Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2023., 09:56   #41
Nesposobnost rukovodecih, klasika za Hr...
proceed is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2023., 17:21   #42
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Evo samo da napisem iz osobnog iskustva, jer vidim da nitko to ne pise na temj Dubravica, Pan Pek i svih tih poznatih pekara - ako vam ne smeta da vas nonstop saltaju na neke druge lokacije, u druge poslovnice, iz dana u dan ne znate do navecer gdje ste sljedeci dan, u kojoj smjeni - zaposlite se u Dubravici.
Stalno traze nove ionako.
Samo znajte da nemate doslovno privatan zivot nikakav.
Smjene vam prebacuju i mijenjaju samo tako iz dana u dan..
hvala na info ako zatreba

kod smjenskog rada to je jedino što ne podnosim, ne živim za posao već obrnuto
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2023., 14:20   #43
Smile

Pozdrav evo da i ja iznesem svoje iskustvo u Dubravici kao prodavac, posto nisam imala iskustva na blagajni a i da sam imala prvo vas stave da slazete sendvice i dnevno ih napravite oko 200, ovisi koja je lokacija, ja sam radila u dubravici kod point centra, na pauzi smijete biti samo ispred pekare, to mi je rekla voditeljica smjene nakon sto sam otisla u konzum kupiti vodu,ne smijete kao otic u ducan ili kupiti si gablec u pan peku ili negdje u blizini to im je nekakvo glupo pravilo koje je vjerojatno izmisljeno od strane voditeljice, zamislite da se usude rec radniku gdje ce on svoju pauzu iskoristit, i ne bude se naravno pola sata u komadu nego po 10 minuta, tempo rada je ubitacan, perete sude, radite umake za palacinke i strukle, radite sendvice, slazete ih u frizider pa u vetrinu po potrebi nadopune, gulite povrce za sendvice, vadite smrznute proizvode za pecenje, dakle pomocni radnik ste u pocetku dok sve ne naucite peci, i isto da vam kazem pola smrznutih stvari se jos nadopunjuje i radi nije samo izvadi i stavi peci, i onda vas nakraju stave na blagajnu, placa je pocetna bila kao 4500 bez prijevoza, 1 dan slobodan, iako mozda vasa pekara ne radi subotom ili nedjeljom vi idete na drugu lokaciju gdje se radi, kolegice bas nisu bile voljne uciti i pokazivati, pa mi se znalo desiti da nesto napravim po svom jer mi nitko nije rekao nemoj tako ili napravi ovako i onda vam drze predavanje tipa to ne mijesate spatulom nego da uzmes manju zlicu da budes brza...cista glupost, radno vrijeme pekare je od 6 ali posao za nas pocinje u pola 5, 5, dakle sat i pol prije, sto je jako rano jos zamislite ako zivite na drugom kraju grada pa morate se dizati u 3,4 sata u noci, ne smijete nositi lancic, nausnice i nakit opcenito mene su upozorili tek na poslu, tako da sam ja tamo odradila 10 dana i bila sam toliko umorna i nesnadena da sam se oporavljala poslje toga jos 2 tjedna. Ne preporucujem dubravicu ali ima ljudi koji rade godinama i kojima je to mozda super, isto tako kolegica s kojom sam radila rekla je da zaposlenici u pan peku puno manje rade i peku od njih i imaju tu negdje placu, tako da eto nadam se da sam nekome pomogla
YoMa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2023., 02:10   #44
Dosta ovisi o lokaciji rada i šefovima koji su tamo.
Akropola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.