Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2014., 04:39   #1
Arrow Vox populi! I, kaj velite na tulum :kokice:

Moooorning

Evo, prošao nam je i još jedan tulum pa budite slobodni podijeliti dojmove

Meni je bilo diivno, a i čin' mi se da je ovo jedan od boljih tuluma i to nema veze s time što ga Neva i ja radimo Ahhh. Baš sam sretna što sam upoznala podosta forumaša kojima je ovo prvi tulum i srela neke drage prijatelje

Ekipa iz Spunka je odlična, svaka čast

Uff. Prošetah psa, otvorih temu, a sada idem aju aju

Nooooć!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 04:49   #2
Super je bilo

Ekipa s kojom sam se družil - zakon
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 04:54   #3
Iskreno, najiskrenije, moglo je i bolje, malo više animacije je nedostajalo. ccc

Idući put više crossat ekipe, ja sam upoznao 4-5 novih lica, ovi ostali su bili kao na kavi
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 09:57   #4
Možda si se mogao kretati okolo
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 10:03   #5
konstruktivna kritika - previse stolova i mjesta za sjedenje/separaciju. treba natjerati ljude da stoje, makar se grupirali stojecki vise su pristupacni (observacija sa proslih tuluma). podij takodjer natrpan stolovima. i depeche je nosila balerinke.

dobro, moram priznati da sam se i sam relativno ogranicio na trkeljanje sa ljudima s kojima sam dosao i na pozdravljanje ljudi do kojih se nisam morao probijati jer su sjedili. sam pao sam se ubio

mrvu glasno za (pogotovo ekipno) pricanje unutra... a skoro nitko nije plesao.

inace je bilo poprilicno zabavno, da se ne stekne krivi dojam. bilo je trollanja, rollanja, zajebancije i promila.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 11:30   #6
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
konstruktivna kritika - previse stolova i mjesta za sjedenje/separaciju. treba natjerati ljude da stoje, makar se grupirali stojecki vise su pristupacni (observacija sa proslih tuluma). podij takodjer natrpan stolovima. i depeche je nosila balerinke.

dobro, moram priznati da sam se i sam relativno ogranicio na trkeljanje sa ljudima s kojima sam dosao i na pozdravljanje ljudi do kojih se nisam morao probijati jer su sjedili. sam pao sam se ubio

mrvu glasno za (pogotovo ekipno) pricanje unutra... a skoro nitko nije plesao.

inace je bilo poprilicno zabavno, da se ne stekne krivi dojam. bilo je trollanja, rollanja, zajebancije i promila.
Nisam bila jer nisam mogla ali sad mi je drago, kakav je to tulum gdje dominiraju stolovi, na tulumu naglasak treba bit na plesanju da se ljude natjera da se neobavezno druže, ovako su se ljudi koliko sam skužila po upisima družili ekipno.
Ali zato na nekom idućem valjda bude bolja situacija .
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 11:31   #7
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Nisam bila jer nisam mogla ali sad mi je drago, kakav je to tulum gdje dominiraju stolovi, na tulumu naglasak treba bit na plesanju da se ljude natjera da se neobavezno druže, ovako su se ljudi koliko sam skužila po upisima družili ekipno.
Ali zato na nekom idućem valjda bude bolja situacija .
Pa da, čudno. Teški zajeb to sa stolovima. Bezveze ste grupirali tulum.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 11:37   #8
Ono sto je DeeJay rekao na prijasnjoj temi. Ako zelimo cakulanje i upoznavanje, muzika je bila preglasna.

Sto se ovoga tice oko stolova, ne mogu se sloziti, bez problema se moglo ustat i otic do nekog drugog. Anyway, frlo zadovoljan... Vajli i lili p.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 12:01   #9
Meni je tulum bio dobar, vidjeh meni drage ljude, upoznao par novih, uglavnom lurkerica i tak, bilo je dobro.
Malo mi je samo bilo čudno što je bilo dosta stolova s obzriom na zadnji puta kad smo bili u Spunku i onda je druženje postalo kao okupljanje katoličke mladeži koja sjedi, pijucka i priča. Htio sam plesati, samo jbg, nije bilo moguće, ali neki su se i bili odvažili malo na to malo prostora što je tamo bilo.
Organizatorice prekrasne forumaši i forumašice isto prekrasni a ja se nadam da nisam nekog uplašio sa svojom bradom.

Čeka se sljedeći tulum.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 12:01   #10
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
na tulumu naglasak treba bit na plesanju da se ljude natjera da se neobavezno druže, ovako su se ljudi koliko sam skužila po upisima družili ekipno.
Ljudi se uvijek druže ekipno.

Prostor je dobar, muzika je ovaj put bila puno bolja nego prošli put na istom mjestu, ali je kao što su neki već rekli, bila stvarno preglasna za ugodan razgovor. Na ovakvim tulumima mi je bitnije da možemo razgovarati nego da se može plesati.
Stolovi mi ne smetaju. Tko hoće minglat, minglat će.

Krasno društvo za mojim stolom.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 12:03   #11
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Organizatorice prekrasne forumaši i forumašice isto prekrasni a ja se nadam da nisam nekog uplašio sa svojom bradom.
Usput, Mynx i ja se slazemo - ne brijati epic beard.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 12:11   #12
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Usput, Mynx i ja se slazemo - ne brijati epic beard.
miki je bio zakon.


moram se malo posuti pepelom jer mi je sad tek palo na glavu da bliss na kraju nisam pozdravio

a i sad sam se tek sjetio da sam htio i upoznati neke ljude. oce to kad dodes pijan i kad te sismisi navedu na herbalnu medicinu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 12:24   #13
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Organizatorice prekrasne forumaši i forumašice isto prekrasni a ja se nadam da nisam nekog uplašio sa svojom bradom.

Čeka se sljedeći tulum.
Ne brijati epic bradu - stvarno, al stvarno ti dobro stoji.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 12:42   #14
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Usput, Mynx i ja se slazemo - ne brijati epic beard.
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Ne brijati epic bradu - stvarno, al stvarno ti dobro stoji.
Hvala vam

Ali nakon 10 tjedana je moram skinuti, dolazi sve sunčanije vrijeme, ne bi bilo dobro imati trag gdje mi je brada bila. A kad se dovedem još fizički u red, mogao bih izgledati ko Leonida.
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
miki je bio zakon.
Ti si imao fora majicu
I naravno, neizostavni osmjeh
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 12:52   #15
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ti si imao fora majicu


Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
I naravno, neizostavni osmjeh



a ti i dobru rakiju, ako se dobro sjecam
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 13:34   #16
Sve u svemu zanimljiva , plesna i zabavna večer

Curke sa rakijicama od višnje. ma bravo!

Baš ste svi bili krasni!
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 13:35   #17
Stolovi su naš bed (oni dolje za podijem )

Došle smo prekasno i već je neka random ekipa sjedila tamo Muzika je bila, ah Super! ALI, jesss, neke stvari bile su glasnije, a neke ne iako je volume bio jednak na svakoj pjesmi.

Vidjet ćemo to za sljd put

Možda bi bilo super da, ako može, sljd tulum na jednom dijelu one galerije budu 2-3 visoka stola i stolice. To je bila neka šema ovaj put i bio nam je plan otići u Spunk i dogovoriti sve to tamo, ali, iskreno, nisam imala volje jer sam cijeli prošli tjedan bila bolesna i naotečena ko Mickey Rourke , a Neve isto nije bilo doma pa rekosmo "kak' bude bit će"

:nemam glasa: I, da. Te rakijice u epruveticama Odakle, šta
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 13:43   #18
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Stolovi su naš bed (oni dolje za podijem

Došle smo prekasno i već je neka random ekipa sjedila tamo Muzika je bila, ah Super! ALI, jesss, neke stvari bile su glasnije, a neke ne iako je volume bio jednak na svakoj pjesmi.

Vidjet ćemo to za sljd put

Možda bi bilo super da, ako može, sljd tulum na jednom dijelu one galerije budu 2-3 visoka stola i stolice. To je bila neka šema ovaj put i bio nam je plan otići u Spunk i dogovoriti sve to tamo, ali, iskreno, nisam imala volje jer sam cijeli prošli tjedan bila bolesna i naotečena ko Mickey Rourke , a Neve isto nije bilo doma pa rekosmo "kak' bude bit će"

:nemam glasa: I, da. Te rakijice u epruveticama Odakle, šta

Hahahahahaa, ta random ekipa je plesala sa nama, kaže meni cura , sada ćeš vidjeti kada mi počnemo plesati svi će nam se pridruziti ali baš i nije bilo tako ... hahahaha Sve u svemu meni je bilo super, muzika njihova a i naša je bilo dobra , što sada sa stolovima koja shema, what? ne kuzim prostor je takav kakav jest , a za sljedeći tulum ćemo vidjeti jošš što i kako ....
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 13:50   #19
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
Hahahahahaa, ta random ekipa je plesala sa nama, kaže meni cura , sada ćeš vidjeti kada mi počnemo plesati svi će nam se pridruziti ali baš i nije bilo tako ... hahahaha Sve u svemu meni je bilo super, muzika njihova a i naša je bilo dobra , što sada sa stolovima koja shema, what? ne kuzim prostor je takav kakav jest , a za sljedeći tulum ćemo vidjeti jošš što i kako .... : p

Daa ta cura i tip su bili presimpatični! I rekli su da moraju napraviti acc i doći na sljedeću tulum jer im je vibra predobra

Kasnije je pesni podij postao top place (razmaknuli su stol - too late )

Ali neka random ekipa Mi smo imali nighty talk i bilo je super. Ono što bliss kaže, ekipa je bila odlična

Pa da, za sljd tulum ćemo pričati u devetom mjesecu :tulumm:
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 14:13   #20
Bilo je ok.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.