Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2009., 17:18   #41
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
meni je u moru uvijek mokar... obavezno voda udje unutra

svejedno, kupam se i perem kosu redovno
Da, nedavno je bila rasprava na forumu u kojoj se ispostavilo da žene kojima se tampon smoči u moru imaju veliku , to je valjda u rangu ovih tvrdnji da penis ulazi u maternicu

Ok, šalu na stranu, poznajem par cura kojima stvarno smeta tuširanje kad imaju menstruaciju (prestanu krvarit) ali koliko sam shvatila, to je samo prvi dan, ali 7 dana bez tuširanja...
__________________
Nije važno odakle sam sve dok znadeš kuda putujem
deralo me sedam mora, gorka kora, ljute nevolje
to što brodi ne mogu da prevale čovjek umije, meni se dušo od tebe ne rastaje...
P.Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:19   #42
Quote:
P.Candy kaže: Pogledaj post
Da, nedavno je bila rasprava na forumu u kojoj se ispostavilo da žene kojima se tampon smoči u moru imaju veliku , to je valjda u rangu ovih tvrdnji da penis ulazi u maternicu

Ok, šalu na stranu, poznajem par cura kojima stvarno smeta tuširanje kad imaju menstruaciju (prestanu krvarit) ali koliko sam shvatila, to je samo prvi dan, ali 7 dana bez tuširanja...
ja mislim da je to zato sto plivam kao zaba i razbacujem se uokolo

nikad nisam cula da nekome krvarenje prestane zbog doticaja s vodom svisnula bi da se ne perem
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:22   #43
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ja mislim da je to zato sto plivam kao zaba i razbacujem se uokolo
Pazi da ne zatrudnis
miracidij u mom srcu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:22   #44
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ja mislim da je to zato sto plivam kao zaba i razbacujem se uokolo

nikad nisam cula da nekome krvarenje prestane zbog doticaja s vodom svisnula bi da se ne perem
Ne znan, tako su rekle, možda im je to samo opravdanje da se ne peru
Meni je sasvim svejedno, prvi, drugi, treći dan, tuširanje, pranje kose...a kadu ne prakticiram ni inače. Doduše, nisam nikad ni imala problematičan ciklus pa ne mogu sudit.

Moje je mišljenje da je najbolje testirat organizam pa odlučit empirijski.
__________________
Nije važno odakle sam sve dok znadeš kuda putujem
deralo me sedam mora, gorka kora, ljute nevolje
to što brodi ne mogu da prevale čovjek umije, meni se dušo od tebe ne rastaje...
P.Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:22   #45
Quote:
P.Candy kaže: Pogledaj post
Da, nedavno je bila rasprava na forumu u kojoj se ispostavilo da žene kojima se tampon smoči u moru imaju veliku , to je valjda u rangu ovih tvrdnji da penis ulazi u maternicu ...
to moram pobiti jer ja imam vrlo usku vaginu.

ali sam, k'o sto zuzu kaze, u vodi k'o zaba.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:23   #46
Quote:
miracidij u mom srcu kaže: Pogledaj post
Pazi da ne zatrudnis
zato ne volim guzvu na plazi... nikad ne znas sto se moze dogoditi
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:24   #47
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
...nikad nisam cula da nekome krvarenje prestane zbog doticaja s vodom svisnula bi da se ne perem
ni ja. eventualno se smanji zbog hladnoce ako se kupas, recimo, u moru ili u bazenu.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:25   #48
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
to moram pobiti jer ja imam vrlo usku vaginu.

ali sam, k'o sto zuzu kaze, u vodi k'o zaba.
kako se to uopce mjeri?

i ti plivas onako s nogama u stranu?... svaka u svoju stranu, naravno
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:29   #49
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
kako se to uopce mjeri?

i ti plivas onako s nogama u stranu?... svaka u svoju stranu, naravno
zuzu. ckomi i ne bud' indiskretna.
(imas nekoliko mjernih instrumenata, iako im primarna svrha nije mjerenje, a i ne moraju biti objektivni. )

izmedju ostalog. koprcam se na sve strane, ne dam se van iz vode, a veoma sam cesto i k'o zabac, dakle, bacam ih svaku na svoju stranu. o tome kol'ko sam spora ipak necu jer me sram. s tim da u more nosim najmanji tamponcic.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:31   #50
isuse, zakasnit cu kod tete koja mi pegla.



