Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2012., 22:06   #1
Crna smrt jaše bijelog konja Rvatskom

10 godina..10 godina pisem istu stvar po forumu. I onda se obicno nadje neka osoba i kaze kako se ponavljam. Naravno da se ponavljam kad su ovce kojima to pricam poprilicno potupe, poglupe kao mudo Marijanovo. Aska zezne vuka samo u bajci.
Danas su objevljeni neki podaci popisa iz prosle godine. Nestao je grad velicine Rijeke, 100 tisuca radno sposobnih ljudi je izgubljeno u 10 godina. Vise je onih koji su stariji od 65 godina nego djece do 14g.
Bili su i Goti i Vizigoti i Kazari. I svi nestadose. I Rvati nestaju kao sto se vidi iz prilozenog.
Zasto? Pa eto MK je medju prvima vidio simpotome bolesti drustva. Ali mi smo optuzeni da smo sirovine, homofobi, jedemo cvarke i sl.
Nekome je ovo smijesno? Pa lijepo kad budete vi svi isli u mirovinu (zajedno sa mnom) vidjecemo se kod kontejnera i tamo posorati za pokoju praznu limenku. Jer mirovina nece biti. Kako ce ih biti kad nema djece a koliko se sjecam u Bibliji nije pisalo da je Metuzalem ( a koliko mi se cini ni Melkisedek) uplacivao u mirovinsko.
Razlog? Razlog se trazi.
10 godina..10 godina pisem o razlogu negativnog trenda ali svi me pljuju. Feministice su na prvom mjestu. Igraju se svojim dildoima, sto analno sto banalno ali djecu ne radjaju ni pod razno. Onda mediji koji propagiraju kcer od DDD (Dine drogerasa Dvornika) koja se vrti po crvenom tepihu. Onda prijatelji po FB koji oduzimaju vrijeme. Onda modni macci, udruge babe, onda razni forumi i sl. gluposti, pa vlada RH koja ne potice radjanje djece i jos mali milijuncic stvari koje neke zene misle da zivot znace a u stvari su nebitne.
Samo majka moze roditi dijete i preko te djece drzava moze opstati. Ni babe sa svojom pricom, ni lezbace ni pederi, ni crveni tepisi ni hobiti niti crvenkapice, niti fb i slicni bakraci, ni vampirski filmovi ni ksena ratnica..nista..nista tu ne pomaze kad vam mirovina ne stigne. A cujte pred 200g nije ni bilo mirovina pa kad su neki drugi umirali sa 50g (jer su vec bili stari) mozete i vi ici i prositi po ulicama kad vam je sve prece od buducnosti.
Vise je ljudi nerodjeno zbog feministica nego sto ih je poginulo u ratu.

Mozete vi reci da sam lud ali ja cu jos 10g istu pricu tupiti i jednog dana kad se budete tukli pored kontejnera s praznim bocama smijacu vam se u lice, a onda cu vas odvaliti lopatom i uzeti bocu.

Dragi Srbi: molim vas vratite se. Bolji ste vi od Sulejmana velicanstvenog i Mao Ce-Tunga, baba i feministica
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 22:15   #2
Ti tu pišeš a tamo te neke oće posexsat
aj, radi nešto
uf puf pant...
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 22:40   #3
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Ti tu pišeš a tamo te neke oće posexsat
aj, radi nešto
uf puf pant...
zar žene rade same djecu?
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 22:52   #4
od Hektora se nije napravilo još nijedno dijete
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 22:54   #5
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
od Hektora se nije napravilo još nijedno dijete
a gdje su mrcine, da srede stvar?
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 23:00   #6
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
zar žene rade same djecu?
e, treba mu pojasnit nešto ali maloljetan je pa ćemo čekat koji dan
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 23:25   #7
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
a gdje su mrcine, da srede stvar?
Zovi, samo zovi
sve će mrcine
za te donaciju dati.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 23:30   #8
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
a gdje su mrcine, da srede stvar?
gube vrijeme na forumu ... ak izracunamo da kod ovih muskih s mk seks traje 10 sec i vrijeme koje je marijaci utrosio za onolki post to je puno djece
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 23:32   #9
Treba ga netko i napraviti, a onda i sudjelovati u odgoju...
Tako bih i ja mogla reci da se meni cini da ima vise muskih jebivjetara koji bi samo lokali po birtijama i naganjali zenske, a ne osnivali obitelj, al sam na muškom kutku pa to necu reć!
DustyPink is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 23:53   #10
Zato ih ti oplodi sve i riješen problem.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 00:50   #11
Angry

Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Naravno da se ponavljam kad su ovce kojima to pricam poprilicno potupe, poglupe kao mudo Marijanovo. Aska zezne vuka samo u bajci.
Znači, 10 godina pričaš tupanima u vjetar da se množe i nitko te ne posluša u tih 10 godina i ti znaš da ništa od tvog misionarenja, ali znaš da ćeš i dalje pričati?

Quote:
I Rvati nestaju kao sto se vidi iz prilozenog.
Ma nije, raseliše se junaci. Totije. Ondak se još upariše sa strankinjama, a rvatice sa manjinama i eto.


Quote:
Mozete vi reci da sam lud ali ja cu jos 10g istu pricu tupiti i jednog dana kad se budete tukli pored kontejnera s praznim bocama smijacu vam se u lice, a onda cu vas odvaliti lopatom i uzeti bocu.
Pa čekaj, el i u eu isti takvo stanje? Ili kako to misliš?

Joj, treba tebe tom lopatom sjetiti kako leđa mogu biti mekša od mješine. Pa da ti se izbije ta patetika.
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 04:48   #12
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
zar žene rade same djecu?
Ima tema na ZK o pravljenju djece... Mislim da su spominjale cement i još nešto...
Bongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 06:25   #13
sto se moze ocekivati iz ovih masonsko-feministicko-iredentistickih odgovora
muski idu po kafanama i nece nam praviti djecu
pa naravno da ce ici po kafanama kad ste vrazi..a ko sa vrazima sadi..cak i kad se vrati kuci nije mu do slusanja zenskog bulsita..
a zasto je to tako?..nekad su zene imale vise djece..zato sto ste se promjenile..mislite da ste to napravile na bolje..zbilja?
ko vam je to rekao ..udruga babe? vasi prijatelji na fb, vasi omiljeni voditelji na rc..modni macak?
ovdje zenske na MK vode politiku rvatskog sabora..skreni pricu s problema.. sto vi muski znate o djeci ako ih nemate/imate..treba li doktor spasti s krova i slomiti nogu da bi znao kako se lijeci takav bolestnik..
sto se tice spominjanja ZK u ovaj predivni jutarnji sat ne bih zelio pisati o tom leglu zmija..

bitka kod siska 1593: turci su navaljivali pokusavajuci osvojiti utvrdu stari grad ali malobrojni branitelji zajedno sa svojim zenama su se borili do zadnje kapi krvi uspjevajuci je obraniti
bitka kod siska 2012 (ovako bi danas izgledala): turci su navaljivali pokusavajuci osvojiti utvrdu stari grad ali malobrojni branitelji su se borili do zadnje kapi krvi pokusavajuci je obraniti dok su njihove ozene bile izdvojene pored save drzeci klitorise u rukama i deruci se..sada me sulejmane
bitka kod siska 2212: turci su prosli pored utvrde stari grad ne usudjujuci se dirati neke babe koje su se tukle oko smeca iz kontejnera
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 08:24   #14
Slijedeća povijesna bitka s Turcima je bitka za televizor.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 08:34   #15
Quote:
DustyPink kaže: Pogledaj post
T---meni cini da ima vise muskih jebivjetara koji bi samo lokali po birtijama i naganjali zenske, a ne osnivali obitelj, al sam na muškom kutku pa to necu reć!
slobodno ti reci , ovo je demokrartski kutak , je istina , muški radije idu po birtijama i rade ono što im je ugodnije , nego da s nekom rospijom zasnuju obitelj koja će im preko djece piti krv doživotno...
pamet dolazi polako ali sigurno...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 09:09   #16
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Razlog? Razlog se trazi.
10 godina..10 godina pisem o razlogu negativnog trenda ali svi me pljuju.
Ma ne svi ! Razlog se trazi . Koliko si djece za ovih deset godina napravijo da bi si mirovinu osigurao ?

Da si svo ovo vrijeme sta si tu pisao djecu pravijo sada bi barcu imao , i milune zaradijo .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 09:12   #17
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Slijedeća povijesna bitka s Turcima je bitka za televizor.
Normalno .Dok ti sapunice gledas zena dela .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 09:17   #18
Tjerate me da napišem ozbiljan post, možda stvarno dolazi smak svijeta
Idemo probati bez generaliziranja, istina je da među muškima ima idiota, a i da među ženama ima glupačetina zbog kojih me skoro sram što sam istog spola kao i one.
Međutim, kaj ćemo s relativno normalnim ostatkom populacije koji su u situaciji sličnoj kao i ja, dakle u stabilnim su odnosima, rade, a i u godinama su u kojima su i fizički i psihički prikladni za roditeljstvo, ali isto tako ne znaju hoće li i sutra imati posao koji omogućuje kakvu takvu egzistenciju?

Kad polazim od sebe, ja ne mislim rađati ako svom djetetu neću moći pružiti minimum stabilnosti koji sam si zacrtala. Ako to znači da ću možda imati samo jedno dijete jer ću za drugo biti "prestara", neka onda i bude tako.

Po meni, najlakše je izroditi nogometnu momčad, ali treba toj djeci svaki dan i staviti nešto na stol i obući ih u nešto (tu ne mislim na raznorazna preseravanja, nego na osnovne potrebe), a to je puno zahtjevnije nego raširiti noge i istisnuti dijete iz vagine.

Svaka čast onima koji mogu, ali ja zasad ne mogu i neću
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 09:28   #19
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Kad polazim od sebe, ja ne mislim rađati ako svom djetetu neću moći pružiti minimum stabilnosti koji sam si zacrtala. Ako to znači da ću možda imati samo jedno dijete jer ću za drugo biti "prestara", neka onda i bude tako.

Po meni, najlakše je izroditi nogometnu momčad, ali treba toj djeci svaki dan i staviti nešto na stol i obući ih u nešto (tu ne mislim na raznorazna preseravanja, nego na osnovne potrebe), a to je puno zahtjevnije nego raširiti noge i istisnuti dijete iz vagine.

Svaka čast onima koji mogu, ali ja zasad ne mogu i neću
Evo ti ozbiljan odgovor . U sustini se slazem sa tobom . Ovo oko nogometne ekipe je bila sprdnja na racun autora teme ako nisi shvatila mozda .

De upitaj ako imas svoje roditelje u kojim uslovima su oni zivjeli kada su tebe dobili ?
Mislim da su prosli vjekovi bili puno gori i da su kondicije za zivot bile mnogo teze .
Mislim da prije je bilo mnogo gore posto nismo imali izbora . Danas ga ti imas i na tebi je odluka .
Jedino sta se meni cini da mnogi se boje odgovornosti i da ste vi mladi mokre kokosi koje nemaju trunka hrabrosti da se u kostac sa zivotom uhitite pa si onda razna opravdanja izmisljate .

Zivot se gradi a ne da ti se na tanjiru sve servira . Zasto ti moras imati sve prije nego se odlucis da rodis ? Zasto ti sluzi tvoj decko/muskarac koji je uz tebe ? Valjda da nesta zajednicki izgradite ?
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 09:37   #20
mariachi, kolko djece imaš?
henry chinasky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger