Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2014., 15:24   #41
Za onaj 21.12.2012 su se stvano potrudili, nadam se da će sljedeći biti još bolji.
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 10:47   #42
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
luka skay, plaćaš cugu.
Ma svaki dan je smak svijeta. Toliko ljudi ostaje bez posla, toliko ljudi se ubija radi gluposti da je to strašno. A o pravom smaku svijeta niko ne zna kada ce biti samo nagadjanja.

možda su ovako podjeljene sile djelovanja :

HOROSKOP ( Svemir ) djeluje 40 %
BOG djeluje 30 %
vrag djeluje 20%
čovjek djeluje 5%
ostalo djeluje 5 %

sljedeći opasni datumi su 25.09.2014. god

( inače 2014. kao kraj svijeta predvidio je još u srednjem vijeku 1514.
sam vidoviti Papa, poglavar katoličke crkve, zatim astrolog Globa, zatim više vidovnjaka, itd...)

posljedice atomskog rata je stoljetna atomska zima, sa temperaturama
ispod - 40, glad i bolesti

13.08.2015. također je jedan od najopasnijih astroloških perioda,
moguć je totali rat ,
zatim preokret magnetskih polova Zemlje,
što dovodi do slabljenja magnetskog polja Zemlje,
zatim Sunčev vjetar otpuhuje 50 % Zemljine atmosfere,
nastupa višestoljetno ledeno doba,

zatim 2036. asteroid Apofis udara u Zemlju, i još više uništenja

Sunce slabije grije,
nastaje klima kao na Marsu, hladna i bez kisika,

- JEDINA ŠANSA ZA PREŽIVLJAVANJE JE BJEŽANJE U PEĆINE I PODZEMNO STANOVANJE.
POTREBNO JE GRADITI PODZEMNE GRADOVE I PODZEMNE FARME I TVORNICE.
TAKO BI SE ZAŠTITILI OD SVIH KATASTROFA.
__________________
Roman Starwar
luka skay is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 16:08   #43
Quote:
luka skay kaže: Pogledaj post
Ma svaki dan je smak svijeta. Toliko ljudi ostaje bez posla, toliko ljudi se ubija radi gluposti da je to strašno. A o pravom smaku svijeta niko ne zna kada ce biti samo nagadjanja.

možda su ovako podjeljene sile djelovanja :

HOROSKOP ( Svemir ) djeluje 40 %
BOG djeluje 30 %
vrag djeluje 20%
čovjek djeluje 5%
ostalo djeluje 5 %

sljedeći opasni datumi su 25.09.2014. god

( inače 2014. kao kraj svijeta predvidio je još u srednjem vijeku 1514.
sam vidoviti Papa, poglavar katoličke crkve, zatim astrolog Globa, zatim više vidovnjaka, itd...)

posljedice atomskog rata je stoljetna atomska zima, sa temperaturama
ispod - 40, glad i bolesti

13.08.2015. također je jedan od najopasnijih astroloških perioda,
moguć je totali rat ,
zatim preokret magnetskih polova Zemlje,
što dovodi do slabljenja magnetskog polja Zemlje,
zatim Sunčev vjetar otpuhuje 50 % Zemljine atmosfere,
nastupa višestoljetno ledeno doba,

