Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2013., 18:47   #681
Quote:
divinica kaže: Pogledaj post
ja svoj zaručnički prsten nisam birala, on ga je izabrao, i normalno da nije štimala veličina, bio mi je mal, ali sam odmah idući dan dobila novi, tako da na kraju ni nisu bili neki veliki problemi. ovo je moj prsten http://www.zlatarna-celje.com/nav2.a...i=2003&lang=hr ovaj treći po redu, kao oblik ruže

i ja ga isto nosim samo izvan kuće, i mislim se ako mi ispadne kamen da ću se ubiti, iako vjerujem da neće, pošto je pravi briljant, pa valjda to dobro drži
Haha Divinica imamo skoro iste prstenove, nemam sad sliku al jako je sličan tvojemu, jedino ima cirkon umjesto briljanta. Mi kupili u Sarajevu za 1000 kn... bijelo zlato
__________________
... cijeli život govorim: "od sutra sam na dijeti"
Nedžla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 22:01   #682
^^ aa fora, sad sam se bas navikla na svoj. I svaki dan mi je sve ljepsi, i sve je nekako povezano s tom ruzom, na kraju imam ruze i na vjenčanici, pozivnicama i bocicama za rakiju
divinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 20:17   #683
^ jesam ja krivo vidjela ili piše da košta 237 kuna?
to mi djeluje - malo. odnosno, realno..
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 22:30   #684
ja bi rekla da mu fali brojček pogotovo je piše briljant koliko god malen bio
Trolička is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 00:02   #685
pa to i ja kažem. mislim, briljant za 263 kn (ipak sam krivo vidila, al nisam bila daleko) , a prsten je po meni ljepši od ovih ostalih . možda je briljant manji, ali je dizajn posebniji.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 02:31   #686
Quote:
divinica kaže: Pogledaj post
ja svoj zaručnički prsten nisam birala, on ga je izabrao, i normalno da nije štimala veličina, bio mi je mal, ali sam odmah idući dan dobila novi, tako da na kraju ni nisu bili neki veliki problemi. ovo je moj prsten http://www.zlatarna-celje.com/nav2.a...i=2003&lang=hr ovaj treći po redu, kao oblik ruže

i ja ga isto nosim samo izvan kuće, i mislim se ako mi ispadne kamen da ću se ubiti, iako vjerujem da neće, pošto je pravi briljant, pa valjda to dobro drži
lijep je, ali ne vjerujem da toliko malo košta...mora da je zabuna, dosta su skupi...ja bih prvi
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 23:27   #687
mislim da je bio neki zajeb jer mogla sam se zakunit da je pisalo "kn", a sad je znak za euro pored cijene
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 20:58   #688
dobila sam swarovski prsten - jednostavan s kristalićima u pola kruga http://www.swarovski.com/Web_AA/en/1...Rare_Ring.html
__________________
začarana ljubavlju
atomčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 23:01   #689
Cestitam! Prsten je super
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 23:26   #690
lijep prsten
čestitam na zarukama
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 17:23   #691
hvala
__________________
začarana ljubavlju
atomčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 17:48   #692
stvarno je lijep!
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 00:28   #693
Meni se isto sviđa
Baš sam sličan gledala neki dan (obzirom da sama biram prsten ), ali je dosta skuplji. Možda zato što je bijelo zlato u pitanju, ne znam od čega je tvoj.
Ne bih klasičan s kamenom i ovaj mi je baš lijep, pogotovo jer se može kasnije nositi skupa s burmom na prstu

Svakako mi je u užem izboru

edit: čestitam
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 19:13   #694
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Meni se isto sviđa
Baš sam sličan gledala neki dan (obzirom da sama biram prsten ), ali je dosta skuplji. Možda zato što je bijelo zlato u pitanju, ne znam od čega je tvoj.
Ne bih klasičan s kamenom i ovaj mi je baš lijep, pogotovo jer se može kasnije nositi skupa s burmom na prstu

Svakako mi je u užem izboru

edit: čestitam
hvala to je srebro sa swarovski kristalima
__________________
začarana ljubavlju
atomčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 22:31   #695
Quote:
atomčić kaže: Pogledaj post
hvala to je srebro sa swarovski kristalima
Jako je lijep, koliko sam skužila iz gornjeg posta, samo do pola su kristali?
Ovaj kojeg ja gledam je pravi eternity ring, cijeli je okružen.

I ne želim te plašiti, ali jako pazi na prsten. Na tvom mjestu ne bih ga nosila uvijek. Imam jako puno swarovski nakita, pogotovo prstenja, jer sam doslovno luda za prstenjem. I od sve te sile prstenja kojeg imam, mislim da nemam nijedan na kojem barem jedan kristal ne fali. a i potamni vremenom, nakon par godina konkretno. A stvarno ne nosim jako često to prstenje, u smislu svaki dan, većinom za izlaske i to kombiniram u bojama, tako da pojedine prstene ne nosim često ako se tako gleda.
Tako da, jako ga pazi i mazi.
Ne znam postoje li neke preporuke za održavanje takvog nakita konkretno.

(sori na malom offu)
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 22:45   #696
dobro si me podsjetila, mrafice. gledali smo dragi i ja njegovoj sestri naušnice sa swarowski kristalima i rekla je žena u zlatarni da se ne smiju močiti jer će kristali ispasti. sad, jel to vrijedi i za prsten - nemam pojma, al ja bi pazila kad bi moj bio swarowski. better safe than sorry
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 22:55   #697
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
dobro si me podsjetila, mrafice. gledali smo dragi i ja njegovoj sestri naušnice sa swarowski kristalima i rekla je žena u zlatarni da se ne smiju močiti jer će kristali ispasti. sad, jel to vrijedi i za prsten - nemam pojma, al ja bi pazila kad bi moj bio swarowski. better safe than sorry
Obzirom da ja svoje prstenje nosim samo na izlascima, jedino gdje imaju doticaj s vodom je pranje ruku na wc-u vani
Nije to neko preveliko močenje da bih rekla da je samo to zaslužno za ispadanje, mislim da su, nažalost, općenito skloni ispadanju. Neke od najdražih prstenja više zbog toga ne mogu nositi
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 23:00   #698
stvarno nemam pojma. a zašto ne odeš u zlatarnu da ti stave novi kamenčić?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 23:03   #699
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
stvarno nemam pojma. a zašto ne odeš u zlatarnu da ti stave novi kamenčić?
Koliko sam ja upoznata swarovske ne renoviraju nigdje. Ako saznaš drukčiju informaciju javi
A i kupljeni su većinom tako narudžbom preko neta. Ne znam uopće gdje bih mogla staviti nove kristale, ali čitala sam na ovoj temi (ja mislim) da se to nigdje ne radi.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 23:30   #700
sorry, meni je prsten prsten , ne razumijem ti se ja u nakit

inače, mi ćemo kod kocija radit (hvala mayo na preporuci, stvarno fin čovjek preko neta) moj novi zaručnički.. po mojoj ideji ofc (iako novi zaručnički nije moja ideja ). jedva čekam
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.