Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2006., 20:19   #1421
Ja sam znala jednu koja je jela jedan jogurt za dorucak, a jabuku za rucak - jedno dva mjeseca tako.
Bila je umorna, konstantno nadrkana, non stop iziritirana svim i svacim, ali je skinula 10ak kg.

Koje je vratila vec iduceg tjedna.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:20   #1422
Care, ako vec pokusavas trolati, smanji te kile na neku realnu cifru.

Da, 25, pa do ljeta skinuti. Nisi rekao kojeg ljeta, zapravo.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:20   #1423
Quote:
joujou kaže:
zivciranje svakako pomaze

To je simptom da je proces zapoceo.
Vjerojatno nije jos nist jela.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:21   #1424
Evo ti djeta - jedna zenska koju znam je koristi svako ljeto. I svako ljeto joj uspije a u zimu je opet debela
Nije zdrava nikako ali je djelotvorna kile ce se vratit cim pocnes jest normalno!!)
-------------------------------------------
Dijetalna ishrana bez ugljenih hidrata

Ovom dijetom iskljucujemo unos ugljenih hidrata u organizam, kako bismo mu pomogli da se ocisti od naslaga sala. Bit dijete je u tome da skuvate povrce koje najvise volite, stavite u to meso koje najvise volite, sve to zacinite, i skuvajte malo vecu kolicinu koju mozete jesti celoga dana. Kada ste gladni, mozete jesti sve dok ne ostetite da ste siti. Tako kreirate obrok za svaki dan od hrane koja se smenjuje.
Za prvih sest dana gubite pet kilograma, a svakog sledeceg dana laksi ste za po jedan kilogram. No, oprez! Ako samo jednog dana uzmete makar i jedan zalogaj hrane koja sadrzi ugljene hidrate (od one hrane koju smo naveli da ne smete jesti), organizam ce automatski blokirati topljenje vasih masnih naslaga.
Ovu dijetu možete drzati onoliko dana koliko kilograma zelite da smrsate. Dokazano je da je osoba koja je smrsala za mesec dana 20 kilograma pocela da dobija na tezini tek posle dve godine. Dakle, ova dijeta nije opasna po zdravlje ukoliko se pridrzavate svih uputstava, vec je, naprotiv, korisna, jer organizmu pomaze da se oslobodi i ocisti od masnih naslaga.
HRANA KOJU NE SMETE JESTI
• Hleb, krompir, brasno (nijedno jelo ne sme se spremati sa zaprskom), pirinac, socivo, pasulj, grasak, mrvice, tj. prezle, pohovano meso, kikiriki, boranija, lesnik, virsle.
• Nijedna vrsta mlecnih proizvoda (mleko, jogurt, kisela ili slatka pavlaka, sirevi, kajmak, kefir, razni pudinzi, margarin, slag).
• Nijedna vrsta kolaca niti bilo šta sa secerom, cokolada, razne grickalice (slatke ili slane), sladoled, kao ni bilo koje voce.
Da biste nadoknadili potrebu za vitaminima i mineralima, neophodno je piti vitamin C (jedna tableta dnevno), vitamin E (jedna tableta dnevno), kalcijum, magnezijum i cink (po jedna tableta dnevno).
HRANA KOJU SMETE JESTI
• Sve vrste mesa , spremljenog na sve nacine, osim pohovanja - dakle, kuvano, peceno, na rostilju. Mozete jesti i suseno meso i suhomesnate proizvode (osim virsli).
• Sve vrste ribe (morske i slatkovodne), kao i sve vrste riba iz konzervi (tunjevina, skušs, sardine sa povrcem ili bez njega).
• Sve vrste salata (sveze zelene salate, paprike sveze ili pecene, ajvar, paradajz, krastavci, svez ili kiseo kupus, cvekla, salata od morskih plodova, salata od luka, radic zeleni ili crveni, svez spanac kao salata). Sve salate mozete zaciniti uljem, sircetom, solju i biberom.
• Jaja na sve nacine.
• Sve vrste povrca (karfiol, blitva, spanac, praziluk, kelj, kupus, spargle, articoke, patlidzan, keleraba, sargarepa, persun, celer, rotkva i prokelj).
• Mozete piti mineralnu vodu, tonik, crnu kafu i sve vrste caja bez šecera ili sa vestackim zasladjivacem. Limunada i limun takodje su dozvoljeni.
--------------------------------
http://www.sarajlije.com/modules.php...=2079#pid49049
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:23   #1425
udebljala si se isto u dva i po mjeseca pretpostavljam.

zalokotaj frižider. onda ga stavi na leđa i odi trčat.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:26   #1426
ninator is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:26   #1427
Quote:
Ona007 kaže:
Evo ti djeta ..
Jel to Atkinsonova? To je ona od koje se umire?

"ugljenih hidrata"!!


@Ninator..jesi počela vježbat?
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:28   #1428
za ninator:

ozbiljno...

tako se hranio onaj glumac iz filma 'Nestajanje'... ako si gledala... frajer je u filmu doslovce kost i koza...

navodno je dva mjeseca tako zivio...


mislim, logike ima... uzimas nesto ugljikohidrata a u principu zivis od proteina... i sve na minimumu...

smrsavis ziher... samo... moras izdrzati...
i ne smijes vratiti izgubljene kile... znaci i kad stanes s dijetom, pazi...

oh, sad se sjetih... procitaj knjigu 'Zasto se Francuskinje ne debljaju'... to mi se cini skroz okay... vrlo ucinkovito i realno...

mozda nastavis s tim lifestyleom... kad dodjes na zeljenu kilazu...


anyways... sretno, draga... i ne odustaj!!!!



GIRL POWER
__________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
Ginette is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:28   #1429
Ali naslov mi je cirkustican, turbo mrsavljenje.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:29   #1430
Quote:
pumpkin pie kaže:
Jel to Atkinsonova? To je ona od koje se umire?

"ugljenih hidrata"!!


@Ninator..jesi počela vježbat?
samo sa sexom,ali ne znam jel se to racuna?
ninator is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:30   #1431
Quote:
alexxx kaže:
zalokotaj frižider. onda ga stavi na leđa i odi trčat.
nekako mi se cini da je ovo jedna od najboljih ideja dosad.
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:31   #1432
Quote:
ninator kaže:
samo sa sexom,ali ne znam jel se to racuna?
naravno, sto vise to bolje.
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:31   #1433
Quote:
pumpkin pie kaže:
Jel to Atkinsonova? To je ona od koje se umire?

"ugljenih hidrata"!!


@Ninator..jesi počela vježbat?
Nije mi se dalo 'prevodit' ..no to je ta djeta..
Nije bas prava Atkinsonova jer Atkins dozvojava vrhnje za kavu a ova djeta ne.
Osobno baas ne volim takvu hranu i nikad ne bih mogla to izdrzat ali ovoj zenksoj koju sam spomenula stvarno ide. Vaze se svaki tjedan u isto vrijeme i onda lijepi te papirice na frizider. Gubi otprilike 2kg tjedno.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:32   #1434
btw, od atkinsa mogu zatajit bubrezi. ja ne bih, hvala, pa da imam 5o kila za skinut.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:33   #1435
kolko ovdje ima tema o mršavljenju???!??

evo ovak, moš se ti nadat čudu al neće se dogodit pogotovo ak se nastaviš obžderavat, ja sam prije jedno 5,6 godina skinila 25 kg za pet mjeseci tako što sam izbacila slatko i nisam večerala klasično nego bi jela salatu ili voće, sa 98 sam pala na 73kg, onda mi je mršavljenje postalo teže jer što manje viška imaš to je sporije(bar meni) i onda sam polako za koji mjesec došla na 65 kg, i nije mi se vratlo niša jer sam pazila šta jedem, mislim nisam bila na nekoj dijeti nego jednostavno ne jedeš svaki dan čokoladu i ta sranja, ma zapravo nakon tih 5 mjeseci više nisam imala ni želju za čokoladom, prošlo me... sad od kad sam na faksu u vrijeme ispitnih rokova mi je najgore jer onda samo jedem pa sam sad došla na 71, i otišla sam mal na UN, i ide polako opet do ljeta ću bit super

nemoj očekivat čuda, neće kile otić preko noći nego se prihvati posla jer ko želi nađe način ko ne želi nađe izgovor
magda59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:33   #1436
ima i bolnicka dijeta, 15 kg u 15 dana. osobno ne znam da li uspjeva.
atkinsonova uspjeva, prijatelj je bio na njoj, meni se ta dijeta osobno gadi.
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:36   #1437
kak ide ta bolnicka dijeta?
ninator is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:37   #1438
Quote:
kem kaže:

A da staviš ključ na usta i malo se kontroliraš?

kemik, ja bih ovo prebacila na Društvo za mršavljenje. Tonalin nije nikakav lijek i nije mu mjesto na Zdravlju...
Kako nije lijek ako djeluje?
Da li djeluje
Molim iskustva
__________________
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego izgubiti život u trenutku...

živi i pusti druge da žive ...
jaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:39   #1439
odspoji se i odi trčat il nešto. šta misliš daš sjedeći pred kompom, s velikom zdjelom napolitanki kraj sebe po mogućnosti, skinut kile. šic!

jebala te tema, sad sam gladna a ne da mi se žvakat.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 20:40   #1440
Quote:
čičikov kaže:
tonalin ti košta oko 150 kn
Hej, za te novce se može kupiti puno biljne hrane i jako dobro napuniti želudac sa malo kalorija
I djeluje, ali...
__________________
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego izgubiti život u trenutku...

živi i pusti druge da žive ...
jaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.