Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2017., 09:43   #6281
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
Mjerila sam HMov kaput koji mi je taman i vel je 40 i ispada da je punih 8cm siri nego njihove mjere za vel L iz tablice. Pa se pitam jeli su mjere u tablici mjere tijela ili mjere robe koju prodaju?
mjere tijela, a ne robe, bar je tako na kineskom Sheinu i večini drugih stranica... ne može se uspoređivati roba različitih materijala, rastezljivosti itd...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 10:19   #6282
Jel doguglas.de dostavlja u hrv? Kako s postarinom?
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 12:39   #6283
Pozdrav. Da li netko ima iskustva ili je kupovao sa ove stranice: https://blyzka.by
zeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 00:01   #6284
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
mjere tijela, a ne robe, bar je tako na kineskom Sheinu i večini drugih stranica... ne može se uspoređivati roba različitih materijala, rastezljivosti itd...
tnx, onda L moram uzeti
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 21:55   #6285
Pozdrav,

ima li tko iskustva s ovom stranicom: http://www.phantomchannel.co.uk/ ?
Tražim nešto već jako dugo a jedino ovdje sam pronašla.
hannah7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 10:13   #6286
Znate mozda sa sigurnoscu koja kurirska sluzba dostavlja pakete iz Bershke? Ne mogu nigdje naci
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 10:40   #6287
Quote:
coccolina kaže: Pogledaj post
Znate mozda sa sigurnoscu koja kurirska sluzba dostavlja pakete iz Bershke? Ne mogu nigdje naci
GLS, brzi su i pouzdani
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:18   #6288
jel zna netko kak se zove udruga il kaj vec unutar EU di se moze prijavit neki online shop? naime, narucila sam cipele u 1. mjesecu i od tada do danas me svaki mjesec na moj upit di je zapelo, obavjestavaju da ce se sve sredit sljedeci mjesec. help pliz. radi se o UK dućanu.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:34   #6289
Od 1. mjeseca 2017 naganjaš cipele? Kako si platila? Direktno karticom ili Paypalom? Zašto nisi tražila charge back ili povrat? Nisam sigurna kome možeš prijaviti i hoće li te shvatiti ozbiljno, ali propustila si mnogo koraka prije same prijave
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 17:52   #6290
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
jel zna netko kak se zove udruga il kaj vec unutar EU di se moze prijavit neki online shop? naime, narucila sam cipele u 1. mjesecu i od tada do danas me svaki mjesec na moj upit di je zapelo, obavjestavaju da ce se sve sredit sljedeci mjesec. help pliz. radi se o UK dućanu.
koji je to dućan?
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 18:41   #6291
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
Molim pomoc, kupila bi ovaj kaputic:
https://www.bellalike.com/round-neck...s-p-11259.html

U dilemi sam koju velicinu uzeti.. Naime ja u HM nosim 38 ili 40 vel, visoka sam 174cm i 58kg..po ovim mjerama sa linka ispada da mi treba xl?! Molim savjet nekoga tko ima vise iskustva s kupovinom sa kineskih online shopova. Hvala.
Ovo ti nije kaput,više je kao neka vesta,kardigan i jako je tanko.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:50   #6292
Nekad sam imala neku stranicu koja je, između ostalog, imala i desigual po normalnim cijenama. Mislim skandinavska stranica, dostavljaju k nama.
Zna li netko o čemu pričam?
muukigirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:34   #6293
Quote:
muukigirl kaže: Pogledaj post
Nekad sam imala neku stranicu koja je, između ostalog, imala i desigual po normalnim cijenama. Mislim skandinavska stranica, dostavljaju k nama.
Zna li netko o čemu pričam?
BOOZT? oni su svedjani

https://www.boozt.com/eu/en/desigual/women/bags
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:27   #6294
Missguided povrat

Bok, jel radio itko povrat Missguidedu?
Ne mogu pretraziti temu na telefonu
Hvala!
Gardner Ava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:24   #6295
Quote:
muukigirl kaže: Pogledaj post
Nekad sam imala neku stranicu koja je, između ostalog, imala i desigual po normalnim cijenama. Mislim skandinavska stranica, dostavljaju k nama.
Zna li netko o čemu pričam?
Ja često naručujem sa Catbibi, tu mi je najbolja cijena Desiguala
sugarbabe55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 10:18   #6296
Dal je netko vraćao robu naručenu iz Bershke? Dal besplatni povrat mogu izvršiti samo u trgovini, a preko poste troškove kupac snosi? Kad idem na svoju narudžbu pa odaberem povrat u trgovinu mi samo nesto na španjolskom piše i ne mogu isprintati nikakav zahtjev...
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 18:59   #6297
Cool

Ima li Net a Porter koji put besplatnu dostavu?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 09:55   #6298
Ima li tko iskustva sa http://www.thecottage-eastleake.co.uk/ ?
Naručila sam jučer dvoje tenisice, ukupan iznos sa dostavom mi je bio 108 funti, a banka mi je uzela 1134 kune, što je 25 funti više.
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:04   #6299
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Ima li Net a Porter koji put besplatnu dostavu?


Zna biti, ali sad vec dugo nije bilo.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 08:16   #6300
Quote:
NinaDrv kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa http://www.thecottage-eastleake.co.uk/ ?
Naručila sam jučer dvoje tenisice, ukupan iznos sa dostavom mi je bio 108 funti, a banka mi je uzela 1134 kune, što je 25 funti više.
Bojim se da ti je ovo prevarantska stranica, to se i meni dogodilo ovo ljeto. Isto nema direktne e-mail adrese, na mailove mi nisu odgovarali a kad pogledaš e-mail sa potvrdom plaćanja bit će ti kina.
Jednom sam kupila HB jaknu i zaista su mi poslali paket, gledam tr.no. a ono kreće iz Kine (stranica prezentirana kao UK i vrlo slična ovoj s koje si naručivala) Došla mi je potrgana jakna koja nema veze s onim što sam naručila. Vratila sam natrag i nikad nisam dobila niti jedan odgovor na e-mail niti mi vratili lovu kad su dobili jaknu (izgubljeno cca 800 kn)
Drugi put, ovo ljeto naručila sam cipele za 50-ak gbp i nikad nisu bile poslane niti su ikad odgovorili na mail. Isto su mi skinuli više novaca nego je trebalo. Po transakciji isto kina i tad sam popi... otišla u banku i prijavila prevaru. Mislila sam da ništa od toga ali ipak je ne kraju bilo riješeno i banka mi vratila novce natrag nakon cca 45 dana.
Reagiraj odmah....i sretno
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.