Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2005., 15:57   #21
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "pegla"za kosu...

Quote:
tetica kaže:
Kaj kod vas nema Kineza?

Ma sve 5, samo mislim da je ista stvar koštala ona 200 ili (ne daj Bože) 2000kn..osim možda u izgledu..ono, optočena briljantima i to..
Nije. Imala onu najeftinu i poprilicno skupu. Itekako razlike.

Ali nema brilijanta...
Cro-cutie is offline  
Old 11.01.2005., 14:23   #22
Imas onaj novi Rowentin fen s dodatkom, cetkom, kojom ravnas kosu. Dodje oko 250 kn.
may@ is offline  
Old 15.01.2005., 14:05   #23
Ja si jednom tjedno odem kod frizerke na peglanac za 50 kn.
I ne pomišljam da si kupim tu napravu.
Manuella is offline  
Old 16.01.2005., 01:24   #24
Pegla mora imat one keramicke plocice, inace je pihsaj!
Lea12 is offline  
Old 17.01.2005., 09:26   #25
Quote:
Manuella kaže:
Ja si jednom tjedno odem kod frizerke na peglanac za 50 kn.
I ne pomišljam da si kupim tu napravu.
je i ja isto.....al me isto u jednoj od mojih navala potrošačke groznica ubolo u guzicu i kupih si onu philipsovu...i tako ona sad stoji doma a ja i dalje idem u frizeraj
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Old 18.01.2005., 11:01   #26
Re: Re: Re: "pegla"za kosu...

Quote:
tetica kaže:
Misliš trajna?

A za peglu,ne znam što te zanima. Štetna je koliko i sve ako se pretjeruje, a cijene-ima dobrih i za 100-200kn, one iznad su profi za salone. (nisam frizerka)
ja nisam htjela kupiti te od 100-200 kn (odnosno, koliko sam vidjela po Rijeci, nemaš ispod 250 kn), jer mislim da nisu kvalitetne.
Tako da sam kupila profi peglu koju inače koriste u salonima, od cerruttia, od 500 kn. Kada mi je kosa u pitanju jako pazim što kupujem.
Anastasia is offline  
Old 22.01.2005., 11:27   #27
Quote:
rachelst kaže:
je i ja isto.....al me isto u jednoj od mojih navala potrošačke groznica ubolo u guzicu i kupih si onu philipsovu...i tako ona sad stoji doma a ja i dalje idem u frizeraj

E vis ja se znam obraniti od potrosacke groznice(ponekad),ali o toj sam pegli za kosu stvarno puno razmisljala,i to ako nemas doma sestru ili staru da te ispegla mozes je slobodno baciti.
Da me ispegla moja micek Masha?
Manuella is offline  
Old 24.01.2005., 01:21   #28
ma daj,kak se ne možeš sama ispeglati doma?pa ja imam peglu i dugu gustu kosu do pola leđa pa sve uspijem sama....bas je jednostavno
studentica21 is offline  
Old 25.01.2005., 19:11   #29
sigurno nitko nije veći biser od mene
Ja sam kupila peglu pa se ošišala i više nemam što peglati
Ne, ne poklanjam
__________________
Dreams
Tija is offline  
Old 25.01.2005., 21:27   #30
Quote:
rachelst kaže:
je i ja isto.....al me isto u jednoj od mojih navala potrošačke groznica ubolo u guzicu i kupih si onu philipsovu...i tako ona sad stoji doma a ja i dalje idem u frizeraj


ja imam tu peglu,i ok je. speglam se kao sto me frizer spegla.
imam i philipsovu keramicku. isti ucinak kao i s ovom.
nisam luda ici kod frizera na peglanje kad sama mogu se speglat.
piccola is offline  
Old 25.01.2005., 23:07   #31
Djevojke, kakvo se to đubrivo nalazi u vašoj glavi da si morate peglati kosu? Daj molim vas nek mi neka žena objasni za koji kurac imate potrebu peglati jebenu kosu?!

Zašto si nos ne ispeglate? To je drugo pitanje koje postavljam. Da vidite na televizoru da je neka pička ispeglala nos da li biste ga i vi ispeglale?

Zašto ste tako prokleto glupe? Onak, zar nemate pametnijeg posla od peglanja kose?!

Ono, natjerajte me da vas žalim nakon što vas pregazi kamion, molim vas....
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Old 26.01.2005., 05:52   #32
Waltere, neces shvatiti sve dok si ne ispeglas kosu. Kasnije ces se i sam ukljuciti u raspravu jel bolja keramicka il' ona na paru
Daphne is offline  
Old 28.01.2005., 12:00   #33
Quote:
walter kaže:
Djevojke, kakvo se to đubrivo nalazi u vašoj glavi da si morate peglati kosu? Daj molim vas nek mi neka žena objasni za koji kurac imate potrebu peglati jebenu kosu?!

Zašto si nos ne ispeglate? To je drugo pitanje koje postavljam. Da vidite na televizoru da je neka pička ispeglala nos da li biste ga i vi ispeglale?

Zašto ste tako prokleto glupe? Onak, zar nemate pametnijeg posla od peglanja kose?!

Ono, natjerajte me da vas žalim nakon što vas pregazi kamion, molim vas....
a kaj se pak ti čudiš ko pura dreku?
daj zamisli da izmisle fritezu za kosu...ili...ili mikser za kosu...kaj misliš da ne i bi i to isprobale?
ne petljaj se u žemske stvari.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 01.02.2005., 19:41   #34
Quote:
funkster kaže:
Ja sam imao curu koja je bila toliko glupa da si je speglala nos kad je peglala kosu. Sad na nosu ima ožiljak kao da ima konjsku potkovu.
Glupaća
A ona ti je samo htjela biti lijepa, a ti tako....
Malaja is offline  
Old 01.02.2005., 20:47   #35
Quote:
walter kaže:
Djevojke, kakvo se to đubrivo nalazi u vašoj glavi da si morate peglati kosu? Daj molim vas nek mi neka žena objasni za koji kurac imate potrebu peglati jebenu kosu?!

Zašto si nos ne ispeglate? To je drugo pitanje koje postavljam. Da vidite na televizoru da je neka pička ispeglala nos da li biste ga i vi ispeglale?

Zašto ste tako prokleto glupe? Onak, zar nemate pametnijeg posla od peglanja kose?!

Ono, natjerajte me da vas žalim nakon što vas pregazi kamion, molim vas....

ti si preglup da bi to shvatio !
piccola is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.