Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2007., 14:58   #81
I opet vi o Mireli!
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 14:59   #82
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Xena, slažem se s tobom.
I nekako mi se čini da sve ove šta okrivljuju Mirelu, to čine iz istog razloga iz kojeg je Ivana gazila po samohranim majkama. Osjetile nevjeru na svojoj koži!

A to je nesto cega se treba sramiti?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 15:17   #83
meni ona izgleda grozno vidila sam neke njene slike skupa s dragim mužekom izgledala je ko da je pojela nešt pa dobila alergijsku reakciju na licu
lice je nekak bilo napuhnuto i sjajno (masno )
a one usne samo što ne eksplodiraju
fashiongirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 15:37   #84
Quote:
fashiongirl kaže: Pogledaj post
meni ona izgleda grozno vidila sam neke njene slike skupa s dragim mužekom izgledala je ko da je pojela nešt pa dobila alergijsku reakciju na licu
lice je nekak bilo napuhnuto i sjajno (masno )
a one usne samo što ne eksplodiraju

pregrozno.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 16:37   #85
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
A to je nesto cega se treba sramiti?
Ne, ali moraš priznati da ima određen broj žena koje opraštaju nevjeru svojim supruzima, ali ju godinama ne mogu oprostiti tim ljubavnicama, pa ih zato blate gdje god stignu.
Meni to nije jasno, da me ubiješ. Ako si već tako dobra duša i ako si odlučila mužu dati drugu šansu, što poštujem, zašto onda iz te treće osobe raditi vješticu, sotonsko zlo i kurvu?! Takvima je uvijek treća osoba kriva. Ipak je lakše 'ćiriti' u tuđe dvorište, nego pogledati u vlastito i riješiti probleme u svome braku.

ne znam zašto si otvarala posebnu temu za nju...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 17:43   #86
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Ne, ali moraš priznati da ima određen broj žena koje opraštaju nevjeru svojim supruzima, ali ju godinama ne mogu oprostiti tim ljubavnicama, pa ih zato blate gdje god stignu.
Meni to nije jasno, da me ubiješ. Ako si već tako dobra duša i ako si odlučila mužu dati drugu šansu, što poštujem, zašto onda iz te treće osobe raditi vješticu, sotonsko zlo i kurvu?! Takvima je uvijek treća osoba kriva. Ipak je lakše 'ćiriti' u tuđe dvorište, nego pogledati u vlastito i riješiti probleme u svome braku.

ne znam zašto si otvarala posebnu temu za nju...
točno. pogotovo se slažem s onim što sam pocrvenila. znam nekoliko takvih slučajeva i ne ide mi to u glavu. sve je ljubavnica (obično u žargonu "ona kurvetina") kriva. inače je njen muž divan bajan krasan.
da da kurva otima muža, a on jadan nevin u ludnici .

meni bi nje iskreno bilo žao (jer nitko nije zaslužio takvog muža i da mu se takva stvar dogodi), da nije išla pljuvati po samohranim majkama i na njih prebacivati svu krivicu. da da, same su si nahebale dete.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 14:25   #87
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Kriva je jer se spetljala s oženjenim(ako to okrivljuješ). Ali u ovoj situaciji je najmanje kriva. Nija ona ta koja ima prsten na ruci, nego on. Ne razumijem ljude koji treću stranu okrivljuju jednako, ako ne i više, kad dođe do ovakvog trokuta.
On joj je dopustio da uđe u njegov život, kome se onda ona treba ispričavati?!
potpisujem
i dodajem da je visnjicka jakooo ruzna sa onim usnama prenapumpanim
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 17:02   #88
Ivana je ružna do bola http://www.24sata.hr/index.php?cmd=s...e_id=main_page
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 17:21   #89
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post
ajmee šta je ivana od sebe napravila
fashiongirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 22:32   #90
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
točno. pogotovo se slažem s onim što sam pocrvenila. znam nekoliko takvih slučajeva i ne ide mi to u glavu. sve je ljubavnica (obično u žargonu "ona kurvetina") kriva. inače je njen muž divan bajan krasan.
da da kurva otima muža, a on jadan nevin u ludnici .

meni bi nje iskreno bilo žao (jer nitko nije zaslužio takvog muža i da mu se takva stvar dogodi), da nije išla pljuvati po samohranim majkama i na njih prebacivati svu krivicu. da da, same su si nahebale dete.


uzmi npr. ženu od olivera dragojevića. kako samo grčevito brani svog "divnog i bajnog" muža od tamo neke kurve

prejadna mi je.
nolita- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 00:04   #91
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Ne, ali moraš priznati da ima određen broj žena koje opraštaju nevjeru svojim supruzima, ali ju godinama ne mogu oprostiti tim ljubavnicama, pa ih zato blate gdje god stignu.
Meni to nije jasno, da me ubiješ. Ako si već tako dobra duša i ako si odlučila mužu dati drugu šansu, što poštujem, zašto onda iz te treće osobe raditi vješticu, sotonsko zlo i kurvu?! Takvima je uvijek treća osoba kriva. Ipak je lakše 'ćiriti' u tuđe dvorište, nego pogledati u vlastito i riješiti probleme u svome braku.

ne znam zašto si otvarala posebnu temu za nju...
Ja ne vjerujem da je tu bilo neke veze.
Mislim, on se ne ponasa kao da je to bila emotivna veza, a ni po njezinim izjavama nisam to primjetila.
Ona mi zvuci mi kao psycho koji se na najgori moguci nacin zeljela uvuci u neciji zivot, a sve to preko ledja nevinog bica kojeg je odlucila donijeti na ovaj svijet (iz uzasno sebicnih razloga). Pa i krstenje na Goranov rodjendan...degutantno!

