Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2013., 22:47   #61
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ako bas tako ful jako zelis tu vitrinu, jel imas nekoga vani da ju u tvoje ime kupi, ima je po ebayu. Rastavljenu ju nije tesko dovesti.
nemam nikog...ma mislim da ću trebati naći nekog dobrog majstora pa nek mi on to napravi.
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Old 10.04.2013., 23:07   #62
Unhappy

Jel nema baš nitko kome mogu poslat faksom ili mailom skicu???
Pomozite !!!
helositi is offline  
Old 10.04.2013., 23:20   #63
ovo je trebalo ići u temu izrada kuhinja al možda i ovdje netko vidi i pomogne!
helositi is offline  
Old 10.04.2013., 23:21   #64
Quote:
Next-door kaže: Pogledaj post
Nema na čemu, my pleasure, ako želiš da nešto izmjenim/dodam slobodno reci
Ne zelim zvucati nezahvalno, stvarno svaka cast na trudu! Nisam ni znala da to skechup moze, mora da je neka profi verzija! Ali, ipak imam jos jednu molbicu...
Prostor je dosta uzak i ako bi TV bio u sredini bio bi preblizu za gledanje... Imas kakvu ideju kako bi ga se uklopilo u cosak nasuprot trosjedu? Onda mozda neka fotelja bez naslona? Ove police uske bijele sam mislila staviti na zid izmedju prozora i "regala", i to dvije jednu ispod druge (te bi bile krace). Malo vise knjiga vani?
__________________
kibistola
murvice is offline  
Old 10.04.2013., 23:34   #65
Quote:
alveolina kaže: Pogledaj post
nemam nikog...ma mislim da ću trebati naći nekog dobrog majstora pa nek mi on to napravi.
A da počekaš neke novitete u Ikei?
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Old 10.04.2013., 23:44   #66
Meni se sviđa ovo što je next-door predložio

@alveolina, ja nisam sigurna da bi ti taj regal uopće pasao (ako se sjećam imaš već neke drugačije komade namještaja od drveta), pa možda i bolje da ga nema.

@helositi, pogledaj ovdje

https://www.forum.hr/showthread.php?t=418121
Aoife is offline  
Old 10.04.2013., 23:46   #67
svaki dan gledam jel ima kaj novog za mene zasad nema niš.rekli su mi iz Ikee da se početkom travnja očekuje nova verzija Hemnes vitrine ali je još nema...valjda me nisu slagali
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Old 11.04.2013., 00:12   #68
Murvice, evo napravio sam kako si predložila ali po meni je to lošije rjšenje i ne vidim poantu te 2 police iznad televizora, kad ti je praktički cijeli jedan zid pretvoren u police/prostor za odlaganje

Ali evo, napravio sam po tvojim željama





Nadam se da sad nisu pre velike slike
Next-door is offline  
Old 11.04.2013., 00:20   #69
meni je ovo s tv-om iza čoška bolja varijanta.
police iznad tv-a su skroz nepotrebne, a i fotelja iz prethodne varijante bi skroz komotno stala i u ovu varijantu.

i, najvažnije, bravo na dimenzijama slika, koje će se sad vidjeti u postu.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 11.04.2013., 00:23   #70
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa ovo što je next-door predložio

@alveolina, ja nisam sigurna da bi ti taj regal uopće pasao (ako se sjećam imaš već neke drugačije komade namještaja od drveta), pa možda i bolje da ga nema.
sav namještaj će biti bijel.stol će se ofarbati,kuhinja je bijela,kutni element je bijeli.ta vitrina je jednostavnih linija,ima dodirnih točaka sa kuhinjom...ne znam zašto ne bi pasala?
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Old 11.04.2013., 00:27   #71
Pa nebi se vidio tv od fotelje...

Evo prije i poslije...

( s prvom verzijom)



Next-door is offline  
Old 11.04.2013., 00:34   #72
Pozdrav, trebam savjet.

Ako sam fulao topic, slobodno neka se premjesti

Dakle, imamo ajmo reći uređen stan u modernom stilu sa par detalja koji vuku na shabby shic. Htjeli bi to sve okrenut skroz u shabby shic + industrijski stil.

Kome se obratit , da dođe do stana i da savjete što i kako učiniti?
Imamo i mi puno ideja, samo ne bi htjeli fulat

Hvala
srkzzzr is offline  
Old 11.04.2013., 00:42   #73
Next
Ovo tvoje današnje lajkam . Jedino ovu nesretnu telku nekako malo bolje smjestite.

Murvice
Ovaj zid u dnevnom bi ja stavila na tvojem mjestu u police, a ne u niše jer zatvorenim nišama samo gubiš prostor. Jedna forumašica ima police i telku zajedno i to tako dobro izgleda (ako netko zna link tog posta nek linka )
Ako ne inzistirate na policama i nišama, išla bi samo na jednu nisku komodu. To je nekako najljepše i najelegantnije.
nina2006 is offline  
Old 11.04.2013., 01:34   #74
Evo jedna jeftinija varijanta... Kao što je nina rekla, umjesto ugradbene ormarčine/polica kombinacije, ovdje je komoda + police gore cijelom dužinom zida, i vratili smo staru stolicu

Znam da ide protiv Murvičinih prohtjeva, ali meni je ova vezija neloša i dokazuje da uz mala sredstva možeš imati prostor koji je jedinstven a i da ti gosti pozavide


Zadnje uređivanje Next-door : 11.04.2013. at 01:46.
Next-door is offline  
Old 11.04.2013., 01:55   #75
Dobri prijedlozi. Next door pravo si osvjezenje na podforumu.
ombia is offline  
Old 11.04.2013., 03:45   #76
next door
slažem se sa ombijom...pravo osvježenje na forumu, nadam se da nećeš uteć
dobra rješenja

i još da nadodam...još nekidan kad si oni prvi mali prostor pregradio sa onim zidom u boji ...meni se skroz svidilo iako je to bio premali prostor za podnit onako nešto, al sama ideja, ma obe ideje

ti si moj idol aj napokon da neko koristi boje ...još tako dobro
ma imam ja tu još ponekog idola ..ojfa sa svojim radovima, pa i sandra isto ...
našlo bi ih se još...
murtila is offline  
Old 11.04.2013., 09:45   #77
meni je zadnji prijedlog od nexta super
ona dva su mi onako... blah mislim, isto su dobra, ali nekako su mi isforsirana previse

ovo bi se stvarno dalo relativno jeftino rijesiti, mozda cak i sa ikeinom bestom ili tako necim ako su dimenzije odgovarajuce
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 11.04.2013., 10:10   #78
I meni je zadnji prijedlog najbolji, a poslje njega prvi prijedlog - ova žuta fotelja baš dobro izgleda , a i daje više mjesta za sjedenje u dnevnom, također ako je televizija na zidu do kauča, može se gledati i iz blagavaone..
katica zlatica is offline  
Old 11.04.2013., 11:37   #79
Quote:
katica zlatica kaže: Pogledaj post
I meni je zadnji prijedlog najbolji
, a i daje više mjesta za sjedenje u dnevnom, također ako je televizija na zidu do kauča, može se gledati i iz blagavaone..
istina, najbolji je ovaj zadnji prijedlog.
šteta što se ne može besta uglaviti točnu od zida do zida, jer sad čak postoji i boja fronti koju Next-door predlaže.
naime, besta nema kombinaciju u širini od 280 cm, nego širinu djeljivu sa 60 (240 cm).
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 11.04.2013., 11:51   #80
bas steta

to bi ovako nekako izlgedalo... ako zanemarimo ovaj visak sa strane (i eventualno gore)
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S39927155/
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.