već su mi prije nahvalili Tefal, ali slobodno mi napište i Vi svoje mišljenje!

Može se vidjeti i u letku ovdje: http://www.technomarket.hr/userfiles..._letak_FIN.pdf


Krivo gledaš, snižena sa 1999 kn na 1399 kn ili ti ga 600 kn uštede.
__________________
"Slušaj, gledaj i šuti ako hoćeš da živiš u miru"
snood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 14:28   #145
Quote:
snood kaže: Pogledaj post
Krivo gledaš, snižena sa 1999 kn na 1399 kn ili ti ga 600 kn uštede.
Ma dobro sam gledala, ali se možda nisam najbolje izrazila. Točno to, snižena je 600kn sa 1999kn na 1399kn. Čini mi se super ponuda i danas ili sutra idem uhvatiti priliku
ancibella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 16:57   #146
Dvoumim se za sad između ove dvije:
Tefal

ili

Philips

Što mislite, koja je bolja?
__________________
Ne.
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 14:17   #147
Pitanjce- da li netko ima onu okomitu parnu peglu ovog tipa;
http://www.philips.hr/c-p/GC430_05/c...acanje-na-paru


Kako se vaše parne postaje "ponašaju" pri okomitom peglanju, rade li posao i jesu li teške za rukovanje- u dućanu mi se par tih pegli činilo teško u ruci i nespretno za manevriranje.
__________________
Kako odgojiti ženu
zulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 21:33   #148
Imam ja, ali ne tu za 120 negoonu bez te kutije za cca 600kn.
Snaga im je ista.
Ja jutarnje peglanje na brzinu prije posla- izvrsno
Kao i balonera i sl
Ova moja ima normalni kabl pa lakse manevriram s njom
Tank je malen recimo za 2 kosulje. Kazem ja ju koristim da odjecu iz ormara poravnam
Meni se pokazalo ko ok investicija
jasamopjevam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 18:46   #149
parna postaja problem

Pozdrav,

Znaci na parnoj postaji tefal 7150 dok se voda zagrije pocne pustati na uberlaufu (valjda). To je onaj mesingani T komad koji propusti paru prema dolje i onda se iz postaje pari sve u 16.
E sad, zasto se to dogadja? Jel mozda zato sto je crijevo koje vodi paru u peglu zastopano ili nesto trece?

hvala..
kinfamr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 11:23   #150
Ako pušta paru dolje na samoj postaji, ne na pegli, onda ti je začepljeno. Nosi u servis da ti očiste. Ja sam nedavno imala istu situaciju. Nosila sam u ovlašteni servis za Tefal u Jurišićevu, odmah blizu Draškovićeve (ako si u ZG). 150kn čišćenje od kamenca
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 10:18   #151
Dobri ljudi, molim savjet. Kupila bih parnu postaju, odlučila sam Tefalovu, jer sam sva iskustva s ovih stranica uzela u obzir pa mi se čini da ima puno pozitivnih. E, sad, zbunjuje me čudo tih modela, ne znam koji odabrati, treba li bit baš najskuplji ili ne? Voljela bih da pegla može peglati i okomito, a to ne piše uvijek kad čitam specifikacije iz trgovina pa molim za preporuke modela!Ako znate za kakvu akciju, javite .
__________________
Strenght and honor!
Mirjana33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 10:28   #152
Sad vidim da TechnoMarket ima akciju, samo na letku se ne vidi broj modela, ljubičasta je, snižena 550 kn, sada košta 799, što je jako pristojna cijena. Molim savjet!
__________________
Strenght and honor!
Mirjana33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 08:56   #153
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
Ako pušta paru dolje na samoj postaji, ne na pegli, onda ti je začepljeno. Nosi u servis da ti očiste. Ja sam nedavno imala istu situaciju. Nosila sam u ovlašteni servis za Tefal u Jurišićevu, odmah blizu Draškovićeve (ako si u ZG). 150kn čišćenje od kamenca
hvala, tak sam si i mislio...
nesto sam kemijao sam, tak da sad radi, ak bude opet zezalo pravac u jurisicevu...
kinfamr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 12:56   #154
Moze li netko onako laicki objasniti koja je prednost parne postaje u odnosu na parnu peglu? Gdje se tocno dobije usteda vremena i brze peglanje, nije mi to nikako jasno Jer ne mogu ja nista brze micati peglu preko majica nego s obicnom peglom, niti prolazim preko jednog mjesta vise od jedan put pa da bi se tu nesto skratilo. Mozda kapacitet vode za paru... al opet, imam bokal s vodom spreman pored i treba mi valjda 15 sekundi da dolijem po potrebi vode. U cemu je stos? Ne peglam neke komplicirane stvari nikad - T-shirte za muza i malog, tu i tamo traperice i to je to.

