Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 01:31   #41
sad joj je inbox zatrpan ponudama....
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 01:39   #42
Quote:
RobinUd kaže: Pogledaj post
sad joj je inbox zatrpan ponudama....
Pa prestani onda da je spamujes...
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 01:48   #43
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
To se onda kaže "desilo mi se"
Ima ih kojima se opetovano "dešava".

Kak se to onda zove?
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 01:53   #44
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Ima ih kojima se opetovano "dešava".

Kak se to onda zove?
to je onda povećani rizik od opetovanog padanja na tuđi kurac

"znaš da se ja ne mogu kontrolirati"

"to ne znači da te ne volim"

"ipak se na kraju dana vraćam tebi doma"
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 02:14   #45
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
to je onda povećani rizik od opetovanog padanja na tuđi kurac
Saće poledice, treba bit ekstra oprezan
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 08:35   #46
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Od sad se varanje zove osvježenje u vezi
Žene su rođene za ublažiti stvari i reći da zvuči toliko nevino,čak i pošteno
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 08:47   #47
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
Svaki covjek se ima pravo poseksat s kim zelim.
Mozda ste me krivo shvatili.. ne mislim sad u mjesec dana da netko ima 100 drugih. Al jedna osoba s kojom se zabavljas
malo tko ce ti objektivno odgovoriti jer se svi boje da i njima partner to ne ucini. Naravno da svatko moze uciniti sto zeli u svojoj vezi samo mora se pomiriti da bi moglo doci do nekakvih posljedica bilo da ti partner moze saznati za avanturu ili da imas problem s tom osobom s kojom imas avanturu (nenadano se zaljubi u tebe i pocne ti praviti probleme)a isto tako mozes poceti osjecati griznju savjesti pa neces vise moci pogledati partneru u oci jer znas da ga varas i pravis budalom u neku ruku. Moje misljenje ti je oko da sto god netko nesto radi - sebi radi i prvo ides od sebe i sagledas da li se isplati to raditi. I uostalom zasto to uopce raditi? Jer ti partner nije dovoljan? Ili ti nije dovoljno dobro u vezi s njime. Ne vjerujem da se ide varati partnera samo radi nekakvog osvjezenja, tu mora postojati neki problem u vezi
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 09:12   #48
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
Svaki covjek se ima pravo poseksat s kim zelim.
Mozda ste me krivo shvatili.. ne mislim sad u mjesec dana da netko ima 100 drugih. Al jedna osoba s kojom se zabavljas
A čuj,ti sebe možeš uvjeriti da to što radiš je moralno,pošteno i zakonito čak,po tvojim zakonima.

Znaš da su čak i Hitler i Pavelić napisali Zakone po kojima su legalizirala sva svoja djela (ne povlačim paralelu između prevare i tih stvari).

Quote:
krypteria kaže: Pogledaj post
Onda ideš partneru kažeš da bi treću osobu htjela u seksu a ne sa strane švrljat bez njegovog znanja. Pa da usput pokupiš bolest pa da naje*e čoek ni kriv ni dužan.
Ako ti je toliko monotono, glumi odojka ovaj Božić pa nek ti tutne u usta jabuku ili umjesto klasičnog BDSM-a, nek bude Božićni štih pa te nakiti na jelku i upali lampice. Gle veselja i razbijene monotonije. Još i poklon dobiš ispod jelke ak budeš dobra.
Ovo je po meni jedino ispravno.

