Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2015., 12:57   #81
ima frajer sa oglasom na netu koji daje pozajmice isključivo ženama ili djevojkama... moja frendica naletila na njega, budem ju pitala za link na oglas... uglavnom fora je kolko je ona meni pričala, kaj prvo frajer traži podatke za provjeru krediten sposobnosti i bračnog statusa, onda sliku, onda krene na sex sheme, onda se pravi kao pošten i kaže da je intelektualac... i nikome ne daje pozajmice uglavnom ako ne uključuju sex... i da, slika mora biti cijelog stasa... hahaha...
Miss Spock is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 13:25   #82
Ajebateled

Šta mu nije lakše platit kurvu nego tak sve iskomplicirat?
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 23:34   #83
Ma kaj ja znam... možda je frajer ili a) neka rugoba pa ni kurva ne bi... ili b) možda frajer uopće nema love samo navlači ženske pa ak ubode ubode....

trebo bi mu se neki muški javit u dogovoru s frendicom pa ga natamburat
Miss Spock is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 12:31   #84
Quote:
Miss Spock kaže: Pogledaj post
ima frajer sa oglasom na netu koji daje pozajmice isključivo ženama ili djevojkama... moja frendica naletila na njega, budem ju pitala za link na oglas... uglavnom fora je kolko je ona meni pričala, kaj prvo frajer traži podatke za provjeru krediten sposobnosti i bračnog statusa, onda sliku, onda krene na sex sheme, onda se pravi kao pošten i kaže da je intelektualac... i nikome ne daje pozajmice uglavnom ako ne uključuju sex... i da, slika mora biti cijelog stasa... hahaha...
Da, ima oglas na "mala vrata" oglasniku. Tip je ful čudan, mislim da baš i nije sav svoj, a sve vodi tome da žica sex za pare, samo to ne želi otvoreno reći. Nevjerojatan lik!
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 18:22   #85
I na kraju cijele priče i dalje nitko ne zna nikoga tko bi po normalnim kamatama posuđivao novac na kratki rok?
markonji1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 19:24   #86
Već je odgovoreno nekoliko puta.

Poanta je u tome da novac posuđuju banke.
Ako banka utvrdi da si kreditno nesposoban, to znači da ne možeš jamčiti povrat kredita.
Zašto bi netko riskirao i dao ti kredit kad banka to ne želi.
I to još po normalnim kamatama?

Ukoliko ipak postoji neki način (npr. imaš nešto za založiti), imaš zalagaonicu u Dubravi.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 19:33   #87
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Haha

SumLJam na KuciloOro, Neno1966 ili Garofeedera.
Zadovoljavaju i A & B
Jesi li sa svom trojicom provjeravao? Nekako te se ne sjecam
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 19:44   #88
Ok ne mora nužno biti normalna kamata,interesira me koje su mi druge opcije tj. koje su to famozne kamate po kojima se može posuditi novac i koji su uvjeti realizacije takve vrste pozajmice?
Naravno ako netko zna odgovor
markonji1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 18:24   #89
Quote:
markonji1 kaže: Pogledaj post
I na kraju cijele priče i dalje nitko ne zna nikoga tko bi po normalnim kamatama posuđivao novac na kratki rok?
Kak ne. Ja.
Dapače, neki ljudi imaju neku čudnu ideju da ja imam novac i da im mogu posuditi par tisuća kuna sam tak... bez kamatno i na par tjedana... koji se na kraju pretvore u par mjeseci...

Novac posuđuju banke.
Točka.
Ako ti banka (više) neda lovu, očito postoji razlog za to.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 21:51   #90
Trebam pozajmicu, 30.000 kn otplata u roku 6 mjeseci.
Zaposlena, ne mogu dobiti kredit u banci jer sam promjenila radno mjesto prije mjesec dana. Plaća iznad prosjeka + honorari.
Za jamstvo mogu ponuditi ovjeru kod javnog bilježnika uz pristojnu kamatu i zadužnicu.
Pa ako netko ima savjet.....
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 11:49   #91
Quote:
bluebunny kaže: Pogledaj post
Da, ima oglas na "mala vrata" oglasniku. Tip je ful čudan, mislim da baš i nije sav svoj, a sve vodi tome da žica sex za pare, samo to ne želi otvoreno reći. Nevjerojatan lik!
tebe sam zakvotao jedino iz razloga što je zadnji post na tu temu.

Zaboravljate jednu stvar da je u pitanju zapravo nezakonita radnja, a on je zapravo pokušava provesti kroz kredit koji se plaća u naturi , pa na taj način 'izbjegava' problem s zakonom

i btw. njemu je valjda naplata u naturi nekakvo osiguranje za naplatu
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 14:54   #92
Evo ga opet

djevojci ili ženi u financijskim problemima nudim pomoć kroz financijsku pozajmicu po povoljnim uvjetima...sve drugo u kontaktu kroz mail...molim u prvom mailu napisati konkretan zahtjev...molim da se javljaju osobe iz ZG županije....hvala lijepa na razumijevanju i javljanju...

e-mail: [email protected]
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 15:16   #93
Moja situacija je sljedeca:

Imam 25 godina i nasao sam posao na cruiseru u americi. Prosao samskype interview,kompanija ce mi platiti avionsku kartu i hotel za dolazak na brod. Problem je sto trebam sam platiti vizu (1150kn),obnovu putovnice (ako je jos uvijek.ista cijena -nisam siguran 450kn i lijecnicki pregled 1300kn).

