Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 17:01   #6781
Nitko...???
buki1579 is offline  
Old 10.10.2017., 21:53   #6782
Quote:
buki1579 kaže: Pogledaj post
Radi se ovom modelu...original Letv LeEco Le S3 X626 Mobile Phone 4GB RAM 32GB MTK Helio X20 Deca Core Fingerprint ID 5.5" FHD 16MP Camera
Imao sam isti (ali 3/32GB) kratko vrijeme pa sam potražio nešto s boljom baterijom..., sad ga ima žena i ona je jako zadovoljna s njim (osobito što ga može brzo dopuniti pa je spreman za maratonske razgovore)...

Evo pogledaj mišljenja kupaca na Kimovilu

Ja sam osobno bio zadovoljan sa svime osim baterijom koja je jedva izdržala oko 3,5-4h SOT (drndanje s uključenim ekranom)..., no zato ima brzo punjenje...

Dobiješ i brzi punjač, a mob se napuni na brzom punjenju za 60 minuta (no jako se zagrijava pri tome)..., bez uključenog brzog punjenja za manje od 100 minuta....

Doduše imao sam 2x SIM-a, jedan na 3G, drugi 2G (3G jer u Osijeku gotovo da i nema razlike u brzini na 4G i 3G mrežama)..., a 3G manje muze bateriju...

Najviše mi se svidio zvuk, ekran, odlično se drži u ruci i sa silikonskom navlakom nije preširok za ruku...
Ma sve 5 osim te baterije..., no možda je bio samo moj jer vidim da je većina bila zadovoljna i s baterijom...
Brz, nema laga.., odličan za igranje i sve ostalo..., zaista povoljan mobitel za ono što nudi...

I da.., nema proširenja sa SD karticama, tako da.., meni je i 32GB bilo dovoljno.., tebi će 64GB biti itekako dovoljno....

Eto...

U svemu mi je bio za malko bolji od Redmi Nota 4X - osim baterije koja je u RN4X magično dobra (8-10h SOT)... i da zvuk na donjem zvučniku je na RN4X malko jači...
sappyka is offline  
Old 11.10.2017., 10:27   #6783
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Imao sam isti (ali 3/32GB) kratko vrijeme pa sam potražio nešto s boljom baterijom..., sad ga ima žena i ona je jako zadovoljna s njim (osobito što ga može brzo dopuniti pa je spreman za maratonske razgovore)...

Evo pogledaj mišljenja kupaca na Kimovilu

Ja sam osobno bio zadovoljan sa svime osim baterijom koja je jedva izdržala oko 3,5-4h SOT (drndanje s uključenim ekranom)..., no zato ima brzo punjenje...

Dobiješ i brzi punjač, a mob se napuni na brzom punjenju za 60 minuta (no jako se zagrijava pri tome)..., bez uključenog brzog punjenja za manje od 100 minuta....

Doduše imao sam 2x SIM-a, jedan na 3G, drugi 2G (3G jer u Osijeku gotovo da i nema razlike u brzini na 4G i 3G mrežama)..., a 3G manje muze bateriju...

Najviše mi se svidio zvuk, ekran, odlično se drži u ruci i sa silikonskom navlakom nije preširok za ruku...
Ma sve 5 osim te baterije..., no možda je bio samo moj jer vidim da je većina bila zadovoljna i s baterijom...
Brz, nema laga.., odličan za igranje i sve ostalo..., zaista povoljan mobitel za ono što nudi...

I da.., nema proširenja sa SD karticama, tako da.., meni je i 32GB bilo dovoljno.., tebi će 64GB biti itekako dovoljno....

Eto...

U svemu mi je bio za malko bolji od Redmi Nota 4X - osim baterije koja je u RN4X magično dobra (8-10h SOT)... i da zvuk na donjem zvučniku je na RN4X malko jači...
Hvala što si odvojio vrijeme da mi ovo napišeš,meni taj mob treba za suprugu,narućio bih ga preko goldwaya izađe me 1000kn.
Nadam se da ima Hr meni jer sam negdje pročitao kao da nema.
Po svemu navedenom ćini mi se ok,dvoumim se jedino malo zbog baterije.. Malo je dolar skoćio pa mi je sad note 4x izvan buđeta, eventualno obićni s 5 inćnim displayom..znam kakve Xiaomi ima baterije jer ja imam xiaomi redmi note 3 pro..al razmislit ću još..
buki1579 is offline  
Old 11.10.2017., 12:30   #6784
Ima HR meni ali nije sve idealno prevedeno... Ako nema, mislim da je bilo jedno ažuriranje koje je omogućilo hrvatski meni... sve u svemu prilično solidan mobitel za taj novac...
Ako ti je budžet ograničen zašto onda ne uzmeš xiaomi redmi note 4X sa 16GB, bocneš joj SD karticu i RIJEŠENO...

