Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 13:57   #21
Da, često se zaboravlja koliko je Kimi fair vozač. To mu je ogromna prednost i nikad se ne tužaka...
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:14   #22
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Najbolje mi je ono kad je trazio precicu da se vrati na stazu, u Brazilu, nakon izlijetanja...
https://www.youtube.com/watch?v=zZqimW0KxwY

Zato je Kimi car, a svi ostali su samo vozači i pr mašine, jedino Ricciardo ima nekog smisla za humor i karizmu od ostatka grida
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:22   #23
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Zasto se navija za nekoga "jer je on najbolji vozac na gridu"?
Ima li jos sta bitno?
A teško je objasniti zašto se navija za nekoga. Valjda kombinacija vještine na stazi i zanimljivih izjava izvan nje
Yesenin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 11:05   #24
Da, Kimi nije ni sjena onoga Kimija iz Mclarena, ali i sad ga volim kao onomad

Kad se samo sjetim pushanja samo da se pobjedi, a čitava osovina vibrira od pneumatika i onda pucanje u zadnjem krugu.

Suzuka 2005


Danas je to drugi Kimi, ali onako kad se upali team radio znaš da će biti highlight utrke
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 08:17   #25
Pa za nekog se navija jer ima karizmu, jer je cool, jer je neustrašiv, jer želiš biti kao on ako si klinac itd.
Samo je jedan Ayrton.
Ax-AlO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 20:08   #26
Evo ja...

Prvu sezonu sam odgledao 2000. godine. Prije toga nisam imao pojma o F1. Ali sam imao jednog frenda koji mi je toliko dodijavao sa Schumacherom da sam ga jedan dan pitao je l ima taj Schumacher nekog konkurenta ili nesto. Kaze on: Da, ima. Miku Hakkinena! Od tad navijam za Miku! Iako nisam ni znao kako izgleda. Tad, te 2000. godine sam se vratio kuci pred jutro, upalio TV kad ono - F1! I vidim pise Mika Hakkinen! Reko', jebote, pa ja navijam za ovog. Haha! I od tad pratim F1. Mika se umirovio, naslijedio ga je,kao moj favorit - Kimi. To je sto se tice vozaca... A tim je, opet zbog Mike - McLaren...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 06:31   #27
Ja navijam vekericu za FP1 na VN Japana...
Zašto ?
e pa zato jer volim ranojutarnje utrke, a usput i obožavam Suzuku
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 17:05   #28
Navijao sam za Ayrtona Sennu jer je bio brz, bez milosti, intelekt, čovjek rođen da pobjeđuje.

Navijam za Fernanda Alonsa je beskrupolozan, borben i nepopustljiv.

Navijam za F1 od vremena Minardija. Navijao sam za Tyrrell, PRAVI Lotus i sve što je F1 bila.

Navijam i dalje za F1 heroje i gladijatore.
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.