Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2015., 19:47   #1
Poziv neafirmiranim romanopiscima - večer u Booksi u Zagrebu

Pozdrav ljudi,

Ovo što ste pročitali u naslovu je ideja. Booksa bi je rado realizirala i predložila je datum (21.1.2016.), ali ako ne skupim autore (njih od 4- do 10), ništa od svega toga.

Dakle, pozivam da mi se jave autori koji imaju dovršene romane, a koji su neobjavljeni. Večer bi se zvala "Promocija neobjavljenih romana". Naravno, ako autor već ima neki roman objavljen, to ne ruši ovaj koncept. Bitno je da ima jedan ili više neobjavljenih romana.

Ideja je ova - autori bi se skupili i pričali o svom iskustvu pisanja, temama, izdavačima, težnjama, itd., nakon čega bi čitali izvatke iz svojih romana. Onda bi se organiziralo neko zezantsko glasanje za najbolji roman i autora se nagradilo kemijskom i notesom. Ja bih moderirala i sama sudjelovala u razgovoru o svom romanu.

Poželjno je da autori budu malo izvan mainstreama (izvan ljubića i tako to). Dakle, ako ste zaintesirani da se malo promovirate i podružite s drugim romanopiscima, javite mi se ili ovdje na forum ili na moju e-mail adresu: [email protected]

Javite se što prije da konkretiziramo ideju i da ne propustimo termin 21.1. Nadam se da ćete mi se javiti, jer imati večer u Booksi je autoru odlična promocija. Unaprijed hvala!

Zadnje uređivanje Remington 1875 : 08.12.2015. at 19:48. Reason: pravopis
Remington 1875 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.