Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2008., 14:46   #1081
Za Tinkerbell
Evo nekoliko modela pa ako ti se što svidi copy/paste tako da znam što da dalje tražim
http://img301.imageshack.us/img301/2...nedressmo6.jpg
nickym is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 14:48   #1082
nickym is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 14:50   #1083
Ove na preklop i V-izrez sam stavila zato što si napisala da imaš dosta izražen dekolte, pa zašto ga onda ne bi naglasila, kao i struk
nickym is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 18:50   #1084
Ja tražim hlajinu seki za svadbu... Jeeeeeee udaje mi se seki!!!

I da, geldala u king krosu, city centru, i razočarana ostala , nema ništa posebno niti u mangu, naf nafu, u x-nation, koma,jedva dva modela, hoće li im još dolaziti, jeli rano, preporuke, gdje mi j epametno za tražiti....?
Planiram idući tjedan do centra, importane, i možda mrvicu ilica, ali ne bi sada cijene od kojih boli glava nešto razumno...
ivy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 21:45   #1085
Quote:
nickym kaže: Pogledaj post
Za Tinkerbell
Evo nekoliko modela pa ako ti se što svidi copy/paste tako da znam što da dalje tražim
http://img301.imageshack.us/img301/2...nedressmo6.jpg
hej nicky m...
hvala ti!...da nešto tog tipa ova zadnja boje vina mi je super..i plava iz drugog posta...sviđaju mi se haljine gore s korzetom a dole da lagano padaju....i recimo možda gore bolero mali....
hvala ti..
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 23:27   #1086
Imate kakvih slikica dugih , crvenih haljina ili ljubičastih??
srceko0706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 00:21   #1087







__________________
Zivot je crtez bez gumice
za brisanje!!
lena028 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 08:38   #1088
Quote:
ivy24 kaže: Pogledaj post
Ja tražim hlajinu seki za svadbu... Jeeeeeee udaje mi se seki!!!

I da, geldala u king krosu, city centru, i razočarana ostala , nema ništa posebno niti u mangu, naf nafu, u x-nation, koma,jedva dva modela, hoće li im još dolaziti, jeli rano, preporuke, gdje mi j epametno za tražiti....?
Planiram idući tjedan do centra, importane, i možda mrvicu ilica, ali ne bi sada cijene od kojih boli glava nešto razumno...
Odi u avenue mall ,u Zaru.Oni često imaju prekrasnih elegantishe stvari,pa i haljina.
miga24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 12:05   #1089
isprika

Quote:
mary25 kaže: Pogledaj post
zlobnica, imaš topic "pomoć cipele"..imaš i slika i cure ti mogu pomoći..nemojte miješati teme skupa..


sry...jos sam nova u vezi tih topica...eto hvala na usmjerenju...to sam i trazila...
...Zlobnica... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 12:39   #1090
Ja sam fotku (sa malim doradama i korekcijama) pokazala zeni u Miss B i sve ce napravit kak sam rekla a kad sam usporedjivala cijene, ispalo me tu negdje kao i u onim razvikanim fensi ducanima.

Ona mi je bila radila i za maturalnu. Jedino kaj se preselila u Tratinsku iz Klare pa sam se malo namucila dok sam je nasla.

Sad ce se i moja stara tam obuc i sogorica.
boje u meni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 12:50   #1091


ja svaki dan nadjem nesto bolje sto mi se svidja od zadnje hahahah
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 13:47   #1092
Quote:
ivy24 kaže: Pogledaj post
Ja tražim hlajinu seki za svadbu... Jeeeeeee udaje mi se seki!!!

I da, geldala u king krosu, city centru, i razočarana ostala , nema ništa posebno niti u mangu, naf nafu, u x-nation, koma,jedva dva modela, hoće li im još dolaziti, jeli rano, preporuke, gdje mi j epametno za tražiti....?
Planiram idući tjedan do centra, importane, i možda mrvicu ilica, ali ne bi sada cijene od kojih boli glava nešto razumno...
probaj i u morganu, znaju ponekad imati fora haljina, ja sam lani za jednu svadbu tamo kupila
mala_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 19:46   #1093
Quote:
srceko0706 kaže: Pogledaj post
Imate kakvih slikica dugih , crvenih haljina ili ljubičastih??
hej
pregledaj malo ovaj topic od početka...mislim da ćeš nać jedan post samo sa crvenim i jedan sa ljubičastim haljinama..mislim da ih je nicky m postala....pregledaj nisam sigurna na kojoj je strani..pogledaj i pod vjenčanice iz snova mislim da i tamo ima jedan post samo s crvenm haljinama....
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 19:56   #1094
Evo i mog doprinosa ovom prekrasnom topicu.


miga24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 21:09   #1095


Ova haljina mi je... . PREDIVNO.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 22:31   #1096
Quote:
miga24 kaže: Pogledaj post
Odi u avenue mall ,u Zaru.Oni često imaju prekrasnih elegantishe stvari,pa i haljina.
Tnx, budem prošla, pa javim, ima li šta..

Quote:
mala_23 kaže: Pogledaj post
probaj i u morganu, znaju ponekad imati fora haljina, ja sam lani za jednu svadbu tamo kupila
Tnx i tebi, a daj me pliz posjeti di je morgan, ne mogu se nikako sjetiti..?

jao ova zadnja haljina, crno bijela mi je mrak, eh kad bi takvu našla odmah bi kupila...!!!!!
ivy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 08:52   #1097
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Da i ja iskomentiram svoju pristiglu haljinu koju sam naručila s e-baya.

Dakle, naručial sam slijedeću haljinu (ali u žutoj boji)


I dobila ovo:


Naravno, fotografske moći moga dragoga su ograničene
Ali sve u svemu mi je daleko od ideje haljine koju sam željela.
Prvo, moja haljina ima rub na dnu haljine, i ne pada ovako lijepo kao na slici.
Drgo, ustavili su neke ušitke (žicu) u djelu trbuha, i ako ne stojiš skroz ravno preloše izgleda. Označaila sam to na slici crveno.
Onda, preuska mi je definitivno na bokovima (iako sam dala mjere!a sigurna sam da to tako ne bi trebalo izgledati!)






Sve u svemu, nisam zadovoljna!
Izgledam u tome kao puf-vila-zubić, a ne netko tko bi to nosio na neku svečanost (vjenčanje )

Razočarana sam! Al' imam haljinu za slijedeće maškare! Pa ako vidite na maškarama vilu zubić dajte mi sućut (za lošu haljinu)!

Sva sreća do svadbe još ima....vreeeemeeenaaa....
ajmeee, sva sreća što ja ne naruči, a baš sam htjela ovu istu haljinu. Stvarno mi je žao zbog tebe vikice...nemam riječi za haljinu, nije ni blizu kao na slici.
Ja neki dan slučajno bila u jednom dučanu i nađem jednostavnu, ali opet i lijepu haljinicu za nekih 300 kn.Još mi samo treba neki bolero za preko dok sam u crkvi, pa sam ga mislila dat šivat.
ivona_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 18:21   #1098
netko je tražio duge crvene; moj doprinos:
nickym is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 18:24   #1099
nickym is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 18:26   #1100
nickym is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.