Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2014., 10:36   #6921
rado bi ti odgovorila ali ja to stvarno neznam ??? kako bi mi ovdje mogle znati sto Dr Veir sve radi od zahvata ????
Mozda i radi, pa odi na stranicu i pogledaj ili nazovi i informiraj se
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 15:56   #6922
Evo, da ja nakon ovog penis pitanja prekinem sezonu kiselih krastavaca. Hitno trebam vašu pomoć. Da li je neko od vas nakon ugradnje silikona trebao mastopeksiju?
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 20:42   #6923
curke! jel ijedna od vas što je povećavala grudi imala razdvojene i blago opuštene grudi .... moj problem je prirodna razrokost i čudan oblik.... kao da nemam donji pol dojke, kao da je izdušen.... znati li mogu le se silikonom grudi centrirati i promijeniti im se oblik? Hvala n apomoći
nada030492 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 12:14   #6924
Nade ja mislim da ti je najbolje pitati doktora, ja o tome neznam nista, pozz
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 15:45   #6925
Pozz,dali je netko od vas radio grudi kod dr,Branka Glušca iz Makarske.-
nutellla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 20:40   #6926
cure moje ja sam jucer povecala , jedva stalo 325cc , ispod misica , super se osjecam , ne treba mi nista protiv bolova , kuci sam ali mene strah da se ne forsiram previse , dosadno mi lezati pa ustajem , hodam , sjedim , najmanje lezim , ali nista fizicki ne radim osim sto otvorim vrata i ustanem , ne znam jel bolje da lezim ili sjedim , hodam
emsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 18:15   #6927
Quote:
emsi kaže: Pogledaj post
cure moje ja sam jucer povecala , jedva stalo 325cc , ispod misica , super se osjecam , ne treba mi nista protiv bolova , kuci sam ali mene strah da se ne forsiram previse , dosadno mi lezati pa ustajem , hodam , sjedim , najmanje lezim , ali nista fizicki ne radim osim sto otvorim vrata i ustanem , ne znam jel bolje da lezim ili sjedim , hodam

ej,kod kojeg doktora si radila?Koji oblik si stavila i kolika ti je velićina bila prije?Ja planiram ovu zimu na operaciju i mislim da ću stavit 280 okrugle.Bila sam samo kod jednog doktora i on mi je rekao da bi mi to bilo najbolje.Neznam oće li mi to bit malo ,sad imam neku jadnu jedinicu.Otići ću kod još nekog doktora da ćujem još koje mišljenje.Koliko ti imaš kila i koliko si visoka?Ćisto da usporedim.Nadan se da te nisan udavila s pitanjima, tek sam se ukljućila na forum
nutellla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 18:47   #6928
mentor okrugle 325 , bila sam kod dva doktora ,radila kod dr.jovica, oba isto rekla , 169 cm i 59 kg ali nikako nisam imala grudi, bas nikako , oba dr su mi rekla da sam rijedak slucaj , jedva 325 ispod mišića , ali nista me ne boli pa.me pomalo strah da se ne forsiram previše , cijeli dan sjedim , hodam isto kao da ih nisam stavila
emsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 18:55   #6929
Quote:
nutellla kaže: Pogledaj post
ej,kod kojeg doktora si radila?Koji oblik si stavila i kolika ti je velićina bila prije?Ja planiram ovu zimu na operaciju i mislim da ću stavit 280 okrugle.Bila sam samo kod jednog doktora i on mi je rekao da bi mi to bilo najbolje.Neznam oće li mi to bit malo ,sad imam neku jadnu jedinicu.Otići ću kod još nekog doktora da ćujem još koje mišljenje.Koliko ti imaš kila i koliko si visoka?Ćisto da usporedim.Nadan se da te nisan udavila s pitanjima, tek sam se ukljućila na forum
Dobro se raspitaj prije nego se odlučiš za oblik i doktora. Nije problem ni potegnuti do Zg ili Ri jer kad je operacija obavljena onda više nema nazad. Meni je dr stavio okrugle iako smo se dogovarali za anatomske??? Sad kako stvari stoje nakon 6 mj trebam mastopeksiju jer na malo obješene cice, po mom mišljenju, treba staviti anatomske kojima je vrh projekcije niže nego kod okruglih pa se cijela cica podigne. Ako si mlada i cice stoje, ali su male možeš što hoćeš, ali s vremenom kad gravitacija, dojenje i variranje u kilaži uzmu danak, a nemoj misliti da neće, silikon će ostati na mjestu, a tvoje žljezdano tkivo će se skupa s bradavicom povući niže i preliti preko silikona. Tako ja sad izgledam, kao da imam silikone 10 godina. Jedna neprirodna punoća u gornjem dijelu, koja mi smeta, a bradavica nije na najispupčenijem dijelu cice nego ispod. Po mom mišljenju, anatomski silikoni bolje trpe oblikom zub vremena, znači kad se cice malo i objese, još će sve skupa izgledati ok.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 19:42   #6930
