Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2009., 03:08   #81
za neke stvari su bolje bučice, za neke girje.. mislim da su u svakom slučaju dobra stvar
Shaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 03:26   #82
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Tko je rekao da je magično? Pa ja ne očekujem magiju.

Koordinacija je upravo ono na čemu ja radim, i na čemu hoću raditi još i više.
Također, nekoliko jednostavnih vježbi koje sam probala djeluju na sve grupe mišića, i to jako dobro.

Naravno da se i u teretani bez girja može sve napraviti, zapravo je svejedno s čime vježbaš ako radiš kvalitetno, no ja mislim da mi je za vježbanje doma girje najbolji izbor. Bolje tri komada keltova, nego milijun drugih pizdarija po sobi.
isto tako možeš kupit onu malu šipku i utege, doć će te jedno 10 puta jeftinije

al ako imaš 1500 kn, zašto ne...
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 10:17   #83
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
isto tako možeš kupit onu malu šipku i utege, doć će te jedno 10 puta jeftinije

al ako imaš 1500 kn, zašto ne...
Paaa, imam neku ušteđenu lovu, još nisam odlučila kaj s njom

Zasad brijem da je okej čuvat ju za crne dane, ne znam
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 15:47   #84
I ja vježbam kod kuće - kombiniram orbitrek i DVD Jillian Michaels 30 day shred. Već vidim rezultate, a na pola sam tridesetodnevnog "shreddanja".
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 22:01   #85
Arrow

i ja kod kuće vježbam, uglavnom lopta, štanga, Renata i neke xy vježbice.

jel mi može netko poslat dvd Ana's Sensual i Cindy rapishareom il nekako jer nisam nišla torrent.
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 01:47   #86
people i need some help
htjela bih kupiti sobno biciklo. potreban je mom muzu za mrsanje, a ja bih se priklonila istinskom vjezbanju, bez foliranja i izvrdavanja. cilj mi nije smrsati, vec se utegnuti. da li sobni bajk pomaze u podizanju i oblikovanju guze, procitah da jeste? htjela bih oblikovat guzu i noge. pored bajka znam vec koje vjezbena radit sa utezima radit za dupe - iskorak, cucnjeve itd. da li je moguce nakon konstantnog koristenja bicikla "nabildat" noge, sto ne bih htjela ni u snu . znaci koristila bih bajk za oblikovanje i zatezanje.
molim odgovore.

tnx
mufnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 02:03   #87
Quote:
mufnica kaže: Pogledaj post
people i need some help
htjela bih kupiti sobno biciklo. potreban je mom muzu za mrsanje, a ja bih se priklonila istinskom vjezbanju, bez foliranja i izvrdavanja. cilj mi nije smrsati, vec se utegnuti. da li sobni bajk pomaze u podizanju i oblikovanju guze, procitah da jeste? htjela bih oblikovat guzu i noge. pored bajka znam vec koje vjezbena radit sa utezima radit za dupe - iskorak, cucnjeve itd. da li je moguce nakon konstantnog koristenja bicikla "nabildat" noge, sto ne bih htjela ni u snu . znaci koristila bih bajk za oblikovanje i zatezanje.
molim odgovore.

tnx
A bicikli ti je za skidanje sala.I naravno za noge ali nije da ćeš s njime dobiti ogromne mišiće na nogama.
Kako kažeš i sama,čučanj i iskorak su odlični za guzu i noge.
Noge ne možeš nabildat na biciklu samo tako.Tako da se ne brini oko toga.
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 02:08   #88
neboj se
nećeš se slučajno nabildat
to se ne dešava preko noći, kao šta misli večina ženskih šta misle počet vježbat
za to se radi ciljano i za to se treba itekako potrudit

samo ti nastavi sa biciklom i čučnjevima
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 02:14   #89
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
neboj se
nećeš se slučajno nabildat
to se ne dešava preko noći, kao šta misli večina ženskih šta misle počet vježbat
za to se radi ciljano i za to se treba itekako potrudit

samo ti nastavi sa biciklom i čučnjevima
a dobro, nisam ni ja mislila da se odvozi par puta bicklo i nabildas none
vec gledam dugorocno?
kako voziti najpravilnije za oblikovanje - savijenijih/pravijih noga, brze/sporije, veca/manja tezina, koliko vremenski dnevno?

hvala na odg.

pozz
mufnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 02:16   #90
Quote:
mufnica kaže: Pogledaj post
a dobro, nisam ni ja mislila da se odvozi par puta bicklo i nabildas none
vec gledam dugorocno?
kako voziti najpravilnije za oblikovanje - savijenijih/pravijih noga, brze/sporije, veca/manja tezina, koliko vremenski dnevno?

hvala na odg.

pozz
Pa ovisi što želiš.
Za skidanje masnih naslaga najbolje bi ti bilo da voziš oko 45-60 minuta laganim tempom.
Znači da te ne bole mišići jer je tad kardio prejak.
Puls negdje neka ti bude do 130.

3/ 4 puta na tjedan.

Edit:
Naravno u početku će te boljeti ako se nisi bavila sportom ranije.
Ali nakon tjedan/dva će biti normalno.
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 02:25   #91
Quote:
Plavi_Lav* kaže: Pogledaj post
Pa ovisi što želiš.
Za skidanje masnih naslaga najbolje bi ti bilo da voziš oko 45-60 minuta laganim tempom.
Znači da te ne bole mišići jer je tad kardio prejak.
Puls negdje neka ti bude do 130.

3/ 4 puta na tjedan.

