Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2014., 14:41   #2861
Vijest je donio portal Distrita News koji je poznat po kopiranju i prenošenju vijesti od bilo kuda. U međuvremenu su i oni shvatili da su se zeznuli pa objavljuju demanti.

P. S. Služe se nenadjebivim izvorima podataka: Wikipedia i Facebook.

P. P. S. Nisam znala da je tako mlad. Mislila sam da ima više godina.

Edit. Ima još: link.

Zadnje uređivanje Didi : 03.12.2014. at 15:29.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 10:23   #2862
Najmorbidnije, hahahaha

http://www.news-bar.hr/vijesti/svije...strgali-ga-psi
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 10:27   #2863
Pudlica je bilo previše.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 12:24   #2864
Dobro jeli ziv ili sta?
Thenebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 13:11   #2865
A i vi svašta vjerujete, pa dajte ljudi čitajte članak do kraja, dolje u tekstu piše kako ga je ipak ubio njegov pas Pancho!
.
.
.
.
.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 08:22   #2866
Nemam pametnijeg posla pa su mi pali na pamet svi koji slijepo vjeruju svemu što vide na televiziji. Ne odnosi se samo na CM-a.

Link.

Ono što je u više navrata ovdje rečeno: sve je to za potrebe spektakla i jedini ozbiljan rad u tome jest šoumenski.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 00:32   #2867
Postovi o engleskom prebačeni na chat
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 08:41   #2868
CM-ovi počeci.

Žena je bedasta odnosno bedasto je postupila. Kao i svatko tko očekuje "gotovog psa" i na licu mjesta ne pogleda kako trener radi. No, vrijedi pročitati i zamisliti se. Ne samo nad CM-om, nego posebno nad ovom rečenicom iz teksta: "Just because something is on TV doesn’t make it perfect."
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 22:36   #2869
Evo upucen sam tu pa da tu opet pitam, dal je netko bio gledat cesara uzivo u areni?
Boerboel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:50   #2870
Bio sam ja. Jer mi je bilo besplatno.

Sent from CocoNut Galaxy using Tapatalk
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:45   #2871
Ja dobila kartu mukte pa ju podrapala kao iskaz ljubavi prema dotičnoj spodobi.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:14   #2872
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Bio sam ja. Jer mi je bilo besplatno.

Sent from CocoNut Galaxy using Tapatalk
I kak je bilo? Se moglo dobro vidjet njega i kaj radi?
Boerboel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:57   #2873
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Ja dobila kartu mukte pa ju podrapala kao iskaz ljubavi prema dotičnoj spodobi.
Pametno. Jer...

Quote:
Boerboel kaže: Pogledaj post
I kak je bilo? Se moglo dobro vidjet njega i kaj radi?
... žali bože vremena. Bolje bi bilo da sam gledao kako trava raste. Amerikanizirani šou.

Možda se dobro vidi ako sjediš dovoljno blizu. Čini mi se da su za one koji su pod krovom bili veliki ekrani.

Žali bože para za karte koje su plaćene. Ako ti se sviđa njegov rad, onda gledaj njegove emisije. Ne bacaj novac.

Onako kako mnoge emisije isprekidane reklamama imaju svako toliko vidjeli smo i vidjet ćemo, tako je i ovdje bilo toga.

Toliko upečatljivo da se ne sjećam ičeg konkretnog.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:09   #2874
Uglavnom, bolje platit kartu za koncert Dare Bubamare i drmat nego tratit vrijeme na ovog (umetni po želji ).
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:50   #2875
Quote:
Boerboel kaže: Pogledaj post
I kak je bilo? Se moglo dobro vidjet njega i kaj radi?
Ja nisam bila, ali bez obzira na to što se u vezi s CM-om slažem s Coco Nutom i Smartie, ne vjerujem da bi ti to ičemu služilo - predstava je ipak predstava: predaleko je da bi se dobro vidjelo, a spomenuti veliki ekrani zapravo su isto što i gledanje filmića.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:08   #2876
Neznam cemu takve izjave meni je cesar bas super u serijama a i show bi volio pogledat uzivo, jedino da se dobro vidi a ne da gledam na ekrane il dalekozorom . Uglavnom sto ljudi sto cudi tak da svi imamo svoje misljenje
Boerboel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:41   #2877
evo tu je objašnjena i ova strana koja ne oli baš cezara
http://rujanajeger.com/index.php/raz...esama-cabareta

a i kako je bilo
ladytoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 09:08   #2878
Quote:
Boerboel kaže: Pogledaj post
Neznam cemu takve izjave meni je cesar bas super u serijama a i show bi volio pogledat uzivo, jedino da se dobro vidi a ne da gledam na ekrane il dalekozorom . Uglavnom sto ljudi sto cudi tak da svi imamo svoje misljenje
Meni je on bio super prije par godina dok sam mu gledala emisije i nisam imala blage veze ništa o psima i njihovom odgoju niti sam imala psa. Sad kako imam psa mi nije baš super, a i neke njegove metode rješavanja određenih problema su mi presmiješne (psu koji je nesiguran i boji se i ima stalno spušten rep je zavezao rep za lajnu i šetao ga tako okolo i to je valjda rješenje tog problema )

Ne kažem da su mu sve metode bezvezne, ali većina je. Ono cukanje nogom u rebra, to kad vidim vanka da netko radi cuknula bi vlasnika u dupe.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 17:37   #2879
Zivio cesar millan ,nemres a da ga ne volis gledajuci njegovu epizodu sa boerboelom sam se i zaljubio u tu pasminu, ko nije pogledao nek obvezno pogleda epizodu sa boerboelom nasir-om mozda se i vi zaljubite.
Boerboel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.