Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2017., 18:40   #1
Nisam dobro

Iskreno, ne znam ni sama da li bi ovu temu postavila tu ili na šupendarstvo ili psihijatriju, al ajd idem prvo tu probat..
Prije godinu dana smo se upoznali na fb,sasvim slučajno, jer nikad ne prihvačam ljude koje ne poznajem, ali kad sam vidjela da se bavimo istim hobijem, imamo zajedničkih dodirnih točaka, reko ajde, accept,,ja 36 on 32god. moram napomenuti da on nije iz hrvatske. komunikacija je tekla na engleskom s kojim se oboje ne možemo baš pohvalit, ali razumijeli smo skoro pa sve, na sve načine smo si olakšavali da se skužimo. Prvo smo tu i tamo malo chatali, pa prešli na skype, pa je to počelo pa svakodnevno biti...i tako 3 mjeseca. Nakon toga on je odlučio doći u hrvatsku i upoznat me,,s obzirom da mi je pasalo s njim razgovarat svaki dan, kužili smo se, privlačili smo se,,sve je bilo nestvarno.
Godinu dana prije nego što sam njega uopće upoznala, bio je možda i najgori period u mom životu. Smrtni slučaj u familiji, prekid veze, sve nešto loše...i ja sam jedva došla sebi,,,i ajde stanem kolko tolko na noge, nisam imala nikog od te veze pa do njega. Došao mi je kao svijetlo u nekom tunelu..
I sad da se vratim na ono gdje on predloži da će doć upoznat me. Ja sretna, uzbuđena, pomalo uplašena, stranac, al opet nije baš full stranac jer smo pričali svaki dan 3 mj preko kamere, ovako onako..a i predložio je da dolazi samo na tjedan dana pa ćemo vidjet šta i kako dalje. Živim sama, imam posao i pripremila sam ga na to da prek tjedna jbg ja idem radit a on će bit solo do nekih 4-5h, al bude se on snašao kaže, radit će to što oboje radimo, malo teretana, kava i proći će mu vrijeme...Mislim si ajde nije ni tako loše, izdržat ćemo tjedan dana..Ali opet u glavi mi stalno, da pozivam stranca u kuću i živjet će praktički 0-24 sa mnom. Živim skoro pa 5 god sama. Imala sam veze u tom periodu, možda 2-3, ne pretjerano duge. Prije tih 5 godina, imala sam jako dugu vezu, živjeli smo zajedno 6 god i puklo je, od tad živim solo.
Mogla bi sad knjigu napisat ali moram skratit koliko ću moći.
Uglavnom, dolazi taj dan, idem po njega na aerodrom, vidim ga.. bio je baš takav kakvog sam ga zamišljala.
Čim smo došli doma, kemija, svemirski sex, strast...neopisivo!
Sva sreća došao je u petak pa smo imali cijeli vikend ispred sebe. Išli smo po kavama, vodila ga po gradu, išli na klopu, doma, vozikanje...i taj tjedan kad sam počela radit, stalno sam brinula jel mu dosadno, šta radi, pa se čuli svako malo...jedva sam čekala ić doma..lagano se bliži dan kada mora otić i oboje u banani...već smo se počeli zbližavat, kemija koju nikad u životu nisam osjetila.I on predloži da ostane još kao 15-20 dana, otkazat će kartu i produžit ..da se još malo bolje upoznamo, sviđam mu se bla bla..ja presretna! Ostao je 5 mjeseci kod mene...
I sad kreče priča,,,,

Nakon nekih mjesec dana počela je njegova sumnja, neosnovana, jednostavno sve što je vidio, pročitao ( a ne razumije hrvatski) mislio je da ja flertam. Svaka poruka od bilo koga: aha s njim se jebeš??? reko molim? ko ti je ovaj, ko je ovaj, šta imaš s njim? neko lajka sliku, aha to ti je jebač..ja gledam i opravdavam se ( da zaljubila sam se ko nikad u životu, ko klinka neka)..prvo sam samoj sebi govorila, ok ne poznaje te, ne razumije jezik, shvaća sve krivo i ja se pravdam..i pravdala sam se tako jedno 2 mjesec još, svaki dan, ali svaki dan.I svaki dan je bilo sve gore i gore, vrijeđanje, provjeravanje mobitela, laptopa...da da znam, sad će svi reći šta ga nisi sterala doma. Jesam 2 puta, dva puta sam ga vozila na avion i dva puta me uspio izmanipulirat, i vidio je da sam osjećajna, naivna, svima vjerujem, valjda je igrao na tu kartu. i dva put sam ga vračala doma! Znam i sama da je velika večina moja greška što sam to dozvolila da ode tako daleko. Bilo je tu vrijeđanja svaki dan, od jutra do mraka, pa preko dana se kao robot preokrene u drugu osobu, vrijedan, dobar, pažljiv, i opet ja padnem na to, i jeben sex, i nakon sat vremena se opet okrene u glavi i počne napadat. Zašto ti ovaj sad šalje poruku? kad se s njim viđaš? Da napomenem nisam iz stana izašla 5 mj osim poso-kuća-on. Nikad tipkala s nikim, izlazila po kavama, navečer negdje bez njega, nikad! Čitala sam puno o tome zadnjih 6 mjeseci jer moj problem zapravo nije ovo, nego ono što se dešavalo nakon što smo se razišli na odvratan način, pljunuo mi je u lice, čupao za kosu, ja njega vrijeđala, on mene, onda sam mu zaprijetila da ću zvat policiju ako ne ode danas. Kupio je kartu i otišao. Opet me je pitao na aerodromu , da mu samo jednu riječ kažem i da će ostat, da me voli, da ne može bez mene...ovaj put sam rekla,,NE MOGU! samo se okrenuo i otišao. Ja ako tad nisam umrla neću nikad! Bolestan osjećaj kad nekog toliko jako voliš, toliko si mu iskren, pošten, vjeran, a ta druga osoba isto kaže da te voli, ostao je tu zbog mene (mada mi je i to bilo čudno, samo tako ostavit familiju i prijatelje), i onda ti u 5 mjeseci uništi život, vjeru u sve, volju za ičim,,,evo ovo pišem nakon 6 mj i ja još uvijek umirem, nisam dobro,
Tokom ovih 5 mj od kad je otišao znali smo se čut preko fb, ali u 90% razgovora bilo je ili on mene napada za druge ili ja njega, uvrede do neba, optuživanja, ne vjerujemo si ništa, ali ja ga toliko jako osjećam da ga ne mogu pustiti,,srce mi vrišti, ali isto tako znam da mu ne mogu oprostit...Bolestan odnos.Blokiramo se pa se odblokiramo, pa ne razgovaramo, vidim da on stalno nekam ide, a ja glupača mrdnula nisam, ne mogu ništa, volju za van nemam, na poslu koncenracija nula...i svo ovo vrijeme, ja sam čekala njegovu poruku, al kad bi mi je poslao, u meni je izazivalo bijes, i sreću, i ljutnju, i sve!!!..ne mogu ga preboliti! ne mogu preboliti gada koji me je uništio, a još ga na neki način volim. Nakon svega šta mi je napravio, ljuta sam na sebe jer sam si dozvolila to.
Užasno mi fali, ona osoba s početka, ne ova sada. Do prije mjesec dana da mi je rekao da želi ponovo doći, vjerojatni bi rekla može. Moji prijatelji ne mogu vjerovat šta si radim, svi mi govore isto, makni se, blokiraj ga, manipulator, nasilnik, šta ti to treba...znam da mi ne treba,i ne znam u šta sam se ja točno zaljubila, al iz moje glave ne izlazi. Želim da izađe, želim i ja nastavit sa životom, nasmijat se koji put, izać van, preboljet ga, funkcionirat na poslu, ali jebenih 6 mj ne uspijevam....
Znam da nisam klinka više, ne bih si smjela ovo više dopuštat, tulit svaki ali svaki dan, trebala sam ga poslat doma kad mi je prvi put uzeo mob da ga ide provjerit i prevodit sve poruke,cijeli fb, mailove, kad mi je rekao da sam kurva, lažljivica ( nikad u životu nisam prevarila nikog, a laž mrzim najviše na svijetu), i kad te neko optužuje svaki dan da si ono što nisi i najviše mrziš, ubilo me to
Ovih 6 mj utukla sam u čitanje svega i svačega, ova njegova ponašanja prepoznala sam kod manipulatora, emocionalnih zlostavljača, egoista, nasilnika...skoro pa sve "simptome " je imao. Sad kad vrtim film , mi smo 5 mjeseci samo se klali, optuživali, provjeravali, dokazivali, ja zapravo o njemu ništa ni ne znam, samo neke male nebitne stvari ...i da, ja njega i dalje volimE to je moj problem, uništava me koliko mislim na njega, gledam šta radi, di je, vidim da lajka sve žene na fb,( da, izbrisala sam ga ali svakodnevno vidim i gledam šta radi ) al to je radio i prije neg je došao i kad je došao...i smetalo me to malo, ali on se nije dao smesti. Ne želim više razmišljat o njemu, samo želim da me prestane boliti, jer vidim da ja njemu i nisam bila toliko bitna
p.s. nisam neka očajnica, imala sam dečke, veze, i sad me zovu neki van, neda mi se...nitko mi nije zanimljiv, bježim doma s posla, postala sam asocijalna, možda sam u depresiji, ne znam, samo se želim izvuć iz ovog pakla....pa eto osude i komentari su dobrodošli, ako će meni to pomoći, hvala...
demotivirana is offline  
Old 28.11.2017., 18:47   #2
Da, supendare su ti koji kat dole.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 28.11.2017., 18:57   #3
Mene zanima kaj taj čovjek radi u životu,otkud mu lova i ko je sve financirao kad je živio kod tebe i bezposličario i jebao te u mozak dok si ti rintala?
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 28.11.2017., 19:06   #4
Đizs.

Jedini savjet koji imam - nađi si hrpu hobija, volontiraj preko praznika. I tako to.
mužjak is offline  
Old 28.11.2017., 19:13   #5
Jel' ga voliš ili si zaljubljena?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 28.11.2017., 19:32   #6
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Da, supendare su ti koji kat dole.

Sent from my S7 edge via Tapatalk


Lakse je i ovu temu popratiti kad se citava knjiga svede na jednu recenicu.

__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Old 28.11.2017., 20:15   #7
To je bila strast i gotovo
Bilo pa proslo
Svjetlosni is offline  
Old 28.11.2017., 20:30   #8
Quote:
Nakon nekih mjesec dana počela je njegova sumnja, neosnovana, jednostavno sve što je vidio, pročitao ( a ne razumije hrvatski) mislio je da ja flertam. Svaka poruka od bilo koga: aha s njim se jebeš??? reko molim? ko ti je ovaj, ko je ovaj, šta imaš s njim? neko lajka sliku, aha to ti je jebač..ja gledam i opravdavam se ( da zaljubila sam se ko nikad u životu, ko klinka neka)..prvo sam samoj sebi govorila, ok ne poznaje te, ne razumije jezik, shvaća sve krivo i ja se pravdam..i pravdala sam se tako jedno 2 mjesec još, svaki dan, ali svaki dan.I svaki dan je bilo sve gore i gore, vrijeđanje, provjeravanje mobitela, laptopa...da da znam, sad će svi reći šta ga nisi sterala doma.
bolesnik. osobno niti sam na FB niti bi ikoga upoznavala tako, ali dobro sad. mislim, pa to je na glasu kao 'luda kuca', sto ne?

btw iz koje drzave je taj?

i ti mu se opravdavala umjesto da mu kazes sto ga sljeduje i prekines to

i cak te vrijedjao, daj se saberi please, zar ne vidis da taj nije normalan ni 2%, plus valjda iz neke pustinje isto, imam filing da bas to.
makica_ is offline  
Old 28.11.2017., 20:41   #9
Quote:
...nitko mi nije zanimljiv, bježim doma s posla, postala sam asocijalna, možda sam u depresiji, ne znam, samo se želim izvuć iz ovog pakla....pa eto osude i komentari su dobrodošli, ako će meni to pomoći, hvala...
mislim da moras ga blokirati- to kao prvo.

i onda si daj vremena, sve ce biti OK, ali nikakav, bas nikakav kontakt sa tim ludjakom tj nasilnikom- to bi ti bio moj savjet.

moras prekinuti to i onda se pomalo vrati u normalu...

.
makica_ is offline  
Old 28.11.2017., 20:47   #10
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Ko je procitao nek' mi samo napise 2-3 rijeci o cemu se radi molim vas
Upoznali se preko fb. Stranac. Dopisivanje 3 mjeseca. Dolazi joj u posjetu na tjedan dana. Kemija. Super sex. Tip na kraj ostane 5 mjeseci i cijelo to razdoblje je psihički maltretira i optužuje za laži, varanje....Napokon ga je stjerala u qurac...on joj pljune u facu....bljuc srać. Nije ga više vidjela 6 mjeseci, ali i dalje pati za njim te visi na njegovom fb profilu.

Žena ima 36 god, stan i posao. Sređen život, a u glavi zbog budale koja joj je na početku prodala priču o ljubavi ona je sada nažalost sjebana. Želi ono sa početka priče kada je bilo sve divno i krasno...a to ne postoji, ne sa ovim bolesnikom.
JustSpicy is offline  
Old 28.11.2017., 20:49   #11
Uspjela si prekinuti taj bolesni odnos. Ne razumijem zašto sad kad nije tu kraj tebe nastavljaš tu psihičku agoniju?! Sad nije on zlostavljač. Sad si ti preuzela tu ulogu: zlostavljaš samu sebe.
kokicha is offline  
Old 28.11.2017., 20:51   #12
cuj, sve mogu shvatiti, volis ga i ne vidis bas bistro kaj ti radi. ali samo malo... frajer te pljunuo?! halo, ako ti to nije fizicki znak za wake up call, ne znam kaj jest.

volis ga, shvatili smo. sad ti shvati da to sto ti njega volis ne znaci da ce on postat nesto vise od debila i da neki put bas ona osoba koju volimo nije za nas i gotovo. krenes dalje. tesko je, al eto. mora se.
Zoey is offline  
Old 28.11.2017., 20:58   #13
Makica, quotala si me ali je nestalo
Pitanje je upućeno njoj neka se zamisli, prvi problem koji ima je poimanje ljubavi.
Drugi problem je nasilno zadržavanje sebe u lošoj situaciji, još i više nakon što je tako kratko prošlo od zadnjeg teškog perioda što nekako ukazuje na to da je žena svjesno ignorirala signale i znakove ne iz usamljenosti nego nečega puno dubljeg, a, također, naslućuje se i da ona svoje od prošlog puta još nije odbolovala (a možda bi trebala?).

Za to međutim, forum svakako nije mjesto a ovo su moja nagađanja jer o njoj kao osobi vrlo malo je napisala.