Edit:
Naravno u početku će te boljeti ako se nisi bavila sportom ranije.
Ali nakon tjedan/dva će biti normalno.
ne zelim mrsati vec se utezati.

tnx
mufnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 02:30   #92
Quote:
mufnica kaže: Pogledaj post
ne zelim mrsati vec se utezati.

tnx
Pa ne znam kakve su tvoje predispozicije.
Utegnut ćeš se ti.

Vidi...Čučnjem i iskorakom oblikuješ noge.
Pravilan prehrana hrani mišiće.
Vozi bicikl laganije i on će skinuti masne naslage koje se stvaraju.

Znači ako to radiš u kombinaciji bit će sve ok.
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 02:30   #93
Quote:
mufnica kaže: Pogledaj post
ne zelim mrsati vec se utezati.

tnx
a ja bi ti za utezanje preporučio relativno velike kilaže sa malim brojem ponavljanja (maksimalno do 5, uglavnom do 3)
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 09:24   #94
e sad i ja imam pitanje, ako na leg pressu radim sa 75kg, do nedavno sam radila sa 60, jel puno da to odradim u 3serije po 10ponavljanja??
isto tako i za onu spravu me zanima, mislim da je leg extension kad sjedneš pa staviš noge iza jastučića i dižeš gore, to radim sa 15kg tj.jučer sam stavila na tu težinu i radila 3x10, i duušu sam ispustila dok sam taj zadnji 10-ti put digla, osjetila sam kako me prži u kvadricepsu?????? napominjem da ja želim mišiće na nogama i utegnuti ih
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 09:35   #95
ma mene opet muči motivacija, stalno mislim o tom vježbanju ali kad treba napasti orbitrek, ja posustanem...
__________________
bolje biti pijan nego star
luccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 09:36   #96
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
e sad i ja imam pitanje, ako na leg pressu radim sa 75kg, do nedavno sam radila sa 60, jel puno da to odradim u 3serije po 10ponavljanja??
isto tako i za onu spravu me zanima, mislim da je leg extension kad sjedneš pa staviš noge iza jastučića i dižeš gore, to radim sa 15kg tj.jučer sam stavila na tu težinu i radila 3x10, i duušu sam ispustila dok sam taj zadnji 10-ti put digla, osjetila sam kako me prži u kvadricepsu?????? napominjem da ja želim mišiće na nogama i utegnuti ih
Tako to i treba biti. Ako dižeš s lakoćom i možeš odraditi velik broj serija sa puno ponavljanja, znači da radiš sa premalom kilažom.
Nature is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 10:09   #97
znam , ali me zanima jel puno s tim težinama 3x10 ponavljanja?? jel to dobro radim?? jel treba smanjiti ponavljanja, serije??
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 12:59   #98
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
znam , ali me zanima jel puno s tim težinama 3x10 ponavljanja?? jel to dobro radim?? jel treba smanjiti ponavljanja, serije??
Ne znam kako bi to netko mogao bolje znati od tebe. Za nekog je puno, a za nekog je malo. Sama osjetiš da li to možeš ili ne.
Ako ne možeš vježbe izvoditi pravilno sa većom težinom onoliko ponavljanja ili serija koje si radila s manjom, onda probaj za neki prijelazni period odraditi jednu seriju manje ili manji broj ponavljanja u seriji.
Ne znam što da ti drugo kažem. Slušaj svoje tijelo i ponašaj se u skladu s onim što ti govori.
Nature is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 13:52   #99
Pitanjce...

Ako u utopijski savršeno isplaniranom planu vježbanja stoji da se vježba svaki drugi dan. Daklem kod kuće.

Jeli previše da se svaki dan obuhvate sve mišićne skupine?
Jel dovoljno 24 sata za oporavak?

Utopijski sam napisao jerbo će vjerojatno biti i rijeđe od svaki drugi dan.


REkviziti su bučice, pilates lopta, prostirka. Vježbanje kod kuće naravno.


Radi se o ženskoj osobi
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 14:10   #100
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
znam , ali me zanima jel puno s tim težinama 3x10 ponavljanja?? jel to dobro radim?? jel treba smanjiti ponavljanja, serije??
To je okej, za žene je taj rang ponavljanja u redu.
Ovaj napredak koji spominješ je odličan.

Već idući put bi mogla i dizati kilažu.

Naravno, odgovor ovisi i o tome što još radiš na treningu uz leg press.

Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
e sad i ja imam pitanje, ako na leg pressu radim sa 75kg, do nedavno sam radila sa 60, jel puno da to odradim u 3serije po 10ponavljanja??
isto tako i za onu spravu me zanima, mislim da je leg extension kad sjedneš pa staviš noge iza jastučića i dižeš gore, to radim sa 15kg tj.jučer sam stavila na tu težinu i radila 3x10, i duušu sam ispustila dok sam taj zadnji 10-ti put digla, osjetila sam kako me prži u kvadricepsu?????? napominjem da ja želim mišiće na nogama i utegnuti ih
Tako i treba.

Leg extension - prati kako su ti koljena dok to radiš jer često uzrokuje probleme. Čučnjevi su obično bolji izbor.

Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Pitanjce...

Ako u utopijski savršeno isplaniranom planu vježbanja stoji da se vježba svaki drugi dan. Daklem kod kuće.

Jeli previše da se svaki dan obuhvate sve mišićne skupine?
....
Radi se o ženskoj osobi
Žene se hvale da dobro podnose bol.
Zato, samo je stisni.

Da, ženama bolje leži full body workout i nije previše.
Ovako kako pišeš je taman.
I nije to 24h, nego 48h između treninga.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.