Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 12:15   #61
https://sendvid.com/bu8kqxld
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2018., 09:55   #62
Da malo oživim temu...
Najbolji parkić na kojem sam bio:

https://www.grad-krk.hr/sluzbeno-otv...rkout-kompleks
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2019., 14:40   #63
Kako sam prije 7 godina prodao kućnu teretanu, bench i sve ostalo, a opet sam počeo trenirati, tako da mi jedino zasad preostaje street workout, te bodyweight vježbe sam zapravo oduvijek i radio, još kao klinac, gdje god bi bio naišao na sprave, igrališta, parkovi itd.

Imam već dugo u dvorištu pull bar, baš pravi pull bar tako da mogu i muscle up raditi .. sad sam kupio grede i šipke, napravit ću razboj za dipseve, jer mi se neda ići na igralište koje i nije toliko blizu da radim propadanja, tako da trenutno za triceps mogu jedino diamond push up, ili neka kamenja, cigle itd.

Za noge uzmem blok i tako radim čučnjeve i listove

ali mislim da ću ipak uzeti opet nešto utega, radi ramena i biceps brachii mišića, znam da mogu obrnuti uski hvat zgibove za biceps brachii,
ali bučice su mi za ramena super, pogotovo za srednje rame, handstand push up za ramena mi se neda raditi, ne volim baš vježbe kad je glava
skroz dolje ..

Možda i dvoručni uteg napravim ili kupim ako budem imao para, radi čučnjeva itd. bench neću opet praviti, stvarno mi se neda, jer i ovako mogu jako puno vježbi ..

Najviše me ljuti što svi odma u startu kažu 'nećeš ništa postići sa street workout-om' majko mila, koja glupost! da sigurno će isto izgledati onaj tko ništa ne vježba i onaj tko radi redovito zgibove i propadanja, a zgibovi i propadanja baš spadaju u vježbe za povećanje mišićne mase, uz bench press, mrtva dizanja, veslanja, čučanj, mislim jasno mi je da tko želi baš velike rezultate da će onda raditi sve te vrhunske vježbe, ovisi što je nekome cilj, volio bi i ja imati opet bench i sve, ali sad je takva situacija, neću prestati vježbati samo zato jer nemam sve.

Na kraju krajeva znam kad nisam ništa vježbao kakve su mi ruke bile, Bože sačuvaj sve ravno .. užas, a kad sam bio počeo redovito zgibove i propadanja, razlika je bila velika, i super leđa se dobiju od zgibova, točno se vidi kad netko to radi i netko tko ništa ne vježba, a propadanja za
triceps su zakon. Paralelna propadanja jedna su od rijetkih vježbi prilikom koje sve tri glave tricepsa rade istovremeno. To je vježba koju
jednostavno morate uvrstiti u svoj program, nije bezveze prozvana čučnjem za gornji dio tijela , i opet će netko reći da sa bodyweigth
nećeš ništa postići, neću spominjati gimnastičare jer običan čovjek ne može takve vježbe raditi, tipa maltese na karikama, od kojih ruke postanu
ogromne jer je preveliko opterećenje.

Meni je idealno bodyweigth traning, jer volim takav način treniranja + nešto utega opet kupiti radi srednjeg ramena, čučnjeva itd.

Znam da postoje i bodyweight vježbe za srednje rame, već dugo pratim sve to na youtubu, prednje rame radi na propadanjima/sklekovima ali
meni je bolje to odraditi sa bučicama, sad mi je baš žao što sam prodao bučice, dvoručni, bench klupu i sve ploče koje sam imao eh
imao sam čak i squat rack.

Sad nemam para ni za bučice od 10 kg ni za dvoručni, s njim sam uvijek radio skull crusher iza glave, baš bi dobro pogodio triceps.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2019., 14:02   #64
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Kako sam prije 7 godina prodao kućnu teretanu, bench i sve ostalo, a opet sam počeo trenirati, tako da mi jedino zasad preostaje street workout, te bodyweight vježbe sam zapravo oduvijek i radio,
Ako koristiš android, potraži aplikaciju Thenics. Moja preporuka.
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2019., 16:29   #65
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post

Ako koristiš android, potraži aplikaciju Thenics. Moja preporuka.

Misliš na Thenx možda Chris Heria? pratim ga na youtubu, odličan!

Edit: to je vjerojatno nešto drugo, ok budem kasnije pogledao, tnx
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2019., 16:56   #66
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Misliš na Thenx možda Chris Heria? pratim ga na youtubu, odličan!

Edit: to je vjerojatno nešto drugo, ok budem kasnije pogledao, tnx
i Frank Medranooo
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2019., 00:13   #67
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Misliš na Thenx možda Chris Heria? pratim ga na youtubu, odličan!

Edit: to je vjerojatno nešto drugo, ok budem kasnije pogledao, tnx
Ne. Zgodna aplikacija za android
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2019., 18:09   #68
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Misliš na Thenx možda Chris Heria? pratim ga na youtubu, odličan!

