Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2011., 12:44   #21
Quote:
Paprikar kaže: Pogledaj post
Pa nemaš neki izbor pošto se još klubovi nisu otvorili.Ali imaš Plesnjak na Zrinjevcu od 20.30-22.30 al to je za starce i imaš svirku na Štrosu.Za drugo ne znam.Sljedeći vikend ćeš imati veći izbor
A sta je s nekim BBS-om??
__________________
Everything that doesn't kill You, makes You stronger...
crocandy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 12:48   #22
Pa radi to mislim.Pogledaj im na sajt.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=67209&page=32
Paprikar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 13:14   #23
Pepermint ti je ok
Rilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 17:21   #24
Gdje danas van?

Znam da ovakvih threadova ima već, ali ne nađoh za današnji dan...
Također, jasno mi je da je još uvijek ljeto i da nikoga nema u ZG-u, ali jel ima netko neku ideju gdje bi bilo dobro otići van? Naravno, osim krivog, tamo ćemo vjerojatno početi... Pregledao sam malo Purgeraj i Jabuku, to je jedino što ima na netu, e da ima i Londoner, ne znam, tamo je kao neki party, jel ima netko možda bolji uvid u situaciju i može predvidjeti hoće recimo u Londoneru biti 3 čovjeka ili više i tako...

Pozdrav svima!!!
pier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 18:09   #25
ideš od jednog do drugog i naći ćeš nešto sigurno.
ovisno o tome što želiš slušati, u kakvom ambijentu želiš biti itd...
uglavnom, napiši što želiš i dobit ćeš preporuku.
__________________
Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels, it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it.
Zehehehljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 18:28   #26
hmda...

Baš kako sam si i mislio, a ništa, jedan po jedan pa će nešto biti... Je, u ZG-u sam pa si mislim, a što ćeš... Lakše bi bilo da sam još na moru
pier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 18:30   #27
Što se tiče toga što želim slušati... ma sve(cajke i to ne moram nadam se ni naglašavati da ne dolaze u obzir)... tako da će nešto biti, skupi se navečer nešto ljudi po gradu :P
pier is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 16:41   #28
hej forumaši..nova sam još pa tražim di se može izić a da se pušta indie-alternative muzika, ili slično, bila bi vam izrazito zahvalna kad bi me negdje uputili
__________________
cherryfied*
daydream_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 00:50   #29
Kak je u Pepermintu? Kakva se mjuza pušta, kakvi ljudi dolaze tam?
Tražim neku alternativu Purgeraju (dosadio mi dozlaboga), pa su mi preporučili taj Pepermint.
-Marija- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 10:26   #30
Quote:
Chive kaže: Pogledaj post
ti u ZG-u pa se misliš?????????
Pa ni ZG nije Beograd u kojem je noćni život na većem nivou od našeg.

Za sve koje zanima glazba 80-tih, 90-tih pa naovamo mogu svaki petak na PopUp u Aquarius na Jarunu. Inače to je nastavak programa nekad znanog 980 na kojem sam bio i mogu reći da je super te da ima ljudi svih godišta a ne samo klinaca*.


* bez uvrede na ovo klinci
__________________
Od danas u društvu pušača bum pustil i Tihomira i Zvonimira | Tak sam bil žeđen, da sam meglu lizal | Matej 7:12 | Marko 7:16, 8:18, 10:31 | Filemonu 1,12
Spiderman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 11:46   #31
Quote:
-Marija- kaže: Pogledaj post
Kak je u Pepermintu? Kakva se mjuza pušta, kakvi ljudi dolaze tam?
Tražim neku alternativu Purgeraju (dosadio mi dozlaboga), pa su mi preporučili taj Pepermint.

Meni je tamo bilo super, bila samo par puta. znam da se pušta jednu večer twist, rock'n'roll...onda funk, hip hop neku drugu večer itd. - pogledaj na netu njihov program.
Koliko se sjećam, bila je neka ok starija ekipa, ni fancy ni alternativa, nešto neutralno
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 17:41   #32
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Meni je tamo bilo super, bila samo par puta. znam da se pušta jednu večer twist, rock'n'roll...onda funk, hip hop neku drugu večer itd. - pogledaj na netu njihov program.
Koliko se sjećam, bila je neka ok starija ekipa, ni fancy ni alternativa, nešto neutralno
Koliko starija?
Mislim, i draže mi je da je neka late 20's, early 30's ekipa, ne da mi se tancat sa 16 godišnjacima...
Koliko se upad plaća?
-Marija- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 17:52   #33
Evo tko je malo za "groove" ove subote.

