Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2003., 11:08   #201
Trebalo bi Njemcima dekretom zabraniti da rade reklame.
Reklame za tampone su najgori terorizam.
Jack Hammer is offline  
Old 09.11.2003., 15:56   #202
br.1 ide reklami 'vi ste sigurno Ivanov otac'....

br.2 pjevajuća ekipa splitske banke....(sto zapravo tom reklamom žele poručiti?..Slusajte mi nemamo pojma baratati novcem ali ako dođete do nas nasmijati ćemo vas do suza? )

br.3 ona dababa da...dabada...dabada da baaaaaaa....i onda svi blenu u fiat punto....(maybe it's just me ali moram okrenut program bas svaki put )

br.4 ona reklama za vegetu....kad žena kuha kompletni ručak i u ama baš sve turne ogromnu žlicu vegete...e prođe me svaka želja za jelom

br.5 apsolutno SVE reklame za prašak...debilno debilno debilno
ancii is offline  
Old 09.11.2003., 17:04   #203
ta sa ivanovim ocem je legendarna,,,to je vrhunac svih praskolikih reklama...meni taj tide stvara probleme,moram stalno ponavljati da nnisam ivanov otac!
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Old 09.11.2003., 20:04   #204
Quote:
Grejp kaže:
ta sa ivanovim ocem je legendarna,,,to je vrhunac svih praskolikih reklama...meni taj tide stvara probleme,moram stalno ponavljati da nnisam ivanov otac!
Misim da sam upravo vidio novi nastavak sage o Ivanu.

Quote:
"Kad bi barem imali bijeli Božić?" šubidubidu

Jebena reklamna trilogija AAAARRRRGGG!!!



Također kad sam čuo gornji citat pomislio sam da će mu mama dati malo heroina... Bijeli Božić... Geddit? Geddit?
Nephrite is offline  
Old 10.11.2003., 00:53   #205
je je vi get it :klap:
hepi nau?
ancii is offline  
Old 10.11.2003., 13:40   #206
Da li se netko sjeća one reklame kad ženska pliva u bazenu, a pored nje izranja bojler.

I onda neko izgovara "Bojleri Beočin. Novi život se rađa."
__________________
niš pametno
linol3um is offline  
Old 10.11.2003., 16:00   #207
Meni su najgore ove nove reklame za fiatove aute.. covjece dosate.. zamislite da vam se auto stvori u kupaoni... da mi je znati koji je debil ono smišljao!
__________________
I am.....
dominatrix is offline  
Old 11.11.2003., 10:58   #208
Ne kuzim novu reklamu za Ozujsko Q-pack. Mozda sam glup, ali stvarno ne kuzim taj famozni Q-pack cije stjenke, pazite, NE PROPUSTAJU CO2 da izadje i O2 da udje u bocu! Nisam znao da obicna plastika propusta spomenute plinove Kaj je s Coca colom, Pepsi colom, spriteom, inkom itd. Kakvu oni koriste plastiku?
__________________
DESIGNED TO PROVOKE EMOTIONAL RESPONSE
Invader is offline  
Old 11.11.2003., 20:03   #209
NO fucking chance da ikad pijem pivo iz plastike!!!
Prije cu past mrtva!

(ili se napit ko zemlja, pa koga briga...)
zubatac is offline  
Old 11.11.2003., 20:43   #210
Ali to je *REKLAMA*, za boga miloga! Moraju reklamirati proizvod koji predstavljaju tako da istandrkeljaju nešto što bar donekle (u njihovim glavama, barem) govori pozitivnog o proizvodu. To me podsjetilo na priču o tipu koji je prodavao banane na tržnici (možda u americi, a možda je samo vic, ne znam...) i da bi ih učinio prihvatljivijima za kupovinu, reklamirao ih je kao banane bez kolesterola, digao im cijenu i prodao ih sve do zadnje.