meni su rekli kad su skroz male grudi da anatomski ne izgledaju lijepo , oba dr su mi rekli okrugle , kakk ste se vi pazile i koliko
emsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 02:44   #6931
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Dobro se raspitaj prije nego se odlučiš za oblik i doktora. Nije problem ni potegnuti do Zg ili Ri jer kad je operacija obavljena onda više nema nazad. Meni je dr stavio okrugle iako smo se dogovarali za anatomske??? Sad kako stvari stoje nakon 6 mj trebam mastopeksiju jer na malo obješene cice, po mom mišljenju, treba staviti anatomske kojima je vrh projekcije niže nego kod okruglih pa se cijela cica podigne. Ako si mlada i cice stoje, ali su male možeš što hoćeš, ali s vremenom kad gravitacija, dojenje i variranje u kilaži uzmu danak, a nemoj misliti da neće, silikon će ostati na mjestu, a tvoje žljezdano tkivo će se skupa s bradavicom povući niže i preliti preko silikona. Tako ja sad izgledam, kao da imam silikone 10 godina. Jedna neprirodna punoća u gornjem dijelu, koja mi smeta, a bradavica nije na najispupčenijem dijelu cice nego ispod. Po mom mišljenju, anatomski silikoni bolje trpe oblikom zub vremena, znači kad se cice malo i objese, još će sve skupa izgledati ok.
A joj kako ti se to desilo?Kako doktor to nije moga predvidit?Po meni je to njegova velika greška.Ja sad iman -1 ,a to je skoro ništa sise.Iman 30 god,dvi trudnoće i 3 god. dojenja.Kod mene se nema šta obisit ,kad nema skoro ništa nego koža i rebra.To prestrašno izgleda .Visoka san 171 i 57 kg.I ovi doktor kod kojeg sam bila mi je predložia okrugle,280 .Kako mi je objasnia anatomski mi nebi pasali jer san skroz ravna i gornja polovica sise bi mi s tim anatomskim ostala prazna.Dosta sam uska i po njegovome ovi od 280 bi mi bili idealni.Poću svejedno ćut još koje mišljenje.Kolike su grudi tebi bile prije,koliko si stavila i di si ih radila?Jesi dojila,koliko god imaš?Sori ako gnjavin s pitanjima.
Nije mi problem ni otić dalje ih napravit.Ovi doktor kod kojeg sam bila mi pari ok.A grudi(ako ih tako ovo šta sad iman mogu nazvat) su mi jednake velićine,simetrićne tako da mislim da se tu nema šta puno falit.Samo da ne fulan velićinu.Mislin da svi doktori imaju svojih dobrih i loših uradaka.
nutellla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 02:51   #6932
Quote:
emsi kaže: Pogledaj post
mentor okrugle 325 , bila sam kod dva doktora ,radila kod dr.jovica, oba isto rekla , 169 cm i 59 kg ali nikako nisam imala grudi, bas nikako , oba dr su mi rekla da sam rijedak slucaj , jedva 325 ispod mišića , ali nista me ne boli pa.me pomalo strah da se ne forsiram previše , cijeli dan sjedim , hodam isto kao da ih nisam stavila
Blago ti se kad te ne boli,ali mislim da isto moraš malo pripazit dok to sve legne na svoje.Jeli ti pare koliko velike?Mene stah da ove od 280 meni ne budu male.Valjda doktor zna najbolje.
nutellla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 09:07   #6933
meni za ove 325 suprug kaze da su ogromne hehe, s mnom je bila cura s 350 nije velika razlika ,ona je imala malo vise svojih sisa, ja sam mislila da ce i meni biti 290 , ali ovaj moj dr kaze da vecinom svima mosu stati 325 , ja nisam imala nista i sad su predivne , samo ih gledam
emsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 10:55   #6934
Quote:
emsi kaže: Pogledaj post
meni za ove 325 suprug kaze da su ogromne hehe, s mnom je bila cura s 350 nije velika razlika ,ona je imala malo vise svojih sisa, ja sam mislila da ce i meni biti 290 , ali ovaj moj dr kaze da vecinom svima mosu stati 325 , ja nisam imala nista i sad su predivne , samo ih gledam
Blago ti se ,ja jedva ćekan da ih stavim.Reci mi taj doktor Jović kojeg si radila jeli iz Bosne?Ćula sam da je tamo malo jeftinije.Koliko su tebe došle?
