Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2012., 17:42   #1
Jedna cura sa faksa

Vjerojatno sam trebao prije doć ovamo po savjet.Evo moje priče.
Nedavno sam počeo na faks(u gradu sam 5 dana,svaku subotu i nedjelju sam kod kuće).Uglavnom skompao sam se sa par ljudi na faksu(muski),onak družimo se itd.Kako idemo komentiramo cure i slično.Sad dolazi dio o curi.
Vec prvi tjedan pokušavaš zapamtiti ljude sa faksa,a pogotovo cure.I tako taj prvi tjedan sjedili ja i moja dva prijatelja i dosla cura dal joj mozemo napuniti mobitel na laptop(svi trojica imamo laptope i nosimo ih na faks skoro svaki dan).Taj dan nisam se baš obazirao na tu curu...bilo je ono riječi o njoj al ništa posebno.Malo sam dodavao ljude sa faksa na fejs i slucajno naletio na onu curu(pogledao galeriju i postove...).I tako su isli dani dalje i nekako mi je sve važnija postajala.Svaki dan sam bio na fejsu nebili sta objavila da lajkam i komentiram.Nakon nekog vremena počeo sam pričat sa njom na fejsu,al nista ono komplicirano...o faksu i slicno.Al na faksu nisam mogao ni a beknuti...ovaj prijatelj sa faksa je ujedno i cimer i nekak me ohrabrio da je pozovem na kavu(i imao sam dobru foru,al ona rekla da nezna dal ce je roditelji pustiti da uzme auto posto živi 15 minuta od grada...).Ja posto prvi put ovo radim reko sam ok.
Nakon toga bilo je priče o faksu,malo o njoj...neke slike sta je objavila...
Onda jedan dan bili u menzi i ona prođe i kaze cao,ja reko bok i ode ona...
Bilo je ono(sta cu sad????) u panici uspio rec bok.
Znate one brucosijade za prve razrede fakseva.Znaci isli nas petnaestak,kupimo cugu zajedno i partijamo,a onda se pridružimo drugima di je bio taj party.Nisam dosad isao van jer nikad nemam para,da ne ispadnem lamer da nemogu ni platit piće curi...Tak da nakon 6 čaša vodke skoro i da nisam mogao stajat.A vic je u tome da sam išao na taj party samo zbog one cure jer mi se jako sviđa,a ona trijezna jer kao mora vozit auto kasnije za doma.I tako ja pričam sa svima,malo o svemu.Pričao sam malo i sa njom(random pitanja ).Anyway ona je imala taj dan rođendan,mislim drugi dan...ono kad prođe ponoc taj dan(nezz sta kompliciram vise).Tako svi čestitali njoj rožendan i slikali se.(I sad koliko se sjecam moguce je da ona ne voli piti alkohol,nisam je jos vidio a kaze da i ne izlazi mnogo...).Ajmo dalje na najgori dio.Tako mi uđemo u neku zgradu di je pravi party i idemo plesat svi tamo...bilo je dosta gusto al moglo se plesat(skaces sim tam i to je to ).I sad nezz zasto al nekako sam imao hrabrosti da joj priđem i učinilo mi se da ako budem iskren s njom bit će nešto...Onako muzika nabija glasno,i ja joj dođem i kažem "sviđaš mi se"....vjerojatno sa osmjehom od uha do uha,nesam bas bio trijezan.A ona ce meni sa osmjehom na licu "ti meni ne"...ak se dobro sjecam,mozda sam krivo cuo...Cim je to rekla ja odmah dao petama vjetra,tj.nastavio dalje od nje da mozda koju curu smotam
I sad znam da sam glupo postupio i da sam trebao naći bolji način da je zavedem ili slicno al prvi put mi je.Ono prvi put u životu skupis hrabrosti a onda te odjebe kao da si niko i nista.Kako da sad nastavim ić na faks.Svaki dan je vidim,jos ide i u menzu.lol ja cu umrijet od gladi
Mislim glupo bi bilo je sad izbjegavat...nikako da krenem dalje...stalno imam misao u glavi sta ako je rekla nest drugo onaj dan a ja krivo cuo zbog glasne muzike.A sa druge strane me mozda ne podnosi,iritiram je pa me namjerno tak odjebala.
Znao sam da je teško sa ženama al čovječe tek počeo a već gomila problema....
Uff kako sam se raspiso.Moglo bi se tu jos pisat al nadam se da imate korisnih savjeta.
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 17:59   #2
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
Vjerojatno sam trebao prije doć ovamo po savjet.Evo moje priče.
...

nikada, ama baš nikada ne ići osvajati curu koja ti se sviđa nakon 6 čaša vodke

čuj dobio se odjeb, nije nikakva tragedija. bio ti je prvi put, sigurno ne i zadnji.
svi smo u životu pobrali odjeb, nisi jedini i život ide dalje.

