Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2009., 13:04   #41
E da samo što zavisi je'l se tek počela tjerati ili si ti tek primjetila .
Ako se počela tjerati nisu joj plodni dani mada ha, pseća sperma opstaje dugo, kuji mogu biti ranije plodni dani, može biti svašta. Na tvom mjestu da se to desilo ja bih je odmah isprala za svaki slučaj, a sad bi već bilo možda kasno za to tak da nemaš druge nego čekat šta će bit za 2 mj.
white alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 21:47   #42
e da,to je sad pitanje...kad se počela tjerati? a niš,vidjet ćemo
a u kojoj fazi tjeranja se skupljaju peseki oko nje? na početku,sredini ili kraju ciklusa? i jesu li tada ti plodni dani-kad se počnu motati oko nje?
bebačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 14:08   #43
Ma skupljaju se oni čim nanjuše i skuže i da će se kuja početi tjerati, a kamo li kad krene bez obzira na plodne dane. Pitanje početka skupljanja je samo u tome kad je koji mužjak skuži-nanjuši.
Plodni dani su kad se kujica da napariti s tim da neke daju i prije plodnih dana, a i mmogu ostati skotne i kad se napare prije samih plodnih dana ( sperma živi neko vrijeme jelte)
Mislim, vjerovatnost ovdje postoji jer ne znaš što se dogodilo, ali opet, možda se ama baš ništa nije desilo .
white alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 14:50   #44
Puno hvala White Alien :-)
bebačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 17:51   #45
Pozdrav
Imam jednu ajmo nazvat diliemu,kuja mi je pocela prije koji dan krvariti,a problem je u tome sto ja to nisam odmah primjetila pa se susjedov pas "druzio" s njom prvi i drugi dan krvarenja,susjeda mi je to rekla ja ih nisam vidjela ..sad me brine dali je moguce da je ostala u drugom stanju ?
qww is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 00:12   #46
ne.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 22:38   #47
Pozdrav
Kujica je pocela sa tjeranjem, jos prije 4 dana sam primjetila krvarenje, nazalost doslo je do neplaniranog parenja, niti sam to htjela niti zelim, evo prije sat vremena se to desilo, muzjak i ona su se zaljepili, i tako ostali kojih 20 sekundi dok nisam vidjela i razdvojila ih. Sanse su kad se zaljepe vjerojatno vrlo velike da dođe do oplodnje, pa me zanima jel moguce da ne bude nista od toga posto sam brzo razdvojila?
Kako sprijeciti trudnocu ako je kojim slucajem sad ostala skotna, postoji li nesto protiv? I cula sam za neko ispiranje, kako se to cini?
Indestructible is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 02:05   #48
Quote:
Indestructible kaže: Pogledaj post
Kako sprijeciti trudnocu ako je kojim slucajem sad ostala skotna, postoji li nesto protiv?
Imaš opciju hormonskih injekcija, ali navodno mogu imati gadne nuspojave, pa čak i povećati rizik od piometre (koliko je taj rizik realan pojma nemam, najbolje ti je popričati s veterinarom), a može se riješiti i kirurškim putem, tj. kastracijom. U svakom slučaju, ako se odlučiš za hormone, odma zovi veta da se dogovorite.
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 15:06   #49
Ako je krvarenje počelo prije četiri dana, male su šanse da je ostala skotna, iako je čudno što nije "silovatelja" potjerala. Svakako se odmah konzultiraj s veterinarom.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:47   #50
Imam nekastriranog psa starog dvije i pol godine. Već nam je dva put došla kuja u tjeranju kako bi se sparili međutim naš pas nije uopće zainteresiran. Da li se netko već susretao s tim, jel moguće da uopće nije razvio taj nagon?
*Mini* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2022., 16:07   #51
Pozdrav. imamo nekastriranog psa koji se do sada nije pario. doveli smo mu ženku , ali on ne zna što treba raditi i uglavnom trči za njom, cvili i po zraku simulira pokrete kao da se pari. ima li tu pomoći?
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2022., 16:31   #52
nemoj to raditi jer nećeš dobiti kopiju svog psa
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2022., 16:35   #53
slažem se, ali on očito ima jak nagon za parenjem, al ne zna što učiniti. nije da nije zainteresiran, zainteresiran je jako čim trči oko nje, cvili i simulira pokrete parenja po zraku. kako mu "objasniti"?
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2022., 16:39   #54
nemoj to raditi. svijet je ionako pun neželjenih mješanaca
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2022., 18:43   #55
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
slažem se, ali on očito ima jak nagon za parenjem, al ne zna što učiniti. nije da nije zainteresiran, zainteresiran je jako čim trči oko nje, cvili i simulira pokrete parenja po zraku. kako mu "objasniti"?
Ima pomoći, kastrirajte psa. Ćemu parenje i štancanje štenadi koje onda vlasnik kuje riješava, kako god već riješava.
Koja je svrha i poanta?
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.