A ožujsko ionako ne pijem, pa me ta reklame ne tangira previše. Uostalom, i sanitar WC se prodaje u plastici.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 12.11.2003., 21:52   #211
Ni ja ne pijem Ozujanera, bolji mi je Pan.
__________________
DESIGNED TO PROVOKE EMOTIONAL RESPONSE
Invader is offline  
Old 13.11.2003., 08:22   #212
Quote:
dominatrix kaže:
Meni su najgore ove nove reklame za fiatove aute.. covjece dosate.. zamislite da vam se auto stvori u kupaoni... da mi je znati koji je debil ono smišljao!
da se meni auto stvori u kupaoni, noge bi mu potrgal.
ozbiljno, reklame za fiat su lagano retardirane. nešto kao one za air-wick osjveživač zraka za koji ona krava brije da je kristalni ukras... jebotepas pa koliko debilno može postat?!

p.s. yummy avatar.
Quote:
Invader kaže:
Ne kuzim novu reklamu za Ozujsko Q-pack. Mozda sam glup, ali stvarno ne kuzim taj famozni Q-pack cije stjenke, pazite, NE PROPUSTAJU CO2 da izadje i O2 da udje u bocu! Nisam znao da obicna plastika propusta spomenute plinove Kaj je s Coca colom, Pepsi colom, spriteom, inkom itd. Kakvu oni koriste plastiku?
kokakoli to nije ni bitno. to ne može bit gore pa se nemre ni pokvarit.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 15.11.2003., 15:45   #213
Quote:
slafko kaže:
kokakoli to nije ni bitno. to ne može bit gore pa se nemre ni pokvarit.
Moze. Ostavi je otvorenu od ujutro do navecer jednog lijepog vruceg ljetnog dana i pokusaj popit navecer. Nerashladjenu, naravno.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 17.11.2003., 15:26   #214
Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Ona reklama u kojoj neka zenska kao ide stavit ulozak pa vidi da ga vec ima (koliko je lagan) mi je degustantna totalno.
definitivno.......sve reklame za uloške, tampone i detrdžente su totalna katastrofa
Pink is offline  
Old 18.11.2003., 06:42   #215
Ne znam da li ima topic o dobrim reklamama pa cu ovdje to okacit:
HT-ove reklame s Djurom su mi duhovite.
__________________
DESIGNED TO PROVOKE EMOTIONAL RESPONSE
Invader is offline  
Old 19.11.2003., 15:23   #216
Quote:
dominatrix kaže:
Meni su najgore ove nove reklame za fiatove aute.. covjece dosate.. zamislite da vam se auto stvori u kupaoni... da mi je znati koji je debil ono smišljao!
Meni je najgori onaj dio kad ženska nosi na vješalici odjeću i zabulji se, tek se onda počnu otvarati vrata lifta i ona vidi auto.
Reklama je sama po sebi fuj, i onda još imaju bad tajming
christy is offline  
Old 19.11.2003., 22:21   #217
cudim se kako nitko nije spomenuo onu genijalnu:

"xxxxx - jak kao LOPATICA ZA MASNOĆU!!!"

ok, što je to lopatica za masnoću!?

mislim da je cak bio i neki marsovsko-rasisticki deterdzent
"GREEN POWER"... samo cekam da iskoci neki marsovac i kaze "ali ja sam samo Green Pride, a ne rasist"

definitivno je iritantna i ona s pilom, ne znam sad kako ide... nesto kao "UGASI PILU - NE CUJEM - UGASI PILU" itd.

nenadmasive su reklame za Fa - gdje uvijek uspijeva neka zenska bit gola.

ili pak HB/HIP-ove predizborne radio reklame "jes jes nou problem" i "babo zakog'š glasat" - kakva debilana
BootBoy is offline  
Old 21.11.2003., 20:51   #218
Fuj!

JAADNA MAMAA, UVIJEEK SI SAAMA!!!
__________________
":^)
Uno is offline  
Old 26.11.2003., 14:11   #219
budi centar svijeta

Zna li itko što ovi prodaju? Išao sam na web i tamo našao siromašan glazbeni potral, ne mogu vjerovati da su toliko novaca stukli (TV i Bilboard u tri države!!!) samo zbog toga.
__________________
":^)
Uno is offline  
Old 26.11.2003., 19:18   #220
U nedjelju prije one posebne emisije o izborima pojavila se jedna reklama i dobro je da su je ponovili jer inače ne bi vjerovala da je to stvarno bilo na tv-u.

A reklama ide... neki muški kukuruz (grozno animirani) pjeva, u pozadini ima 4 ženska kukuruza kao prateće vokale, a pjesma ide otprilike:
Kukuruz sam, Zlatko mi je ime
.......(zaboravila...), ponosim se time!

__________________
Yes! I am a drama queen.
blair is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.