Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2007., 23:50   #41
u lesnini imaš puno vrsta čupavih tepiha. baš sam prije par dana kupila jedan, ubijene bijele boje, nije od vune jer sma alergična al je jaaaako mekan, handmade iz indije. 1600kn, 140*200

mislim da tam ima prilično dobar izbor
__________________
Ne mogu vam dati inteligenciju, ali vam mogu dati diplomu.
mrrrnjao is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 09:17   #42
U Kiki.
..donata.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 20:34   #43
Ja sam baš htio otvoriti thread s pitanjem o čupavom tepihu ...

Nedavno smo kupili jedan, klasični shaggy, hand-made koliko vidim, mekan, ugodan ... Ma, prekrasno nešto.

Međutim ... Cufanje odnosno linjanje.

Ima li itko kakvih saznanja ima li način kako protiv toga? Nov je, nismo ga još posaugali dobro, iako sumnjam da bi to pomoglo.

Našao sam jedan sličan post na jednom drugom starijem threadu:

Quote:
E tak smo ti ja i zena trazili kad smo sredjivali stan.
Cak ga ni u Ikei nije bilo. Nasli smo ga u Neckermannu i poludili od srece.
Bijeli, cupav, bas kao sa reklama. Vuna 100 %.
E ali na reklamama ne vidis, naravno, kako se to g...o linja, ma da imas stado ovaca doma manje bi dlake bilo nego s njega.
Poklonili smo ga frendu u roku par mjeseci i kupili si "normalan" tepih.
Ja sam ga cak prije toga bacio na iskuhavanje i posteno ga iscetkao.
Nije pomoglo. On k'o da dlake pusta direktno iz pakla.
Ovo je više-manje isto što ja mislim o njemu, ali svejedno me zanima postoji li neki način kako barem smanjiti cufanje odnosno linjanje, ako ga već ne eliminirati?

Imao sam zadnjih 8 godina onaj stari čupavac iz Name i taj je po količini linjanja bio mila majka u usporedbi s ovim najnovijim, skupim, jako skupim. (Kupili ga mi i odahnuli "Konačno da ćemo imat normalan tepih )
wah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 21:46   #44
Imam i ja krasan čupavi tepih ali eno ga zarolanog na tavanu, em se linja,em prašine da ne povjeruješ.

Mm pita gdje je tepih,a ja optužujem jadnu mačku,kao bojim se da će ga uništiti.

Uskoro se trebamo seliti,onda mi se neće uklapati.(Verzija za mm,jer me on
odgovarao od kupnje.)
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 11:43   #45
Quote:
Scarllet O'Hara kaže: Pogledaj post
Evo ovako ljetos sam u Rijeci u Tower cenru na 4 katu u onoj prodavaonici namjestaja S...(nesto), nasla super tepih..

Onako je cupav, ali ne cupav od vune vec ima male valjkice/odnosno trakice od nekog materijala koji podsjeca na brusenu kozu..

Naravno da ga tada nisam kupila (ne svojom krivnjom ), pa ga sada pokusavam pronaci negdje u Zgb. ili u Slavoniji i jel netko zna jel ima taj tepih neko ime? I da li ste igdje vidjeli tako nesto.

U lesnini sam vidjela cupavi- al on je od nekog materijala kao vuna a to ne zelim.
Tepih sa trakicama od koze/brusene koze sam vidjela u ducanu KARE design...otvorio ti se u Solidumu (mislim), imas ga i u splitu i zadru...
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 19:59   #46
u mercatoneu.

imam prekrasan čupavi, nije onaj shaggy kakav se moze kupiti u drugim ducanima, vec s puno ljepsim čupkicama

meni se ne linja

slucajno nabasala nakon sto sam mjesecima po ovim raznim tepihcentrima trazila...i nista..i onda ovdje nasla.cak i jeftin bio
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 23:00   #47
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
u mercatoneu.

imam prekrasan čupavi, nije onaj shaggy kakav se moze kupiti u drugim ducanima, vec s puno ljepsim čupkicama

meni se ne linja

slucajno nabasala nakon sto sam mjesecima po ovim raznim tepihcentrima trazila...i nista..i onda ovdje nasla.cak i jeftin bio
gdje ak se smije znati?

jel' onaj antialergijski možda?
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 23:01   #48
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
u mercatoneu.
sori, sad sam tek vidla
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 10:08   #49
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
u mercatoneu.

imam prekrasan čupavi, nije onaj shaggy kakav se moze kupiti u drugim ducanima, vec s puno ljepsim čupkicama

meni se ne linja

slucajno nabasala nakon sto sam mjesecima po ovim raznim tepihcentrima trazila...i nista..i onda ovdje nasla.cak i jeftin bio
ja sam si isto tam kupila i super sam zadovoljna....
__________________
I ko zna da li bi imalo sebe voljela da sam bar jednom po tuđoj želji zaplesala...
I moje odluke, nisu uvijek razumne, al su najbolje – za mene ispravne!
Jatza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 10:20   #50
propaljeni tepih

Please help!
Propalila sam gotovo novi tepih cigaretom, rupa nije baš mala. Znate li nekoga na području Zagreba tko popravlja takve stvari?
trixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 00:53   #51
Ma to sama popravi ako je vuneni,nadjes neku boju koja paše i ubaciš resice ili neki komad kao patchwork
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 02:06   #52
Bumpam temu jer stvarno moram javno pohvaliti Tepih Centar, takvu poslovnost stvarno nisam dugo doživio ...

Ukratko, nakon tjedan dana i doslovno mora izlinjalih komada oko tepiha odlučili smo i taj zamijeniti (dakle već drugi koji mijenjamo u samo tjedan i pol) i opet nije bilo nikakvih problema, svi nevjerojatno ljubazni, stručni, korektni, dostava odmah isti dan ... Vrhunska firma.

Da, ovo za one iz Mercatonea je istina, mi smo takav kupili za blagovaonicu i taj se ne linja, odnosno linja jako, jako malo, jedva primjetljivo i samo ako se jako puno hoda po njemu, a i te cufice su isto jako male, pa nije problem.

Drugi Shaggy, u mojoj sobi, smo ostavili, tog ipak nismo htjeli mijenjat, baš ćemo vidjet hoće li se ostvarit najave da se to "cufa, cufa, cufa dok se ne izcufa", ili me čeka dugih 20-ak godina.

Čovječe, 3 tisuće kuna tepih ...
wah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 14:23   #53
TEPIH gdje?

Dragi moji, gdje kupiti tepih i sta je optimalan iznos koji se trazi. Obisla sam sagove zagreb, direkt, tepih-land, tepih-centar, kiku, lesninu, meratone, sve one bau-centre, solidum...jos uvijek nista,a tako mi je i sa zavjesama. Zavjese sam kupila preko neta i dobila bas ono sto zelim,ali mi je glupo kupiti tepih prko neta i dati za dostavu kao sto vrijedi pola stana. Trazim jednostavnije,ali moderne tepihice. Sve sto sam nasla "tog tipa" kosa 500kn i cista je sintetika, to znam da se ne isplati u startu. Ovi kao jako kvalitetni i jako skupi su samo oni perzijski s etno uzorcima koji se ne uklapaju. Pa ako netko mozda zna gdje i kako nabavit...neka javi
Privlaci me nesto kao ovaj ikein, samo mi se ne da po tepih u austriju iako mi se cini da nema druge,ali nijeni neke kvalitete.
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10056317

Hvala svima
bubamarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 14:29   #54
narući ga preko onog stričeka koji vozi iz ikee...tu je bio topic negdje...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 11:59   #55
pogledaj u Nami ( Kvatric ili trg... mozda se iznenadis
ivana_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 12:33   #56
Pogledaj u Kiki , prošle godine je bilo takvih kakve tražiš!
Osim toga tepihu niš ne fali ako je od sintetike. Ja više nikad neću vunene, toliko su se linjali da je to užas. Osim toga imaš sintetike i sintetike, važno je kako ti se čini pod rukom.
Osim toga čudno mi je da u Tepih landu na Velesajmu nisi mogla niš izabrati od ovoga http://www.arteespina.com/NL/index.html, pa makar naručiti.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 16:35   #57
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Pogledaj u Kiki , prošle godine je bilo takvih kakve tražiš!
Osim toga tepihu niš ne fali ako je od sintetike. Ja više nikad neću vunene, toliko su se linjali da je to užas. Osim toga imaš sintetike i sintetike, važno je kako ti se čini pod rukom.
Osim toga čudno mi je da u Tepih landu na Velesajmu nisi mogla niš izabrati od ovoga http://www.arteespina.com/NL/index.html, pa makar naručiti.
mislim da TepihLand ne želi ništa kataloški naručivati ... tako bar kad smo mi pokušali ...
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 09:08   #58
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
mislim da TepihLand ne želi ništa kataloški naručivati ... tako bar kad smo mi pokušali ...
Ma možda ste naletili na nekog tko je imao loš dan, pa mojoj frendici su naručili tepih,a i tam imaju one ultra super skupe tapisone koji se naručuju.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 09:14   #59
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ma možda ste naletili na nekog tko je imao loš dan, pa mojoj frendici su naručili tepih,a i tam imaju one ultra super skupe tapisone koji se naručuju.
lako moguće ... bila subota, bila gužva ... pa valjda im je to bila linija manjeg otpora
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 13:09   #60
Tepih

Tepihe možeš potražiti i ovdje http://www.kreativa.com.hr/. Cijene su OK, iako (čini mi se) nemaju baš sve kao na netu, neka je mala trgovina. Ali su ljubazni, dobila sam popust od 10 % za gotovinu i još su mi dofurali tepihe u Zg (besplatno)
ChocoCat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.