Mislim da mi postojeca pegla rikava i ako cu morati mijenjati voljela bih znati dal da investiram u parnu postaju ili opet u obicnu peglu Tnx
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 17:12   #155
Odlučila sam kupiti Phillipsovu, zadovoljna sam .
__________________
Strenght and honor!
Mirjana33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 13:52   #156
Svake dvije godine kupujem novu peglu. Stara se jednostavno pokvari, nista na njoj se ne da zamijeniti, uvijek je to neki plasični dio koji ne moze popraviti normalan elekrticar nego samo moze u servis, tamo kazu da se ne moze popraviti ili je jako skupo i - moram je baciti. Razmišljam o profi pegli koja će biti popravljiva i trajati milijun godina. Pitala sam u kem. čistioni i gledala čime oni peglaju. Oni nemaju nikakve parne postaje već profi pegle koje koštaju 2000 kuna.

I uspoređivala sam ih sa parnim postajama. Pa tako pise da parna postaje daje tlak pare npr 5 bara. Profi pegla daje 2 bara.

Da li je to neki marketing i muljanje proizvođača tj. je li moguće da parna postaja daje veći plak pare nego profi pegla?

I onda još piše gramaža pare po m... Ima li netko da se razumije u ovo pa da mi malo objasni.... A niti jedna kem čistiona nema parnu postaju. Pa ne vjerjem da bi oni imali nešto što slabije pegla ?!

Uvala unaprijed :-)
suncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 12:16   #157
Otišao sam u elipsa kupiti Philips GC 9642/60, sad je na akciji s 2900 na 2000kn, ali je rasprodana i pitanje je kad će je opet dobiti (i po kojoj cijeni). Da li ima neka pegla u tom rangu kvalitete i mogućnosti po sličnoj cijeni 2000kn +/- 10%? Žena spominje i neku peglu u konzuma koja je na akciji za 1000kn, ali već sam se par puta opekao pa sam pušem i u jogurt, kupimo tu jeftiniju pa sljedeće godine kupujemo skuplju jer ova ne valja. Kakva je ta u konzuma, philips 7035/02?
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 20:16   #158
Pozdrav, gledam parne postaje, zapela mi za oko ova Philips. Stara Bosch krepala nakon cca 3 god, ubio ju kamenac. A mene ubija ono cijeđenje vode po robi dok peglam pa bi uzela parnu. Može mišljenje za ovu? Hvala!
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 01:20   #159
:/ Ne znam hoće li ti biti preslaba, ja sam uzeo znatno jaču (450gr pare) i ne mogu reći da "ubija". Ok, žena pegla mnogo više i njoj je ok.

ps. vidim gore mnogo pitanja o parnim postajama, ali nažalost nema nikog tko se bolje kuži u tu materiju. Npr. mene je povukla gornja izjava da profi pegle imaju 200gr, a postaje 450, pa nisam ni razmatrao klasičnu peglu. Meni je bilo čudno kako pegla skuži koji se materijal nalazi ispod nje, ali je to osjetljiva svila ili zgužvane tvrde traperice. Naknadno sam dobio informaciju da pegla ništa ne kuži (što je nekako i za očekivat) već da je toplina pegle takva da ne može spaliti ni celofan, a taj nedostatak nadoknađuje parom. To mi fali za razliku od klasične pegle.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 10:59   #160
Ma mene usvari najviše izluđuje to kapanje po robi do kojeg dolazi (pretpostavljam) zbog kamenca koji se nakupi jer onda na momente skupa sa parom ispadaju i one neke mrvice + šta i ta voda kaplje
Tako da, mislim da odustajem od parne stanice i mislim da ostajem na klasičnoj pegli, malo gledam i svoju dasku za peglanje, ne znam ni kamo bi smjestila taj stroj da mi ne pada. A sad sam od mame posudila jednu Philpsovu, ima ju već sigurno 10ak god i pegla odlično iiiii ne curi!!
Mislim da će na kraju biti ova
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.