Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 10:31   #1321
ciao curke !! postoji li neka caka da se dobije jeftinija dostava ili free.. a da se ne potroši 350 kuna ? hehe
__________________
Zwjezdana nakit
zwjezdana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:39   #1322
Quote:
zwjezdana kaže: Pogledaj post
ciao curke !! postoji li neka caka da se dobije jeftinija dostava ili free.. a da se ne potroši 350 kuna ? hehe
pa naruci u poslovnicu
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:04   #1323
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Meni i dalje stoji obavijest koju su promijenili nakon jučerašnjeg poziva iako nisam mijenjala adresu, već mi je ženska rekla da će staviti da dođe u četvrtak, ali ne garantira da će doći..
06.12.2017. 08:34:41 OSE Zagreb Pošiljka nije isporučena jer je promijenjena adresa/termin isporuke.
Ista stvar i kod mene... sumnjam da ce mi i danas doci
didy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:18   #1324
cure meni promijenili da je stavljeno u dostavno vozilo hahahah javim vam razvoj situacije
kiki_1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:23   #1325
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
pa naruci u poslovnicu
to se moze? to biras kod placanja? jer znam da u zari to ranije najave, ne bi da stisnem naruci i onda ispadne da mi ipak zaracunaju dostavu :/
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:43   #1326
Quote:
kiki_1901 kaže: Pogledaj post
cure meni promijenili da je stavljeno u dostavno vozilo hahahah javim vam razvoj situacije
blago ti se:klap:... moje se nije mrdnulo iz skladista i pise ocekivana dostava 8-12h
didy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 12:02   #1327
Quote:
Clea kaže: Pogledaj post
to se moze? to biras kod placanja? jer znam da u zari to ranije najave, ne bi da stisnem naruci i onda ispadne da mi ipak zaracunaju dostavu :/
da, kad otvoris kosaricu i dodjes do dostava i nacin placanja
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 13:02   #1328
Quote:
didy88 kaže: Pogledaj post
blago ti se:klap:... moje se nije mrdnulo iz skladista i pise ocekivana dostava 8-12h
Dok ne vidim u svojim rukama ništa im više ne vjerujem hehe
kiki_1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 15:33   #1329
Meni piše za paket (OSE Billing Dept. Zaprimljena najava pošiljke. Datum isporuke nije poznat u ovom trenutku jer pošiljka još nije predana na prijevoz.) a gore piše da je u leskovcu i tako već od 24.11. Luda sam već! Nisam uspjela dobiti službu za korisnike i sad su im telefoni isklučeni! Na mail mi se vraća onaj auto respond i eto...ništa više ne znam. Koji broj vi zovete?
m17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 18:47   #1330
Meni su sad napisali povrat neisporucene posiljke u centar jedini "pokušaj" dostave je bio 4.12. Zar je od tad paket bio u kombiju?! Jer ga zenska nije mogla locirati..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 18:56   #1331
Koliko su kvalitetni Mangovi kaputi?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 19:14   #1332
Cure, slala sam paket nazad na Mango Outlet, posalju li oni obavijest kad zaprime posiljku ili samo uplate novac?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 21:46   #1333
Quote:
m17 kaže: Pogledaj post
Meni piše za paket (OSE Billing Dept. Zaprimljena najava pošiljke. Datum isporuke nije poznat u ovom trenutku jer pošiljka još nije predana na prijevoz.) a gore piše da je u leskovcu i tako već od 24.11. Luda sam već! Nisam uspjela dobiti službu za korisnike i sad su im telefoni isklučeni! Na mail mi se vraća onaj auto respond i eto...ništa više ne znam. Koji broj vi zovete?
Ej, i meni jos tako stoji, 25.11. sam narucila. U overseasu su mi jucer rekli da posiljka jos nije u RH. Ali danas se dogodio pomak, na mom racunu (na mangooutletu) napokon pise shipped, dosad je bilo being prepared. Na mail mi je u promocije stigla poruka da se prolongira dostava za 24-72 sata. Ali to je davno proslo. Nikad duze cekanje, sreca placam pouzecem. Mozda su nas koje jos nismo platile bacili na kraj reda :/
hours is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 08:31   #1334
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Koliko su kvalitetni Mangovi kaputi?
ja imam ovogodišnji vilin, u sastavu ima 60% vune (što mene i ne veseli jer me vuna pika pa ga ne mogu nositi bez šala haha), mislim da su u rangu zarinih i ostalih te cijene.... ne odskaču ni po kvaliteti ni po nekvaliteti
Alutte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 08:33   #1335
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Cure, slala sam paket nazad na Mango Outlet, posalju li oni obavijest kad zaprime posiljku ili samo uplate novac?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja sam vraćala ljetos na Outlet (poslali mi potpuno drugu stvar od naručene) i nisam primila nikakvu obavijest da su zaprimili pošiljku te sam se još barem mjesec dana natezala s njim mailovima dok mi nisu napokon vratili novac.
Alutte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 08:36   #1336
Overseas update: ponovno sam jutros zvala, paket je jucer vraćen na skladiste, ne zna se gdje je bio od 4. do 7.12., a dostava ce biti tijekom iduceg tjedna. Ispricala se tetka jer su dobili puno paketa.. valjda ce doci do Bozica, dio poklona mi je u toj kutiji

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 09:02   #1337
Overseas update vol.2 piše da je pošiljka utovarena u dostavno vozilo i očekivana isporuka danas od 09-12h. Sad ja vas pitam, je li se mogu nadati danas isporuci, s obzirom na vaša iskustva
palomita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 09:07   #1338
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Imala sam taj status prije jednom, dvaput. Kad sam ih pitala o cemu se radi su rekli da se pokvarilo dostavno vozilo Isto Zg.
Imam osjecaj da overseasu kronicno fali dostavljaca i da ne mogu sve pakete isporuciti pa kad vide da taj dan nece stici stave tako neki glupi razlog.
Meni su isto znali napisati da je pokvareno dostavno vozilo ili da je izvanredna situacija..pa ne moze se vozilo svako malo pokvariti jebemu.
Stvarno ocaj od firme. ne narucujem vise mango dok ne promijene kurirsku sluzbu

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 09:31   #1339
Palomita meni jučer stiglo, kako je i pisalo, znači ja sam na kraju jučer zvala i čekala pola sata, rekla da će dostaviti i došlo je nekad popodne u oex. Kaže gospođa tamo da ona vidi da njoj to treba stić,a nikako kao već je mislila da mi neće ni doći paket. Ja isto mislim da nemaju ljudi,valjda nisu spremni za ovu predbožićnu gužvu,kolegica je radila tamo kaže dok ne piše da je izgubljeno znači da je tu negdje jer je skenirano samo treba doći. Ja isto sumnjam da ću više naručivati dok ne promijene dostavu jer dva tjedna tu ko budala se živciram bzvz.

E da: ja sam valjda deset puta uključila onu opciju za obavijesti i nikako ništa nije stizalo, do jučer kad je stiglo, došao sms, mail, sve, čak i jutros sms da sam podigla paket haha.
kiki_1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 09:50   #1340
Evo stiglo prije 5min. Odmah sam stavila adresu s posla i minutu prije nego je dostavljač došao pred firmu, nazvao me da izađem. Platila i pokupila paket.
S obzirom na muškog kolegu u uredu nisam stigla sve isprobati, ali kaput koji sam naručila mi je taman. zasad zadovoljna, mada mi se čini da sam fulala veličinu baršunaste haljine
palomita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.