Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu. Podforum: Dizajneri

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 15:38   #1361
Quote:
hours kaže: Pogledaj post
Moja narudžba od 25.11. jutros dostavljena. Strpljenja treba, stpljenja
Pa da, zašto se tako nervirate i same sebe još dodatno mučite, zivkate, mejlove šaljete.... Doći će, guzva je
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 18:01   #1362
Možda je to neki novi sistem , meni su rekli da na mango stranici (negdje pod orders /refunds) unesem iban racuna i na njega su mi vratili.
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
Pozz, imam pitanje...
Narucila sam neke stvari online kad je bio Black Friday i platila cashem kad su mi donijeli paket na adresu. Danas sam isla u trgovinu vracat dio stvari i nisu mi htjeli dat nikakve novce, nego su mi rekli da ce mi netko donijet novce na adresu kroz 15 dana.
Da li je netko imao isti slucaj i da li to stvarno tako funkcionira?
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 19:10   #1363
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Možda je to neki novi sistem , meni su rekli da na mango stranici (negdje pod orders /refunds) unesem iban racuna i na njega su mi vratili.
Hvala ti, ti si u pravu, ne prodavacice u trgovini...
Dosao mi je mail maloprije, da mi na profilu nije ispravan broj racuna (pa pretpostavljam da ce tako vratit)... Ugl, ti si unijela klasican IBAN?
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 22:35   #1364
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
Hvala ti, ti si u pravu, ne prodavacice u trgovini...
Dosao mi je mail maloprije, da mi na profilu nije ispravan broj racuna (pa pretpostavljam da ce tako vratit)... Ugl, ti si unijela klasican IBAN?
Da, od tekuceg.
Odgovori s citatom
Old Jučer, 11:00   #1365
Cure, ima koja tu da prodaje onu plavu pernatu jaknu s crnim krznom oko ovratnika, velicina S? ( al da je neostecena ) Meni moja premala nazalost.
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 10:53   #1366
Kad dolaze ovogodisnji kaputi u mango outlet? Iduce ljeto?
fluffy15 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 13:19   #1367
Moja narudžba od 23.11. još nije stigla. Vise je niti ne želim primiti. Da li mogu ako ikad dođe odbiti narudžbu od kurira i ne platiti je ili sto već? Heelp
Lubenica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 13:27   #1368
kad dobijes link od dpd otvori ga i oznaci da odbijas posiljku. tako su mi u szk rekli, ja sam tako napravila
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.