Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2017., 13:13   #41
Lijep pozdrav!!


Je li netko zna što treba učiniti u ovom slučaju:

1. imam mtoken i racun u PBZ-u
2. medutim, ne znam na što se točno misli kada piše "password" - pokušao sam sa generiranjem, i onim tokenom, medutim nije mi ništa uspjelo. treba li možda pin moje kartice ili pin mog mtoken-a?

u privitku se nalazi primjer slike


https://www.google.hr/url?sa=i&rct=j...86469524643769
maturefail is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 00:20   #42
Quote:
maturefail kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav!!


Je li netko zna što treba učiniti u ovom slučaju:

1. imam mtoken i racun u PBZ-u
2. medutim, ne znam na što se točno misli kada piše "password" - pokušao sam sa generiranjem, i onim tokenom, medutim nije mi ništa uspjelo. treba li možda pin moje kartice ili pin mog mtoken-a?

u privitku se nalazi primjer slike


https://www.google.hr/url?sa=i&rct=j...86469524643769
Također imam isti problem. Imam PBZmToken i pod passcode sam mislio da ide ova jednokratna zaporka iz te aplikacije, ali ne, ništa se ne događa. Kod mastercarda se registriraš kod njih na stranici. Za Visu ne znam što ide pod passcode

*edit: Ipak ide ta jednokratna zaporka s PBZmToken aplikacije, samo mi nije prvi put prihvatilo, jer sam valjda previše čekao.

Zadnje uređivanje bravotwozero : 20.01.2018. at 01:10.
bravotwozero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 11:17   #43
PBZ app

Ljudi, zna li netko gdje na ovoj novoj pbz app nadjem koliki mi je max limit za kupovanje na rate?
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 13:20   #44
^ nebitno, našla nakon pol sata čačkanja, i to slučajno. Horibl aplikacija sve u svemu.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2018., 15:37   #45
Quote:
bravotwozero kaže: Pogledaj post
Također imam isti problem. Imam PBZmToken i pod passcode sam mislio da ide ova jednokratna zaporka iz te aplikacije, ali ne, ništa se ne događa. Kod mastercarda se registriraš kod njih na stranici. Za Visu ne znam što ide pod passcode

*edit: Ipak ide ta jednokratna zaporka s PBZmToken aplikacije, samo mi nije prvi put prihvatilo, jer sam valjda previše čekao.
Koliko se smije čekati?

ja sam nakon nekih 5 sekundi upisao i nije mi prihvatilo i blokiralo mi plaćanje tom karticom jer sam i prije pokušavao i nikako uspio
Tesla Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2020., 00:51   #46
Može savjet malo sam skeptičan prema bankama trenutno sam u PBZ-u
I imam samo osnovnu karticu sad bi htio placati preko neta jer na nekim stranicama se mora 3D secure.. koliko je usluga mjesecno i sta mi treba,starci imaju onaj mtoken u koji se stavi kartica i očita pa bi ga mogao posuđivati..
Inace nisam škrtica ali sa bankama ne volim imati posla kako su samo onu kemisku na šalteru zavezali toliko nam i vjeruju a mi bi njima trebali bez pogovora
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2020., 09:10   #47
Za mToken ti treba bankarstvo PBZ-a koje sada kosta 12 kn mjesecno (ukljuceno Internet i mobilno bankarstvo). Ako zelis proci free imas opcije kod drugih banaka (HPB SuperSmart). Igrao bi ti i Revolut, ali ponekad te za top up pita autorizaciju pa eto mozes posudit citac kartica ako ti to funkcionira.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2020., 09:12   #48
A bože
Ne možeš na tuđi token
Treba ti mtoken ili withkey koji imaš u mobilnom bankarstvu. Niš ti ne bu ako to ugovoriš.

Poslano sa mog ELS-NX9 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2020., 09:19   #49
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
A bože
Ne možeš na tuđi token
Treba ti mtoken ili withkey koji imaš u mobilnom bankarstvu. Niš ti ne bu ako to ugovoriš.

Poslano sa mog ELS-NX9 koristeći Tapatalk
Mozda i moze jer PBZ citac kartica nije personaliziran i pise da se njime mogu koristiti i druge osobe. Nisam probao, pa ne znam.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2020., 09:20   #50
Ugovaranje zasebnog čitača kartice ili samo mtokena uz jednokratni trošak (100 za čitač ili 50 kn za mtoken) je alternativa mbankingu ako se ne varam.
Vidi dokument o naknadama na njihovim stranicama.
indigo258 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.