Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2014., 19:29   #1
Tražim društvo: Rijeka

Bok,
nova sam na forumu, imam 20g. i nisam inače iz Rijeke, ovdje studiram. Trenutno sam u gradu iako faks jos nije počeo i svi moji su jos kod kuće na praznicima tako da mi je dosadno biti stalno u stanu ovih par dana pa ako ima netko tko je zainteresiran za kakav izlazak (po mogucnosti bez narodnjaka) ili bilo kakvo druzenje, kava, film može se javiti

p.s. nisam nikad stavljala takve postove i još uvijek ne znam dal sam na dobrom mjestu i dal je ovo dobra ideja, ali nemam valjda šta izgubit
rustyrocket is offline  
Old 05.01.2014., 10:36   #2
Ja sam iz Rijeke......i isto imam malo postova....
ništa is offline  
Old 05.01.2014., 17:25   #3
Drago mi je, neznanče iz Rijeke....s malo postova
rustyrocket is offline  
Old 05.01.2014., 17:49   #4
Nešto nas je malo....
Da li ti se tko javio na PM u međuvremenu jer ja ti
imam malo viška godina a po postovima možeš zaključiti svašta...

Iako ne postaš puno,...poduplala si postove!!!
ništa is offline  
Old 05.01.2014., 19:50   #5
Nije se nitko javio, kao što kažeš malo nas je...
Ne smeta meni višak tvojih, ako tebi ne smeta manjak mojih. xD
Pa vidjela sam nešto na brzinu, primjetila sam da te nešto posebno zanima religija.

Da, stvarno napredujem, do iduće godine imat ću ih još tolko
rustyrocket is offline  
Old 06.01.2014., 01:25   #6
Valjda ćemo nešto iskemijati....
ništa is offline  
Old 16.06.2015., 12:29   #7
Pozdrav, malo da aktiviram temu
Dakle, moje frendice su se izgubile negdje po putu, na poslu, faksu i nemaju previše vremena za kave, šetnje, kino, trčanje, odbojku, điranje po toweru i ztc-u...
Ako ima koja cura kojoj bi društvo dobro došlo neka se javi na pp..
Inače, normalna sam cura, sa istočnog dijela grada, imam 22 godine..
Zelena Zavjesa is offline  
Old 25.10.2015., 22:06   #8
evo da i ja malo aktiviram ovu temu..
tražim neke nove prijateljice, prijatelje sa područja Rijeke i okolice za kavice,izlaske,druženja i tako..
inače sam normalna,ok cura,imam 32 godine a detalji preko p.p...
Ammyy is offline  
Old 03.12.2015., 12:26   #9
Obzirom da se namjeravam preselit u Rijeku, a tamo nikoga ne znam, evo ću se i ja oglasit ovdje.
Dakle, žensko, 36g mlada i to. Dalmatinka.
Neću govorit da sam normalna, (ne)sretnici koji se jave, neka sami procijene...samo ću reć da mi se sprdnulo preselit, jer,eto, nikad nisam živila u Rijeci.
Uvijek raspoložena za izać iz kuće, s dobrim društvom, inače, rađe sama. Nemam dlake na jeziku, vrlo sam društvena i pričljiva, ako se ima o čemu, al isto tako volim uživat u miru i tišini.
Ako se odlučite javit, pliiiz nemojte bit uštogljeni, imajte smisla za humor, života u sebi i nešto u glavi, ne slamu ko ja . Eto.
Nomadica is offline  
Old 09.08.2016., 18:38   #10
Je li netko raspoložen za druženje na Pajolu jednu večer?
Možda i neku grupu složimo..
__________________
"Kavalir naslućuje u tom pogledu tvrdoglavu želju za govorom. Nešto ga smeta u toj tvrdoglavosti. Shvaća da je to nestrpljenje da govori istodobno posvemašnja nezainteresiranost da sluša."
ekaterinaa is offline  
Old 01.10.2016., 22:38   #11
Pozdrav svima! Voljela bih malo prosiriti krug svojih zenskih prijateljica pa ako ima koja cura slicnih zelja neka mi se javi! Moje su simpa, ali i već zauzete muževima, djecom i slicnim, a ja bih se jos malo zabavljala. U kasnim sam dvadesetima, bilo bi super da smo tu negdje!
-Snowflake- is offline  
Old 11.06.2017., 18:27   #12
Issss... 8 mjeseci ništa iz Rijeke

Tražim živo biće da me vrati u život i oživi iz ove psihičke smrti.