zatim 2036. asteroid Apofis udara u Zemlju, i još više uništenja

Sunce slabije grije,
nastaje klima kao na Marsu, hladna i bez kisika,

- JEDINA ŠANSA ZA PREŽIVLJAVANJE JE BJEŽANJE U PEĆINE I PODZEMNO STANOVANJE.
POTREBNO JE GRADITI PODZEMNE GRADOVE I PODZEMNE FARME I TVORNICE.
TAKO BI SE ZAŠTITILI OD SVIH KATASTROFA.
Tvoje postove je baš lijepo pratiti. Istrpaš neku glupost (12.7. počinje treći svjetski rat) i kad se - naravno - pokaže da je glupost, baš te briga, voziš dalje. Ako te netko popljuje, obrišeš pljuvačku i praviš se da ništa nije bilo. Sad, umjesto da objasniš što se dogodilo da se ne ostvari tvoje predviđanje za 12. 7. trpaš hrpu novih datuma i gluposti, tek da sakriješ smrad prethodne bljuvotine.
I, hajde, molim te objasni na suvisli način kako si došao do ovih svojih postotaka
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 17:14   #44
Vrijeme je pod kontrolom manipulatora i lažljivaca - vladajućih planeta Zemlje.
Tako da ZAJEBITE datume, oni su tu samo da ismiju cijelu stvar.
Kad dođe kraj to će biti zbir
Boldek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 17:37   #45
Quote:
Boldek kaže: Pogledaj post
Vrijeme je pod kontrolom manipulatora i lažljivaca - vladajućih planeta Zemlje.
Tako da ZAJEBITE datume, oni su tu samo da ismiju cijelu stvar.
Kad dođe kraj to će biti zbir
Ionako smo u lijepoj nasoj dozivjeli kraj svega sto bi trebalo ciniti ljudsko dostojanstvo, tj. zivjeti od svoga rada, normalnog rada,za koji smo se kurac borili I ratovali, dobro znam bili smo napadnuti ..ali mislim da je vrijeme da skinemo vladajuce ..nes ti jebene demokracije treba njima kuglu za nogu pa na goli..bande lopovske mijenjaju terminologiju a radnik I seljak ne mogu spojiti od 1. do 31.
Besmisao, lopovcine vode lijepu nasu I unistavaju zivot generacijama koje bi trebale naslijedit nas minuli rad I materijalna dobra..a sto vladajuci cine..igraju se mirka I slavka
Smak svijeta..milanovicu bolje da ti dodje smak svijeta nego da te hrvati pitaju za racun sto si radio svo ovo vrijeme..a primao placu..smece ljudsko I jos se furaju na socijalnu pravdu a otjerali su nas u robovlasnistvo..
kaze casnik stroja na danskoj kompaniji
tongaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 21:43   #46
A kolko nam je jos ostalo nafte i plina ?
Kazu za 40 g ce nestat benzina.
Nafta i plin se kao prirodni resursi obnavljaju ali mora postojati neki tempo, onaj tempo kojeg je cvojek tehnologijom prekoracio sto ce uskoro i dovesti do poptupne nestasice s obzirom da se covjek i dalje razvija u toj grani tehnologije.

Elektricni automobili i fuzija vodika su samo teorije i nemaju smisla jer iako izvedivi unistili bi ekonomiju bez koje covjek ne zna zivjeti, a niti ne moze u broju od 7 milijarda jer bi svih 7 vozilo automobile i imalo struju sto bi unistilo ovaj planet.
Planet na kojem smo samo marionete i koji vode ljudi koji znaju sto rade, masoni, iluminati ili koji god bili, bez njihovog vodstva civilizacija ne bi opstala.
Oni odobravaju nuklerane napade, oni daju novac i ekonomiju, daju cijeli zivot kakav poznajemo jer ko god bili, zivot je njihovo djelo kojeg su gradili stoljecima

Ne mozemo imati el signala i energije koliko god hocemo kako smo naucili da zivimo zadnjih 30 god.
Jer zemlja je velika sila koju cini i el energija i globalnom primjenom nove tehnologije mi smo utjecali na nas planet, magnetne omotace i magnetosferu, polja. Iz nutra nam CO2 isparava atmosferu dok je odozgora izjeda okolni svemir zbog turbulentnih promjena u magnentim omotacima
Pa ti masoni ili ko da su uvijdaju pogodnosti i komfor nove tehnologije ali i njene mane i negativne posljedice
I sve sto su trebali su i ucinili, doveli do globalne krize koja se ne popravlja, dalje ce se ljudi u toj krizi sami poredati za samnjenje populacije sto je i primarni plan.
Siromasnije zemlje ce izvoziti zdravu hranu kao hrvatska a uvoziti pesticide i gmo, mi mozda i ne jedemo gmo ali jedu svinje i nasa ostala hrana.
Pa ne hrane valjda svinju skupim domacim kukuruzom, uvoze ga tamo negdje iz egipta gdje ne bi trebao ni rasti ali raste jer je umjetan. Sve je manje posla i sve je vise prirodnih nepogoda koje lose utijecu na uzgoj hrane, a krza sve veca.
Na one koje ne mogu utjecati ekonomijom (bogati bliski istok i rusija) utjecu ratovima

Oni zele restartati ovaj svijet i ponovo ga pokrenuti sa manjim brojem ljudi na novoj, tek otkrivenoj, tehnologiji
Ko i windows, mora se svaku godinu formatirati jer se zakrci. Pogotovo kad izadje neka nova tehnologija pa treba kompletan format sa novom verzijom bez kojeg bi doslo do problema, i civilizacija je isto program kao i windows, nema razlike
Tesko je znati ko je bio Bog koji je potopio u bibliji svijet ali je zanimljivo da se desilo u vrijeme kad je isto bio veliki procvat tehnologije i znanosti, ljudi su tad upoznali mehaniku, akustiku, matematiku, astronomiju, arhitekturu, . u relativno kratkom vremenskom periodu i paf, voda odnjela sva njihova znanja
civilizacija dobila refresh i nastavila prema pravilima novog iznenadnog skoka u razvoju, bila je apgrejtana
Ko zna da li nasa nova "SF" tehnologija potrebuje civilizacijski apgrejt
I onda da mi neko kaze da nismo u matrici, programirani smo bas kako treba