Ako nekoga voliš,što si na početku napisala,onda bi ti svoja prava i želje trebala reći toj osobi.I čak bi tada,ako bi se on složio,to bilo apsolutno ok za vas.Ovako,to je varanje i vrijeđanje osobe koju "voliš".
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 09:13   #49
Elektra ne kuzis, nije da njoj partner nije dovoljan, ona ga 'voli i sve bi dala za njega'... Al htjela bi sjest na dvije stolice dok jos moze
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 09:37   #50
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Elektra ne kuzis, nije da njoj partner nije dovoljan, ona ga 'voli i sve bi dala za njega'... Al htjela bi sjest na dvije stolice dok jos moze
Utvaram si,riječ je o garnituri
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:42   #51
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mene duboko uznemiruje što postoje žene kao ti, kirsteen. Vjerojatno si ti osobno trol, ali podsjećaš da postoje i takve.
Pa što? ima i muških zainteresiranih za to, pa nek se spoje,
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:17   #52
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, zanima me vase misljenje. Cesto cujem o avanturama u vezi i kako veze propadaju zbog toga. Ali mene zanima vase misljenje i pisite svoja iskustva sto mislite o "osvjezenjima" u vezi. Npr. Da ste u ozbiljnoj duzoj vezi, ali zabrijete s drugom osobom, mislim iskljucivo samo seks, malo zabave, bez da itko zna i to je to..
U dogovoru s partnerom smatram da je svašta dopušteno. Bez tog dogovora je sve licemjerno, sebično i neiskreno.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:19   #53
pitam se tko uopće vara kad smo svi ovako fini, pošteni i moralni
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:34   #54
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, zanima me vase misljenje. Cesto cujem o avanturama u vezi i kako veze propadaju zbog toga. Ali mene zanima vase misljenje i pisite svoja iskustva sto mislite o "osvjezenjima" u vezi. Npr. Da ste u ozbiljnoj duzoj vezi, ali zabrijete s drugom osobom, mislim iskljucivo samo seks, malo zabave, bez da itko zna i to je to..
Dakle, ukratko, zamisli prvo da ta ljubav tvog života isto se želi "osvježiti"...bi li ti smetalo?
Ako bi ti smetalo ali ti i dalje želiš samo sebe "osvježiti" , onda su stvari jasne
Ako ti ne bi smetalo, možda da mu u razgovoru ili predigiri to i spomeneš, pa vidi kako reagira, možda dođete do zajedničkog zaključka o potrebi osvježavanja tu i tamo...i to bi bilo legitimno, tko zna šta se tu sve još može izroditi
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:36   #55
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
pitam se tko uopće vara kad smo svi ovako fini, pošteni i moralni
Pa nisu baš SVI forumovci
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:38   #56
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
pitam se tko uopće vara kad smo svi ovako fini, pošteni i moralni
vrhunska opservacija.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:40   #57
Kirsteen, jel instruktor vožnje u pitanju
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:05   #58
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je ponekad potrebno malo zabave u vezi jer s vremenom postane monotono u vezi u seksu iako nekog volimo i sve bi dali za njega
Stalno je potrebno zabave u vezi, svaki dan, ili najčešće moguće! Ali drugi partner nije najbolji izlaz, u najmanju ruku jer bi ih trebalo biti previše, a da bi ostalo "nitko ne zna".
Bolje je biti inovativan i uopće se čim više truditi s onim s kim jesi u vezi. A moguće je, scenariji, lokacije, "kostimografija", iznenađenja..... Podgrijavaš li spiralu dobra, ona se počinje vrtjeti, podupre ju makar kadikad i druga strana i da vidiš kako više nema dosade. A istovremeno ostaje i sve dobro zbog čega uopće jesi koga izabrala. Sigurno bolja računica!
Osim toga, dakako da je moguće da sve ostane tajna, jednom, dva puta, ali više ne sigurno! Dobitak, najveći mogući dakle, je vrlo malo, upitan. Baš će ti jako razvedriti život 2-3 ševe s nekim(a) usput? Teško.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:26   #59
Quote:
krypteria kaže: Pogledaj post
Jedno veliko ne. Ako želiš samo seks, zašto ne predložiti partneru grupnjak ili da se otvoreno upustite u spolne odnose s drugim osobama? Koja je poanta biti onda u vezi ako je temelj svake veze uzajamno poštovanje i iskrenost?
Opa, grupnjak.
Misliš da bi on prihvatio MŽM?
Quote:
krypteria kaže: Pogledaj post
Onda ideš partneru kažeš da bi treću osobu htjela u seksu a ne sa strane švrljat bez njegovog znanja. Pa da usput pokupiš bolest pa da naje*e čoek ni kriv ni dužan.
Ako ti je toliko monotono, glumi odojka ovaj Božić pa nek ti tutne u usta jabuku ili umjesto klasičnog BDSM-a, nek bude Božićni štih pa te nakiti na jelku i upali lampice. Gle veselja i razbijene monotonije. Još i poklon dobiš ispod jelke ak budeš dobra.
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Pa, ljudi u suštini i po prirodi nisu monogamna bića nego nam je monogamija nametnuta društveno.
Nitko tebi ne brani da se krešeš sa strane, ali mislim da ne bi bilo fer prema tvom dečku. Uvijek ga možeš pitati za blagoslov ili predložiti trojac. Možda je i njemu dosadno s tobom?
Znači, Yunice, ti si spremna za nešto novo, nešto divlje?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:45   #60
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
pitam se tko uopće vara kad smo svi ovako fini, pošteni i moralni

To bi bilo tocno, kad bi se SVI izjasnili na ovoj temi. S obzirom da se u tom smjeru nije izjasnilo vise od... ...Ha, nagadat cu, pedesetak, sezdesetak ljudi, slobodno mozes zakljuciti da se tu ne radi o SVIMA.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger