Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2009., 05:05   #41
Tražim honorarni posao novinara za neki sajt,novine,casopis...,kontakt na pm gdje saljem svoje reference pa da se dogovorimo.

Moze i kontakt na MAIL

Ponajvise volim pisat o sportu tako da su takvi sajtovi odma u prednosti!

I da....
Quote:
stef_mrcina kaže: Pogledaj post
Trazi se zenska osoba koja bi bila voljna pisat kolumne vezane uz nogomet.No to nece bit obicne kolumne gdje se pise o nogometu,to ce bit kolumne u kojima ce se pisat o nogometasima,njihovim navikama,stilu oblacenja,izgledu,njihovim zenama i ostalom vezanom uz zivot nogometasa i sportasa opcenito.

Vasa kolumna bi trebala izlazit svaki tjedan na jednom portalu no ukoliko niste u previse slobodnom vremenu mozemo se dogovorit da to bude svaka dva ili tri tjedna.

Ovo je prvi ovakav projekt u Hrvata koliko je meni poznato a ne znam dali toga u svijetu ima tako da budi prva koja ce pisat takvu kolumnu!

Link sajta necu stavljat da ne bi bilo da je ovo obicna reklama,za sve informacije mozete me kontaktirat na moj pm.

Uvjeren sam da ima ovdje neko ko bi to htio,a naravno i znao pisat samo se boji priznat/prijavit,no vjerujte,nije to nista strasno.

Ajmo zene,dokazite da i vi znate nesto o sportu

ps. Ukoliko ima neka zenska osoba koja ne bi htjela pisat o nogometasima i svemu gore navedenom,nego bas o nogometu i svemu blisko povezanom uz to moze se takodjer javit.I muske osobe zeljene pisat kolumnu takodjer se mogu javit....

Ovo i dalje vrijedi, javilo se nekoliko vas ali neki su odustali, neki se javili pa se vise ne javljaju....siguran sam da cu nac nekog!
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 11:00   #42
Lightbulb i mi tražimo novinare

I mi tražimo novinare za http://www.vijesti.in Osim novinara tražimo sve vas koji želite na bilo koji način surađivati u izradi Vijesti In

Dakle svi oni koji želite pisati, raditi na portalu na bilo koji način, oglašavati se na portalu ili bilo što drugo dobro ste došli...

Svakako nas kontaktirajte tu smo za vas
ministeve is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 21:58   #43
Pisanje kolumni, članaka, savjeta...

Danas sam sasvim slučajno naletio na ovaj topić, te se ujedno i ugodno i neugodno iznenadio. Ugodno jer oglasi koje su objavili posloprimci doista primamljivo zvuče i to je posao koji me oduvijek privlači. Neugodno jer su to sve oglasi od prije nekoliko godina - ponajviše prvi oglas koji je baš "po mojoj mjeri".
Ako postoje posloprimci (nakladnici) koji traže novinare/kolumniste pod sličnim uvjetima kao u prvom oglasu, neka se jave.

Ukratko o meni: student, 20 godina, objavljeno nekoliko mojih školskih radova u lokalnim novinama, željan radnog iskustva i, naravno, honorara, sklon tematikama vezanim uz psihologiju (društveni odnosi - prijateljstvo, depresija, izoliranost, muško-ženska prijateljstva...), kreativnost, umjetnost, fotografiju i sl.
Selenius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 00:09   #44
Dragi posjetioci ... Web-sajt ZabranjeniForum.INFO (www.zabranjeniforum.info) je pre nepunih mjesec dana ugledao svjetlost dana i u ugledu na neke velike forume kao sto su Forum.hr, Forum.ba i slicne njima pokusava da izbori svoje mjesto rame uz rame njima! Na Forumu se mogu naci teme o svemu i svacemu ali smo se fokusirali na teme vezane za bolji zivot u BiH, posebno u Brcko Distriktu! Politika i Ekonomija su ono sto nas najvise interesuje!!!
ZabranjeniForum.INFO je, kako volimo da kazemo, BEZ CENZURE!!! U prevodu ... necemo stedjeti nikoga da napadnemo (ko je zasluzio) i boricemo se da dodje do promjena NA BOLJE u BiH, a ne samo da se prica o referendumu ili slicnim glupostima!!! Mi objavljujemo RAT CUTANJU!!!

Necu sada da pozivam ljude da dodju, nego ko hoce da nas podrzi i ko misli kao i mi docice sam!!!

Pozdrav svima i zivi bili!!!
__________________
SamoPartizan.info - Sa Partizanom mi smo do smrti!!!
OnlyYouPFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 21:59   #45
Također sam zainteresirana za suradnju sa portalima ili sl. za kolumne ili redovitiji vid novinarske suradnje, imam VSS društvenog smjera,dugi niz godina iskustva rada u mediju..
RENO1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 13:02   #46
gricni..

pokrenuli smo novi portaloblog.. www.gricni.com ..ovo je tek beta verzija i nismo dovoljno iskusni pa bi vas molili za neki komentar ( [email protected] ).. Kroz neko vrijeme cemo traziti nove pisce jer nas je vrlo malo pa cemo se ponovo olgasit..ako neko ima neku vjestinu, a misli da bi njome mogao poboljsati nas sajt..nek nam se javi..

Zadnje uređivanje ogremagi : 14.03.2010. at 14:27.
ogremagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 17:52   #47
Trazim posao u novinarstvu...Dipl. Novinar s 10- godisnjim iskustvom u novinarstvu i uredjivanju...Moze i honorarno..Volontiranje iskljuceno!

Hvala!!
__________________
baby burza
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 01:16   #48
Tražimo novinare početnike

portal o dionicama traži novinare početnike, kako bi pisali za naš portal .

kontakt: [email protected]
vrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 18:17   #49
c/p s maila, valjda je ovdje ok mjesto za to:

NVO 35 mm uz podršku Evropske omladinske fondacije (EYF) objavljuje:

Konkurs

Za polaznike On-line škole istraživačkog novinarstva “Media N-GAGE”

On-line škola “Media N-GAGE” se organizuje od 1.10.2010. zaključno sa 29.11.2010.

Radni jezici on-line škole su MNE/SRB/CRO/BIH, Albanski i Engleski.

Škola je zasnovana na principu učenja kroz praksu i sticanja znanja na osnovu iskustva mentora, dokazanih u polju istraživačkog novinarstva. Stoga polaznici/e mogu postati dio projekta samo sa već odabranom i od strane mentora odobrenom temom za istraživački rad. Istraživanje i kompletiranje rada uz podršku i usmjeravanje mentora predstavlja okosnicu ove on-line škole.

Sa odabranim polaznicima rade mentori i to na principu individualnih potreba, te će tako svaki polaznik/ca škole dobiti poseban set smjernica u skladu sa sopstvenom i procjenom mentora. Pored individualnog pristupa određeni materijali i smjernice će biti dostupni svim polaznicima.

Od polaznika/ca se očekuje da žele da se bave istraživačkim novinarstvom, da imaju ideju o temi koju žele da istraže, da su znatiželjni, žele da uče kroz praksu i odlučni da svoje rezultate objave u novinarskoj formi.

Rok za prijavljivanje je 25.9.2010.

Zainteresovani polaznici se mogu prijaviti slanjem motivacionog pisma u kojem objašnjavaju koju aktuelnu temu žele da istražuju tokom ON-LINE škole (obrazlože interesovanje za temu i njenu aktuelnost) na mail [email protected].

Završni radovi kojim polaznici škole i dokazuju naučeno biće objavljeni na portalu www.E-Balkan.Net i prijateljskim medijima.

Broj polaznika na ovom besplatnom kursu je ograničen.

Mentorski tim

Darko Ivanović je autor i voditelj TV emisije “Robin Hud”, autor preko 100 dokumentaraca, producent TV reklama za kampanje, te osnivač NVO 35mm. Ivanovic je diplomirao na specijalističkim studijama za režiju.

Dr Veselin Kljajić Profesor na Katedri za novinarstvo Fakulteta političkih nauka i predavač na Međunarodnim interdisciplinarnim specijalističkim studijama novinarstva. . Doktorirao je na temu ”Intervju kao oblik novinarskog izražavanja u štampi, on-line magazinima i internetu”.

Faik Ispahiu je producent i trener. Diplomirani režiser za film, pozorište i radio je uključen u razvoj medija i novinarstva od 1997-me. On je izvršni direktor InterNews Kosova i izvršna producent i direktor BIRN-ove TV debate o aktuelnim temama “Život na Kosovu”.

Šemsudin Seki Radoncic, publicista i novinar, autor je veoma zapaženih knjiga i tekstova o kršenju ljudskih prava na prostoru bivše Jugoslavije. Radončić je dugogodišnji kolumnista, a onda i dopisnik nedjeljnika “Monitor”. Dobitnik je SEEMO nagrade za ljudska prava za 2007. godinu.

Petar Komnenić Novinar Radija Slobodna Evropa, nezavisnog nedjeljnika Monitor i TV Vijesti, kao i saradnik Balkanske istraživačke mreže (BIRN) i Instituta za medije. Uglavnom se bavi temama ratnih zločina, korupcije, pravosuđa.
Whereabout is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 22:36   #50
trazi se

Trazi se vise ljudi koji bi htjeli sudjelovati u uređenju jednog portala koji je pokrenut prije godinu dana i broji preko 1000 posjeta dnevno.

Posao je volonterski za sada, u slucaju neke zarade moguca je i podjela zarade...

javite se na PM
DjSnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 09:41   #51
Smile komunikacija za početak

Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
Javljam se. Mozes me kontaktirati private
OK. vrlo rado bih malo komunicirao sa Vama, ovim putem ali za početak, temu ću napisati kasnije ako se uopće ikako javiš.
Uz lijep pozdrav.-Damjan.-
magma21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 09:42   #52
Da brzi odgovor je svakako poželjan. HVALA.-
magma21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:05   #53
Thumbs up

Quote:
magma21 kaže: Pogledaj post
Da brzi odgovor je svakako poželjan. HVALA.-

Oprosti kome je upućeno to?
DjSnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 19:31   #54
Tražim suradnike za jednu web stranicu i facebook kampanju

Pozdrav. Tražim zainteresirane osobe koje bi mi pomogle u vezi jednoga projekta. Cilj je za početak kao pilot projekt napraviti web stranicu i face grupu sa ciljem kako će korisnici to prihvati. Ukoliko ima zainteresiranih koji su spremni pomoći mi u tome neka se jave u PM pa ću im detaljno objasniti ideje koje imam.
MPX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 19:52   #55
možda da navedeš o čemu bi bila web stranica
PM33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 20:01   #56
ideju ne planiram javno iznositi jer bi nestao efekt iznenađenja.
MPX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 01:45   #57
evo, rts zaposljava 100 mladih i perspektivnih ljudi
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 20:18   #58
Početak novih radionica JAPANSKE UMJETNOSTI
Radionica počinje 1. tjedan veljače
(dogovore za termin za 2.mjesec do 30.1.)

Vrijeme održavanja:


srijedom od 19-20.30h
+ još termina po dogovoru!

Crtež tušem, slike u boji na rižinom papiru, origami, osnove ikebane i grupnim projektima.

+NOVO:
Japanese street fashion, fotografija, kaligrafija, izrada nakita i još puno toga

092 212 68 37

Radionica je namijenjena polaznicima sa ili bez likovnog predznanja jer je u potpunosti drugačija od „klasične“ zapadne umjetnosti.

Japanska umjetnost s bazom u jednostavnosti, prirodnosti, nekonvencionalnosti, smirenosti, humoru, slobodi i radosti idealan je odgovor na oslobađanje stresa i poticanje kreativnosti te drugačijeg pogleda na svijet.
Melita Pandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 12:02   #59
Tražim ozbiljne i talentirane osobe za pisanje članaka za portal "Alternativa za Vas" (www.alternativa-za-vas.com).

Tematika: prirodni načini liječenja, čišćenje organizma, zdrava prehrana, super-hrana, alternativna medicina, masaža, feng shui, sport i zdravlje, zdravi recepti, začini, vijesti prirodne medicine, ayurveda, aromaterapija, masaža, ljekovito bilje ...

Članak bi trebao biti napisan jednostavnim ali gramatski ispravnim jezikom, imati dobar naslov, sadržati dosta korisnih i zanimljivih informacija. Dužina članka: 600-800 riječi.

Teme predlažem ja, ali i Vi možete predložiti temu. Možete i odbiti temu ako Vam se ne sviđa.

Obavezno je odlično poznavanje engleskog jezika. Hrvatski mora biti Vaš materini jezik.

Plaćam 120 - 180 kn po članku, ovisno o kvaliteti i o tome kako se dogovorimo.

Rad može biti fleksibilan (kada stignete), ili fiksan (naprimjer, jedan članak tjedno) - kako Vam najviše odgovara.


Ako ste zainteresirani, javite mi se na [email protected] ili na tel. 033-731-136

Lijep pozdrav,
Svetlana.
Airbender is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 12:20   #60
Trazim honorarni posao u novinarstvu. Pisanje kolumni, clanaka, recenzija... Kontaktirajte me na mejl: [email protected]
brightmoon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.