Nezaposlen sam,para nemam,stvari za zaloziti nemam. Posudio bi od prijatelja ili rodbine ali je situacija da trenutno nitko nema.

Ako netko zna bilo koga da moze posuditi (ovjerimo ugovorom s dogovorenom kamatom).

Vratio bi doslovce nakon 2 tjedna odlaska na brod iz razloga sto je placa na cruiseru svaka 2 tjedna.
Cak postoji opcija da mi se nedaje niti lipa na ruke nego da jednostavno netko umjesto mene uplatnice mi uplati za navedeno da neispadne da muljam nekaj ..
maraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 17:17   #94
Može jedno pitanje....trebo bih pozajmicu od 10,000kn....imam 19 godina imam ugovor na neodređeno i zadnja tri mjeseca redovita primanja....bio sam par banaka ali mi neodobravaju zato sta nemam zadnji 6 mjeseci redovita primanja....dali zna netko koja bi mi banka odobrila tu pozajmicu
DaNi8105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 14:13   #95
Pričekaj još 3 mjeseca pa ćeš moći ..nije to tako dugo.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 12:46   #96
Talking pozajmica

Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Ma hoces, oduvijek su posebna mjesta u raju namijenjena zelenasima...



Ma nije, onako je iz zajebancije spizdio lovu na sudovanje.... U cemu je problem? Pa u tome sto lovu ne vracaju
Quote:
super USRO kaže: Pogledaj post
imam doma dvije presude, jedna je iz 2011 a druga od prosle godine....
....i jos nema novaca a sud sam vodio 7 godina
da li ti daješ pozajmice, meni treba 20.000 kuna, a to što pišeš da ugovor ne važi nije točno, ovjeren ugovor i zadužnica kod j.b. ima pravo snažnosti, ako ti se plati ili vrati, sjedaju na plaću i primanja i blokiraju i ti dobivaš svoju lovu
Bella1958 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 16:57   #97
Quote:
Bella1958 kaže: Pogledaj post
da li ti daješ pozajmice, meni treba 20.000 kuna, a to što pišeš da ugovor ne važi nije točno, ovjeren ugovor i zadužnica kod j.b. ima pravo snažnosti, ako ti se plati ili vrati, sjedaju na plaću i primanja i blokiraju i ti dobivaš svoju lovu
Ipak, probaj jos 10-15 puta nazvati one brojeve, mozda ti odobre kredit... Ako to ne prodje, pokusaj naci neku budalu koja ce zamjeniti gotovinu za obecanje (ugovor)...

Ili ti, obzirom da se u to ocito dobro razumijes, kreni u posudjivanje novca ekipi koja garantira casnom rjecju i obecava da ce lovu vratiti uz velike kamate, tu ti je velika potencijalna zarada... Moze i po 100 kuna, povrat 120 za mjesec dana... Tu ces namlatit para...
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 09:56   #98
Angry pozajmice

Quote:
Miss Spock kaže: Pogledaj post
ima frajer sa oglasom na netu koji daje pozajmice isključivo ženama ili djevojkama... moja frendica naletila na njega, budem ju pitala za link na oglas... uglavnom fora je kolko je ona meni pričala, kaj prvo frajer traži podatke za provjeru krediten sposobnosti i bračnog statusa, onda sliku, onda krene na sex sheme, onda se pravi kao pošten i kaže da je intelektualac... i nikome ne daje pozajmice uglavnom ako ne uključuju sex... i da, slika mora biti cijelog stasa... hahaha...
to je jedan perverzni tip koji uopće nema love za posuditi nego se tako naslađuje
Bella1958 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 09:58   #99
Smile pozajmice

Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Ipak, probaj jos 10-15 puta nazvati one brojeve, mozda ti odobre kredit... Ako to ne prodje, pokusaj naci neku budalu koja ce zamjeniti gotovinu za obecanje (ugovor)...

Ili ti, obzirom da se u to ocito dobro razumijes, kreni u posudjivanje novca ekipi koja garantira casnom rjecju i obecava da ce lovu vratiti uz velike kamate, tu ti je velika potencijalna zarada... Moze i po 100 kuna, povrat 120 za mjesec dana... Tu ces namlatit para...
koje brojeve da probam nazvati o čemu pričaš, što da ja krenem u posudđivanje novca ekipi, ugovor i zadužnica ovjerena kod j.b. nije garancija časna riječ jel koliko znam a znam sigurno da je zadužnica pravovaljana
Bella1958 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 11:32   #100
3 posta na forumu - sva 3 reklama.

yeah.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.