Zadnje uređivanje Damjan J : 28.07.2014. at 22:17.
Damjan J is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 03:20   #47
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Tvoje postove je baš lijepo pratiti. Istrpaš neku glupost (12.7. počinje treći svjetski rat) i kad se - naravno - pokaže da je glupost, baš te briga, voziš dalje. Ako te netko popljuje, obrišeš pljuvačku i praviš se da ništa nije bilo. Sad, umjesto da objasniš što se dogodilo da se ne ostvari tvoje predviđanje za 12. 7. trpaš hrpu novih datuma i gluposti, tek da sakriješ smrad prethodne bljuvotine.
I, hajde, molim te objasni na suvisli način kako si došao do ovih svojih postotaka
u astrologiji , isto kao i kod viska, ne može se nešto precizno odrediti ( kao naprimjer brojevi lota, onda bi svi astrolozi bili bogati ).
Datum služi samo kao orjentir kada se ulazi u opasnu zonu događanja.
( slično kao što meterolog određuje dane kada će biti kiša, ali to ne znači da će biti čovjek pokisnut, npr. reagirao je pozitivno i uzeo kišobran )

postoci utjecaja raznih sila na planeti Zemlji uzeti su na temelju statističkih elemenata, postoci i utjecaji se mogu mijenjati, zbrajati , podupirati, itd...
__________________
Roman Starwar
luka skay is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 10:38   #48
Quote:
luka skay kaže: Pogledaj post
u astrologiji , isto kao i kod viska, ne može se nešto precizno odrediti ( kao naprimjer brojevi lota, onda bi svi astrolozi bili bogati ).
Datum služi samo kao orjentir kada se ulazi u opasnu zonu događanja.
( slično kao što meterolog određuje dane kada će biti kiša, ali to ne znači da će biti čovjek pokisnut, npr. reagirao je pozitivno i uzeo kišobran )

postoci utjecaja raznih sila na planeti Zemlji uzeti su na temelju statističkih elemenata, postoci i utjecaji se mogu mijenjati, zbrajati , podupirati, itd...
Oprosti, ali je te nisam pitao za bilo kakvu preciznost, kao što su brojevi lota. Ti si sam naveo datum, i nakon toga ništa - kao da i nisi.
I može li malo detaljnije objašnjenje što znači da je datum samo orijentir? Znači li to da će treći svjetski rat početi za tri dana, tri tjedna, tri mjeseca ili 'možda jednom'. Ako to smatraš suvilim, onda svaka čast. Usporedba s meteorologijom ti i nije baš neka. Tvoja najava je kao kad bi Vakula rekao: u skorijoj budućnosti će padati kiša i kad se to ne dogodi, reći 'pa padat će... ovo je samo orijentir.'

I još nešto - može li malo detaljnije o izračunu utjecaja pojedinih sila i o statističkim elementima, baš me zanima matematički aparat takvih stručnih izračuna.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 11:22   #49
Quote:
luka skay kaže: Pogledaj post
...

postoci utjecaja raznih sila na planeti Zemlji...
Kojih sila, kako se one manifestiraju, mjere...?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 17:37   #50
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali je te nisam pitao za bilo kakvu preciznost, kao što su brojevi lota. Ti si sam naveo datum, i nakon toga ništa - kao da i nisi.
I može li malo detaljnije objašnjenje što znači da je datum samo orijentir? Znači li to da će treći svjetski rat početi za tri dana, tri tjedna, tri mjeseca ili 'možda jednom'. Ako to smatraš suvilim, onda svaka čast. Usporedba s meteorologijom ti i nije baš neka. Tvoja najava je kao kad bi Vakula rekao: u skorijoj budućnosti će padati kiša i kad se to ne dogodi, reći 'pa padat će... ovo je samo orijentir.'

I još nešto - može li malo detaljnije o izračunu utjecaja pojedinih sila i o statističkim elementima, baš me zanima matematički aparat takvih stručnih izračuna.
A št aje to Vakula pogodio pogotovu zadnjih mejseci?!! A ha ah ah ha ha
Pa upravo je "precizna meteorologija" predmet velike sprdačine i odraz dramatičnih događanja koja su nam na pragu. PRvo najavljuju žarno ljeto a ono kiša na kišu...
Profesore crni profesore dajte se otrijezniti od nektar sokova matrice i početi razmišljati vlastitim sivim i bijelim moždanim stanicama
Boldek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 17:39   #51
Kalendar i vrijeme su pod kontrolom crne magije!
Vidi se po crnijem oblacima koji dan pretvaraju u noć. Takvoga nikad bilo nije.
Boldek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 17:53   #52
Ma nikad!
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 18:07   #53
Žena me odjebala! Je l se to računa kao smak ili neš kontra?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 19:29   #54
Pa i zloguki pororoci moraju bit zabavljeni necim u zivotu i odrzavati vjerovanje u buduci smak svijeta,kod odredjenog broja populacije, u top-formi..Nije red da prodje godina dana , a da se ne pojave bar 2 datuma koji najavljuju buduci smak svijeta..
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 21:33   #55
Quote:
luka skay kaže: Pogledaj post
Ma svaki dan je smak svijeta. Toliko ljudi ostaje bez posla, toliko ljudi se ubija radi gluposti da je to strašno. A o pravom smaku svijeta niko ne zna kada ce biti samo nagadjanja.

možda su ovako podjeljene sile djelovanja :

HOROSKOP ( Svemir ) djeluje 40 %
BOG djeluje 30 %
vrag djeluje 20%
čovjek djeluje 5%
ostalo djeluje 5 %

sljedeći opasni datumi su 25.09.2014. god

( inače 2014. kao kraj svijeta predvidio je još u srednjem vijeku 1514.
sam vidoviti Papa, poglavar katoličke crkve, zatim astrolog Globa, zatim više vidovnjaka, itd...)

posljedice atomskog rata je stoljetna atomska zima, sa temperaturama
ispod - 40, glad i bolesti

13.08.2015. također je jedan od najopasnijih astroloških perioda,
moguć je totali rat ,
zatim preokret magnetskih polova Zemlje,
što dovodi do slabljenja magnetskog polja Zemlje,
zatim Sunčev vjetar otpuhuje 50 % Zemljine atmosfere,
nastupa višestoljetno ledeno doba,

zatim 2036. asteroid Apofis udara u Zemlju, i još više uništenja

Sunce slabije grije,
nastaje klima kao na Marsu, hladna i bez kisika,

- JEDINA ŠANSA ZA PREŽIVLJAVANJE JE BJEŽANJE U PEĆINE I PODZEMNO STANOVANJE.
POTREBNO JE GRADITI PODZEMNE GRADOVE I PODZEMNE FARME I TVORNICE.
TAKO BI SE ZAŠTITILI OD SVIH KATASTROFA.
joj što volim ovu alternativu
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 23:47   #56
Quote:
Boldek kaže: Pogledaj post
A št aje to Vakula pogodio pogotovu zadnjih mejseci?!! A ha ah ah ha ha
Pa upravo je "precizna meteorologija" predmet velike sprdačine i odraz dramatičnih događanja koja su nam na pragu. PRvo najavljuju žarno ljeto a ono kiša na kišu...
Profesore crni profesore dajte se otrijezniti od nektar sokova matrice i početi razmišljati vlastitim sivim i bijelim moždanim stanicama
Možeš li ti i jedan jedini put pročitati i razumjeti što netko napiše, pa onda komentirati. Ja sam ovdje napisao samo tri rečenice i ti nisi ni to u stanju razumjeti nego lupaš po svojoj tamburi, uvijek istoj i uvijek jednako glupoj.
Kakve veze ima tvoj komentar o Vakuli sa onim što sam ja napisao. Hajde počitaj još jednom, možda ćeš i shvatiti....
Najvažnije je da si ti spomenuo matrice. Majko mila, kako ljudi mogu biti glupi i opterećeni idiotarijama.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 17:38   #57
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Možeš li ti i jedan jedini put pročitati i razumjeti što netko napiše, pa onda komentirati. Ja sam ovdje napisao samo tri rečenice i ti nisi ni to u stanju razumjeti nego lupaš po svojoj tamburi, uvijek istoj i uvijek jednako glupoj.
Kakve veze ima tvoj komentar o Vakuli sa onim što sam ja napisao. Hajde počitaj još jednom, možda ćeš i shvatiti....
Najvažnije je da si ti spomenuo matrice. Majko mila, kako ljudi mogu biti glupi i opterećeni idiotarijama.
Štovani šjor profesore u nedostatku pravijeh kontraargumenata služite se niskom taktikom kakova ne priliči jednome akademskom građaninu je li...
Nekako me podsjećate na moga prijatelja - lokalnoga birtijaša Đuku Drobca
ako me razumjete je li...
za kojega pimpeka insistirate na datumima i "preciznim" odrednicama kad vam je lijepo rečeno da time vještački upravlja mala odabrana grupica vladatelja ove planete i time radi strašne manipulacije nad svekolikim pukom
Boldek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 10:53   #58
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Žena me odjebala! Je l se to računa kao smak ili neš kontra?
Pričekaj pa ćeš saznati

Makar mene više zvuči kao nov početak.

Ako niste primjetili za magiju imamo posaben podforum moderiran od strane renomiranog stručnjaka. Ovo je rub znanosti pa molim bez magije i mistike.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 22:01   #59
Predviđam smak svjeta 2061.
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 21:01   #60
Smak svijeta je uvjek moguć. Može Zemlju udarit neko svemirsko tjelo.
loles is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.