ništa, ponašaj se normalno kao da se ništa nije dogodilo. "normalno na faxu","normalno" u menzi, kad ju vidiš pozdravi ju. nemoj davati tome veliku važnost i brzo ćete zaboraviti tu nesretnu epizodu
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 18:02   #3
kako je ciro reko stimcu jebote facebook ! trebas vise uzivo raditi, manje lajkanja i komentiranja tam...zamisli ti da ti netko ceka samo da objavis nesto kako bi lajkao i komentira, malo psiho
a sad kad se to dogodilo jebiga, nisi jedini dobio odjeb to je normalno, neki niti nemaju muda reci curi svidas mi se
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 18:13   #4
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
kako je ciro reko stimcu jebote facebook ! trebas vise uzivo raditi, manje lajkanja i komentiranja tam...zamisli ti da ti netko ceka samo da objavis nesto kako bi lajkao i komentira, malo psiho
a sad kad se to dogodilo jebiga, nisi jedini dobio odjeb to je normalno, neki niti nemaju muda reci curi svidas mi se
Nisam znao kako drukčije da joj dam do znanja da ocu da mi se sviđa,mislio sam da bude ona meni prišla i rekla koju riječ pošto sam ja mirniji tip...
Nezz kako cu dalje,teško je ne mislit na nju...
Na faksu je nemogu ni gledat(kad nekoga gledas i onda te taj netko pogleda onda odma okrenes glavu kao da nesto drugo gledas...).
Puno je lakse razgovarat kad nisam trijezan,ovak previše mislim.Ja sam nekak kao onaj ted iz serije "kako sam upoznao vasu majku".
Al mogu pričat nomalno kad se s upoznam,tj kad prođe neko vrijeme da znam tu curu i da razgovaramo al...
Da bas mi se isplatila hrabrost...
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 18:17   #5
Ako budeš više s njom chatao prek neta, možebitno ćeš se s njom zbližit solidnije, jer ćeš bit opušteniji, radi ekrana, pa će ti u tom slučaju postat bliža i u ovom drugom segmentu gdje se fizički susrećete.

Ne vidim šta ti drugo preporučit. Blokiran si radi zatelebanosti (što razumijem), ako se napiješ možeš izlanut nešto retarded (što isto razumijem, svima se dešava), ali na netu imaš "ispeci pa reci" opciju, čime ćeš izvještit konverzaciju s njom i postat će ti tako "ljudskija".
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 18:28   #6
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
Znao sam da je teško sa ženama
krivo.

tesko je kada im nisi napet.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 18:30   #7
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ako budeš više s njom chatao prek neta, možebitno ćeš se s njom zbližit solidnije, jer ćeš bit opušteniji, radi ekrana, pa će ti u tom slučaju postat bliža i u ovom drugom segmentu gdje se fizički susrećete.

Ne vidim šta ti drugo preporučit. Blokiran si radi zatelebanosti (što razumijem), ako se napiješ možeš izlanut nešto retarded (što isto razumijem, svima se dešava), ali na netu imaš "ispeci pa reci" opciju, čime ćeš izvještit konverzaciju s njom i postat će ti tako "ljudskija".
Kuzim sta oces rec al kako da sad pocnem,sta da joj kazem.Znam da sam 2 dana prije rekao evo doslovno: "znam da sam kreten,što nikad nista ne kazem al želio bi da se upoznamo malo bolje",a ona rekla "mozemo nekad otici na pice".I sta sad da kazem ej jesi jos za ono piće?
Sve mi je ovo novo...
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 18:33   #8
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
Kuzim sta oces rec al kako da sad pocnem,sta da joj kazem.Znam da sam 2 dana prije rekao evo doslovno: "znam da sam kreten,što nikad nista ne kazem al želio bi da se upoznamo malo bolje",a ona rekla "mozemo nekad otici na pice".I sta sad da kazem ej jesi jos za ono piće?
Sve mi je ovo novo...
O Isuse. Onda idi na piće i ako se počneš ponašat ko krele, jedina opcija ti je reć "jebiga, sorry što se ponašam kao krele". Jer budeš li slučajno užasno ukočen, a pokušavao sakrit da si užasno ukočen, onda će to bit još bezveznije.


Mislim, ja bih ti najrađe sad nekako te protresla i rekla: "KOJI TI JE to je samo ljudsko biće" i probala ti egzorcirat te pizdarije, da prostiš, ali doslovno pizdarije kojima se sabotiraš, ali na žalost ne mogu, moraš to sam.

Ali, za utjehu, ako ti cura predložila cugu, onako, očito želi se družit. Neka te to malo opusti. I ako budeš pio, nemoj previše, taman da budeš tipsy-dipsy.


I, da. Nakon prvih pet minuta i tri pelinkovca ili nešto, osjećat ćeš se far more opušteniji.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 18:34   #9
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
Kuzim sta oces rec al kako da sad pocnem,sta da joj kazem.Znam da sam 2 dana prije rekao evo doslovno: "znam da sam kreten,što nikad nista ne kazem al želio bi da se upoznamo malo bolje",a ona rekla "mozemo nekad otici na pice".I sta sad da kazem ej jesi jos za ono piće?
Sve mi je ovo novo...
jel ti treba i crtat zena?


ali ne shvacaj to kao garanciju za nista.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 18:53   #10
Kuzim sta govorite,al sta da se ponasam kao da se nista nije dogodilo na partyu...da glumim da se nista ne sjecam?
Ona svejedno sad zna a nista ne kaze,samo ne zelim doc u situaciju da je moram izbjegavat sljedece 2 godine dok sam na faksu...
Imam osjecaj kao da sam predirektan,tj. probao sam je pitat prije svega ovoga jel oce samnom u kino,nista mi nije odgovarala na poruke.Tek dan kasnije sam opet nesto onak opusteno o filmovima i rekla mi je da voli romantične filmove...dal to znači da trebam neku romantičnu stvar izvest da je zavedem?
....
bas se sjetio,mozda jednom ili dvaput je ona pocela razgovor na fejsu,al o faksu...malo me smeta sta uvjek ja moram počet razgovor,a onda imam osjecaj da me se želi rješiti...tj da joj dosađujem...
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 18:57   #11
O, Bože. :/

Nikad neznam kako pomoć ljudima koji ovoliko tripaju u vezi nekog tko im se sviđa.

Jedino što mi pada na pamet je preporuka da se spetljaju s nekim tko im se sviđa normalno a ne hipernenormalno, jer samo tako se mogu ponašat kao ono što jesu, a ne kao jelen pred farovima. Što nema baš smisla, ali mi zvuči kao jedino logično rješenje.

Jer onako, osjećaš da bi mogli se samo još više spetljat, ako im kreneš crtat od točke A do točke B šta bi trebali radit.

Nije stvar ŠTA radiš, nego KAKO se ponašaš.

Ne znam šta da ti kažem. Pa ti si utterly lost u prestravljenosti. Daj nekako se probaj relaxat.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 19:16   #12
Ajde probat cu skupit hrabrosti da odem na pice s njom ako jos želi.Rađe bih da me ošamari i gotovo ako ne želi ništa...
ova neizvjesnost me ubija...ali polako.Bilo bi super da sam krivo cuo
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 19:56   #13
kakva neizvjesnost ako si dobio odjeb
ima jos puno cura, kaj ides po jos odjeba od iste ?
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 20:00   #14
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
kakva neizvjesnost ako si dobio odjeb
ima jos puno cura, kaj ides po jos odjeba od iste ?
Nezz,možda sam si sam kriv jer sam bio previse direktan,pa procitaj savjete gore.(Znas ono "nada umire posljednja")...ak kaze ne na piće onda odustajem.
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 20:02   #15
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
Nezz,možda sam si sam kriv jer sam bio previse direktan,pa procitaj savjete gore.(Znas ono "nada umire posljednja")...ak kaze ne na piće onda odustajem.
savjeti su ti svi uglavnom da se pomiris sa odjebom i da nastavis zivot normalno
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 20:04   #16
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
kakva neizvjesnost ako si dobio odjeb
ima jos puno cura, kaj ides po jos odjeba od iste ?
a baš. meni je jedan odjeb i to direktan "ne sviđaš mi se" i više nego dovoljan.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 20:08   #17
sta je sad ovo ljudi,prije sve neki pozitivni komentari a sad sve samo pesimisti...
Btw uvjek postoji mogucnost da sam krivo cuo jer je bila muzika jako glasna.Morao sam joj dvaput ponavljati.prvi put nije cula sta sam reko
Na ovo tvoje velvet black:
Reko sam prije rađe bih da me ošamari ak je tak barem da me manje boli.Riječi bole više od svega...
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 20:10   #18
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
sta je sad ovo ljudi,prije sve neki pozitivni komentari a sad sve samo pesimisti...
Btw uvjek postoji mogucnost da sam krivo cuo jer je bila muzika jako glasna.Morao sam joj dvaput ponavljati.prvi put nije cula sta sam reko
Na ovo tvoje velvet black:
Reko sam prije rađe bih da me ošamari ak je tak barem da me manje boli.Riječi bole više od svega...
ma ako je tebi potreban šamar, ja nemam ništa protiv. samo nemoj se stalno vraćati po šamare. 2 puta je sasvim dovoljno
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 20:10   #19
realisti prije zasto si trazio savjet ako si vec odlucio ici za njom dok ne dobijes samar ?
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 20:15   #20
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
realisti prije zasto si trazio savjet ako si vec odlucio ici za njom dok ne dobijes samar ?
nezz,možda zbog ove alexe...stalno neke optimisticne odgovore/savjete daje.
a i ne želim da bude pamtim ovak kak sam prvi put prišao curi.
Kako cu onda u buducnosti...
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger