Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2004., 19:49   #81
Re: Ozbiljno!!!???

Quote:
Dr.Vito Dugonoga kaže:
A ti si im PR?
Ipak je to njemačka Verbotene Liebe.
I ako je tako uspješna reci nekog njemačkog glumca iz te serije koji je neki kua u Nimačkoj.
Oš radit za mene, u propagandi si jak.
Volim ljude koji rade iz ubjeđenja.
Ne, nije to njemačka Verbotene Liebe, a za glumce pitaj tamo njemce. Očito je uspješna ako ide više od 10 god. i još traje.

Vidiš nisam im ni PR, jer sdam PR sam sebi i to vrlo uspješno.
Hvala kaj si primjetio i hvala na ponudi.
Re-Invented is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 19:55   #82
evo pitam Nimce

kažu pojma nemaju o toj sapunjrki.
Najbolja serija im je Gute Zeiten(nije zejtan)Schlechte Zeiten(GZSZ) injihovi glumci su mega zvizde.Dvi su čak naj pop pivačice,Jenifer,njihova Brtnej i ona Katerfeld.
Sda bi bio red priznat kako si ipak nekako povezana s tom serijom ili nekom iz nje.
Tolika upučenost ne pada s neba
Dr.Vito Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2004., 21:24   #83
Čula sam bila od frenda da je serija užas, a i ovdje na forumu pa sam odlučila izdržat cijelu epizodu. Jesus, koje smeće! Svi glumci drveni, osim one Nade, koja jedina djeluje kao stvarni lik. Petra i Borna drveniji od Pinokija. Scenarij prepun klišeja. Skoro sam nastavila gledat Big brother, kojeg uopće ne pratim, čisto da si isperem mozak.
__________________
"Dear Starfleet, hate you, hate the Federation, taking Voyager" -- Janeway
DanaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2004., 21:56   #84
Re: evo pitam Nimce

Quote:
Dr.Vito Dugonoga kaže:
kažu pojma nemaju o toj sapunjrki.
Najbolja serija im je Gute Zeiten(nije zejtan)Schlechte Zeiten(GZSZ) injihovi glumci su mega zvizde.Dvi su čak naj pop pivačice,Jenifer,njihova Brtnej i ona Katerfeld.
Sda bi bio red priznat kako si ipak nekako povezana s tom serijom ili nekom iz nje.
Tolika upučenost ne pada s neba
Ma kaj nebi znali za Verbotene Liebe, vrti im se na WDR-u nekoliko godina
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 19:43   #85
Ja sam danas 1 puta pogledal u cijelosti. Jebote mislim si ja su oni svjesni da je to cisto sranje. Jedino cemo opet dobit instat zvijezdice. Jedino ce klinkice popizdit za deckicima ja ih osobno nebi štapom takla. So anyway serija je cisto sranje.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 20:41   #86
Re: Re: evo pitam Nimce

Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Ma kaj nebi znali za Verbotene Liebe, vrti im se na WDR-u nekoliko godina
Ah, evo ga.. stručnjak za sapunice... daj mi reci jesu li završili skupa Diego i Paloma, nisam gledao kraj
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 20:43   #87
Ima i propalih nogometaša u seriji.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 20:48   #88
Re: Re: Re: evo pitam Nimce

Quote:
BillGatesMustDie kaže:
Ah, evo ga.. stručnjak za sapunice... daj mi reci jesu li završili skupa Diego i Paloma, nisam gledao kraj
Jesu, samo mi je žao što je Lattore umro
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 21:01   #89
Exclamation

jučer sam malo pogledao..

aj..
gluma je jako loša..
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 02:06   #90
Meni je Borna tako komičan... Ima super naglasak. Nije ni Viktorija loša. Njih dvoje su mi najbolji glumci u ovoj seriji.
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 00:30   #91
Quote:
DanaX kaže:
Petra i Borna drveniji od Pinokija. Scenarij prepun klišeja.
Petra (Anita B.) je najuvjerljivije najlošija 'glumica' koju sam ikad vidjela. Ne znam da plačem ili da se smijem. Pa bar su mogli uzeti nekoga s malo talenta. Ženska je iritantno očajna. A baš iritantno.
Bolje da su glavnu ulogu dali onoj koja glumi Maju.

Quote:
Re-Invented kaže:

U svakom slučaju dajem glas za HR televizijsku produkciju, jer bitno je da se nešto radi i snima. Pa makar i loše, jer nakon 5. pokušaja možda nešto i ispadne dobro.

Nije u tome stvar. Hrvatska je imala prije dobrih i kvalitetnih serija (koje eto nisu bile sapunice), i sve . zašto se sad takve slične ne snimaju?
A tema ima puno, i to puno zanimljivijih i životnijih od ove zabranjene ljubavi.
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 01:41   #92
Ma tu Petru bi ja pojebo
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 01:06   #93
Ja ne bi.
 
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 20:51   #94
Exclamation

Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Ma tu Petru bi ja pojebo
hhahahah


kratko i jasno
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 01:39   #95
Najlošiji je onaj kaj glumi Igora. Onaj splićo. A Petra je odmah do njega...
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 18:23   #96
Quote:
Koko kaže:
Najlošiji je onaj kaj glumi Igora. Onaj splićo. A Petra je odmah do njega...
eto sta vise rec. taj igor mi ide na zivce, i ruzan je. petra je tako dobro glumila jucer kad ju je policajac zaustavio, da nisam mogla doc k sebi narednih 10ak minuta. za sta ti ljudi dobivaju pare... a ja budala gledam samo da vidim ko kako glumi i sta sve nece smislit u tom scenariju, na kraju su petra i onaj danijel brat i sestra izgleda, taj zarasli splico je muljator neki, sve je to banda!! nijednu epizodu nisam do kraja gledala jer su monotoni jako i zivcira me kad nije sve kao u stranim serijama, nekako mi je sve ko u nekom kazalistu, i pricaju isforsirano, grozno. al ovo je ocito dovoljno pogledat 3 epizode polovicno i na konju si
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 20:09   #97
Uzasno losa gluma. Uzasna serija. Gledao sam 7 minuta jedne, i nikad vise.


"Dakle, pa ti nisi normalan".

"JA?JAA!?!"

"DA, TI!"

"JA?!Ja nisam normalan?Ne znam tko od nas se ljubaka s nekim siromahom"





idiotarija.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 20:11   #98
Mario Mohenski/zabranjena ljubav

Poceo se tek sjajiti a vec je otisao.
Zgodan, mlad i mistican.
Koji su razlozi zasto je otisao?
osobno smatram da je pametno ucinio i jedva cekam da ga ako ce to biti realno kao sto je meni da ga vidim u nekom nasem buducem filmu.
 
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 08:24   #99
definitivno i bez konurencije nešto najgore što se ikad pojavilo na televiziji U HR. gore i od "olujnih tišina", "jel me netko tražio" i "večeri s joškom lokasom"...
jaffar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:24   #100
Lolčina – serija je totalno smetje.

Ona koja glumi Petru je antitalent na kubik.
Ne sjećam se kad sam vidio nekog da se toliko ne slaže s kamerom.

Ovo definitivno postaje grešno zadovoljstvo.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.