Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2016., 11:09   #1
Podizanje kredita.

Postovanje svim clanovima. Ovim putem se javljam kako bih javno zamolio za par odgovora prije nego sto se licno uputim u banku.
Molio bih svakako prije svega bez vrijedjanja i zezanja jer sam ovde dosao da nesto saznam a ne da se zezam.
Da predjemo na stvar,imam 19godina i prvi put sam se zaposlio a da to nije na crno. Radio sam prije ovog posla tri mjeseca na crno u Austriji ali to nema nikakve veze sa ovim. Na banku cu dobijati 150EUR a ostalo ide na ruke. Ja imam svakako dosta svog novca ovo je samo da imam neka stalna primanja i da mogu dignuti kredit.Kredit je za kupovinu auta i ne treba mi puno jedno 1000-1500EUR kako bih to mogao da omogucim sebi, kredit bih vratio u roku neke dvije godine mozda i ranije.Sad me interesuje koliko ja treba da sam zaposlen u firmi i koliko trebam dobiti plata da bih mogao taj kredit da podginem.
Zeljno iscekujem Vase odgovore i po mogucnosti profesionalne. Pozdrav svima.
blackflady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 15:04   #2
Imas puno svog novca a digao bi kredit? Za 1000 eura?

Kakav je to posao gdje dobijes 150 eura na racun?

Inace, mislim da se nose platne liste zadnjih 6 mjeseci...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 16:11   #3
Rekao sam 150EUR na racun ostatak na ruke, iz BiH sam inace, male su plate. Ukupno primam 300EUR ,znaci 150na ruke 150 na banku. To i nije bitno koliko je ovo da li mogu npr za tri mjeseca sledeca da dignem taj kredit? Jer kredit od 1000EUR je sasvim mali kredit i ne vidim razlog zbog kojeg ga ne mogu dici kad imam uslove i imam primanja da ga vratim (svaka tri mj sam u austriji i nabroji se para)
(p.s. ne zelim da mi pametujete kako mogu skupiti tih 1000EUR i da ne dizem kredit, odlucio sam hocu i samo mi mozete pomoci sa informacijama,poz)
blackflady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 19:11   #4
U Hrvatskoj mnoge banke ne odobravaju kredite mlađima od 22 godine, bez obzira na primanja.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 19:17   #5
Quote:
damien666 kaže: Pogledaj post
Imas puno svog novca a digao bi kredit? Za 1000 eura?

Kakav je to posao gdje dobijes 150 eura na racun?

Inace, mislim da se nose platne liste zadnjih 6 mjeseci...
Nikakvih šest mjeseci, već zadnje tri platne liste.
IntelPoint is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 19:42   #6
Znaci tek nakon trece plate mogu dici kredit ? Pa ok, sacekacemo tri mjeseca pa cemo to odraditi hvala svima poz
blackflady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 20:19   #7
Prva stvar, bitno je da li si državljanin i rezident rh, jer su pravila drugačija za klijente rezidente i nerezidente rh. Onda, da li ta primanja idu na tekući ili žiro račun i da li je to stalni radni odnos ili honorarni posao jer u hrvatskoj postoji zakonski minimalni propisani iznos plaće. Bez obzira na drugo, sa iznosom kojeg si naveo nemoguće je dobiti bilo kakav kredit, a i kao što neki već kažu ispod 22 godine neće ići. A ovo za 3 zadnje platne liste ne znam otkuda i za koju banku to vrijedi, ali svaka banka traži drugačije. Mogu te tražiti i za 12 mjeseci platne liste zbog procjene rizika.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 21:03   #8
Dize kredit sa placom od 150€ koju , koliko naslucujem, jos nijednu nije dobio

i to ne plaću nego platu

MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 09:18   #9
Tako i nebitno, lik kaze da je iz Bosne, sta nema bosanski forum nego tu pita...

Doduse, spominje i Austriju, dobro nije tamo pitao...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 15:33   #10
Ne kapiram zasto uopste komentariste ako ne zelite pomoci?
Ne vidim svrhu uopste vasih komentara.
Nista otici cu lepo u banku i upitati kad i kako mogu da podignem kredit i da li je to uopce moguce!
blackflady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 15:49   #11
Quote:
blackflady kaže: Pogledaj post
Ne kapiram zasto uopste komentariste ako ne zelite pomoci?
Ne vidim svrhu uopste vasih komentara.
Nista otici cu lepo u banku i upitati kad i kako mogu da podignem kredit i da li je to uopce moguce!
Najpametnije.

Ah ljudi su ljudi, uvijek vole prokomentirati nešto.

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.