Neiskusna toliko i nije, nakon veze i suživota od 6 godina i dvije tri veze između i samo-života od 5 godina s 36 godina...bilo kakvo neiskustvo bi bilo, opet, svjesna odluka zakamuflirana nizom nesvjesnih poteza.
Stvar je vrlo vjerojatno u lekciji koju ona nije savladala a život (u biti, u jednu ruku, ona sama) joj je sad ponovo nameće. Taj čovjek je samo simbol kojeg ona, svjesno, uključuje u život.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 28.11.2017., 20:59   #14
Lik je pacijent. Žešći. Hvata žene preko FBa a poslije ima ljubomorne ispade ako se ona dopisuje s nekim...
Fokusiraj se na posao, da ga zbog dekoncentriranosti i demotiviranost slučajno ne zgubiš. Nađi si neku zanimaciju da imaš manje vremena razmišljat o pacijentu, odjebi ga s FB i prvi put kad poželiš opet chatat s njim ili ga lurkat, sjeti se da te pljunuo.
Izbaci crnjak iz sebe i već će naići neki domaći s kojim ćeš imati sve kao i s ovim čudnovatim samo bez ljubomornih ispada i maltretiranja.
Glavu gore i osmijeh na lice a pacijent nek fejsbučari dalje. ko ga jebe.
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Old 28.11.2017., 21:00   #15
Mene zanima kako je uspio ostat 5 mjeseci, kad stranci mogu biti maksimalno 90 dana tj. ako je i tražio dozvolu za privremeni boravak baš me zanima koji dražestan razlog je naveo...mislim,više nije ni bitno...samo razmišljam na glas.
JustSpicy is offline  
Old 28.11.2017., 21:02   #16
Quote:
Sad kad vrtim film , mi smo 5 mjeseci samo se klali, optuživali, provjeravali, dokazivali, ja zapravo o njemu ništa ni ne znam, samo neke male nebitne stvari ...i da, ja njega i dalje volim
me ne volis ga, volis samo ideju onoga sto on NIJE.

(a ono u pocektu stara moja, je bila samo falsha i gluma sa njegove strane- shvati to)

bila si usamljena i otvoreana, a on izgleda ko neki profi sajko koji vreba upravo takve preko fb...nekako ne vjerujem da si ti bila jedina zrtva

prekini ici na komp, blokiraj ga i zaboravi. to je scum of the earth, a ne netko za kim bi trebala patiti.
makica_ is offline  
Old 28.11.2017., 21:11   #17
Quote:
ToMBaR kaže: Pogledaj post
Lik je pacijent. Žešći. Hvata žene preko FBa a poslije ima ljubomorne ispade ako se ona dopisuje s nekim...
pa da, zato sto on to radi (vreba zene na FB) onda sumnja na nju da radi isto i maltretira je neosnovanim sumnjama

klasika
makica_ is offline  
Old 28.11.2017., 21:12   #18
Dajte ljudi, demotivirana je trol:
Primjer 1

Primjer 2
__________________
Hvatam svog vrapca
Crossfaded is offline  
Old 28.11.2017., 21:21   #19
Quote:
Crossfaded kaže: Pogledaj post
Dajte ljudi, demotivirana je trol:
Primjer 1

Primjer 2
Pa žena ima sjebano uzbudljiv ljubavni život. Ne mora značit da je trol.
JustSpicy is offline  
Old 28.11.2017., 22:13   #20
Ti kažeš da nisi očajnica, a lik te pljunuo u facu, čupao za kosu, rekao ti da si lažljivica i kurva????
Imaš jebenih 36 godina, a ponašaš se kao da imaš 16. Zar je imao tako dobar kurac da ga ne možeš nikako zaboraviti?
Ja ne vjerujem da postoje takve osobe. Pa jbt ženo primila si u stan nepoznatog lika iz druge države koji je ostao kod tebe 5 mjeseci i radio ti takve gadosti. Mogao te komotno udaviti i nitko ne bi ni znao. Zar si tako očajna da primaš takve kretene u stan? Nije te bilo strah ili si mislila da je to svemirska ljubav?
Tvoja tema je trebala imati naslov: ŽENA OD 36 GODINA SA RUŽIČASTIM NAOČALAMA
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger