Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2009., 01:11   #1
Pitanje za cure i dečke: igra toplo-hladno

Jel' vam ide na živce kad upoznate frajera koji vam se svidi i onda počne s vama igrati igru toplo-hladno. Makar mene živcira. Jedan dan te voli, drugi dan te ne voli. Ako mu pošalješ poruku, ne odgovora.
Zašto to dečki rade? Po meni je bolje biti iskren. A ako mu se cura ne sviđa, pa nek'joj ne daje ni povoda da si misli nešto više, makar neće gubiti vrijeme.
helena24 is offline  
Old 25.06.2009., 01:13   #2
To obicno nije igra toplo-hladno nego jednostavno... nezainteresiranost.
Aha, auch!
LaTiTeA is offline  
Old 25.06.2009., 01:13   #3
jednostavno, ne sviđaš mu se dovoljno.
a malo si skraćuje vrijeme (i zabavlja) dok ne naiđe (njemu) bolja.
asdfgh is offline  
Old 25.06.2009., 01:13   #4
Daaaaaaaaaaa, nervira me. Samo mislim da takvo ponašanje nije rezervirano za muškarce.
mila_p is offline  
Old 25.06.2009., 01:16   #5
Mene to definitivno ohladi. Cijenim iskrenost, pa kakva god ona bila. Plus, ako vidim da netko nije zasinteresiran za komunikaciju sa mnom, ispod časti mi je na istoj inzistirati.
Tautou is offline  
Old 25.06.2009., 01:16   #6
Quote:
mila_p kaže: Pogledaj post
Daaaaaaaaaaa, nervira me. Samo mislim da takvo ponašanje nije rezervirano za muškarce.
Vjeruj mi, ima i takvih muškaraca, nažalost.
helena24 is offline  
Old 25.06.2009., 01:18   #7
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Jel' vam ide na živce kad upoznate frajera koji vam se svidi i onda počne s vama igrati igru toplo-hladno. Makar mene živcira. Jedan dan te voli, drugi dan te ne voli. Ako mu pošalješ poruku, ne odgovora.
Zašto to dečki rade? Po meni je bolje biti iskren. A ako mu se cura ne sviđa, pa nek'joj ne daje ni povoda da si misli nešto više, makar neće gubiti vrijeme.


jadan dan bi te potrošia drugi dan nebi..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 25.06.2009., 01:18   #8
Quote:
Tautou kaže: Pogledaj post
Mene to definitivno ohladi. Cijenim iskrenost, pa kakva god ona bila. Plus, ako vidim da netko nije zasinteresiran za komunikaciju sa mnom, ispod časti mi je na istoj inzistirati.
A šta raditi kada taj netko kasnije inzistira na komunikaciji, kad ti prestaneš? To je začarani krug, nikad ništa od tih osoba, a nikad ih se riješiti...
Pacificgirl is offline  
Old 25.06.2009., 01:20   #9
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
A šta raditi kada taj netko kasnije inzistira na komunikaciji, kad ti prestaneš? To je začarani krug, nikad ništa od tih osoba, a nikad ih se riješiti...

To je, makar meni, pravit zajebanciju iz nekoga.
helena24 is offline  
Old 25.06.2009., 01:20   #10
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
A šta raditi kada taj netko kasnije inzistira na komunikaciji, kad ti prestaneš? To je začarani krug, nikad ništa od tih osoba, a nikad ih se riješiti...
Onda mu kažeš da je prošla baba s kolačima i neka uživa u ostatku svog mizernog života, pitajući se do samog kraja je li propustio štogod lijepo.

Glavu gore.
Tautou is offline  
Old 25.06.2009., 01:22   #11
Quote:
Tautou kaže: Pogledaj post
Onda mu kažeš da je prošla baba s kolačima i neka uživa u ostatku svog mizernog života, pitajući se do samog kraja je li propustio štogod lijepo.

Glavu gore.