nutellla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 12:46   #6935
aha u banjaluci , ja znam 7 cura kod njega prezadovoljne , 2200 eura sam platila , jel normalno da se danas tri dana od operacije primjeti mala ralika , lijeva mi je malo mekša , opuštenija od desne , kazu da je to normalno
emsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 15:39   #6936
Quote:
emsi kaže: Pogledaj post
aha u banjaluci , ja znam 7 cura kod njega prezadovoljne , 2200 eura sam platila , jel normalno da se danas tri dana od operacije primjeti mala ralika , lijeva mi je malo mekša , opuštenija od desne , kazu da je to normalno
To ti je normalno jer desna često natekne jače. Ne znam da li je to radi toga što prsni mišić kod dešnjaka jači. Sad su ti cice onak gore i pod pazuhom, ali kad taj otok splasne pomaknut će se unutra i dolje. Meni je desna bila očajno natekla. Samo nemoj ništa dizati, ono djete i tako da se ne zaletiš jer se osjećaš dobro. Spavanje na leđima i sve će biti ok.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 16:48   #6937
[QUOTE=brnjica;50045993]
Quote:
iva06 kaže: Pogledaj post
Moze malo informacija o dr. Kinclu? Razmisljam isto o ugradnji silikona i dvoumim se između Ostojica i Kincla..pa ako moze netko ukratko napisati tko vam je bolji, zasto itd inace sam ravna i htjela bi staviti punu dvojku, visoka sam 173 cm, 57 kg.. i htjela bih da izgledaju sto prirodnije..
/QUOTE]

Kincl radi najbolje dojke i pol RH je operirao. That's a fact.
(sto original, a sto popravke za drugim kirurzima).
Ostojic je svastaril, ni u cemu posebno bio dobar, ali jako se daje u social media marketing, bas kao i Bagatini. Reklama, reklama, pr, pr, to im se mora priznat.
Btw, nije ideja da klinika u koju zelim ici na operaciju podsjeca svojim pristupom na beauty salon...
Rijec je o profesionalnoj medicini, rijec je o kirurgiji, zar ne?
ajme bas me dobro nasmija....

nego napravila sam dvije estetske kod dr. Ostojica i imam samo rijeci hvale, najbolji doktor po strucnosti i ljubaznosti....
na komentar iznad mi se neda trosit ni rijeci ni vrijeme....
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 18:26   #6938
I ja moram reći da sam bila kod dr Ostojića na konzultacijama nakon što sam uočila svoj problem. Bio je vrlo jasan i susretljiv, onak reklo bi se normalan čovjek s kojim razgovor teče prijateljski već na prvu loptu. Nemaš osjećaj distance. Ponudio je rješenje za mene, što cijenim jer je škakljivo popravljati za nekim. Naravno da je najbolji dr onaj koji je upravo tebi ispunio sve želje.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 19:12   #6939
[QUOTE=nika37;51194004]
Quote:
brnjica kaže: Pogledaj post
ajme bas me dobro nasmija....

nego napravila sam dvije estetske kod dr. Ostojica i imam samo rijeci hvale, najbolji doktor po strucnosti i ljubaznosti....
na komentar iznad mi se neda trosit ni rijeci ni vrijeme....
Nika dušo, tebe sam čekala da se javiš. Ti si veteranka na ovoj temi. Da li možda znaš nekoga tko je bio na mastopeksiji nakon implantata. Nije valjda da jedino meni u Hrvata i u regionu ne stoje prkosno već moram na taj zahvat. Rikavam od straha, rez oko bradavice ma vuci gore. Ajmeee!!!
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 11:10   #6940
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
To ti je normalno jer desna često natekne jače. Ne znam da li je to radi toga što prsni mišić kod dešnjaka jači. Sad su ti cice onak gore i pod pazuhom, ali kad taj otok splasne pomaknut će se unutra i dolje. Meni je desna bila očajno natekla. Samo nemoj ništa dizati, ono djete i tako da se ne zaletiš jer se osjećaš dobro. Spavanje na leđima i sve će biti ok.
moja beba ima sada 5,400 kg , koliko dugo ste se vi cuvale od podizanja i nakon koliko dana ste isle u grad , cistile i kuhale rucak
emsi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.