Edit: to je vjerojatno nešto drugo, ok budem kasnije pogledao, tnx
Meni je iritantan. No svatko ima svoje mišljenje
Radije pratim fitnessfaq i Vadnala i njemce na Calisthenicmovement
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2019., 11:20   #69
Došlo vrijeme da osunčam što sunca nije vidjelo godinama, a ono kišurina i komarci. Da nema autana, živog bi me pojeli. Nije ih bukvalno bilo 5 godina (ne znam zašto), ali sad kada ja vježbam u parku, odlučili su se vratiti - proklete krvopije.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2019., 10:48   #70
Na instagramu ima dobar profil vezano za workout - granosthenics. Znači nije preseravanje već savjeti za progresije i sl.
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2019., 10:02   #71
Za koji dan će biti prva godišnjica mojeg fitnesa. Vježbanje u parku, kada je jako zima girje u sobi. Prije 1 godine nisam mogao napraviti zgib pa su mi zgibovi bili jedan od ciljeva.
Uglavnom, moj rekord prije istjeka prve godine je 10 zgibova (odjednom) što sam i planirao.
Cilj za drugu godinu što se tiče zgibova je 15 u jednoj seriji pa ćemo vidjeti - mislim da je dostižno.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2019., 10:17   #72
Quote:
ivanaj kaže: Pogledaj post
Za koji dan će biti prva godišnjica mojeg fitnesa. Vježbanje u parku, kada je jako zima girje u sobi. Prije 1 godine nisam mogao napraviti zgib pa su mi zgibovi bili jedan od ciljeva.
Uglavnom, moj rekord prije istjeka prve godine je 10 zgibova (odjednom) što sam i planirao.
Cilj za drugu godinu što se tiče zgibova je 15 u jednoj seriji pa ćemo vidjeti - mislim da je dostižno.
Sve je dostižno, samo se drži čiste forme.
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2019., 19:25   #73
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
Sve je dostižno, samo se drži čiste forme.
Eno klinci kipaju zgibove, sklekovi užas blagi, raspon pokreta 60% od idealnog, noge nisam ni vidio da rade. A opet izgledaju bolje nego ja. Možda jer su glatko izbrijani ili je forma (kod mene besprijekorna), možda ipak malo precjenjena...
A možda i tih 25 godina razlike ipak igra ulogu :-)
Uglavnom, ne brine me forma koliko škripanje u zglobovima. I šta će mi žena reći kada krenem sa brijanjem prsa...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2019., 08:57   #74
Žena će se zabrinit da si naša momka.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2019., 16:19   #75
street workout park Špansko

otvoren novi poligon za vježbanje

jel netko bio, isprobao?
turbo_seljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2019., 14:17   #76
https://streamable.com/enz2z

Bugarski dipovi
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2020., 09:41   #77
Nedavno sam kupio na Aliexpressu paralete. Odlična stvarčica za kućno vježbanje

https://cdn.shopify.com/s/files/1/00...g?v=1571709618
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2020., 16:56   #78
Teretane se zatvaraju, u sobi uvijek "pod moraš" (mada girje dobro rade), granulo sunce, idealno za otići u park (dok i to ne zatvore).
Jučer vježbao, danas bi trebao biti odmor, ali idem i danas, ne mogu propustiti ovakav dan.
U rancu voda, rukavice, mini kišobran (uvijek je tu), ključevi, telefon i AB slings (to je ono što se okači o šipku pa se upreš/okačiš s težinom na laktovima kako bi trbušni što više radili, a da se ruke ne zamore - dobra stvar).
U street workout parku vježbe se mogu odrediti za totalnog početnika do gimnastičara koji radi skills. Tako da bih svima koji ne znaju šta će, svakako preporučio.
Vidim puno žena gravitira između teretane i sobe. Izađite van, pokažite da ste "badass". U parku se tope kalorije samo tako i razvija jedan lijepo izdefiniran oblik. I još si u prirodi (dobro barem vani ako već ne u pravoj prirodi). Nekako baš budem sretan kada vježbam na lijep sunčan dan. Jedino što tu kod mene ili bude 2-3 klinca (stariji sam od njihovih roditelja) ili baš nikoga. Mislim da dolazi još netko bliži mojim godinama da bi mi bilo još lakše i ljepše vježbati u društvu.
Dakle, kolegu ili kolegicu za ruku i pravo u park - napuniš se pozitivnom energijom, a mislim da nam ovih dana baš to treba. Odoh...
__________________
As a new age begins, the way of the warrior comes to an end
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2020., 18:09   #79
Meni je dobro što imam u dvorištu razboj za propadanja, i to visoki, da ne moraš full noge skupiti dok radiš vježbu, imam i pull up bar, utega,
svega pomalo.

Jutros sam odradio prsa/triceps, nisam nikad išao u zatvorene teretane.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2020., 18:45   #80
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Meni je dobro što imam u dvorištu razboj za propadanja, i to visoki, da ne moraš full noge skupiti dok radiš vježbu, imam i pull up bar, utega,
svega pomalo.

Jutros sam odradio prsa/triceps, nisam nikad išao u zatvorene teretane.
To je idealno. Ja na žalost živim u zgradi. Da imam dvorište, složio bih si poligon za vježbanje bolji nego u javnim parkovima.
__________________
As a new age begins, the way of the warrior comes to an end
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.