Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2004., 13:17   #21
Quote:
kemik kaže:
nije indiskretno, sto bi bilo indiskretno: 1149 kn. u plani.

PS: ja stvarno imam sliku svog novog usisavaca! Sick, i know
pa onda ju stavi. da vidimo ljepotana.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 13:33   #22
evo jos malih i snaznih

plavi 49,90 €

daewoo

za 79,00 €
bosch

za114,00 €

ono sto je Samantha opisala je isto super ali meni je steta to kupovati za moj jedan tepih

ili klasiker - Miele

mali i veliki mali vama, veliki muzu....

ovaj bez "vrecice"

i ovaj bez vrecice, na vodu, filteri se peru
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 13:36   #23
linkovi ne rade. Glupa neka web stranica.

Uglavnom na www.promarkt.de upisati "staubsauger" u trazilicu i izbaciti ce preko 30 modela, sa cijenama, tehm. krakteristikama itd.

Pitala za cijenu jer volim usporediti cijene.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 13:43   #24
E, chiquita, sad je gotovo. naime, potrosila se baterija na aparatu, pa sad ne mogu do slika!!!!!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 01:00   #25
Koji usisavac?
Da svi smo u pravu , ali svako na svoj nacin. Ispricavam se , nisam ni mislio na manje stanove.
Tezina usisivaca ne odredjuje njegovu kvalitetu , ali je to dosta cesti slucaj.
Da razjasnim , Veliki usisac sigurno nije praktican u malom stanu od 100 m2 . Veliki usisac dolazi do izrazaja u velikim prostorima gdje triba sisati 100 m2 jednu prostoriju i gdje bi mali prenosni usisac pregrijao se i napunio , znaci svaka stvar na svoju namijenu.
Centralni sustav . Se uglavnom upotrebljava u velikim ili montaznim kucama , ali nije uvijet. sam motor i filteri se nalaze u nekoj pomocnoj prostoriji od klime ili nekoj spremi ili garazi i tamo bruje i niko ih ne cuje . Kad se cisti uzmes cijelu bacvu u kojoj je kesa i to bacis u smece . Cijevovod je PVC ili fleksibilni i ima prikljucak u svakoj prostoriji . Spremacica nosi samo crijevo i cetke na kolicima za pospremanje i nema niceg drugo posebno. Ustvari ima , rijetko se sistem kvari i ne zacepi se nikad ako se redovno ciste cijevi , ima specijalna lopta za to . 1 x godisnje .
A o snazi ne treba ni pricati, jer je crijevo fi 50 mm i moze se regulirati podtlak , tako da mozes i cijeli tepih usisati , ako stavis na najjace.
Ima samo manu, sto je ovaj koji smo mi imali trebalo ici regulirati u prizemlju , ali to je bilo dok ga spremacica nije shvatila , ja sam joj namijestio na jednu sreduinu , pa je poslje sve bilo OK.
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 13:31   #26
hvala na objasnjenju

Quote:
malom stanu od 100 m2 .
a to je mali stan ?


Oke
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 13:44   #27
Quote:
Winona kaže:

ono sto je Samantha opisala je isto super ali meni je steta to kupovati za moj jedan tepih
a ja nemam ni jedan

a zar parket ne zahtjeva usisavanje?

e da spomenem,ima i HEPA filter i jos nekih 7 filtera.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 14:20   #28
Quote:
Samantha kaže:
a ja nemam ni jedan

a zar parket ne zahtjeva usisavanje?