(nadam se da ne nastavljam u sljedecem broju i da ce ova tema zakljucat' samu sebe. )
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:35   #51
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
zuzu. ckomi i ne bud' indiskretna.
(imas nekoliko mjernih instrumenata, iako im primarna svrha nije mjerenje, a i ne moraju biti objektivni. )

izmedju ostalog. koprcam se na sve strane, ne dam se van iz vode, a veoma sam cesto i k'o zabac, dakle, bacam ih svaku na svoju stranu. o tome kol'ko sam spora ipak necu jer me sram. s tim da u more nosim najmanji tamponcic.
ok, sutim

mislim da je problem u zabac-tehnici... nevjerojatno je koliko se sporo pliva na taj nacin
sad mi je lakse kad znam da nisam jedina
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:40   #52
Zapravo, ja znam curu koja neće prati suđe dok ima stvari... I nikad, NIKAD nisam uspjela skužiti jel ona to zbiljam ozbiljno ili je to kao neka zafrkancija... Uvijek sam smatrala ovo drugo... Sad više nisam sigurna
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 17:46   #53
Hm moguće da je ozbiljno jer jedna moja prija (ovaj put stvarno ) isto ne pere suđe tada. Ima neku teoriju da će se razbolit, ali nisam je baš shvatila.. I također ne pere kosu u to vrime
miracidij u mom srcu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 18:30   #54
ja ne znam jel se ove pobornice "nepranja" zajebavaju ili ne ali definitivno ne bih željela biti u njihovoj blizini za vrijeme menge.
ja imam kolegicu na poslu koja se isto ne pere dok ima "stvari". i baš joj je sad prije dva tjedna velika frka jer je dobila mengu a morala je na svadbu i kaj mislite, jel se oprala? moš si mislit. a neću ni spominjat da je fakultetski obrazovana ženska.
nažalost, ja sam o ovakvom običaju "nepranja" čula samo od cura koje su porijeklom iz dalmacije. bez uvrede ikome.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 19:05   #55
Viš, viš, i ova moja je s otoka...
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 19:05   #56
isuse ko da živimo u srednjem vijeku kad su se ljudi kupali obučeni jer je bio grijeh da si vidiš golo tijelo.
čula sam i ja babske priče da se za vrijeme menge ne treba prat,osobito ne dolje,i sad ću bit degutantna,ali pobogu,ne mogu si predočiti sliku o tome da se tih 5-6 dana koliko mi traje,ne operem dolje,sve se slijepi,skori,osobito po ljetu,usmrdiš se ko pokvareno jaje.
ja se dok imam uredno tuširam,perem kosu,i još se dodatno perem dolje svaki put kad mjenjam uložak.
i još sam uvijek živa,nemam anemiju (isuse anemija zato kaj je cura zaspala u kadi ),a imam jako obilne i jako bolne menge.
đizus koji horor da se ne pereš,ako nam je država u recesiji,ne znači da trebamo srezat i pranje.

Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
to moram pobiti jer ja imam vrlo usku vaginu.
da mi je novčić za svaki put kad sam čula da neka žena ima usku vaginu bila bi jako bogata.
jel su to sve žene uske il se meni samo čini? :mig
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 19:28   #57
Ajme, šalite se vi, ali ima svita koji do tog drži ozbiljno
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 19:28   #58
bome se ja perem.uvalim tampon tek toliko da mi ne kapa po nozi.
a za kosu da ne govorim.još najbolje da je ostavim masnu.
boa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 20:09   #59
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
da mi je novčić za svaki put kad sam čula da neka žena ima usku vaginu bila bi jako bogata.
jel su to sve žene uske il se meni samo čini? :mig
ne znam, valjda im partneri imaju ekstremno velike... ah, mora da su forumasi...

hihi, znala sam da ce se netko uhvatit' na udicu.
ajde, da jos malo gubim vrijeme pa da se opravdam: prosrala sam se s tim da mi je vagina uska cisto da pokusam razbiti zabludu jer su neke dame ovdje rekle da se tampon smoci u vodi samo ako ti je siroka, inace mi je malo blesavo prosipati se s tim, pogotovo jer je izraz uska vagina zapravo malo neobjektivan, odnosno netocan jer se ovdje ne radi toliko cesto o, recimo, dimenzijama, koliko o tonusu misica, a kod nekih i o...nazovimo je zgrcenost (iako sami ginekolozi nakon pregleda na list znaju napisati i vagina uska). neki govore da su zene kojima trebaju ogromni penisi zapravo razjebane, to su ocito analogno primijenili i na tampon, a s druge strane, neki govore kako to uopce nema veze s takozvanom razjebanoscu. ja, recimo, nemam bas popunjenu plesnu karticu (if you know what i mean), imam usku vaginu, a tampon mi se u potpunosti ili gotovo u potpunosti smoci u moru. ocito i drugima. tak' da teorija pada u vodu.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 20:10   #60
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ajme, šalite se vi, ali ima svita koji do tog drži ozbiljno
pa kaj, nek se prosvijetle mislim, u 21.st mislit da ćeš se razbolit ako se opereš za vrijeme menge.. još ja kužim babe od 90 godina koje u to vjeruju, ali kad mi mlada cura koja ima pristup internetu, knjigama i obrazovanju u to vjeruje, to mi je za pucat si u glavu.
a kakve sam ja još otočke priče i praznovjerja čula, da zaboli glava.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.