Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2011., 16:40   #41
Oćel to dogurat do vlažnog rascvetalog rascjepa i čvrste alatke ponosne ko vojnika na svečanom postrojavanju?
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 16:44   #42
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Oćel to dogurat do vlažnog rascvetalog rascjepa i čvrste alatke ponosne ko vojnika na svečanom postrojavanju?
ne jebi po tavanu, nego piši.

isto vrijedi i za tebe, profka.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 16:44   #43
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
(11)
Hugo i Rouz na to objesiše labijalne organe, a u Huge se jedan drugi organ stade budit. Anne i Štefan padoše međ različke, mahovinu i trputac te se stodoše bjesomučno valjati i trgati ono malo odjeće što ostade na njima. Tako Hugo i Rouz gledaše sad guzicu Štefanovu, sad dojku u ujne. Sve se bjeljaše jer oni bjehu aristokrati, a ne seljačine neke. Također stadoše ispuštati zvukove strasti, što u uhu nevine Roze zazvučaše kao da jako pate, ali na to se Hugo trgnu iz šoka i privine Rouz uz svoje čvrsto mlado tijelo.
: pada prvi sex:
Rouz veselo započe otkopčavati prsluče, gurajući njegovu ruku u svoja njedra.
Pasala joj je njegova snažna ruka. Za to vrijeme, Anne se sva uzvrpoljila uz njegovo bedro, glasajući se poput nervozne košute u proljetno jutro.
teško je bilo zavesti Štefana i u isto vrijeme spriječiti Rouz u sladostrašću.
No, Anne bješe mudra žena. Na tren ustade iz djeteline, odstrani vlati trave s lica i rece Hugu: Hugo, poslušaj me i odvedi Rouz doma . Rouz je bila sva nujna, ali ujnu se moralo poslušati. ode sva snuždena s Hugom nazad prema kući. Anne se osmijehne prema Štefanu, koji je čekao sav ustreptao i uzbiban, te mu reče šerecki: nadam se da imaš snage za ovakvu ženu poput mene.
spretno poput lasice obujmi ga nogama, zaslijepivši ga na tren vlažnim rascjetanim rascijepom @Barca
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 16:50   #44
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
: pada prvi sex:
Rouz veselo započe otkopčavati prsluče, gurajući njegovu ruku u svoja njedra.
Pasala joj je njegova snažna ruka. Za to vrijeme, Anne se sva uzvrpoljila uz njegovo bedro, glasajući se poput nervozne košute u proljetno jutro.
teško je bilo zavesti Štefana i u isto vrijeme spriječiti Rouz u sladostrašću.
No, Anne bješe mudra žena. Na tren ustade iz djeteline, odstrani vlati trave s lica i rece Hugu: Hugo, poslušaj me i odvedi Rouz doma . Rouz je bila sva nujna, ali ujnu se moralo poslušati. ode sva snuždena s Hugom nazad prema kući. Anne se osmijehne prema Štefanu, koji je čekao sav ustreptao i uzbiban, te mu reče šerecki: nadam se da imaš snage za ovakvu ženu poput mene.
spretno poput lasice obujmi ga nogama, zaslijepivši ga na tren vlažnim rascjetanim rascijepom @Barca
13.

dok je njegova čvrta alatka ponosno ko vojnik na svečanom postrojavanju i orno ko pastuh što dugo bješe bez kobile prionula zaoravanju te plodne brazde. Anne se zagleda u nebo, staklena pogleda, zahvalno se smiješeć jer ovako velika dara već dugo primila nije.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 16:55   #45
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
13.

dok je njegova čvrta alatka ponosno ko vojnik na svečanom postrojavanju i orno ko pastuh što dugo bješe bez kobile prionuo zaoravanju te plodne brazde.
14.

za to vrijeme, Rouz se vratila doma gdje ju je na vratima dočekao vrtlar Jonson.
-Rouz draga, reče on umilnim glasom, škiljeći u nju kroz kitu cvijeća koju je držao u ruci.
Dođi malo do ostave da ti pokažem gdje držim sjemenje za iduće proljeće.
Rouz, još raskopčana od scene prije, i frustrirana jer ju je Anne taman otjerala kad joj je postalo milo, zgrabi vrtlara za mišićavu ruku i pojuri s njim u tamu ostave.
u vlažnom, sparnom podrumu sa sjemenjem u ćupovima, on nju pritisnu uza glineni zid i puhne joj u uvo.
- na ovo sam čekao , reče joj promuklo i strga joj prsluče.
- aj, napokon, pomisli ona i zadigne haljinu
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 17:00   #46
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
14.