***
E sad sto je tu je. On se o djetetu se mora pobrinuti, barem financijski.
Jadno djetesece.

Ali sve to nije tema za ovaj topic. To nista nema veze s Ivanom.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 12:01   #92
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Kriva je jer se spetljala s oženjenim(ako to okrivljuješ). Ali u ovoj situaciji je najmanje kriva. Nija ona ta koja ima prsten na ruci, nego on. Ne razumijem ljude koji treću stranu okrivljuju jednako, ako ne i više, kad dođe do ovakvog trokuta.
On joj je dopustio da uđe u njegov život, kome se onda ona treba ispričavati?!
Pa osobno nikad ne smatram da je u ljubavno trokutu ikada kriva samo jedna strana.Ja bi odovornost podjelila na tri jednaka dijela. Muž,žena,ljubavnica. Nikad nije kriv samo jedan.Svi troje su doveli do toga,samo su im uloge različite.
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 11:18   #93
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem da je tu bilo neke veze.
Mislim, on se ne ponasa kao da je to bila emotivna veza, a ni po njezinim izjavama nisam to primjetila.
Ona mi zvuci mi kao psycho koji se na najgori moguci nacin zeljela uvuci u neciji zivot, a sve to preko ledja nevinog bica kojeg je odlucila donijeti na ovaj svijet (iz uzasno sebicnih razloga). Pa i krstenje na Goranov rodjendan...degutantno!

***
E sad sto je tu je. On se o djetetu se mora pobrinuti, barem financijski.
Jadno djetesece.

Ali sve to nije tema za ovaj topic. To nista nema veze s Ivanom.
Svejedno je je li veze bilo ili nije, tj., je li bio samo seks u pitanju ili nešto više. Kad netko već svog pimpeka gura u tebe, mogu reći da smo u nekoj vezi. A što je on napričao Mireli, ne znam, al znam da su održavali seksualne kontakte godinama. A on se sad pravi glup. Pa sad ti reci tko je tu lud...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 11:23   #94
On meni izgleda toliko "sapet" da mi uopće nije jasno kako je servisirao uokolo. Zbog toga i virujem u njegovu priču da je za sve kriva čašica alkohola..lol
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 08:10   #95
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Svejedno je je li veze bilo ili nije, tj., je li bio samo seks u pitanju ili nešto više. Kad netko već svog pimpeka gura u tebe, mogu reći da smo u nekoj vezi. A što je on napričao Mireli, ne znam, al znam da su održavali seksualne kontakte godinama. A on se sad pravi glup. Pa sad ti reci tko je tu lud...
Ja mislim da su to "odrasli" ljudi sa nerazvijenim mozgom koji se igraju sa sudbinom djetešca zbog svog "životinjskog" gušta. Bez odgovornosti,morala...
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:48   #96
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post
Kriste, koje čube!!!
Kaj joj je Michelin sponzor??
Ženo, što uradi od sebe.....
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:05   #97
ne bi htjela biti babetina jer sam kokoš.......al moram vas pitati - da li ikome ovdje Ivana Višnjić liči na Ivanu Husar? meni da....
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 07:39   #98
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
ne bi htjela biti babetina jer sam kokoš.......al moram vas pitati - da li ikome ovdje Ivana Višnjić liči na Ivanu Husar? meni da....

malo da.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 15:28   #99
Ima čubu ko Ciganović
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 11:27   #100
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Kriva je jer se spetljala s oženjenim(ako to okrivljuješ). Ali u ovoj situaciji je najmanje kriva. Nija ona ta koja ima prsten na ruci, nego on. Ne razumijem ljude koji treću stranu okrivljuju jednako, ako ne i više, kad dođe do ovakvog trokuta.
On joj je dopustio da uđe u njegov život, kome se onda ona treba ispričavati?!

znas zasto je mirela najvise kriva? jer je zensko. zato jer je ona sa svojim zenskim adutima njega smotala i on se jadan muskarac nije mogao odbraniti. da nije bila tempting, njega jadna ovo nista nebi spopalo.
treba da je kao u iranu, da zene se dobro pokriju od glave do pete da jadan muskarac slucajno se nebi napalio i jer ko zna sta onda moze da uradi. a sta god da uradi to on nista nije kriv nego ona, jer je zensko a to njega pali.

meni se cini da ivana ima takav rezon "a neke zene cak pokusavaju dobit alimentaciju od bioloskog oca" kako ih nije sram??

meni je mirala najvise ok u cijeloj situaciji, bar joj tata nije morao kupiti visnjica, ona ga je dobila dzabe...
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.