Nisam ni rasist niti dijelim ljude po spolovima. Može bilo tko. Ja sam muško.
ViatorVector is offline  
Old 24.07.2017., 18:55   #13
Hejj..ima li nekog tko je bas sada isto u Crikvenici i tko trazi drustvo za otici na pice/prosetati/izaci??
fairlyamarena is offline  
Old 30.12.2017., 18:05   #14
Netko za druženje iz Rijeke? Moji interesi su: psihologija, spiritualnost, nove tehnologije, programiranje, kriptovalute, sf.. Za otići nekad na cugu i popričati,može i u kino...whatever.. Muško, žensko, nebitno. Inače sam solo, Slavonac i u Rijeci nemam frendova sa sličnim interesima.
Psihonaut is offline  
Old 27.01.2018., 16:59   #15
40-godina, solo, živim i radim u Rijeci. Ne pušim, ne bavim se sportom, plus size žena sam i ako nešto volim u tome uživam bez granica.
U malo slobodnog vremena što ga imam - fali mi društvo iz Rijeke ili bliže okolice s kojim bi ga kvalitetno provela (uživo, ne uz računalo). Ako se netko pronalazi u napisanome - inbox je otvoren .
Doreen Mana is offline  
Old 28.03.2018., 04:53   #16
Exclamation

Pozdrav svima, nova novcata sam na ovom forumu. Budite njezni 32 godine imam... Kasno sam forumaski procvjetala ako je netko klasicno rijecki nenormalan/na, i voljan/na podruzit se ovdje ili na kakvoj svirci uz pivicu, kinu na marvelsima ili drametini u art kinu, ili pak filozofirat o knjigama do besvijesti nakon posla, dajte mi znak!
FunkyMargot is offline  
Old 27.09.2018., 21:09   #17
Smile Žensko društvo za izlaske Rijeka

Pozdrav svima...

Nova sam, ako je netko za koncert, kavu, kino, izlet....
Napunila 40, ali mladolika i željna druženja...
Frendice koje sam imala su se izgubile u obiteljskim obvezama ili odselile....

Cheers
lellah is offline  
Old 04.11.2018., 19:12   #18
Pozdrav svima. Nedavno sam se ponovno doselio u Rijeku i praktički nemam s kime popit kavu, šetat, izlazit. Društvo s faksa se razbježalo, ostali pooženili...a meni se i dalje izlazi i ide na kave. Na Krnjevu sam ako to igra ulogu. 32 godine, zajebant, zanima me sve i svašta. Može muško društvo može žensko

Zadnje uređivanje buje3000 : 04.11.2018. at 19:14. Reason: dodavanje teksta
buje3000 is offline  
Old 10.11.2019., 18:56   #19
jedno malo društvo nas iz rijeke ovdje s foruma i s različitih tema i jako različitih godina okupljamo se na kavicama, cugi, pa ako se još netko želi pridružiti, slobodno neka se javi....

Zadnje uređivanje neprikosnovena : 10.11.2019. at 18:57. Reason: ispravak
neprikosnovena is offline  
Old 17.08.2020., 08:33   #20
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
jedno malo društvo nas iz rijeke ovdje s foruma i s različitih tema i jako različitih godina okupljamo se na kavicama, cugi, pa ako se još netko želi pridružiti, slobodno neka se javi....
Da li se još okupljati? Fora bi bilo upoznati nekog sa foruma hahaha
__________________
...enjoy...
_hedonist_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.