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 11.10.2017., 18:43   #6785
A gle neću znati jel mi bude odgovaralo to jest supruzi dok ga ne isprobam bitno mi je da općenito je ok,a sad čitajući recenzije i iskustva uvijek postoji neka zamijerka. Bitno mi je da dođe ispravan i da se ne pokvari za 3 dana,a ovo ćemo drugi vidjeti ako nam nebude odgovarao budemo ga prosljedili dalje nekom hće odgovarati.Znam da sam se tako isto puno dvoumio i oko Xiaomia no nakon što sam ga uzeo nisam požalio.
Jel ima netko nekakav kupon za goldway...
buki1579 is offline  
Old 11.10.2017., 19:06   #6786
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Imao sam isti (ali 3/32GB) kratko vrijeme pa sam potražio nešto s boljom baterijom..., sad ga ima žena i ona je jako zadovoljna s njim (osobito što ga može brzo dopuniti pa je spreman za maratonske razgovore)...
Ček malo, kaj nisi njoj kupio Ramos Mos1 max??
Ja sam svoga prepustio kolegi, navalio ko muha na .....
Pa si kupio Gretela GT 6000, pa ga isto tako morao prepustiti drugom kolegi.
Sad sam na Oukitelu K6000, al mi se vidi da ni taj ne bu dugo kod mene.
Svi poludili za velikim baterijama
dak0001 is offline  
Old 11.10.2017., 19:34   #6787
Ramos je već neko vrijeme bivši... Sad ima Leeco... I moja mala voli mijenjat...

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 11.10.2017., 19:39   #6788
Quote:
buki1579 kaže: Pogledaj post
Jel ima netko nekakav kupon za goldway...
Nema kupon... ali dobiješ besplatno kaljeno i silikonsku navlaku ako upišeš u napomenu "Ilion GOLDWAY EU support"... I obavezno odaberi dhl dostavu

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 11.10.2017., 21:58   #6789
Ima netko preporuku za tipkovnicu za mobitel a da ne mora preko usb kabla? https://m.aliexpress.com/item/328084...e58Jr#autostay vidim ova u opisu ima bluetooth, jel kupovao netko? Idealna bi bila neka u omotu, koja može i za tablet i za mobitel (android), kao ona univerzalna Microsoftova. Za ovu koja može samo na mob bi dala max 20$.
Lilli_007 is offline  
Old 12.10.2017., 16:04   #6790
Jel neko zna za Geekbuying DE warehouse...šalju bez davanja?
Shipping 8,65$...
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 12.10.2017., 16:24   #6791
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Nema kupon... ali dobiješ besplatno kaljeno i silikonsku navlaku ako upišeš u napomenu "Ilion GOLDWAY EU support"... I obavezno odaberi dhl dostavu

sa mog XRN 4X
upise se samo GW-EUsupport..
znaju oni jako dobro tko je Ilion..


from my LEX720
sasha2511 is offline  
Old 12.10.2017., 16:41   #6792
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Jel neko zna za Geekbuying DE warehouse...šalju bez davanja?
Shipping 8,65$...
Da... Provjereno ide iz EU!

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 12.10.2017., 16:43   #6793
Ok fala

EDIT:
Naručen S3 X626...shipping sa dodatnim trackingom i povratom u DE (za slučaj da bude nešto bilo, ne šaljem u kinu nego u DE). Tracking i taj DE povrat izađu oko 4,50€. Radije platio 30kn više i imam neku sigurnost.
Sve skupa platio 130,00€ (980kn).

btw...u € je cijena 20kn manja nego u $, pa pripaziti
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav

Zadnje uređivanje chillout23 : 12.10.2017. at 16:58.
chillout23 is offline  
Old 12.10.2017., 18:06   #6794
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Da... Provjereno ide iz EU!

sa mog XRN 4X
Da, i drugo EU im je u Trstu (shipping 2$) te mi je DHL pošiljka stigla za jedan dan, u ponedjeljak poslano, u utorak na vrata...

Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk
frulex is offline  
Old 13.10.2017., 15:04   #6795
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Da... Provjereno ide iz EU!

sa mog XRN 4X
Piše da je zemlja slanja Kina
To mi piše na računu koji mi je dodijeljen na accountu na GB..
valjda od tamo u DE, pa prepakiravanje i onda šip do mene
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 14.10.2017., 07:07   #6796
Gledao sad tracking...ne ide iz kine, nego sve u DE. GLS i DE. Jučer već shipano i preuzeto od GLSa
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 14.10.2017., 16:14   #6797
Mislim da ne prepakiravaju kao Goldway već zbilja imaju lager u IT i DE jer nema šanse da bi dolazili paketi u 2-3 dana, bar je meni tako bilo s IT skladišta, s DE još nisam probao...

Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk
frulex is offline  
Old 14.10.2017., 17:50   #6798
Dvoje kolega su dobili mobitele od Goldwaya u roku od 5-6 radna dana.
Nemam objašnjenje, pisalo je da je na kineskom skladištu i nikome nije jasno kako su tako brzo došli.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 14.10.2017., 17:58   #6799
Meni je samo jednom u zivotu dosla narudzba iz kine za 9 dana. I ja sam se cudio...

Sent from my THL 4400 using Tapatalk
JuniorRi is offline  
Old 14.10.2017., 19:28   #6800
Sa Goldwaya su jako brzi i pouzdani. Rade odličan posel i svaka čast i hvala @Ilionu sa TK-a a možete uzimati i sa Tonke storea, također preko @Iliona.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.