Quote:
"Plesna škola" nije nužno prava plesna škola, ali je jedinstvena jer Vam predavač dozvoljava da sami kreirate pokrete kakve želite na daceflooru.

Nova večer u Babbaru zamišljena je kao blend novog i starog sa naglaskom na "groove". Tom Bug je za pultom, te za prvu večer koja se održava 24.9. priredio je set inspiriran svojim nedavnim putovanjima i iskustvima.

Sve što vi trebate napraviti jest doći u Plesnu Školu potpuno besplatno, i plesati kako Vi mislite da trebate plesati, a predavač će se pobrinuti za dobru glazbu!

24.9.2011
Plesna Škola @ Babbar

Tom Bug

Ulaz free
P.S. Nadam se da nisam prekršio neko pravilo.
__________________
Od danas u društvu pušača bum pustil i Tihomira i Zvonimira | Tak sam bil žeđen, da sam meglu lizal | Matej 7:12 | Marko 7:16, 8:18, 10:31 | Filemonu 1,12
Spiderman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 19:02   #34
Quote:
Spiderman kaže: Pogledaj post
P.S. Nadam se da nisam prekršio neko pravilo.
Pa, onak. Jest da ovo ispada besplatna promocija, ali je i upad besplatan, pa može proći. Jest da će se zaraditi na cugi i tko zna čemu još, ali recimo da ne ulazi u ono što smatramo reklamnim oglasom.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 19:08   #35
Quote:
just Sandy kaže: Pogledaj post
Pa, onak. Jest da ovo ispada besplatna promocija, ali je i upad besplatan, pa može proći. Jest da će se zaraditi na cugi i tko zna čemu još, ali recimo da ne ulazi u ono što smatramo reklamnim oglasom.
Znam, ako treba znaš što ti je činiti. za ubuduće neću navesti mjesto radnje
__________________
Od danas u društvu pušača bum pustil i Tihomira i Zvonimira | Tak sam bil žeđen, da sam meglu lizal | Matej 7:12 | Marko 7:16, 8:18, 10:31 | Filemonu 1,12
Spiderman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 21:03   #36
Quote:
Spiderman kaže: Pogledaj post
Znam, ako treba znaš što ti je činiti. za ubuduće neću navesti mjesto radnje
Ma nema smisla ako nema mjesta radnje, kakva je to onda preporuka za ekipu?
Bitno je da nije nekaj na čemu se zarađuje, jer za takve oglase postoji drugi oblik suradnje s marketingom Forum-hr-a.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 11:18   #37
Quote:
-Marija- kaže: Pogledaj post
Koliko starija?
Mislim, i draže mi je da je neka late 20's, early 30's ekipa, ne da mi se tancat sa 16 godišnjacima...
Koliko se upad plaća?
mislim da je 25 kn

a ne znan, kažen da san bila par puta samo, i ključno je bilo ovo šta san napisala - ''koliko se sićam'' jer mi se tada činilo da je starija ekipa, tako 20's - early 30's
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 12:55   #38
Gdje izaći u Zagrebu ?

Ne znam jesam li u dobru rubriku stavila temu, vjerojatno nisam pa se unaprijed ispričavam...

Uglavnom, forumaši, zanima me odgovor na sljedeće pitanje:

Zima je, gdje izaći u Zagrebu, a da nije kafić, disco club i slično?

Ima li ko kakvu ideju pa da podijeli, hvala
diivandic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 13:22   #39
na i oko trga imaš hrpu dobrih kafića,klubova sa dobrom muzikom

naravno ako ne slušaš jelenu rozgu,za takva mjesta ne znam
alcatraz,purgeraj,papagaj,hard place,pinta itd
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:04   #40
Pa u uvodnom postu pise da nece u kafic.
Kino, kazaliste, klizaliste, bowling, dobri restorani.....

pregrst je mjesta
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.