e da spomenem,ima i HEPA filter i jos nekih 7 filtera.
parket brisem vlaznom krpom. Jedino tako imam feeling da je cisto ( probaj nakon usisavanja preci cistom svijetlom krpom po podu )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 18:11   #29
Prodjem,i poslije ovog usisivaca krpa je u odnosu na druge najcistija.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 08:56   #30
moj novi usisavac ostavi CISTE parkete nakon sebe (probala sa krpom). Ali, ni ja ne volim usisavati parkete, ali sam morala probati. Od sljedeceg puta se vracam krpi!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 09:40   #31
Cure ja vam imam od Miele Parkett & Co..
Kostao je nesto vise od 200 Eura ali se trostruko isplatio.
Nije nesto tezak, standardno, ima onu mikro vrecicu volumena skoro 6 l, 1800 Watti, standardnu papucicu za usisavanje (glatko, tepih), te dvije za usisavanje parketa ili laminata, plus cetku za namjestaj. Najbolje od svega barem za mene, a vjerujem i za druge koji imaju psa ili macku je posebna turbo cetka za dlaku.
Meni je ta cetka otkrice godine i jedina stvar koja me dosad uspjela rjesiti dlake po stanu....
Cetku za dlaku sam kupila posebno i kostala je oko 20 Eura, ali pase na sve standardne cjevi.
Ah da i napokon netrebam prebrisavati laminat nakon usisavanja, dodaci za parket ga fenomenalno ociste, a ne ostecuju.
Sa cetkom za namjestaj usisavam i pracinu sa polica, takoder ne ostavlja ogrebotine, a netrebam svaku sitnicu posebno prebrisavati...
Toplo preporucam....
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 15:46   #32
Ja imam Philipsov od 1200 w
i zadovoljna sam s njim, vrećice se mogu mjenjati, a ima i onu krpenu + dodaci raznih pomoćnih četkica, može se pojačavati, kupila u Plani i još popust za gotovinu, super je, zasada
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 13:24   #33
Quote:
SuzA kaže:
Najbolje od svega barem za mene, a vjerujem i za druge koji imaju psa ili macku je posebna turbo cetka za dlaku.
Meni je ta cetka otkrice godine i jedina stvar koja me dosad uspjela rjesiti dlake po stanu....
Cetku za dlaku sam kupila posebno i kostala je oko 20 Eura, ali pase na sve standardne cjevi.
imas li sliku te cetke ili link.

Ja imam neku za dlake,al nesto bi bolje.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 13:45   #34
Quote:
Samantha kaže:
imas li sliku te cetke ili link.

Ja imam neku za dlake,al nesto bi bolje.
jedino da je uslikam i posaljem ti.
Kupila sam ju preko tele shopa, ali frendica je takvu nasla i u robnoj kuci, cini mi se Galeria Kaufhof.
Raspitam se pa ti javim...
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 15:55   #35
i ja sam kupila jednu preko tv shopa,ako nadjem sliku saljem ti je da vidis jel to ta.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 23:17   #36
Preporučam Zelmer model Cobra
Nikola alokiN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 22:45   #37
Talking Trazim usisavac

Eh, bila je svojedobno tema ovdje, ali ne mogu nikako iskopati gdje je

Uglavnom, moram kupiti novi usisavac pa mi trebaju preporuke. Bila sam danas u par ducana, izbor je vrlo saren. I u principu ono sto mi odgovara je - preskupo Nedam 2000 kn za to malo cudo!

Ono sto mi treba je da nije jako ogroman, da je barem 1700W, da moze sam uvuci kabel i da ima nastavak za prasinu (ovdje pada jako puno modela). Ne zanimaju me raznorazni ispustajuci mirisi, digitalne i daljinske kontrole i sl. I da cijena nije astronomska, nesto oko 1000 kn

Palo mi je oko na Electroluxov Mondo Z1173. Ima netko? Ili neki slican model?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 09:36   #38
evo ja jučer vodila majku u merkatone da si kupi usisavač. kupila je isti kakav imam i ja, a to je phillips universe 9022 ili 23 (nisam sigurna), snaga 1800W, ima nekakav filter, teleskopsku dršku, nastavak za prašinu i još neke kerefeke i košta 1080 kn. mamac je uzela na tri rate od po 380 kn.
ak ćeš kupovat taj phillips obrati pažnju na boju, imaš par modela tih universe u različitim bojama od universe 9000 do 9050 a razlikuju se po bojama, opremi i cijeni.
nadam se da sam pomogla.
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 09:39   #39
i da, svakako bih preporučila taj usisavač. muž ga jako hvali
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 09:55   #40
nakon duge potrage, nasla sam ti MOJ topik o usisavacima:

https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=35835
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.