za to vrijeme, Rouz se vratila doma gdje ju je na vratima dočekao vrtlar Jonson.
-Rouz draga, reče on umilnim glasom, škiljeći u nju kroz kitu cvijeća koju je držao u ruci.
Dođi malo do ostave da ti pokažem gdje držim sjemenje za iduće proljeće.
Rouz, još raskopčana od scene prije, i frustrirana jer ju je Anne taman otjerala kad joj je postalo milo, zgrabi vrtlara za mišićavu ruku i pojuri s njim u tamu ostave.
u vlažnom, sparnom podrumu sa sjemenjem u ćupovima, on nju pritisnu uza glineni zid i puhne joj u uvo.
- na ovo sam čekao , reče joj promuklo i strga joj prsluče.
- aj, napokon, pomisli ona i zadigne haljinu
šta već?
ja sam više misla da nam ostane nevina bar do broja 40.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 17:02   #47
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
šta već?
ja sam više misla da nam ostane nevina bar do broja 40.
ma ostaće nevina, ne brini.
sad će krenut pizdarije u kući.
naime, Fricpatriku se prišetalo, pa traži muško il žensko, nebitno..na što prvo naiđe, i krenuo je u podrum
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 17:10   #48
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ma ostaće nevina, ne brini.
sad će krenut pizdarije u kući.
naime, Fricpatriku se prišetalo, pa traži muško il žensko, nebitno..na što prvo naiđe, i krenuo je u podrum
aaaaaa, fala.pa da. baš sam ogranićena.

15.
Johnoson odbaci kitu cvijeća, i izvuče kitu kojoj sam voljaše tepati "Johnny" - ijako mu ta umanjenica nikako nije pristajala. Rouzi se zjenice raširiše, jer pri pogledu na Đonija svaka djeva prvo osjeti strah, pa zatim neobuzdano veselje.
Johnson joj obujmi jednu raskošnu grud svojom ručetinom, drugu svojim vlažnim jezikom, a desnom joj rukom nadolje povuče kitnjaste duge gaće na volančiće. Rouz je sve teže disala, ali najednom se začu snažan tresak - to teška hrastova vrata koja još o prošlom proljeću izdjelja Johnsonov brat Lukas, drvodjelja, udariše o ćup sa sjemenjem i srušiše ga.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 21:52   #49
Za one koji se pitaju da li je provka postala senilna baba u svojim godinama ili ne - odgovor je ne!

Enžlik počinje s ovom rečenicom:


- "Dojiljo" - upita Anðelika - "zašto je Gilles de Retzi pobio toliku djecu?"


Natjerale ste me da si skinem sve Enžlik i krenem ih čitati.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 09:45   #50
mislila sam da su nas pobrisali!
i još me kukuriku prepala peemom u ranojutro, sad, oko pol 10 da nema našeg romana : briše znoj s čela:

da pišemo dalje?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 10:02   #51
prvo: zafaljivam se moderatorici (ne znam koja je bila tako draga i dobra (uvlač uvlač) i otvorila temu)

drugo:
dovraga, ja sad neko vrijeme moram raditi.
stoga molim sve inspirirane spisatelje i spisateljice da prionu ter da pomognu kolegci pješćanoj i meni u pisanju ovog budučeg remekdjela snošajne književnosti.

treće:
jab samo dala par smjernica prije nego odem radit

- nema silovanja djece i životinja (pa nije ovo Srpski film)
- probajte da Rouz što dulje ostane nevina
- trebalo bi u priču uskoro uključit i mladog grofa Ficpatrika (spomenut u broju 6.
- svakako uskoro uvesti i veselu rasnu udovicu.

pišem malo kasnije.

pješćana, probaj navabit neke kokoše ovamo.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.

Zadnje uređivanje kukuriku : 07.01.2011. at 10:14.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 10:17   #52

Osim što ste skroz pomaknute, čitaj nenormalne, i osim što imate ludih ideja, ugodno me iznenađuje vaša literarna vještina.

Čekam nestrpljivo.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 10:24   #53
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
15.
Johnoson odbaci kitu cvijeća, i izvuče kitu kojoj sam voljaše tepati "Johnny" - ijako mu ta umanjenica nikako nije pristajala. Rouzi se zjenice raširiše, jer pri pogledu na Đonija svaka djeva prvo osjeti strah, pa zatim neobuzdano veselje.
Johnson joj obujmi jednu raskošnu grud svojom ručetinom, drugu svojim vlažnim jezikom, a desnom joj rukom nadolje povuče kitnjaste duge gaće na volančiće. Rouz je sve teže disala, ali najednom se začu snažan tresak - to teška hrastova vrata koja još o prošlom proljeću izdjelja Johnsonov brat Lukas, drvodjelja, udariše o ćup sa sjemenjem i srušiše ga.
16.
na vratima se pojavi razbarušena kosa Ficpatrikova, i on cijeli, supijan i pun strasti.
- otale s rukama!, povika on, mičući sve njegove ruke s Rouzinog mladog, uzbibanog tijela. Kako se usuđuješ, nastavi on, ona je moja nećakinja, neće se jebavati s tamo nekim cvjećarima po mom podrumu!
- Cvjećaru oči bijesno sijevnuše, ali poniknu glavom i izvuče ruku ispod Rouzine sise. Ipak je Ficpatrik bio njegov gazda.
- A ti, Rouz, reče Ficpatrik, gledajuću njena bijela bedra, s kojih su duge gaće bile maknute netom prije- Rouz, smjesta u svoju sobu. Doći ću za tobom i porazgovarati ćemo. Rouz, sva zajapurena u licu i bez pola odjeće, prekri bujne grudi bijelim rukama i pohita u sobu.
Obojica stajaše u tišini, gledajući njeno golo dupe u prolazu.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 10:38   #54
super ste

molim samo da bude i sjenovitog sefsa ilitiga sefsa u sijenu
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 10:55   #55
Ajd da ja probam.

17.
Kako cvjećar pognut bješe i posramljen potpuno, a Ficpatriku ud nabrekao od pogleda na razgolićenu nećaku mu, tako cvjećar iskoristi priliku da udobrovolji očito razljućenog gospodara, jer imao on bješe dvoje djece u kući i bojao se da posao ovaj ne izgubi. Nabrekli ud Ficpatrikov u ustima njegovim vlažnim završi i svrši, dok sam cvjećar svoj problem vlastoručno riješi.

Rouz za to vrijeme plačući otrči u svoju sobu.


Mislim da ću gorit u paklu zbog ovog
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 11:02   #56
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Ajd da ja probam.

17.
Kako cvjećar pognut bješe i posramljen potpuno, a Ficpatriku ud nabrekao od pogleda na razgolićenu nećaku mu, tako cvjećar iskoristi priliku da udobrovolji očito razljućenog gospodara, jer imao on bješe dvoje djece u kući i bojao se da posao ovaj ne izgubi. Nabrekli ud Ficpatrikov u ustima njegovim vlažnim završi i svrši, dok sam cvjećar svoj problem vlastoručno riješi.

Rouz za to vrijeme plačući otrči u svoju sobu.


Mislim da ću gorit u paklu zbog ovog
ovo je najednom preraslo u Smokvin list
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 11:10   #57
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Za one koji se pitaju da li je provka postala senilna baba u svojim godinama ili ne - odgovor je ne!

Enžlik počinje s ovom rečenicom:


- "Dojiljo"
- upita Anðelika - "zašto je Gilles de Retzi pobio toliku djecu?"


Natjerale ste me da si skinem sve Enžlik i krenem ih čitati.



nego, šta mislite vas dvi glavne literarne djelatnice, jel bi možda bija prikladniji naslov rećmo 'ruža jedne ruže' il 'vrelo ljeto gospodične rouz'? ovo 'snošajna knjiga' je malo nako preeksplicitno i seljački za roman čiji se likovi bjelasaju vizavi gospoctva.

ćutin da će uradak bit dobro privaćen od strane ćitateljske publike te ovin putem tražin ekskluzivno pravo na ekranizaciju. ko prvi njegova rouz. mere? fala.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 11:15   #58
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
nego, šta mislite vas dvi glavne literarne djelatnice, jel bi možda bija prikladniji naslov rećmo 'ruža jedne ruže' il 'vrelo ljeto gospodične rouz'? ovo 'snošajna knjiga' je malo nako preeksplicitno i seljački za roman čiji se likovi bjelasaju vizavi gospoctva.
na forumu smo, postavi anketu

ja idem smišljati 18. deo
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 11:19   #59
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post



nego, šta mislite vas dvi glavne literarne djelatnice, jel bi možda bija prikladniji naslov rećmo 'ruža jedne ruže' il 'vrelo ljeto gospodične rouz'? ovo 'snošajna knjiga' je malo nako preeksplicitno i seljački za roman čiji se likovi bjelasaju vizavi gospoctva.

ćutin da će uradak bit dobro privaćen od strane ćitateljske publike te ovin putem tražin ekskluzivno pravo na ekranizaciju. ko prvi njegova rouz. mere? fala.
ja sam za vrelo ljeto gospodične rouz.
zviđa mi se.
a mogu l ja to prominit il i za to moram molit moderatorice?
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 11:20   #60
Ajme divna vam je knjiga....
Biti će ovo velika konkurencija svim vrtovima Nancy Friday!!

Imam prijedlog da usporedno sa poglavljima ili nastavcima stavljamo eventualne foto prikaze naših glavnih likova, tek toliko da se bolje uživimo u radnju...
I voljela bih da se glavna glumica prekrsti u Rudu. Ruda mi je onak fino domaće ime.
Ja bih drage volje sudjelovala u štoriji, al jedva pročitah sve ovo da me ne ometaju svakih 5 minuta...
Ja bih recimo da se knjiga nazove (ili barem onaj dio...)-Kroz čičke do pi*ke!!!

Pa neka i to uđe u zapisnik...inače sviđa mi se kako se sve odvija, al smatram da bi trebalo dodati mljekaricu, seoskog bećara i eventualno jednu potencijalnu gataru, vješticu pa da stvar bude malo začinjenija....

I da....seoskog učitelja, uštogljenca napaljenca.
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.