Mislim da ću baš tako i napraviti.
helena24 is offline  
Old 25.06.2009., 01:22   #12
Quote:
Tautou kaže: Pogledaj post
Onda mu kažeš da je prošla baba s kolačima i neka uživa u ostatku svog mizernog života, pitajući se do samog kraja je li propustio štogod lijepo.

Glavu gore.
Dobro rečeno, slažem se.
Pacificgirl is offline  
Old 25.06.2009., 01:22   #13
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Jel' vam ide na živce kad upoznate frajera koji vam se svidi i onda počne s vama igrati igru toplo-hladno. Makar mene živcira. Jedan dan te voli, drugi dan te ne voli. Ako mu pošalješ poruku, ne odgovora.
Zašto to dečki rade? Po meni je bolje biti iskren. A ako mu se cura ne sviđa, pa nek'joj ne daje ni povoda da si misli nešto više, makar neće gubiti vrijeme.
Riječ ''voljeti'' mi se uopće ne uklapa u sve to. A i sms nemoj doživljavati kao nekakvu stvarnu komunikaciju, za njih je to ionako glupost. Da, kao što žemske gore rekoše, najvjerojatnije nezaineresiranost.
defined1062 is offline  
Old 25.06.2009., 01:25   #14
Da, baš sad razmišljam, i ne mogu da se sjetim da je ikad ispalo nešto dobro nakon očitog igranja toplo-hladno, ili bar ja nisam čula za takav slučaj...Sve to završi samo na igricama, prije ili kasnije.
Pacificgirl is offline  
Old 25.06.2009., 01:45   #15
Ponekad volim i sama igrati igrice toplo-hladno, ali nikada ne izrodi plodom. ..Uvijek neko bude sjeban. Ili on, ili ja.
Prije me jako lozilo da zagrijem decka i da odem kada je u "visokoj erekciji".
Sve do jedne (ne)prilike, kada sam dozivjla da me frajer ostavio pred sam orgazam, zaustavio i svoj, rekavsi da je bolje da ujutru zavrsimo otpoceto. jer ce biti uzbudljivije.
i zazelio mi laku noc, zagrlivsi me.... skoro pa sam umrla. Skoro cijelu noc nisam mogla zaspati.
sanjuska87 is offline  
Old 25.06.2009., 01:48   #16
Quote:
Tautou kaže: Pogledaj post
Mene to definitivno ohladi. Cijenim iskrenost, pa kakva god ona bila. Plus, ako vidim da netko nije zasinteresiran za komunikaciju sa mnom, ispod časti mi je na istoj inzistirati.
aj agri
Štijeff is offline  
Old 25.06.2009., 02:01   #17
svako od nas je bar nekad u vezi nekoga igrao igru toplo-hladno...igra nije rezervisana samo za muske..moja potencijalna devojka cesto to izvodi...priznajem i ja ponekad,ali ipak svako treba imati granicu
zbunjenka is offline  
Old 25.06.2009., 09:26   #18
Meni su te igre jadne... Za klince... Kod normalnih frajera mi je velik turn off... i ako jednom počne igrati - goodbye...
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Old 25.06.2009., 09:50   #19
Djetinjarije,ili ti se/ja tebi sviđam ili ne kakave dječije igre
leptirica 2 is offline  
Old 25.06.2009., 10:49   #20
Quote:
sanjuska87 kaže: Pogledaj post
Ponekad volim i sama igrati igrice toplo-hladno, ali nikada ne izrodi plodom. ..Uvijek neko bude sjeban. Ili on, ili ja.
Prije me jako lozilo da zagrijem decka i da odem kada je u "visokoj erekciji".
Sve do jedne (ne)prilike, kada sam dozivjla da me frajer ostavio pred sam orgazam, zaustavio i svoj, rekavsi da je bolje da ujutru zavrsimo otpoceto. jer ce biti uzbudljivije.
i zazelio mi laku noc, zagrlivsi me.... skoro pa sam umrla. Skoro cijelu noc nisam mogla zaspati.

bolesna ti, bolestan on

sve se vraća, sve se plaća
tonkica051 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger